Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) pachito


pachito
őstag

Aha, köszi, akkor ezt mégiscsak elvetem :))

(#1502) ollie válasza World (#1500) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mountaineer-t mindig Aggressor-ral állítom meg, nincs esélye. :)

***

(#1503) DeckardCain válasza DeckardCain (#1498) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Még egyszer köszi.

(#1504) Gyuri27 válasza D1Rect (#1489) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem te voltál életem első corsairese. Gyanitom nem is az utolsó. ;)

Miért r.b.szós?

krómX: amúgy tiltja valami, hogy adott lapból mindet megvegyem és később eladjam?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1505) ollie válasza Gyuri27 (#1504) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért tiltaná bármi is?

***

(#1506) D1Rect válasza Gyuri27 (#1504) üzenetére


D1Rect
félisten

Mert amikor visszarakod jó eséllyel aládlicitálnak, majd nem is olyan sokára azon az áron van amin te megvetted.

(#1507) ollie válasza Gyuri27 (#1504) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kiegészítve D1Rect hozzászólását:

Csak úgy tudod fenntartani a magasabb árszinten, ha folyamatosan megveszed a nálad olcsóbban feltett cuccokat az AH-ról. Ehhez meg rengeteg tőke és szerencse is kell, hogy minél kevesebb ugyanolyan lap kerüljön a játékba. Továbbá az ilyen csak hosszú (nem ritkán nagyon hosszú) távon térül meg. Azt is érdemes átgondolni, hogy minél nagyobb a kártya gyakorisága, annál nehezebb ezt kivitelezni. Common-nél és uncommon-nál szerintem nem lehet, rare-nél már van esély a profitra, és ultra rare-nél a leginkább. Továbbá figyelembe kell venni egy kártya értékét is, pl. az Infect-et - hiába ultra rare - nem veszi senki, tehát nem lenne kifizetődő a felvásárlása, de mondjuk az Enlightenment-en már lehetne nyerni (mert magas ára miatt is veszik), de ott ugye nagy tőke kell.

***

(#1508) ChromeX válasza Gyuri27 (#1504) üzenetére


ChromeX
addikt

jah nem tiltja csak nem éri meg mert mint dirct tapasztalta és én sejtem hogy simán alád rakják a lapokat.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1509) Enokh válasza ChromeX (#1508) üzenetére


Enokh
csendes tag

Sziasztok!

Kicsit próbálgattam tegnap én is, a kizárólag olcsó lapos paklit persze csak dedós standard pve környezetben.

A frost T1-et nagyon kedvelem:
- Lightblade (kedvelem, jó sok hp-ja van),
- Master Archers (őket annyira nem elég gyengusok a drágáim),
- Shadow Frostbite (ezt is kedvelem nagyon induláskor)
- Guardian Tower,
- Coldsnap (az egyetlen bontott booster-emben volt)
- Glacier Shell

Ellenben a T2-ben nem igazán találok olyan lapokat ami a szívem csücske lenne a frost / nature-ös lövöldözős, healelős dzsinn-nel kívül. T3-tól már megint kiegyensúlyozottnak tűnnek a lapok, gondot inkább T2 környékén szoktam érezni.

Azt magamtól is tudom, hogy még bennem van a minden ilyen típusú játék gyermekbetegsége, túl sok féle lapot akarok kipróbálni így elég összevissza a paklim, se a tornyokra nem fókuszál rendesen, se a lényekre hanem valami gyengus massza a kettőből, de ez még tisztulni fog.

Viszont kérdés: Nem igazán értem az Ice Barriert mire éri meg használni? Mit csinál pontosan? Nem tudom megfejteni.

Gyokzoli: Láttalak tegnap fent, de bent voltál az Insane Godban nem akartalak zavarni.

[ Szerkesztve ]

(#1510) ollie válasza Enokh (#1509) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van több frost egység, aminek speckó tulajdonságai csak saját épület közelében élnek, ilyen pl.az Ice Guardian és a Lyrish Knight. Na meg pl. a Home Soil-t is csak saját épület közelében használhatod. Na erre jó az Ice Barrier, mivel olcsó, és rapid construction tulajdonsága van.
T2-őn, olcsó lapokkal nagyon gyenge a frost, a Lyrish Knight + Home Soil + Ice Barrier combo mindenképpen ajánlott, na meg a Coldsnap is elengedhetetlen. Még mondanám a Mountaineer-t is, de annak az ára 1200BFP körül van. Pure frostnál még tedd be a War Eagle-t, nagyon jó egység. Viszont ha a második orbod nature, rögtön megnőnek a lehetőségeid, jöhet az Aggressor (S/M/L knockback!) és a Burrower (swift+siege), melyek csodákra képesek.
Tornyokkal kapcsolatban pedig mind a Cannon Tower, mind a Stone Hurler (fire) nagyon ütős (utóbbi az S/M knockback miatt).

[ Szerkesztve ]

***

(#1511) D1Rect


D1Rect
félisten

Részben visszavonom a korábbi dolgot a Ghostspears-ről. Tényleg erős,főleg PvE-ben, PvP-ben viszont vigyázni kell, hogy ne oda hívd őket, ahol az ellenfél S egység kezelése van. :)

(#1512) Enokh


Enokh
csendes tag

Tegnap Mo-ztam egy kicsit (milyen jó fej az öreg bírtam a dumáit) és elég volt a Ghostspear - Tempest kettős.

Agressor-t venni fogok már lassan kiAH-ztam az árát :). Tegnap vettem egy coldsnap-et 20-ért és eladtam 2 perc múlva 30-ért. Ha több időm lenne, megérné többet foglalkozni a kereskedelemmel. :K

[ Szerkesztve ]

(#1513) D1Rect válasza Enokh (#1512) üzenetére


D1Rect
félisten

A páromnak is Mo a kedvenc egysége, mert olyan jófej.
Nekem meg a Harvester, az is jófej( "I love You too." :D )

(#1514) pachito válasza Enokh (#1512) üzenetére


pachito
őstag

Aha, szóval te vitted el előlem azt az olcsó Coldsnapet, olyan 20.00 óra felé! :)

(#1515) pachito


pachito
őstag

Ja, egyébként végre pontot tehetek az 1 hete húzódó ügyem végére. Azt a választ kaptam, hogy nem tudják visszajuttatni az elcsórt kártyáimat hozzám. DE! Bannolták a kis tolvajt, illetve átutalnak annyi bfp-t, amennyi a jelenlegi áruk az aukciós házban. :))

(#1516) ollie válasza pachito (#1515) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Huhh, örülök, hogy végül is jó vége lett. :)

Mondjuk a bannolás valszeg nem nagy büntetés neki, mert gondolom külön scammer acc volt.

[ Szerkesztve ]

***

(#1517) pachito válasza ollie (#1516) üzenetére


pachito
őstag

Hát igen, én is :)) Hát igen, bár ha az volt, hogyhogy High Lord rangja volt? Szerintem egy kis senkiházi volt, aki azt hitte, hogy megúszhatja :)

(#1518) ollie válasza pachito (#1517) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

High Lord? Hehe, akkor nem scam acc volt, ez esetben jól megszívta. :)

***

(#1519) D1Rect válasza pachito (#1515) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez nagyon korrekt hozzáállás. :K

(#1520) pachito válasza D1Rect (#1519) üzenetére


pachito
őstag

Igen, én is úgy gondolom, ezért kénytelen leszek MAJDNEM minden negatív véleményemet visszavonni az EA supportról (mert az az 1 hetes rekordidő még mindig nem az igazi ;] ) De mondom, számomra hatalmas pozitív csalódás volt.

(#1521) pachito válasza ollie (#1518) üzenetére


pachito
őstag

Reméljük igen :U :K

(#1522) ChromeX válasza pachito (#1520) üzenetére


ChromeX
addikt

grat és azért gondolj bele gondolom van egy kévs dolguk 1 hét sztem pont jo, én is pozitivan csalodtam most hogy ilyen ügyekkel is milyen segítőkészek, jo ez a dolguk

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1523) pachito válasza ChromeX (#1522) üzenetére


pachito
őstag

Ha jobban belegondolok, talán igazad van, hiszen: jelentem a problémát, utánanéznek, lekérdezik az adataim, elbírálják, hogy az vagyok-e, aki a bejelentést tette, egyeznek-e az adatok, akkor bfp visszautalása, stb. hát tényleg nem egy 2 perces művelet :)

(#1524) Gyuri27 válasza pachito (#1523) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az erő veled volt kollega. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1525) DeckardCain válasza pachito (#1523) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Lényeg sikerült..

Na így állok most jelenleg:
masterarchers
northguards
ice barrier
home soil
frost mage
Shaman
surge of light

lyrish knight
skyelf templar
aggressor
breeding grounds
healing well
phalanx ??
oink
coldsnap
Cannon Tower

Mo
Tremor
swampdrake
Giant Wyrm

Amit felesnek érzek az a phalanx, meg a Giant Wyrm.
Shamanokat szoktam használni lyrish knight mellé, breeding mellett nem vészes.
Tulajdonképpen mindegyik kártyához 1 frost és nature kell, tehát a 3dik orbom bármilyen lehet a 4dik meg nem is izgat.
Mi legyen a 3dik? Keverjek be egy 3 típust? Ravage/Unholy power? Vagy lenne még értelme egy lavafield-nek(csak az alap up hiányzik) 3as szinten.

(#1526) ChromeX válasza DeckardCain (#1525) üzenetére


ChromeX
addikt

Giant Wyrm. Must have ki ne vedd :K phalanx nem kell vagy ez pvp?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1527) DeckardCain válasza ChromeX (#1526) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Pvp deck elsősorban :B , ha pve-zek akkor marad a sárkány, pvpben viszont sok értelmét nem látom. Ezért kérdeztem mi lenne a jó pvpre.

Amivel nagyon szívok az a full shadow deck. Ma beleakadtam egybe. Lyrish Knightok szétszedték a harvit, de aztán hozta azokat a robbantós madarakat, aztán újabb harvi és kakukk :O

Most megnézzem a T1es shadow lapokat, aztán ezentúl megpróbálom inkább berusholni, csúnya dolog de ez van.

(#1528) D1Rect válasza DeckardCain (#1527) üzenetére


D1Rect
félisten

A shadow p.-et le kell malacozni, és nem para. :)
A harvi se szeretni a cc-t, roots+coldsnap+cucu. :))

(#1529) ChromeX válasza DeckardCain (#1527) üzenetére


ChromeX
addikt

igen sejtettem.
rushank semmi értelme. többet tölt a játék mint amennyit benn vagy csak max! két token jár és semmi élvezet nincs benne. sztem offold ha nagyon akarod akkor sztem viszont fireral, rusholj

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1530) D1Rect válasza ChromeX (#1529) üzenetére


D1Rect
félisten

Lassú a géped. ;]
Egyébként én sem szertem a rust, nincs igazán értelme, nincs játék.

(#1531) Gyuri27 válasza D1Rect (#1530) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ennél már csak az bosszantóbb mikor a lény kimaxol 2-3 lapot és azt kapod folyamatosan. Nagyon sok ilyen van. :((

Amd - Radeon - Ryzen

(#1532) D1Rect válasza Gyuri27 (#1531) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, főleg T1-es common max chage-al és neked hamarabb kifogynak a lapjaid... Persze meg van győződve arról, hogy milyen ügyes....

(#1533) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

6 tokenes meccs, nem volt egyszerű, bokám lef*stam a végére. Kicsit bénáztam, délelőtt betettem a pakliba egy fire spell-t, hogy tremor/Mo mellé jó lesz supportnak, erre mi lett a haramdik orb: nature. Nem vagyok láma :DDD
Lényeg meglett.
replay akit érdekel

(#1534) ChromeX válasza D1Rect (#1530) üzenetére


ChromeX
addikt

ez csak egy koltői tulzás volt pont a pvpt kb 3 mp alatt betölti nálam az 1v1et de akkoris ;]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1535) pachito


pachito
őstag

Tényleg, egyébként hogy alakult a Bf verseny? :)) Ki nyert, és milyen idővel?

(#1536) ollie


ollie
MODERÁTOR

A végeredmény ki lett hirdetve, meg lehet tekinteni itt. :)

Gratulálok mindenkinek!

Hamarosan meg lesz hirdetve a következő forduló, ezúttal nem csak "kezdőknek", és elsősorban a kreativitás lesz értékelve.

***

(#1537) pachito válasza ollie (#1536) üzenetére


pachito
őstag

Ezúton szeretnék én is mindenkinek gratulálni! :) A következőre én is benevezek. :K

(#1538) D1Rect válasza ollie (#1536) üzenetére


D1Rect
félisten

Grat mindenkinek! :R

ps.: UPC rulez, akkor ment el a net, amikor a Tresure Fleet pályán a 4. hajó majdnem beért. :((( :W

[ Szerkesztve ]

(#1539) Gyuri27 válasza D1Rect (#1538) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az fincsi lehetett. Én meg a siege of hope-l sz.pok egy ideje (adv). 3 cucc kellene onnan. A mauler II-t harmadikra dobta. A surge-t vagy 8-ra ill beadta 9-nek is. De a phalanx II csak nem jön. :(
Ha belegondolok, hogy experten is így fogja dobni már most harakirit követek el. :DDD
Mondjuk az is igaz, hogy már csukott szemmel is menne a dolog. Valamelyik nap véletlen a pvp paklimmal nyomtan (T4 csak Giant Wyrm volt (+Mo), a colossus, grimvine, promo Ravenheart és Giant helyett). :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1540) D1Rect válasza Gyuri27 (#1539) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem vészes, most már csont nélkül megy expen is, csak macera újrajátszani.
Ravenheart? Az jó? :F

(#1541) pachito válasza D1Rect (#1540) üzenetére


pachito
őstag

Védekezésre kiváló :)) Én előszeretettel használtam a Nightmare's end map-en. :)

(#1542) pachito


pachito
őstag

Egyébként itt az új paklim: Pakli. Erről mi a vélemyén? Még csak 1-2 menetet toltam le vele (King of the giants, illetve Raven's end mapeken), de ha egy 10-es skálán kellene értékelnem, akkor így nézne ki: 1 orbos fázis: 7/10, 2 orbos fázis: 5/10, 3 orbos fázis: 8,5/10, 4 orbos fázis: 8,5/10. Hogyan/mivel tudnám kicsit erősíteni a 2 orbos részt? Mert számomra nagyon gyenge. :(

(#1543) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na de megszenvedtem a soultree expel. De dobott lyrisht :) Viszont malac és cannon tower az nem akar jönni:S
Valaki játszhatna majd velem unranked pvp-t, ha fent leszek akkor keresetek.

(#1544) ChromeX válasza Gyuri27 (#1539) üzenetére


ChromeX
addikt

akkor készülj arra hogy experten veszedelmesen nehéz lesz szerintem enlightment nélkül nagyon huzos, biztos stratégia kell ja és az advot felejsd el köze sincs az experthez. :)

Direct nekem ugyan ez volt invitel nettel szoval ugy általánosságban ...be :DDD nem kicsit voltam ideg

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1545) Gyuri27 válasza D1Rect (#1540) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem macera, csak unalmas. Jó ne dobja elsőre, de már 9-10-l tartok. Bezzeg ami nem kell banner, nasty azt már legalább 3x3 dobta.
Ravenheart jó. Aknáz, nagy ágyú s specialitása (hasonló mint a battleshipnél). Egy hátránya vany, hogy lassú. De ha az ember nem siet kiváló cucc. Meg ugye 4 üres orb.

krómX: jó dolog az enlight, de mivel 2000+ bfp ezért kimarad az életemből. Megpróbáljuk nélküle. Csak először advon dobja ami kell.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1546) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na most lett elegem a pvpből :O
tegnap nyertem 5 mecset azóta buktam 11et,szóval elég volt egy darabig... Valakivel 3szor összesorsol egymás után..

(#1547) Gyuri27 válasza DeckardCain (#1546) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is így kezdtem. :DDD
Sajna nem a tudás ami dominál egy szint felett. Akinek van jó paklija (és ideje) az össze lootolja az upokat. Plussz ugye pvp-ben sem mindegy mit tud lehívni (megint csak a drága lapok játszanak).
De ennek ellenére én is szoktam próbálkozni. Csak a victory tokken nem gyarapszik. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1548) helphelp válasza ChromeX (#1544) üzenetére


helphelp
csendes tag

soulstree expert egy nagyon könnyű map, alap paklival 18 p alatt megvan ^^

[ Szerkesztve ]

(#1549) ollie válasza helphelp (#1548) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Stone of Torment-tel?

***

(#1550) ollie


ollie
MODERÁTOR

2. Battleforge verseny hamarosan indul, információkat itt lehet olvasni.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.