Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) helphelp


helphelp
csendes tag

köszi a választ, de én azért nem fogom megkockáztatni, mégha neked azonnal is küldte :/

update: tényleg, most nézem a hátoldalát, az tényleg nem jár hozzá, csak egyenértékű :(

[ Szerkesztve ]

(#1852) ollie válasza helphelp (#1848) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valójában 2250BFP-t kapsz, semmi mást. Jobb ár/érték aránya van a full játéknak (3000BFP + 64 kártya). De valóban, csak beírod a kódot és rögtön megkapod a pontokat.

(#1850) pachito: root-os egységek közül csak a Razorleaf-et szoktam használni, azt is csak néhány pályán, ahol védekezni kell, de oda kötelező a Living Tower. Ebben esetben nem kell pure deck, mert amúgy is 3 orbon használom a towereket, mivel a razor is 3 orbos. De láttam már nagyon ötletes replay-t Spikeroot használatára.

[ Szerkesztve ]

***

(#1853) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom ki szeretne még indulni a versenyen, de már csak 2 és fél nap van hátra.

***

(#1854) Gyuri27 válasza ollie (#1852) üzenetére


Gyuri27
félisten

Két spike, két living, két roots, egy shámán harvesten a kis folyósóknál simán feltartja az ellent. :DDD
Én a spikét többet használnám ha nem két teli zöld orbos lenne.

Tényéleg ennek a felülvizsgálatát lehet kérni a stafftól?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1855) ollie válasza Gyuri27 (#1854) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt, de kicsi az esélye, hogy lépni fognak az ügyben, mert így is naponta sok ötlettel bombázzák őket.

Szerintem ha csak 1 zöld kellene a spikeroot-hoz, túlzottan erősítené a nem tiszta nature paklikat, lévén, hogy észvesztő sebzést tudsz elérni vele, ha összekapcsolsz 11-et (U3-on).

Na meg többnyire csak akkor szoktak lépni az ilyen javaslatok ügyében, ha a fórumozók többsége helyesli.

[ Szerkesztve ]

***

(#1856) Gyuri27 válasza ollie (#1855) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért kicsi rá az esély, hogy 2-l több spikét hív le az ember. Hiszen 2 orbos létére nem olcsó mulatság. Amúgy a thonbark is egy teli és két üres orbos.

Ha megírná valaki a peticiót azt megköszönöm szépen. Sajna az angol tudásom ehhez már édes kevés. :B

Amúgy a másik ilyen lap a wareagle. Imádom, de nem tudom használni nature/froston. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#1857) ollie válasza Gyuri27 (#1856) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az azért durva lenne, ha minden orbon lenne repülő egysége nature/frost-nak. Így is van T1/T3 és T4-es.

***

(#1858) Simid


Simid
senior tag

Hehe, érdemes sokat nézelődni az AHban. Vannak jó ajánlatok. :Y

(#1859) Gyuri27 válasza ollie (#1857) üzenetére


Gyuri27
félisten

A mana-t ne számold ide. Drága és gyenge. Amúgy firének is van rendesen ami repül. A shadownak is. Ill shadow/fire-n ott a gyilkos corsair.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1860) ollie válasza Gyuri27 (#1859) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mana Wing gyenge? Némely expert map lehetetlen nélküle, ill. némely mapokat eszméletlen módon megkönnyít. :DDD
Amúgy meg nem 3-400BFP-be kerülne.

[ Szerkesztve ]

***

(#1861) helphelp


helphelp
csendes tag

múltkor nem sikerült belinkelni, rem most menni fog :)

szeretném, ha vetnétek egy pillantást erre a deckre:
http://bfcards.info/search.php?i=deck&id=10061003102410161002104610371041100510361021103510451012

és megmondanátok, hogy eddig milyen ill. hogy milyen lapokkal lehetne még kipótolni, slot az van még bőven ;)

( ez a deck egyenlőre nincs meg, majd jövőhéten, csak így képzelem el )

(#1862) Simid válasza helphelp (#1861) üzenetére


Simid
senior tag

Szerintem egy fire deckből nem érdemes kihagyni a magma hurlert és a fire stalkert. A thugs helyett meg van jobb T1 egység, Nomad vagy Strikers inkább.
Ja és szerintem a Lava field is kell, de majd a tapasztaltabbak kijavítanak ha nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1863) helphelp


helphelp
csendes tag

megfogadom, köszi a választ:) fire paklival el lehet érni azt mint mongyuk egy nature vagy frost/nature paklival, vagy ne is álmodjak arról hogy random pve mapot diff 8on vigyem végig :U

(#1864) ollie válasza helphelp (#1863) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Simid jó tanácsokat adott, és a 8-9-es szintet is simán lehet tolni fire paklival.

***

(#1865) Simid válasza helphelp (#1863) üzenetére


Simid
senior tag

Pár hozzászólással ezelött volt téma a pure deckkek. Szerintem nem jó ötlet a 4. fire orb, ha naturet raksz 4.nak akkor van regrowt legalább. Random PVEt még nem próbáltam fire-rel de elég nehéz lehet szerintem, hogy nincs semmi heal meg CC.

(#1866) ollie válasza Simid (#1865) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nem egyedül tolja, nem gond, már általában letesz valaki wheel-t, meg használ regrowth-t is, bár jó ötlet negyedik orbnak a nature, és akkor ott a giant wyrm is meg a grimvine.

***

(#1867) helphelp


helphelp
csendes tag

na meg a heal :U
köszi szépen a válaszokat, megfogadom^^

(#1868) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Halihó Mindenki!

Nov. eleje óta játszom, 2 hete vettem meg a gamét.
Mint ősi warcraft imádó odavagyok érte, eddig igazából csak egy játékot élveztem jobban a BF-nél (Spellforce 1-2, aki nem próbálta ki, annak ajánlom).
Nagyjából mostanra végigolvastam a topikot, és tegnapi Smokegyurival végrehajtott tűzoltásunk után elhatároztam, csatlakozom.

Kezdőként minden BFP-met elszórtam boosterekre :( most van egy rakás számomra használhatatlan lap.
Egyik kérdésem erre vonatkozik, nem lehet egy magyar nyelvű kereskedelmi topikot létrehozni, ahol mindenki leírja mije van ami már nem kell és eladná, vagy elcserélné.
Vagy esetleg ebben a topikban lehet ilyet?

Nature lapokkal indultam, majd áttértem nat-fire-nat-nat menetre. Ez tökéletesen működött standard, advanced pályákon köszönhetően főként a windrawers, shaman, firestalker, lavafield, magma hurler, giant wirm, colossus lapoknak.
Aztán rájöttem, így védekezni nem lehet rendesen, most a nat-frost-nat-frost menetnél tartok.
Ami innen nagyon hiányzik, az a hosszútávú lövés, amit egy fire orbbal tudnék orvosolni, de akkor a T4-en nem lehetne grinder ( a 3 nat orb miatt kiesik a colossus, így maradt a ravenheart, a giant wyrm, és a grinder, mint erős csapatok).

2. kérdésem, milyen védekező épületeket érdemes használni a nat-fr-nat-fr menetnél?
most a dekkemben van prima defender T1, livin tower, cannon t. T2, stone launcher légvédelemre, és T4-re valami brutál a deepgorge.
Ez így sok helyet foglal és nem is lehet belőle komoly védelmet kialakítani, csak baromi sok powerből. Gondolom érdemesebb lenne ezt a rootos védelmet fejleszteni.
Megszánna valaki, hogy leírja az pontosan hogyan is működik, miből mennyi kell hozzá?

3. Hogyan lehet a replayeket megnézni? :D

4. Ahogy nézem a lapokat, a végső, legerősebb deck shad-fire lehet, ez így van, vagy rosszul látom?
Sajnos a stílusom távol áll a shadow feláldozó taktikájától, de ha az a legütősebb, ráveszem magam, és addig sem szórom el a használható shad lapokat.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#1869) hokuszla válasza hokuszla (#1868) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Azt még elfeljtettem megemlíteni hogy win7-en játszok béta verziós BF-el, gondolom ezért elég gakori nálam a kép elsötétülés 3-4 mp-re, és a kliens leszakadás. Van ezekre megoldás?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#1870) ChromeX


ChromeX
addikt

áá nem tudom emberek. most ezen a héten nem volt semmi kedvem bfezni ami nagyon fura :Y most megjött erre kapok egy bf exe hibát észelt az első mapnál amit játszom valahogy nem jo ez mindig vagy desyc vagy dc vagy exe hibát észlel igy nem lehet játszani és azt a kevés kedvemet is elveszi ami volt..

atyaég de felment az ára a dreadinek :Y

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1871) D1Rect válasza hokuszla (#1868) üzenetére


D1Rect
félisten

Üdv!
Nekem semmi védelem nincs a dekkben, kivéve, ha olyan mapra megyünk, ahol kell, ez pálya specifikus.
3. Chronicle/Profile/Replay (fönt a földgömb mellett balra a könyvecske)
4. Ha ez a T4-re vonatkozott, akkor sztem nem, én a Nature-t tartom legerősebbnek T3-T4-en, az enlight miatt, bármit behozhat, és T4-en sárkány van neki 1 zöld orbbal.

(#1872) ChromeX válasza ChromeX (#1870) üzenetére


ChromeX
addikt

most meg critical error...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1873) Gyuri27 válasza hokuszla (#1868) üzenetére


Gyuri27
félisten

Írd be, hogy mi a neved a játékban (az enyémet már tudhatod).
Szóval natural/frost vonalon firedancer, fire stalker féle távolra ható egység nincs. Van viszont curse of oink, coldsnap + lirys kinght (vagy más) és oda mész majd jól levered. :DDD nature/frost paklinál ott a breeding grounds mint kötelező elem majd az aggressor. Utóbbival etettem már meg mountainert is (a magma hurler) fél fogára nem elég. Ugyanis L-s egységet is knoc-l. Így mire fel áll kapja a következőt.
A fiam játszik erős zöld, kék, kék, zöld paklival. T4-n grinder, gemeye (paralizálás miatt) giant wyrm. Ide rakható még esetleg construct (siege tulajdonság miatt ill hatótávolság miatt) vagy grimvine (szintén siege) esetleg olcsóért a battleship (sajna lassú, de spec tulajdonsága jó), regrowht (kellhet). T3-ra mehet tremor (a specje brutál), swamp drake (altat a szentem) valamint stone warrior, kjellhet még olykor T3-n hammerfall. Ha esetleg akad némi pénzmag akkor egy core dedger szóba jöhet. T2: aggressor, burrower (épületek bontására), lyris kinght (baj esetén védekezni), mauler, breeding grounds, stone hurler, cannon tower (mikor melyik) sok egység nem kell T2-re mert ide jönnek a jóságok: curse of, coldsnap, matter mastery. T1: wind, spearmen (elég erős), shaman, surge, esetlen ensnaring roots. Ami még használható T2-n phalanx, defenders.

PvP-re T1-re kell vagy amazon, vagy swift a hurrikán károk elkerülésére. :K

Nekem szerencsém volt mert itt mondták a fiúk ne vegyél boostert. Így marad is lé majdnem mindenre.

Piac [link]. Persze egy link itt is elfér. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1874) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] még gyorsan beleférsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1875) ChromeX


ChromeX
addikt

valaki mondta hogy megnézne egy pure fire decket, keresen meg ingame majd: Horja.
van nekem egy 96os dck lvl

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1876) Simid válasza ChromeX (#1875) üzenetére


Simid
senior tag

Engem érdekelne, de inkább replayt néznék meg valami expert mapon vagy 8+ random PVEn (akár többszemélyes is), ha van olyanod. Kiváncsi vagyok mennyire lehet haladni fire-rel, mert én ugy gondolom, hogy sokkal offenzívebben kell (lehet) játszani mint nature-frosttal.

Egyébként én vagyok Badlegouse ingame, csak épp afk voltam mikor rámírtál, utána meg már nem voltál online.

(#1877) ChromeX válasza Simid (#1876) üzenetére


ChromeX
addikt

hát experten pure deckel egyikel sem igazán kifizetődo szerintem a fireal most probáltam dif8on és nem az igazi. lehet hogy lehetne vele trükközni de a nature türkkjei nagyon megkönnyitik a játékot, a firet szerintem felkéne huzni egy kicsit, valamivel.

ja akkor tényleg te voltál. fenn vagy friednsbe :K

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1878) Gyuri27 válasza ChromeX (#1877) üzenetére


Gyuri27
félisten

Firénél is ott vannak a trükkök szerintem. Minden orbon van valami robbantás, földrengés stb. Igaz nincs gyógyitás, cc, de szerintem a fire az full pusztitós pakli.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1879) ChromeX válasza Gyuri27 (#1878) üzenetére


ChromeX
addikt

csak experten szerintem ez kevés igy ebben a formában.kéne nekik valami épület ami aktiválásra ad %dmget vagy ilyesmi.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1880) pachito


pachito
őstag

Megpróbáltam megcsinálni a Siege of Hope-ot, advanceden és hát...huh, nagyon kemény :( Háromszor mentem neki, harmadjára nagyon jó időt futottam, kb 19-20 percnél kellett leverni az utolsó bosst, de én lehetetlennek találtam sajna :( Úgyhogy először is gratulálok azoknak, akiknek ez összejött, nekem most így sikerült, mindegy, majd máskor talán :K

(#1881) ollie válasza pachito (#1880) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Oda kell jó sok T4-es egység (főleg sárkány, meg távolbalövő, pl spore lancher, construct), és nem lesz gond, főleg ha közen heal-elsz is (regrowth és társai).

***

(#1882) Gyuri27 válasza pachito (#1880) üzenetére


Gyuri27
félisten

Common lapokkal is egyszerüen meg lehetett csinálni. Majd mikor ki lesznek rakva a replay-k meglátod. Először én is azt gondoltam az ördöggel kell lepaktálni, hogy sikerüljön. Pedig maga a feladat nem volt nehéz. Több időbe került a pakli összerakása. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1883) ChromeX válasza ollie (#1881) üzenetére


ChromeX
addikt

ma estig lehet leadni a replayeket ugye?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1884) pachito


pachito
őstag

Ok köszi, akkor lehet, hogy nekifutok mégegyszer :)

krómX: Igen. :K

[ Szerkesztve ]

(#1885) OnSeT válasza phanzetomox (#1752) üzenetére


OnSeT
őstag

A Twilight kiadású Frost kártyák fordítása már elérhető az oldalon. ;)

(#1886) ChromeX válasza OnSeT (#1885) üzenetére


ChromeX
addikt

neked mi az ingame nicked?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1887) OnSeT válasza ChromeX (#1886) üzenetére


OnSeT
őstag

OnSet ;)

(#1888) phanzetomox válasza OnSeT (#1885) üzenetére


phanzetomox
őstag

király köszi :R

(#1889) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az első 2 díj már megvan: 1. Mana Wing (300-350BFP), 2. Hurricane (200-230BFP)

A harmadik és a különdíj egyelőre még meglepi. :)

***

(#1890) PowerBuldog válasza ollie (#1889) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Hány nevező van eddig?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1891) ollie válasza PowerBuldog (#1890) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb 10, össze kéne számolnom, de majd este úgyis felteszem a részletes listát.

***

(#1892) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A WTS/WTT/WTB rövidítések mit jelentenek?
Sokan így hirdetnek, de nem tudom mit jelent. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1893) ChromeX válasza PowerBuldog (#1892) üzenetére


ChromeX
addikt

want to sell, want to trade, want to buy

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1894) PowerBuldog válasza ChromeX (#1893) üzenetére


PowerBuldog
veterán

:R

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1895) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

sziasztok, szeretnem kiprobalni a jatekot. letoltottem a klienst az oldalrol, de ez csak 80 mega, az requirements-ben azt irjak, hogy 10giga kell a jateknak.. ez az installer most fog ennyit tolteni? ha igen le lehet ezt valahogy allitani es kesobb folytatni? (10 gigat nem hiszem hogy estig letoltok). esetleg valahonnan le lehet tolteni az egeszet?

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1896) ChromeX válasza Gyuri16 (#1895) üzenetére


ChromeX
addikt

elöször letölti 80at aztán meg elkezdi a 10 vagy 9 gigát. és azal gyakorlatilag telepiti is ha jol tudom. azt nem tudom h lehet e szüneteltetni. szerintem indítsd el aztán meglátod hogy áll

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1897) Gyuri27 válasza OnSeT (#1885) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem müködik az oldal (megint) :(

ollie: a manna az finom. :)

Amd - Radeon - Ryzen

(#1898) OnSeT válasza Gyuri27 (#1897) üzenetére


OnSeT
őstag

most nálam se jön be... :(
de amint nézem jelenleg egy freewebes oldal se működik,állítólag megint vmi. karbantartás van..
tegnap este se tudtam elérni az oldalt, egészen ma de. kb 11-ig ....

(#1899) phanzetomox


phanzetomox
őstag

elvonási tüneteim vannak :( , már töb mint egyhete nem tudtam játszani mert beszart a gépem, ezen a gépen amin most netezek még a flipper is szaggat :(((

(#1900) Gyuri27 válasza phanzetomox (#1899) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én int vga-s cuccon tolom. Neked mi az ami ennyire gyenge?

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.