Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) ollie


ollie
MODERÁTOR

És a patch notes (ami amúgy holnap lesz):

Hi,

this week's patch will be published tomorrow. Here are the Patch Notes:

General

* The community map editor can be downloaded via the bootstrapper. Community maps can be played via the world map.
* Fixes random crashes that occurred during loading but also during the match. These crashes were connected to insufficient texture memory and occurred especially when playing the map “Empire”. Know issue: Crashes might still occur under Windows XP when the texture quality is set to “high” and there is less than 1 GB of video memory.
* Ranking list now uses the combined score to display the PVP rank icon.

Cards

* Balancing change: Amazon is now swift, Beast Mastery increased duration 12/15 sec -> 15/20 sec, Frost Affinity Wildlife Affection damage reduction increased 25% -> 50%
* Balancing change: Nomad Production costs 70 -> 75, Nature Affinity Regeneration changed from 3% to fixed 12 points every second (decreased regeneration)
* Balancing change: Lightblade Taunt 50 -> 20, Fire Affinity damage bonus 50% -> 75%; Shadow Affinity damage rebuff 25% -> 50%
* Bug fix: Gladiatrix Shadow Affinity: The upgrade card's description indicated that the power costs of Tainted Sobering would be reduced by 10 for Upgrade 2 and 3. Actually, the power costs are only reduced by 5. The text has now been corrected accordingly. This only affects the description and has no impact on performance!
* Bug Fix: Swamp Drake: The unit did not deal the correct amount of damage as stated on the card. It has now been reworked to deal 168 damage to the target, up to 252 in total. The description has been adjusted accordingly.
* Bug Fix: Card Second Chance: PvE units that are not immune to 'Revive' are now affected by 'Second chance'
* Bug Fix: Fixed stone tempest card play-decal texture: removed the rectangle that appeared around it
* Bug Fix Howling Shrine: If this building was rotated before its construction the individual turrets connected to it lost their orientation. The building could then only shoot in one direction. This has now been fixed: Rotating a building will no longer interfere with turret orientation.
* Bug Fix Nox Carrier: This unit can only move around slowly which has so far not been mentioned in its description. The card's texts have now been updated accordingly to add the missing information. This just affects the description and has no impact on performance!
* Bug Fix Giant Slayer: This unit cannot be knocked back which has so far not been mentioned in its description. The card's texts have now been updated accordingly to add the missing information. This just affects the description and has no impact on performance!
* Bug Fix Juggernaut: Stampede can no longer be interrupted by root spells. Freeze, paralyze, oink are still able to interrupt.
* Bug Fix Windhunter: The unit did not deal the correct amount of damage as given on the card. Its damage has now been adjusted to match the value of 1230 mentioned on the card and the unit will deal 137 damage to the target, up to 206 in total.
* Bug fix Healing Well: The English card description stated that the building had an initial healing capacity which is misleading since it first has to charge up before being able to heal. The text has been reformulated to avoid misunderstandings. This just affects the description and has no impact on performance!

Bug Fixes

* The /roll command could crash the game when the game language was set to German. This has been fixed.
* Promo Cards add 6 to the deck level now. Previously, they only added 4.
* Mini-maps are loaded earlier to prevent streaming issues leading to white mini-maps.
* PvE: Fixed a problem where the game crashed when PvE units were affected by "Second Chance"
* PvE: Mo's splash damage will not affect friendly units anymore.

Enjoy!

soul

***

(#952) ChromeX válasza ollie (#950) üzenetére


ChromeX
addikt

"Elfogytak az ötletek, adjunk nekik egy map editort! Majd megcsinálják a saját mapjaikat, a lootot meg hagyjuk ugy olyan szarul és idegesítően ahogy van az ráér, inkább adjuk egy tök értelmetlen featuret a játéknak, ami legalább még sok időt is elvesz "

...király...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#953) ollie válasza ChromeX (#952) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így is nézheted, de már hónapok óta azért megy a sírás a hivatalos fórumon, hogy miért nem adnak már ki egy map editort.

Egyébként én is jobban örültem volna mondjuk 2 új PvE map-nak, de azt is írják, hogy az igazán jó user mapok belekerülhetnek a játékba.

És azt se feledd, hogy az SC és a WC3 sikeréhez nagyban hozzájárult a map editor. Ha ezzel elérik azt, hogy megnőjön a játékosbázis, akkor azon mindenki csak nyerni fog.

[ Szerkesztve ]

***

(#954) Gyuri27 válasza ChromeX (#952) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hajtok a farkas és az ijjász upjára az enconters pályán. Elsőször dobott egyet a primalra utánna 3x a frost ijásszra. Ráadásul 2x ugyanazt a shadow vacakkal. Megpróbáltam megint ott is valami vackot adott. Tehát eddig 5-ből dobott eggyet. Ráadásul ami nekem kell az single pályán van. Tehát eleve csak 2 lapot ad. Majd beszámolok róla hány próba után jött össze a 3 up. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#955) ChromeX válasza Gyuri27 (#954) üzenetére


ChromeX
addikt

[link]itt ajánlatos utána nézni mert, ha jol értem te a windveaversről beszélsz azt meg csak standardon dobja az encountersen, lvl2- 3 az a crusaden van

hát nemtudom én is olvastam ilyet a forumon de szerintenűm nem igy akarták.. hanem hogy lehessen xpt- upokat kapni, vagy tokent. deigy szerintem semmi értelme időpocsékolás nagyobb mintha faromlám a pályákat.

amugy van abban valami amit a lootrol meg a boosterekről mondtál. :( de akkor ezzel nem is fognak semmit csinálni

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#956) Depression


Depression
veterán

Remélem azért 2-3 hetente bevállalnak 1 új PvE pályát. Jó buli lesz. Csinálhatnának egy szavazást a legjobb pályákért.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#957) Gyuri27 válasza ChromeX (#955) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen arról beszéltem. De most dobta. Tehát 6-ból kétszer :DDD
A shadow cuccot 3x, a frost nyilas 3x. De elégedett vagyok. Kell a kraft az egy orbos alap lényekre mert advon a Dwarven-n ugye az elején csak egy orb van és 5 perc.
A crusade jó mert ott elég sok lapnak dophat upot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#958) helphelp


helphelp
csendes tag

akkor most hogy én új szörnykártyákat tudjak szerezni, fizetni kell? vagy máshogy is lehet szerezni? mert a pve mapok után kapok upgrade kártyákat, de semmi többet.. egy szörny se.

(#959) helphelp


helphelp
csendes tag

mondjátok hogy nem csak fizetéssel, mert akkor én már hagytam is abba a játékot :/

(#960) Gyuri27 válasza helphelp (#959) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen a kártyák fizetősek. Vagy nem keveset játszol és az ott szerzett aranyért vehetsz egy két értelmes lapot.
De ha nem akarsz hardcore játékos lenni akkor az alap decket elkezdheted maxolni. [link] mire mindenhez meglesz a max upgrade lesz aranyad is.
Amúgy a booster (vagy tome) vásárlás zsákba macska. Kérdezd a többieket hány nyitásra találnak jó vagy igazán jó lapot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#961) D1Rect válasza helphelp (#959) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudsz G-ért is venni, de ez alapvetően fizetős játék(pont úgy mint minden más játék :U )

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#962) helphelp


helphelp
csendes tag

köszi szépen a válaszokat, megnyugodtam :) annyi lenne már csak a kérésem, amit csak azok tegyenek meg, akik éppen unatkozik :) szóval, csak 1-2 gyors print screen arról, hogyan lehet g-re beváltani kártyára, vagy ha a tome nem pénzes, akkor azt talán még azt is :) előre is köszi! :D :DD

(#963) helphelp


helphelp
csendes tag

bocsi a helyesírási hibákért, elég késő van már :) akik éppen unatkozik :D bocsi, van még ezen kívül ;)

(#964) ChromeX


ChromeX
addikt

baszus hogy ilyen lassu a ph! :(

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#965) ChromeX


ChromeX
addikt

helphelp:
1. kérlek ne használj ennyi smileit, kevesebből is megértjük és ha lehet ne ziláld vele a topicot, és egy hszben ird le amit akarsz vagy szerkeszd.
2. elkülödöd a goldot annak aki hirdeti a goldért kártyákat, de ez ugye elég kockázatos nem biztos hogy megkapod e. a Tome, az 3twilight 3 renegade boostert tartalmaz és az ára 1250 BFP.

és 3. most láttam egy 120decket olyan szép, és ez nem egy ilyen common uncommon 120as volt, hanem enlightel, mountyval, dreadnaughtal hogy csak a legdrágábbakat emlitsem. fura, promo nem volt benne. kicsit irigyeltem :DDD

4. Ollie merre jártál meg akartam mutatni a shadow deckem

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#966) ollie válasza ChromeX (#965) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most értem haza, dolgom volt.

***

(#967) Depression válasza ChromeX (#965) üzenetére


Depression
veterán

Annak a valakinek mi lehet még a kihívás?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#968) ollie válasza Depression (#967) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, hogy jó pályákat csináljon az új mapeditor-al. :D

Egyébként a pvp mindig kihívás, mert gondolom főleg vele egy szinten levő ellenfeleket kap.

[ Szerkesztve ]

***

(#969) Depression válasza ollie (#968) üzenetére


Depression
veterán

Megszállotja voltam régebben egy másik MMO-nak (már a nevére sem emlékszem), ahol a PvE részen mindenen túl voltam több karakterrel is, az újak nem jelentettek semmi kihívást, a PvP-t pedig nem bírtam követni anyagilag. (voltak jópáran, akik többszáz dollárt költöttek rá havonta). Értelmetlenné vált az egész, és azóta rá sem néztem, nem is fogok.
Előbb-utóbb ennek is ez lesz a sorsa nálam, igaz most inkább elkeseredett vagyok, a sorozatos sikertelenségem miatt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#970) D1Rect válasza Depression (#969) üzenetére


D1Rect
félisten

Amikor elkezdtem összerakni a Shadow PvP dekkem, folyamatosan szívtam a Nomad rushtól és az U3-as kártyáktól (utóbbitól még mindig, az elején nehezen fogom meg, ha rusholnak U3 T1-es egységekkel) de kezdek belerázódni.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#971) ollie válasza D1Rect (#970) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A shadow tipikusan az a szín, ami csak upgradelve hatásos. A többinél többet számít a skill.

***

(#972) ChromeX válasza Depression (#967) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem, ha van egy ilyen deckje ugy már biztos látott egy két dolgot, de építeni egy teljesen uj decket mindig kihivás lehet mert annyira másképp kell vele játszani, hogy megéri szerintem. meg ugye a PvP, de nekem egyenlőre a célom mind a 4 szinből pure decket csinálni :) 1egész jol áll most a shadowon munkálkodok

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#973) D1Rect válasza ollie (#971) üzenetére


D1Rect
félisten

Hmm... Ha nem vagyok Orb hátrányban, akkor elég jól tudom kezelni az ellent, még így 0-1-es upgradekkel is. Habár tegnap kikaptam tremoroktól, nem igazán tudtam mivel kezeljem.
Btw: A shadow Mage-et hogy kell használni? Eddig nem találtam rá a hatásos használatra.

(#972) krómX: Mit játszol shadow-ban?

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#974) ChromeX válasza D1Rect (#973) üzenetére


ChromeX
addikt

shadow maget, érdemes harvesterrel, ugy kell, hogy a shadow mage ugye sebződik mikor támad, na az utolso pillanatban nyomsz a skilljére és a harvival idézett csontvázat megölöd vele.attol a mage felgyogyul, én egyenlőre PvEre akarom használni, még nem tökéletes és elég béna vagyok de a fireral is igy volt.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#975) Depression


Depression
veterán

13.00-kor lekapcsolták a szervereket, jön a patch.

Segítsetek!: Crusade expert (azt hiszem ez az a pálya, ahol felváltva kell támadni/védekezni), u2-es nature-rel (shaman, windweavers) hogy kell kivédeni az első támadásokat?
Hiába néztem replay-t, azok mind u3-as egységekkel voltak, ugyanazt játszva biztos bukás.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#976) ChromeX válasza Depression (#975) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem a sunbridge expertről beszélsz. az nagyon nagyon egyszerű, ha mennek a szerverek akkor megmutatom hogy kell

The servers will be shut down at around 12 CET (that is in roughly 75 minutes).
We expect the server downtime to be around 150 minutes. Please don't get mad if it takes us a little longer, the implementation of the map editor could take a while.
soul

elvileg már délbe lenyomták a gépeket, de 150percig :Y :(

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#977) Depression válasza ChromeX (#976) üzenetére


Depression
veterán

13-ig játszottam, akkor kapcsolták le őket.
De neked is u3-as már a shamanod.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#978) ollie válasza Depression (#977) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegy, U0 is elég a sunbridge expert-hez.

Egyébként emlékeim szerint az dobja a shaman upgrade-et, ezért evidens, hogy nem csak U3-as shaman-al lehet megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

***

(#979) ChromeX válasza Depression (#977) üzenetére


ChromeX
addikt

akkor sose nyomják fel őket. baszus pedig ma is meg hnap is ithon vagyok mert beteg lettem. amugy a sunbridgeet experten alap paklival is le lehet nyomni.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#980) D1Rect válasza ChromeX (#974) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi. :R
Egyébként sztem PvE-re a Nature a legerősebb. :)

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#981) ollie válasza ChromeX (#974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy beteszed Viridya-t a mage-ek közé. :D

***

(#982) ChromeX válasza ollie (#981) üzenetére


ChromeX
addikt

ja akár, tényleg erre nem is gondoltam kitudja öket healelni? tudni kéne mennyi hpjük megy le. de amugy azt a csajt már csak elvből nem teszem a paklimba :D

amugy igen anature a legerősebb pve-re, nature/fire nature/frost vagy akár pure nature, az enlightenment kicsit imba. de még anélkül is erős nagyon

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#983) ollie válasza ChromeX (#982) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

nature/frost ftw! :D

***

(#984) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nah, azt írják, hogy már elindultak a szerverek. Mekkora a patch?

***

(#985) ChromeX válasza ollie (#984) üzenetére


ChromeX
addikt

valami nem stimmel.. vele

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#986) ChromeX


ChromeX
addikt

vagy lehet hogy csak nálam nem, de elkezd tölteni egy patchet és annyi, de nem is kér lices acceptet semmit, csak elkezdi tölteni kész van és utána semmi.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#987) ollie válasza ChromeX (#986) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most akkor megy nálad a BF, vagy nem?

***

(#988) Depression válasza ollie (#987) üzenetére


Depression
veterán

33 mega a patch, utána windows installer telepít valami visual c++-t, egy idő után, pedig a belépésnél megjeleni a szerver szó mellett optional 'valami' fül, onnan lehet letölteni a map editort, az további 56,6 mega.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#989) ollie válasza Depression (#988) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, sokkal többre számítottam.

***

(#990) Depression válasza ollie (#989) üzenetére


Depression
veterán

Kisérleteztem a map editorral, nem lesz egyszerű. Nekem elég sok minden nem működött, 5 perc elég is volt most belőle.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#991) Depression


Depression
veterán

Szerintem ez az 56 megás map editor csak az alap program, nem találtam benne semmilyen tárgyat, terepet, semmit.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#992) ollie válasza Depression (#990) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt van a map editor tutorial.

***

(#993) ChromeX


ChromeX
addikt

Tudtam és mondtam hogy ez lesz, az emberek 80%a nem fogja tudni használni ezt a programot, megkaptu kazt amivel ök is készitik a mapokat és tanulják az ilyenek használatát évekig, erre csinálj csak magadak egy mapot huu még scriptelni is lehet váo, na de hogy az istenbe valoszinuleg nagyon bonyolult. sztem én nem is pazarlom rá az időt.

és hogy a lootot se hagyjam ki mostmár egyre jobban elhiszem amit mondtál arrol hogy amik megvannak nagyobb sanszal esnek mert ilyen nincs hogy folyton ugyanazokat kapom...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#994) Depression válasza ollie (#992) üzenetére


Depression
veterán

El kezdtem a leírás szerint csinálni, az első mentésnél rögtön hibaüzenetek. Másodszorra csak not responding fogadott.
Szerencsére hétvégén nem leszek, gyűjtök egy kis lelki energiát.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#995) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jó, hát most elég gázosnak tűnik a mapeditor helyzet, de szerintem sok jó fog kisülni ebből.

***

(#996) ChromeX


ChromeX
addikt

nem tom emlékszik e valaki de régen még 1honappal a renegade elött panaszkodtam hogy nem megy a siege of hope experten, na hát mostanra elértem oda hogy elsőre ment és nagyon könnyen. :) mennyit számit az enlightenment bár sztem anélkül is ment volna.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#997) ollie válasza ChromeX (#996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Grat! Én is most tervezem, hogy lassan nekiállok egyre több expert mapnak, eddig csak 6 van meg experten, és advanced-en is hiányzik 3-4.

***

(#998) ChromeX válasza ollie (#997) üzenetére


ChromeX
addikt

advon nekem sztem csak a két 12es meg az empire, talán a ravens end, baszus viszont guye nekemkéne csomo standard map és nagyon szar azokat nyomni, se xp se gold, és mégunalmas is pedig sok minden kéne standard mapokrol :( dehát nem dobja..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#999) ollie válasza ChromeX (#998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2-4 playeres mapokat majd nyomathatunk együtt, jóval gyorsabb, amúgy is nekem is kell némelyikről upgrade. Ma este meg holnap este lesz valamennyi időm játszani, szombaton elutazunk, de vasárnap késő délutántól, meg hétfő este sok időm lesz.

Ünnepi pillanata következik a topiknak.

[ Szerkesztve ]

***

(#1000) ollie


ollie
MODERÁTOR

Éééés... igen! Az 1000. hozzászólás. :D

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.