Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Depression válasza ChromeX (#1199) üzenetére


Depression
veterán

Nekem ott a juice tank sok időt megspórolt.
3. Orbnál aggressor, magma hurler, Mo megindúltak, és mindent első nekifutásra kinyírnak.
És a pláne!: rogan a végére, és leállítja a wrathgazer-t!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1202) ollie válasza Depression (#1201) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én ott soha nem vártam meg a harmadik orbot, mert megőszültem, mire lett elég powerem orbhoz meg t3-as egységekhez. Fogtam néhány aggressor-t meg windweavers-t néhány shaman-nal, és cc-ztem orba-szájba. És persze a juice tank se gyorsítja fel a powert, "csak" annyit csinál, hogy tovább tart a well.

***

(#1203) Depression válasza ollie (#1202) üzenetére


Depression
veterán

Azért írtam, hogy gyorsít, mert az első pár power well elég hamar kifogy.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1204) helphelp


helphelp
csendes tag

hol esik a stone tempest, hammerfall, és a stone shard 1. upgrade-ja?

ollie: nemtaláltam sehol sem ezeket az upgradekat, pedig végig olvastam :Sigaz csak a standardot, de azon kéne esnie szeritem.

[ Szerkesztve ]

(#1205) helphelp


helphelp
csendes tag

bocsánat, azóta megtaláltam ;)

(#1206) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Encounters with Twilight experten 3dik orb megvan alsó rész kitakarítva. Free deckkel kell ám okoskodni :)

(#1207) DeckardCain válasza DeckardCain (#1206) üzenetére


DeckardCain
senior tag

shit.. Sok juggernaut :DDD

(#1208) DeckardCain válasza DeckardCain (#1207) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Na sikerült! Sárkányt hagytam a végére, jól megizzadtam. Aztán kaptam northguards upgrade-t. 66 percig tartott :DDD

(#1209) Depression válasza DeckardCain (#1208) üzenetére


Depression
veterán

Gratulálok. Replay-t nem mentetted el?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1210) ChromeX


ChromeX
addikt

tetem egy probát a gunsal experten hát kell még tennem jo pár probát.. nagyon nehéz

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1211) DeckardCain válasza Depression (#1209) üzenetére


DeckardCain
senior tag

:R Nem mentettem le sajnos. De a következő volt.
nature, frost, fire deckkel csináltam meg. Frosttal kezdtem mivel master archers-re és northguards-ra volt advanced upgrade. A második orbig nem volt gond, a torony kivételével kitakarítottam mindent. Ekkor alt-tab és power gyűjtés :)
Fire orbot huztam fel, az archer/guard mellé jött a fire stalker. Hosszas kínlódás után eljutottam a 3dik orbig. Innentől könnyebb volt. Tremor/magma/swamp drake 3massal szétszedtem az alsó sarkot, ahol a colossus volt. Ezután jöttek az újabb gondok. Mindig támadni szoktam sose védekezni. Szokásosan elindultam azon az oldalon ahol egy well van, gondolván a 3 juggernaut-nál nem lesz rosszabb. De a sárkány 3 juggernauttal. :)
Ekkor lenulláztam magam, majd 3szori nekifutásra szereztem meg a 4 orbot. Utána a sárkány már nagyon könnyű volt 2es giant wyrm-el.

[ Szerkesztve ]

(#1212) ChromeX válasza DeckardCain (#1211) üzenetére


ChromeX
addikt

de ezt direkt csináltad P4F-vel vagy nem fizettél még be és azért mert van aki csak a kihívás miatt nyomja. bár van egy tippem.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1213) DeckardCain válasza ChromeX (#1212) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Még mindig P4F deckem van, de legfőképpen a kihívás miatt próbáltam meg és sikerült. Semmi különös nincs ebben, valamint nincs már kedvem standard mapokon szenvedni x aranyért, mint írtátok ti is már, nem is érdemes. Főleg, hogy a northguards 3dik upgradje volt 600 arany, tehát gyűjteni nem árt. Arról nem is beszélve, hogy most már elég sok upgradem megvan ami kelleni fog az új deckhez, tehát alakul.
Mi lett volna a tipped, jöhet privát is.

(#1214) ollie


ollie
MODERÁTOR

Holnap megint patch lesz, a változtatott kártyák:

Originally Posted by soulwarrior View Post
Cards still on the Watch List that will be changed with the next patch:

* Ice Guardian
- Initial iceshield on cardplay near generators and powerwells.
- Starts with recast.
* Banner of Glory
- Production costs reduced 50 -> 40
- Refund increased 25% -> 33%
* Frost Bite
- Productioncosts reduced 40 -> 25
- On Upgrade 3: 20

Ezen kívül lesz még más is, amit egyelőre nem árulnak el.

***

(#1215) ChromeX válasza DeckardCain (#1213) üzenetére


ChromeX
addikt

a tippem ez lett volna :K a 3. up a commonokra nem 750? azt tudom hogy a jugger 3ért 3ezret kellett lepengetni. és az csak ritka, UR 2. az 2k és ollie mintha azt mondta volna hogy a 3. 6300.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1216) ollie válasza ChromeX (#1215) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt mondtam, de az összesen (u1+u2+u3) volt annyi. Simán az u3 asszem 5000 gold.

***

(#1217) ChromeX válasza ollie (#1216) üzenetére


ChromeX
addikt

ja de akkor az meg tuti több mert akkor csak a 2. meg a 3. 7k együtt az első talán 800 mintha a harvi annyi lett volna.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1218) ChromeX


ChromeX
addikt

Találtam egy tökre játszható replayt a shard expertről Ahogy a képen bejelöltem kell a Motk, és 2 witch után nem jön több. ez a lényeg azért csináltam a képet mert ugye holnap pecsss és elveszik. Ollie megcsináljuk?[link]

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1219) ollie válasza ChromeX (#1218) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, igen. Ma este kb. 9-től ráérek.

***

(#1220) ChromeX


ChromeX
addikt

Ez az a rep

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1221) Depression válasza ChromeX (#1218) üzenetére


Depression
veterán

Na, sikerült?
Én lassan 2 hete csak crusade expert-tel próbálkozom egyedül, de nem jön össze.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1222) ChromeX válasza Depression (#1221) üzenetére


ChromeX
addikt

persze sikerült 2x is, de aztán valamiért nem müködött a dolog.. kiszámíthatatlan hogy mikor működik mikor nem, amugy elsőre még elég tapasztalatlanok voltunk aztán 2. az már laza volt. :K

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1223) ollie


ollie
MODERÁTOR

Úgy néz ki, holnap lesz a patch:

Random PvE mapok (egyelőre beta)!

Patch Notes 29-OCT-09
General

* Beta: Randomly generated PvE maps are now playable in beta state on the world map as a new game mode. You might still encounter bugs or discover balancing issues. Please report these issues through the forums. The beta version of the randomly generated PvE maps does not give out rewards, nor does it feature the final usage of bosses or show rankings.
* Goldchests: New tool-tips containing explicatory texts were added that will hint why a gold chest can presently not be opened by the player.

Cards

* Balancing Change - Banner of Glory: Production costs reduced 50 -> 40, refund increased 25% -> 33%
* Balancing Change - Frostbite: Production costs reduced 40 -> 25, u3 20
* Balancing Change - Ice Guardian: If this unit is played out near friendly orbs or power wells it will from now on enter the game with its Ice Shield automatically enabled. Therefore its special ability will have to run through its recast time before it may be triggered again.
* Bug Fix - Windhunter: The card's description did not mention that the unit is able to knockback small enemies. This information has now been added.
* Bug Fix - Gladiatrix Shadow Affinity: The upgrade card's description indicated that the power costs of Tainted Sobering would be reduced by 10 for Upgrade 2 and 3. Actually, the power costs are only reduced by 5. The text has now been corrected accordingly. This only affects the description and has no impact on performance!

Bug Fixes

* The Upgrade-Section will correctly switch to the "Upgrade"-Tab if the section is open, the "Claim Upgrade"-Tab is active and you use the "Upgrade"-Option from the card context menu

Community Map Editor

* Fixed crash in map settings dialog
* Added random map config value management functionality on a second tab in the map generator config widget
* Editor DirectX 10 support enabled
* Random generated player-versus-environment maps get their scripts correctly created
* Map goals defined in the file goals.xml are loaded now correctly into the game

Enjoy!

soul

***

(#1224) Pandaflosh válasza D1Rect (#1050) üzenetére


Pandaflosh
csendes tag

De az igazi erősége a promonak hogy már össze van chargeolva és sokkal több egységet tudsz lehívni.

Nektek mi nevetek battleforge-ba? (nekem ott is Pandaflosh :) )

battleforge.hu

(#1225) ollie válasza Pandaflosh (#1224) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hú, ez az első hozzászólásod. :)

Nekem: GyokZoli

***

(#1226) Gyuri27 válasza Pandaflosh (#1224) üzenetére


Gyuri27
félisten

Engem meg már ismersz. :DDD
De hátha mást is érdekel: smokegyuri

Ami a promo hátránya, hogy egy fél pakli árába kerül sokszor (nem is akármilyen fél pakliról beszélek).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1227) ollie válasza Gyuri27 (#1226) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kivéve a Ravenheart. :D

***

(#1228) ChromeX válasza Gyuri27 (#1226) üzenetére


ChromeX
addikt

az a fél megvan több egész pakli ára is bőven.

panda: kromX, ingame: Horja

amugy a ravenheart mostmár egész jo áron van 2 honap mulva el lehet adni szerintem már igencsak jo áron.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1229) Gyuri27 válasza ollie (#1227) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen ez MO árban van (olcsóbb). :DDD
Miért ilyen olcsó?

krómX: nem akartam túlozni ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1230) ollie válasza Gyuri27 (#1229) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mo árban? Ne viccelj, pár napja 200BFP körül adták. Most konkrétan mennyibe kerül?

***

(#1231) Gyuri27 válasza ollie (#1230) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen találtam 200-t. :K

Most egy spore launcherre vadászom. Némi gold termelés, majd vásárlás, eladás után összejőtt annyi. :DDD

Mitől van az, hogy vesztes ranked pvp után levon az elóbol?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1232) ollie válasza Gyuri27 (#1231) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért ilyen olcsó, mert majdnem mindenkinek van belőle, legalábbis azoknak, akik aktívak voltak szeptember elején.

Az ELO-nak az - is - a lényege, hogy vesztes meccsnél vesztesz pontokat (bár az is előfordulhat, hogy még így is nyersz pontos). Szóval a PvP rang nem olyan, mint a PvE, hogy csak nagyobb lehet. Vissza is eshetsz a ranglétrán, ha folyamatosan kikapsz, vagy akár akkor is, ha egy ideig nem PvP-zel (egy bizonyos rank felett - asszem 8 - vesztesz ELO-t, ha nem vagy aktív PvP-s).

***

(#1233) Gyuri27 válasza ollie (#1232) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miből maradtam ki szeptember elején?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1234) ollie válasza Gyuri27 (#1233) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A promo osztásból.

Volt egy hét, amikor csak be kellett jelentkezni, és bejelentkezésnél automatikusan kaptunk ravenheart promo-t. Erről csak az maradt le, akinek akkor még nem volt teljes verziós a játék (play4free és még nem érte el a level 4-et), vagy nem jelentkezett be. És ezt a promo-t a Renegade kiadás örömére osztogatták.

mod: most nézem, hozzászólás sorszáma: 1234 :D

[ Szerkesztve ]

***

(#1235) ChromeX válasza Gyuri27 (#1233) üzenetére


ChromeX
addikt

abbol hogy amikor jött a renegade akkor be lehetett jelölni az account lapodon hogy kérsz EA hírlevelet na ha ez bevolt akkor járt egy promo kártyá igy hirdették, na amikor jött a renegade nagyon sokan nem kapták meg a promot technikai okok miatt, ekkor mondták azt hogy minden account kap egyet. igyaztán a legértéktelenebb lappá vált. amugy is sok lett volna belőle. de igy meg mindenkinek volt.

Ollie kiegészitett és megelözött :) amugy minden jo post számot összeszedsz :DDD

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1236) Gyuri27 válasza ChromeX (#1235) üzenetére


Gyuri27
félisten

Áhh értem. Akkor én még nem voltam szerintem level 4.
Most az, hogy értéktelen relativ. 200 bfp azért nem kevés. Persze lehetne több is. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1237) ChromeX válasza Gyuri27 (#1236) üzenetére


ChromeX
addikt

na várj, most 200bfp az már nem kevés de akkor mindenkinek volt és 0át ért. viszont ugye ahogy telik az idő jönnek az uj playerek akik már nem kaptak ilyen promot tehát "hígul" a játékosok promo "tengere"(ezt de szépen fogalmaztam) :D . egyre értékesebb lesz és ez szeritem megy még felfele is. sokan akkor vásároltak belőlük sokat fillérekért hogy majd ha eljön az ideje jo áron megszabadulnak tölük. persze ez hosszu folyamat.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1238) Gyuri27 válasza ChromeX (#1237) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akinek nincs annyi bfp-je annak sok. Amúgy meg ha pl nézünk egy hurricánt ahhoz képest nem drága.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1239) helphelp


helphelp
csendes tag

bejelentkezéskor miért írja ki hogy invalid client version? 2 órája még beengedett

[ Szerkesztve ]

(#1240) Depression


Depression
veterán

A mindweaver mióta gyógyít?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1241) ollie válasza Depression (#1240) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak annyira gyógyít, mint bármelyik épület.

***

(#1242) Depression válasza ollie (#1241) üzenetére


Depression
veterán

Ez pontosan hogy működik?
Mert nekem eddig nem gyógyult egységem torony mellett, igaz, csak a forgeban próbáltam a mindweavert, de ott elég látványos volt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1243) ollie válasza Depression (#1242) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha egy egységed áll bármilyen saját épület mellett (kivéve falak), folyamatosan gyógyul valamennyit, de csak akkor, ha nem csinál semmit, tehát se nem támadják, se nem ő támad. És nem rögtön kezdődik a regenerálódás, hanem valamennyi idő (passz, hogy mennyi) elteltével. Ha ez egységed több katonából áll (pl 6 fős T1), akkor nem kapod vissza az egységben a meghalt katonákat, azok csak gyógyítással "élednek" újjá.

Amíg még csak P4F lapjaim voltak, akkor ilyen módon gyógyítottam az egységeim.

[ Szerkesztve ]

***

(#1244) ollie válasza ChromeX (#1237) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnap este próbálgattam a Shard pályán az MotK+Primal elhelyezését, megnéztem a replay-t, és feltűnt, miután screenshotokat is csináltam, hogy a bal oldal primal egy kicsit feljebb van téve. Szóval valszeg az lesz a kulcsa az egésznek. A replay után már nem próbálkoztam megint, mert már nagyon késő volt, de ma este megint nekieshetünk.

***

(#1245) ollie válasza ollie (#1223) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvileg már ki is tették az új patch-t.

***

(#1246) D1Rect válasza ollie (#1245) üzenetére


D1Rect
félisten

Bizony, pont akkor akartam felmenni, amikor a szerverre rakták.

(#1247) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmm, a fórumon elég jó visszajelzések vannak a random PvE mapokról.

***

(#1248) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha valakit érdekel, egy bontatlan BF-et árul valaki 5 rugóért. Én még megpróbálnék alkudni egy kicsit az árból. :)

***

(#1249) Eagl3


Eagl3
veterán

Üdv.!

Kicsit elakadtam... bent vagyok egy épületbe, vagy bunkerbe (nem tudom mibe :) ) és van egy kis fetrengő kék színű robot egy céltáblával a feje felett. Őt kéne megszerelnem repair kittel, de sehol nem találok itt a bunkerben, venni se lehet... már mindenkit megöltem vagy 5x de seholo nem találom.

(#1250) ollie válasza Eagl3 (#1249) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem rossz topik. :D

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.