Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) ollie válasza Depression (#696) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kapcsold be a vsync-et a driverben, és akkor a max fps a monitor frekijével fog megegyezni (tft-nél 60 vagy 75).

KrómX (#699): ha rákkatintok a linkedre, ez jön be:
"Oops! An unexpected error (22) has occurred. If this problem persists or you need further assistance, contact support."

[ Szerkesztve ]

***

(#702) ChromeX válasza ollie (#701) üzenetére


ChromeX
addikt

az istenért nem megy nekem a replay linkelés :(

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#703) D1Rect


D1Rect
félisten

Hogy kell lementeni a replayt? :F

(#704) ollie válasza D1Rect (#703) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha vége van egy pályának, akár pve, akár pvp, bejön egy jutalom képernyő (pve-nél upgrade-k, pvp-nél tokenek). Itt van több tab is, és az egyik alján ott van a save replay gomb.

***

(#705) D1Rect válasza ollie (#704) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi, na ezt mindig elsőre elnyomom. :DDD

(#706) ChromeX


ChromeX
addikt

áááá várok 10percet hogy elinduljon végre egy játék a guns of lyr experten, erre amikor már éppcsak elkezdődött Descy problem, had ne mondjak semmi illetlent,

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#707) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Emberek lehet tudni ki milyen néven tolja?
Az enyém smokegyuri. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#708) Depression válasza Gyuri27 (#707) üzenetére


Depression
veterán

Depression ott is.

Mi lehet az oka, hogy szinte senki sem játszik vele?
Viccen kívűl, jelenleg kb. 50-en vannak fent a szerveren. És ez világviszonylatban viszont garantált bukás. Attól tartok, hogy nem fog sokáig kitartani.
Főleg, hogy ebben a létszámban benne vannak az ingyenesen játszók is.
Itt a fórumon is alig próbálták ki, pedig csak le kellene tölteni, hisz ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#709) ChromeX válasza Depression (#708) üzenetére


ChromeX
addikt

50nél azért szerintem többen

mindenesetre hatalmasat PvPztünk olieval, áá ilyet még sose nyomtam(2v2) kötelező darab mindenkinek[link] :DDD sajnos nem voltam ilyesmire felkészülve de akkor is nagy meccs volt.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#710) D1Rect válasza Depression (#708) üzenetére


D1Rect
félisten

Honnan veszed az 50-et? :U
(#707) Gyuri27: DIRectHUN

(#711) ollie válasza ChromeX (#706) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

lol, én ma úgy úsztam meg egy pvp vereséget, hogy a végefelé desync lett :)

az én nickem GyokZoli

krómX: sikerült jól belinkelni :D

Depression: szerverenként tuti van legalább 1000 ember online egyszerre, de szerintem akár a duplája is

[ Szerkesztve ]

***

(#712) D1Rect válasza ollie (#711) üzenetére


D1Rect
félisten

Azóta meg is néztem, hülye időlimit. :)

(#713) ollie válasza D1Rect (#712) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, igazából jobbak voltunk, mert tudtuk utalni a map közepét, már csak egy uccsó attack kellett volna, erre lejárt az idő. Ráadásul nekik összesen volt 6 orbjuk, nekünk meg legalább 8.
De ha időben észreveszem, hogy alig van idő, akkor annyi egységet idézek, amennyit csak tudok, és úgy akár meg is nyerhettük volna (idézésért ad pontot). Powerem volt több ezer a végére, azzal nem lett volna gond...

***

(#714) D1Rect


D1Rect
félisten

Mi ez a hülyeség, hogy olyan upgrade-t is dobhat ami már megvan? Kapok 24g-t? :W

(#715) ollie válasza D1Rect (#714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ohh, még csak most találkoztál ezzel? Ez a legnagyobb hibája a PvE-nek ebben a játékban. Van, hogy több tucatszor meg kell csinálni egy pályát, hogy megkapd az áhított upgrade-t. De a hivatalos fórumon nem egy ember állította, hogy esetenként 150-200(!) alkalom után sem dobta nekik ami kellett volna.

***

(#716) D1Rect válasza ollie (#715) üzenetére


D1Rect
félisten

Lassan szembesülök, hogy iciri-piciri, viszonylag egyszerűen javítható hibái vannnak a játéknak és óriási lehetne, nem értem miért nem javítják.
Ha PvE pályát nem is akarnak írni több százat, írjanak random PvE pályákat 1-2-3-4 főre különböző feladatokkal(attack/defense/capture/mittomén), meg ha annyira ragaszkodnak a random loothoz, akkor lehessen 5-10 kártyából választani 1-2-t és már is érdekesebb.

Heggesszék meg az AH-t használhatóra, normális sebességgel lehessen keresni, több szűrővel, meg nem ártana egy Shift+klikk-es beírás a search mezőbe.

A trade-nél meg tegyék már be a Goldot....

Jah, eredetileg csak azt akartam, hogy pusztuljanak a rushdekkek, ekkora baromságot. Miért jó, hogy berusholja az ellenfelet, vagy nyer, vagy elpicsázzák és kilép?

[ Szerkesztve ]

(#717) ollie válasza D1Rect (#716) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek nagy részét már javasolták a deveknek, majd meglátjuk, mi lesz belőle. A golddal való kereskedésről konkrétan tudom, hogy tervbe van véve.

***

(#718) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hopsz, holnapután újabb patch, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz még a mine nerf és az új pálya mellett.

***

(#719) D1Rect válasza ollie (#718) üzenetére


D1Rect
félisten

Mi lesz nerfelve?

(#720) Depression válasza ollie (#718) üzenetére


Depression
veterán

Aki ilyesmit tud előra, az gyorsan eladja.
Neked honnad vannak ilyen infóid?

Megcsináltam egyedül a nightmare shard pályát, elsőre sikerült. Most büszke vagyok magamra. :) persze csak standardon.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#721) ChromeX válasza ollie (#713) üzenetére


ChromeX
addikt

És nekem nem volt 4 orbos lapom :) simán meglett volna, amugy én a legvégén gyorsan beírtam a chatbe hogy idézz :D de már késö volt. ja és köszi az elismerést a linkért :D

Direckt
a rushnak annyi értelme van mint a majomnak a hólánc, te is csak egy tokent kapsz ö is csak egyet és többet tölt mint amennyit játszol.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#722) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok

Van egy eladó accom;
Amit kinálni tudok;

1008 lap
6078 BFP
Upgrade level 1: 140 u2:122 u3:26 (régen elég sokat és magas szinten pvsp-ztem tehát az akkor fontos pvsp kártyák nagyrésze u3-as és charge-os).

Sokat nem számít ;p de collection solo pvsp stat:180/49 tome pvsp stat:44/1 2v2 collection 223/28.

A kártyákról;

promo kártyák(gyűjtői kártyák max upgrade-el és charge-al ha jól tudom)

promo firedancer
promo lyrish knight
promo harvester
promo razorleaf

Fire Rare

mortar tower
mine
2db scythe fiends
2db wildfire
4db giant slayer
4db virtuoso
4db inferno
comet catcher

Fire ultra rare

2db voodoo shack

shadow rare

dreadcharger
embalmer's shrine
motivate
shadow mage
shrine of greed
2 aura of corruption
cultist master
3 ashbone pyro
fallen skyelf
4 soulshatter
death ray
alter of chaos
plague

shadow ultra rare

Church of negation
infect
shadow worm

frost rare

ice guardian
ice shield tower
2 home soil
skyelf templar
3 war eagle
frost crystal
area ice shield
timeless one
skyelf sage
shrine of martyrs
ward of the north
skyelf commander
2 battleship
worldbreaker gun
ice tornado

frost ultra rare

mountaineer
avatar of frost
frost shard
dreadnought

nature rare

mana wing
mark of the keeper
hurricane
2 spikeroot
shrine of memory
parasite
fathom lord
deepcoil worm
wheel of gifts
grove spirit
revenge
2 colossus
2 lifestream
2 mind control

nature ultra rare

parasite swarm
timeshifter spirit
mindweaver
enligtenment
primeval watcher

A játékok neten rendeltem elő (direct2drive) ebből kifolyólag doboz nincs hozzá. Jelenleg nincs bankkarim(;p) ezért elsősorban Budapest ill. BP környéki személyes "átadás" érdekelne.

Számításaim szerint a lapok + 6080 bfp összértéke jóval 20000bfp pont fölött van.

Érdeklődni
lourker@gmail.com email címen
vagy itt priviben

[ Szerkesztve ]

(#723) ChromeX válasza Rekro (#722) üzenetére


ChromeX
addikt

ez privi akart lenni

de ha már itt vagyok, ez uhh, :Y nagyon nagyon értékes kollekcio, nem lehetne csak egyes darabjait megvenni? :) priviben várom

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#724) Rekro válasza ChromeX (#723) üzenetére


Rekro
aktív tag

Szia!

priviben ment egy válasz. Szétszedni most még nem akarom 1-2 hétig próbálom egyben eladni utána visszatérhetünk a kérdésre.

(#725) ollie válasza Depression (#720) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem csak a mine lesz nerf-elve, egyébként a hivatalos fórumról. Még a nomad-ot akarták sokan nerf-eltetni (mert ezek szavazatok alapján mennek), de aztán a többség a nemre szavazott. Plusz lesz 2 shrine is buffolva, de nem emléxem a nevükre. Egyébként tuti lesz új map holnap a patch-el, remélem nem 12 személyes, bár az a valószínű.

(#722) Rekro: sok sikert az eladáshoz! Sajnos ez így egyben nekem is sok, azért is nem írtam neked az sg-n sem. De remélem találsz vevőt.

[ Szerkesztve ]

***

(#726) D1Rect válasza ollie (#725) üzenetére


D1Rect
félisten

A Nomad-ot nemá. :DDD

(#727) Depression válasza Rekro (#722) üzenetére


Depression
veterán

Szép gyűjtemény.
Érdemes lenne felraknod ebay-re, ott több gazdag ember garázdálkodik.
Azért írtam garázdálkodást, mert én biztosan nem lennék büszke arra, hogy másvalaki acc.-jával menőzzek.
Talán ez a lényege az upgradeknek, hogy legyen miért játszani, hogy öröm legyen, ha valamit végre sikerül megszerezni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#728) ollie válasza D1Rect (#726) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Official watch list

* Mine (nerf)
* Necrofury (buff)
* Shrine of Martyrs (buff)
* Shrine of War (buff)

A fentieknél már biztos, hogy változtatnak (zárójelben a valószínű változtatás), a következők még függőben vannak:

* Nomad (valszeg nem lesz változás)
* Lightblade (buff)
* Amazon (buff)

***

(#729) ollie válasza Depression (#727) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha mondjuk én megvenném, akkor az összes kártyát átküldeném a saját accomra. Amúgy meg nehéz menőzni, mert ha nincs tapasztalatod, akkor lehet bármekkora is a pve/pvp besorolásod, úgy sem sikerül megcsinálni a pve pályákat experten (meg valszeg advanceden sem), meg kikapsz mindenkitől pve-ben. És ezen még az upgrade-k sem nagyon segítenek.

eBay-re meg nem szabad kitenni, mert tiltja az eladást a BF EULA-ja, és letiltják az accot, ha észreveszik, hogy ki volt téve, vagy ha akár csak onnan vásárolsz kártyákat. Bár ez szerintem elég nagy tahóság, mert a kártyagyűjtögetős játékok lényege (a virtuálisoké is), hogy akár el is adhatod a kártyáidat pénzért.

***

(#730) Rekro válasza ollie (#729) üzenetére


Rekro
aktív tag

Igen igazából hiába van jó packed ha nincs gyakorlatod pvsp-ben a jobbak elvernek pvse-ben meg szintén kell gyakorlat az expert pályákhoz.

De igazából inkább a kártyákon meg a bf pontokon van a hangsúly nem azon hogy milyen statok/upgradek vannak az accon.

Az ajánlat elsősorban azoknak szól akik "nagyobb" összegért szeretnének bfp-t venni és egy egyaránt pvse-re és pvsp-re jó paklit összeállítani na nekik lehet ez egy jó ajánlat hogy egy kicsit több pénzt ráköltenek és megkapják szinte az összes twillight lapot + annyi bfp-t amiből a renegade packekből is be lehet vásárolni.

(#731) Rekro válasza ollie (#725) üzenetére


Rekro
aktív tag

Ebben is könnyen igazad lehet, hogy így egyben igencsak nehéz lesz eladni meglátjuk;)
Vészesetbe lehet eladom az összes kártyát és megpróbálom a bfp-t több részletben eladni.

Tegnap pár hónapos kihagyás után nyomattam 1-2 1v1-t és jó pár dolog balanceolva lett ahogy láttam, renegade csomagos lapot mondjuk csak 1-2-t láttam.

Azt viszont látom, hogy amióta abbahagytam 2 új pvse pálya van csak.( ha jó láttam)

(#732) ollie válasza Rekro (#731) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Plusz van már random pvp pálya is. Pve holnap jön egy új, meg szép lassan fognak csordogálni a következő kampány (kiadás) pályái is.

***

(#733) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Én nagyon koca játékos vagyok, úgyhogy amit az elmúlt kb 10 hsz-ben írtatok az kínai. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#734) ollie válasza Gyuri27 (#733) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a kínai? :)

pvp, pve, nerf, buff, balance... más idegen szó nem nagyon volt, és ezek sem játékspecifikusak

Jah, renegade esetleg. Ez a második kiadása a Battleforge-nak.

[ Szerkesztve ]

***

(#735) Depression


Depression
veterán

Ti be tudtok lépni?
Nekem már vagy 3 órája nem sikerül.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#736) ollie válasza Depression (#735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Today, 14:47
soulwarrior

[UPDATE] Downtime of ca. 15 minutes

Hi,

There is currently an issue with our login servers, affecting both the site and the game - but not the forums. We are working on resolving these issues as soon as possible.
For your information: We will keep the BattleForge servers down as long as this problem persists, in order to avoid any other technical issues occurring.

We will let you know as soon as we have an update.

Sorry for the inconvenience.

soul

Today, 14:52
soulwarrior

Update: It seems like we're on top of things already and the servers should be up in 10 - 15 minutes already!

soul

***

(#737) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az új térkép 2/4 játékos számára készült. Hálisten!

***

(#738) ChromeX válasza ollie (#737) üzenetére


ChromeX
addikt

"It allows for either 2 or 4 players to battle the forces of evil simultaneously on a very unique battlefield; while one (or two) of you will aid Rogan Kayle defending the city of Lyr in the past, the other team will support Mo on his quest for finding his buddy Twinaxe in the present."

ez jol hangzik, kár hogy nagoyn nem kell onnan upgrade

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#739) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na végre, a mai patch notes:

General

* New PvE Map: Empire
* Improved performance, especially on large maps with many units.
* Website store: Some purchases in some product/currency constellations led to the error message "The unit price is not valid for the given currency". This has been corrected and all products can now be purchased in all supported currencies again. The store now also supports the currencies PLN, CAD, CHF and NOK.

Cards

* Balancing change: Mine: reduced damage vs. structures 200 -> 50
* Balancing change: Shrine of the Martyrs: reduced production costs 300 -> 125, changed requirements 1 Frost 2 neutral -> 2 Frost 1 Neutral
* Balancing change: Shrine of War: reduced production costs 300 -> 150, increased refund 5% -> 15% (on upgrade level 2)
* Balancing change: Necrofury: Netherbomb - increased damage from 640/970 -> 666/999
* Bug fix Ensnaring Roots: XL units are now able to attack buildings if they are rooted and close enough to the target structure.
* Bug fix: Sandstorm Shadow Affinity: The corruption caused by this card makes new cards deal area damage when being played out. The maximum damage that may thus be caused is limited to 3000 which has so far not been mentioned in the card's description. The text has been updated accordingly. This only affects the description and has no impact on performance!
* Bug fix: Blaster Cannon: The card's description stated that the building could shoot every second while it actually releases its shot only every 3 seconds. The text has now been updated accordingly. This only affects the description and has no impact on performance!
* Bug fix Amok Fire Affinity: The card description stated that all units within the spell's radius would be confused while just up to 5 targets can actually be affected. The text has now been updated accordingly. This just affects the description and has no impact on performance!
* Bug fix: Flying units bound to the ground by any variant of Gravity Surge allowed cards to be played out next to them that actually required an own ground entity. This has now been changed: flyers bound to the ground no longer count as ground entities for card play out.
* Bug fix Stone Tempest: Both Affinities are able to knock back small and medium units which were missing in the cards' descriptions. The texts have now been updated accordingly. This only affects the description and has no impact on performance!

***

(#740) Depression


Depression
veterán

Kattints a nagyobbításért
Otthagytak mindannyian, de sikerült.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#741) ChromeX válasza ollie (#739) üzenetére


ChromeX
addikt

* Improved performance, especially on large maps with many units

erre kiváncsi leszek

Depression? egyedül a standard bad harvestet? :) nem rosz

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#742) ollie válasza Depression (#740) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ügyes! Jól áll az az enlightenment a pakliban. :D

***

(#743) ChromeX válasza ollie (#742) üzenetére


ChromeX
addikt

jah én is szemrevételeztem :))

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#744) Depression válasza ollie (#742) üzenetére


Depression
veterán

Ezen a pályán nem is volt rá szükségem (na jó, a tűz sárkány jól jött), de a deepgorge (frost aff.) nélkül meg lettem volna lőve. Így elég volt egyetlen giant wyrm az egyes védelmi pontokra.
Még tökéletesítek rajta, hátha eljön az az idő, amikor már az elejétől magam fogom csinálni.
Mert most volt egy valaki, aki bennt maradt, míg elértem az észak-keleti védendő hajót, és már megvolt a dél-keleti 2 orb.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#745) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmm, az új map állandóan crash to desktop-ot csinál, és a fórum szerint nem csak nálam.

***

(#746) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ma már meg is volt az Empire map hotfix.

***

(#747) ChromeX


ChromeX
addikt

uhh, aszittem sosem kapom vissza az asztalt. megy a firefox és az uj mapon nem tudtam játszni, eszméletlenül laggolt meg szaggatott.. ez a régieken nem volt igy a 4playereseken, jo amikor már eszméletlen tömeg volt 4orbon akkor kicsit, de nem az elején, msot meg kilépni alig tudtam, nincs kedvem még egyszer beszenvedni magam hogy megnézzem firefox nélkül milyen, pedig tetszik az uj map. az a talán 5folyamatos másodperc amit láttam belöle :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#748) Depression válasza ChromeX (#747) üzenetére


Depression
veterán

Szerintem elférne egy kis memória még a gépedbe. Sokat számít, ha háttérben is van valami.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#749) D1Rect válasza ChromeX (#747) üzenetére


D1Rect
félisten

Depression-el tökéletesen egyetértek. Nekem sem elég a 2Gb, vissza kellett vennem a grafot is. 4-el nem voltak ilyen gondjaim.

(#750) ollie


ollie
MODERÁTOR

Sajnos az új map még mindig bugos, sok mindenkinek dob egy crash-t egy idő után.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.