Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) #50433536 válasza jozefgucci1 (#6388) üzenetére


#50433536
törölt tag

Scoreboard nem véletlenül nincsen, hogy ne lássuk ha valakinek 260/0 az aránya.
Nem véletlenül nincs már régóta ban lista sem.

Undorító, már azt se írhatod be a chat-be, hogy xy aimbotozik, mert azonnal kicsillagozzak: bandika ********

Az egyik legdurvább multihack progira is most lesz free weekend, direkt a normál vásárlók startja miatt időzítették. :C

(#6402) zzola válasza R3laX (#6393) üzenetére


zzola
félisten

Az én szettem is tetszik.
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6403) Kobe


Kobe
veterán

valaki azt árulja el, hogy annak mi a hóbelebancos kisfaxom értelme van hogy a game a conquest/breakthroughn kívül semmilyen módban nem ad weapon XPt ? se coopban, sem soloban, sem portalon.....még akkor sem ha custom serveren játszom egyébként ugyanazt a conquest módot....

(#6404) FattyDove válasza #50433536 (#6386) üzenetére


FattyDove
őstag

"- hatékony anticheat"

Honnan tudod, hogy nem hatékony? Van már 40 órám, de eddig egyszer sem találkoztam gyanús dologgal.

"- nem banoljak a nyilvánvaló csalókat"

Mármint azokat, akik lelőnek téged, ezért szerinted csalók?

(#6405) beers válasza zzola (#6402) üzenetére


beers
addikt


Én nyertem ;)!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#6406) CptAdamica válasza Kobe (#6403) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy tudom, hogy Portal-ban az xp farmolók miatt vették ki.

#6401astro12
Biztosan ez volt a fejlesztők ördögi terve, hiszen így a pályán sem látod, hogy valakitől állandóan fejest kapsz 100 méterről. Muhahahaahaha.

Megyen!

(#6407) zzola válasza beers (#6405) üzenetére


zzola
félisten

;]

(#6408) t.kristof válasza Ellia (#6353) üzenetére


t.kristof
senior tag

Na és az micsoda, hogy tegnapelőtt hackeltem a kis madarat, elvileg meg is hackelte, utána megint rányomtam hogy hackelje azt, és kiírta hogy "firewall detected" vagy hasonlót. Lehet hack ellen védelmet belerakni a járművekbe? Vagy csak a kis helibe?

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#6409) lofagi válasza t.kristof (#6408) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nincs ilyen lehetőség a járművekben.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6410) oriic válasza t.kristof (#6408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Firewall Detected azt jelenti, hogy már valaki meghackelte az adott járművet és 10 másodpercig nincs lehetőség arra, hogy újra meghackeld.

Live-Die-Respawn

(#6411) pRoject22 válasza lofagi (#6399) üzenetére


pRoject22
őstag

Nekem 5800x és 3080Ti-al 1440p-ben RTX-el is full ultrán 80-100, RTX nélkül meg 110-140 között, soha nem droppol le, tartja ezeket az értékeket

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#6412) prokxy válasza lofagi (#6399) üzenetére


prokxy
veterán

Na a celeb, burzsuj! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6413) FollowTheORI válasza Kobe (#6403) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Azért, hogy ne tudjon senki könnyen fejlődni az AI farmolásával (vagy valami túl könnyű és sok xp-t adó beállítással).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6415) pRoject22 válasza Sayiid919 (#6414) üzenetére


pRoject22
őstag

Most tényleg nem nagyítom fel a dolgokat, nálam úgy fut ahogy leírtam, első nap voltak kifagyásaim de miután csináltam neki külön profilt az NV driverben és offoltam a reflex low latency-t azóta mégcsak kifagyás sem volt.

¯\_(ツ)_/¯

(#6416) Kobe válasza CptAdamica (#6406) üzenetére


Kobe
veterán

ez OK de az XP farmoló serverek mind egyenetlen csapatelosztású 1 HP knife only serverek voltak
erre kivették pl a Rush / Conquest / TDM PvP serverekről is, a CoOpból, és a VIP Fiestaból is......nyomjad orrbaszájba a breakthrought vagy conquestet akkor is ha rühelled
hát zseniális megoldás, elvágtam a kisujjam, vágjuk le inkább vállból a karom....

(#6417) Lendova


Lendova
őstag

bul07 ma vélhetően átvette a futártól a játékot. Készüljetek. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#6418) lofagi válasza pRoject22 (#6415) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Akkor te vagy a 100ból 1. Örülj neki, mert a 99-nek nem megy. De biztos velük van a baj s rohaadjon meg az összes, mert merik fikázni az optimalizálatlanságot.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6419) voodoo98


voodoo98
addikt

Sziasztok, lehet h már volt, de ma jelent meg a játék reggel 9kor, de még mindig nem jó a Map Key binding?
Hogyan lehet átállítani M betűről a mapot, másra: CAPS-LOCK-ra mondjuk, hiába állítom nem működik! :W Még mindig...

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6420) R3laX válasza zzola (#6402) üzenetére


R3laX
addikt

Jók ezek, érdemes csekkolni az allkeyshop-ot, ha nem kell doboz :). Mindig innen veszek game-eket, de ez most kellet :D, meg ajándékba kaptam, ami így jobban fest :).

[ Szerkesztve ]

(#6421) mettek válasza lofagi (#6418) üzenetére


mettek
addikt

A pc gaming egy nagyon nem egyszerű terület. Ezer féle hardver és ezer féle program lehet a gépen. Ott az oprendwzer nincs optimalizálva meg tele lehet szemetelve különböző rendszert terhelő programokkal, igy ha valakinek szarul fut egy játék az akár a saját gépe miatt is lehet.
Az más ha egy tiszta gépen friss driverekkel is kifagy.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6422) CptAdamica válasza Lendova (#6417) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jaj nekünk. :(

Megyen!

(#6424) pRoject22 válasza lofagi (#6418) üzenetére


pRoject22
őstag

Felőlem fikázhatjátok, ha attól jobb akkor had szóljon, de ha nálam jól fut akkor had ne írjam már, hogy szar csak azért mert most ez a fősodor... :U

¯\_(ツ)_/¯

(#6425) Sz. Géza válasza R3laX (#6397) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Na ez a környezetszennyezés.
Nem lenne elég egy aktiváló kód?
Azt is elküldhetnék email-ben.

(#6426) pRoject22 válasza Sayiid919 (#6423) üzenetére


pRoject22
őstag

Tisztában vagyok vele, mivel pl BF5 vagy Battlefront 2-ben 200-220 fps is megvan, igaz azok pár éves játékok már, de ha 100+ fps van egy játékban ultrán akkor én azt elkönyvelem ,hogy jól fut.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#6427) Aventador91


Aventador91
őstag

na mi történt, mi ez a sok hsz? :D

(#6428) oriic válasza Aventador91 (#6427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megjelent a játék. :D

Live-Die-Respawn

(#6429) bandi0000 válasza voodoo98 (#6419) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Konzolon nem elég a mappelést megcsinálni, még a vezlérnő? beállításánál ki kell választani, hogy ne alapértelmezett hanem egyedi gombkiosztás legyen, lehet pc-n is ez a tortúra

#6427Aventador91 Most végre az is leírhatja, hogy szar/fos a játék, aki eddig csak olvasta, hogy szar/fos a játék, de ma végre ő is konstatálhatja hogy szar/fos az egész :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#6430) R3laX válasza Sz. Géza (#6425) üzenetére


R3laX
addikt

Jóvanmá' :D. Eldobni nem kéne inkább :D.

Nálam is teljesen jól fut, soha nincs drop. "Középkategóriás" AMD-vel :) .

[ Szerkesztve ]

(#6432) zzola


zzola
félisten

Azért eszement FPS droppok vannak PC-n. Na de nem lenne Battlefield drop nélkül....
;] :DDD

(#6433) zzola válasza R3laX (#6420) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#6434) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Valamikor kerül bele TDM vagy Rush, kisebb pályákkal? Egyedül nem nagy élvezet, amikor a barátok dolgoznak, neked meg lenne időd fejlődni, agyhalott csapattársakkal. Kellene fegyver fejlődés de egy conquestben esélytelen, 4-5 killel.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#6435) kwzatz


kwzatz
őstag

Na, megjelenés napja van, megtörtént a ciklusváltás, az új ciklus egészen a következő rész traileréig tart.
461
(bocs, muszáj volt, ahogy megláttam a Steamen a 21% pozitív értékelést, beugrott, hogy írtam valami ilyesmit korábban. :DDD )

(#6436) beers


beers
addikt

Ez a 6,37G valakinek már frissült?
Nekem nem akarja leszedni, csak jelzi, hogy frissíteni kellene!

M&N

(#6437) lofagi válasza kwzatz (#6435) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Vicces, de tényleg így van. BFV végefelé feltettem egy meme-t a redditre, de nem nyerte el sokak tetszését, pedig teljesen ez történt.

S annyival ki lehet egészíteni most, Day0, give my money back! xD

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6438) Aventador91 válasza lofagi (#6437) üzenetére


Aventador91
őstag

sose értettem aki előrendeli a játékot, főleg ea cuccot. ott a play.. ja hát a fillérbaszás, a végén meg rajtamarad a játék teljes ára aztán lehet nem is játszik vele mert nem tetszik neki :DDD

(#6439) pRoject22 válasza beers (#6436) üzenetére


pRoject22
őstag

Milyen platformon vagy?

¯\_(ツ)_/¯

(#6440) beers válasza pRoject22 (#6439) üzenetére


beers
addikt

Az lemaradt, PC!

M&N

(#6441) pRoject22 válasza beers (#6440) üzenetére


pRoject22
őstag

Én már restartoltam a steamet de eddig nem látok updatet :F

¯\_(ツ)_/¯

(#6442) beers válasza pRoject22 (#6441) üzenetére


beers
addikt

Nekem ez van kb 15 perce!

M&N

(#6443) pRoject22 válasza beers (#6442) üzenetére


pRoject22
őstag

Hmm, várok még hátha megjelenik itt is :K

¯\_(ツ)_/¯

(#6444) beers válasza pRoject22 (#6443) üzenetére


beers
addikt

Nálam is csak megjelent, de nem szedi le....

M&N

(#6445) RockHaRD válasza pRoject22 (#6443) üzenetére


RockHaRD
addikt

Már szóltak volna twitteren, vagy akárhol, hogyha jönne a hőn áhitott day1 (azaz day7) patch. Valószínűleg csak egy bug nála, nem jött semmiféle patch. Eleve ciki lenne, hogyha a megjelenés napján mikor nagyjából most kezd el a playerbase játszani, akkor betolnák, hogy "Bocsi, 1-2-3 óra offline, mert patch van. Addig nyomjátok a kampá... ja semmi"

(#6447) Aventador91


Aventador91
őstag

valakinek ötlet hogy miért nem indul el a játék? win újrarakás volt. most originben elindítom a játékot, a kis ablakban végigmegy a csík, pörög a töltés ikon aztán egyszercsak eltűnik a kis kép is és nem történik semmi

(#6449) regener válasza beers (#6442) üzenetére


regener
veterán

Próbáld Originből elindítani.

(#6450) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

szerbusztok!
már most elnézést a picsogásért ! mi ez a fosssal összekent játék?
gyakorlatilag kaptunk egy call of duty- játékot jármüvekkel? mindjárt idegbajt kapok, majd hozzá szokok biztos....

kérdésem is volna a menűben mikor váltasz a beálitások között ezt a fura menűváltó hangot (mintha kaparna valami) nemlehet kikapcsolni, megváltoztatni? vagy a játék is elhalkul teljessen, de az marad bármit csinálok, bf zene sincs? semmi karaktere ennek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.