Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-12 20:20:45

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy röhej hogy ilyen kevés páncélos van a polyákon főleg ennyi játékosra, rosszabb az arány mint a BF5-ben pedig abban se volt páncélos a pályákon(kivéve egy két pályát)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6652) Aventador91 válasza bul07 (#6651) üzenetére


Aventador91
őstag

állítólag a world of tanks-ben van bőven annak aki nagy tankcsatákat akar játszani

[ Szerkesztve ]

(#6653) pRoject2HUN válasza Aventador91 (#6652) üzenetére


pRoject2HUN
őstag

XD

¯\_(ツ)_/¯

(#6654) prokxy válasza Aventador91 (#6652) üzenetére


prokxy
veterán

Ma ha leszel, helizzünk már egyet. Majd én gunárkodom vagy spotolok. :)
Este próbáltam írni, de boxon azé' nem olyan egyszerű. Mire beírtam vmit, kezdődött a kör, közben meg nem találtam a chat lehetőséget! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6655) omfgk válasza pRoject2HUN (#6649) üzenetére


omfgk
addikt

Nem voltam elég konstruktív? Jaj de sajnálom...

Oké. Jó lesz ez a játék nekem.

Bár van lag, de csak a sok játékos miatt van ez. Már várom a karácsonyi időszakot...
Bár vannak bugok, de tuti javítják őket, hiszen a BF4-et is kikalapálták... fél év alatt. És az még egy másik gárdával volt.
Bár a játék félkész, ne kritizáljuk, hiszen alig volt rá idő és erőforrás. Hiszen a Battlefront 2-őt és a BFV-öt is kellett közben patchelgetni...

Tudod van olyan ,hogy valaki kritizál, de nem csak a sírás kedvéért.
Én például azért mert szívesen játszanánk a haverokkal egy jó kis fps játékot ennyi.
Értem ,hogy tetszik a sírás szó, de nem mindenki sír, aki a te kis játékodat a szájára veszi.

Vagy álljak be melléd azzal védeni a játékot ,hogy azért van lag mert sok a játékos?
Remélem ez még nem személyeskedés...

De látom ,hogy ezzel a résszel a Battlefield szériának lőttek is. Mert tényleg a userek nagy részének azért megfelel ez is. Hát jó. Akkor tényleg én vagyok rossz helyen, belátom.

Mentem casual noobokat lőni az ultra skill-es helikopteremmel.

[ Szerkesztve ]

(#6657) bul07 válasza Aventador91 (#6652) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy mondjuk kicsit régebbi BF részekben, ami tényleg BF volt :DDD
Nem ilyen katyvasz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6658) mettek válasza bul07 (#6651) üzenetére


mettek
addikt

Ez amugy ugy van kitalálva hogy egy tank pl felszippant rögtön 4 embert. Vagyis így kellene legyen de rendre mindenki egyedül ül a járműben mert senki nem.hajlandó beülni gunnerkedni. De az a döbbenet hogy még a halibe se spawnlonak rám.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6659) AAtt1la válasza Sayiid919 (#6656) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Elég lett volna az első bekezdésig,a többit már hallottuk.

(#6660) pRoject2HUN válasza Sayiid919 (#6656) üzenetére


pRoject2HUN
őstag

" Nem kell 1milliós vassal 30fps-en stutteringelve döcögni. "


Aláírásomban a vasam, 100-140 fps között mozog, sosem megy 100 alá sehol :U

¯\_(ツ)_/¯

(#6662) pRoject2HUN válasza Sayiid919 (#6661) üzenetére


pRoject2HUN
őstag

MSI afterburner van fent, látom az fps számokat, de gondolom azért csak jobban tudom ,hogy mennyi fps-t látok itt mint te onnan ugye? :DD

Amúgy itt aki vitatkozik az te vagy, mindenáron megakarod győzni az embereket, még azokat is akik elvannak a játékkal ,hogy márpedig nekik se legyen jó ha neked nem jó. :U

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#6663) omfgk válasza Sayiid919 (#6661) üzenetére


omfgk
addikt

Bemegy az 100 alá.

Tuningolt 11900K vagy egy 5900X is bemegy 100 alá. Low beállítások mellett.

Volt korábban Stodeh setup guide. Na neki 11900K van egy 3090 mellett és neki is benéz 100 alá...

Kell egy 0,1% vagy 1% fps-t nézni és ott látszódni is fog.

[ Szerkesztve ]

(#6665) jozefgucci1 válasza omfgk (#6648) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ne viccelj már a warzone tele van csalókkal , talán végre majd kap valami anticheat rendszert és két év után jön egy másik map . Az is egy optimalizálatlan foshalom , amit állandóan változtatnak . Megjelenéskor még 108TI-vel volt 120 + Fps-em most 3070-el nincs 100 .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6666) #50433536


#50433536
törölt tag

Van ez a funció, hogy Nvidia reflex low latency. Van értelme bekapcsolva hagyni? Csak az nvidia tulajoknál működik, vagy mindegy, ez egy általános technológia,a mit beraktak a játékba?

(#6667) bul07 válasza mettek (#6658) üzenetére


bul07
nagyúr

Tank másodlagos gépágyúja írtó gyenge
Pisztolyból kevesebb találat elég a gyalogosba, másra meg nem is sebez, na jó talán kicsit

Sőt még ha légpárnással vagy autóval jön valaki az üvegén keresztül se sebzi a vezetőtt
Vagy helikopter pilótáját

Hol van már az hogy akkár helikopter pilótáját is ki lehett lőni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6668) zebra_hun válasza omfgk (#6663) üzenetére


zebra_hun
addikt

Így van! :R
Az a leg borzasztóbb, hogy emberek kiteszik a Framerate-t, osz' vóvan' az úgy, annyi a'. Közben a fos fotóért még egy kietlen pályaszéli sík terepen az eget is bámulják :DD

(#6670) #16729600 válasza bul07 (#6667) üzenetére


#16729600
törölt tag

Az 50 es sokkal jobb, csak 180 at kell kinyirni erte.

(#6671) Sz. Géza válasza pRoject2HUN (#6660) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Mondjuk neked csak a VGA majdnem egymillió. :)

(#6672) Dtomka válasza Sz. Géza (#6626) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem, de azok is lehetnének. hiszen single rész nincs, és a jelenlegi pályákon nem mindig jutok el az enemyhez. Mert jön egy heli, vagy 2... esetleg 1 tank szed le. A tankkal elég jól lehet érvényesülni, jobban mint az V-ben. A helik irányítása ilyen 1xrű még sosem volt, billel játszom (2005 óta). ;)

(#6673) Pro!Petya válasza pRoject2HUN (#6630) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"de én látom a szebb grafikát és az élvezetesebb játékmenetet :U"

Csak 8 év van a 2 játék között szval grafikailag ezen nincs meglepő , bár a 2042 az 1 és az 5-höz képest visszalépés , esetleg jó indulattal is csak kb azonos.
Az hogy még fél kör bf4 után sem érezted a difit egy valódi fps és egy ilyen valami izé között nem is értem. Már szimplán a menüben érezhető hogy az egyik az egy tényleges játék a másik meg csak egy techdemo extrákkal.
Azt meg hogy "élvezetesebb játékmenet" ...., konkrétan nem tudom elképzelni.
A 4-ben ca~20 mód van , 7 alap és annak variációi. Ebből melyikben sikerült tolni egy fél kört? :DDD XD

#6629CptAdamica
Akkor ezt jelenti a haladás a korral hogy lenyeljük a szemetet és lehet alfa/béta tesztelni.
Egy bejáratot címről sem tudnak már rendesen bőrt lehúzni. Csak arra eveznek amiből minnél több pénz befolyik, ez nem igaz hogy nem tűnik fel.
Ez az új trend hogy content nélküli,mindenhonnan összelopkodott félkész valamit kiadnak.
Ennek azért nem kéne tapsikolni , sőt főleg ennek fényében felértékelődik hogy azt amit anno kaptunk aka mint játék az kb ég és föld ehhez képest.
Ha neked az a boomer aki ezt nem veszi be és nem áll a sorba az új trendért akkor gratula.

#6631omfgk
Hatalmas +1 :R

Feleslegesen próbálkozol , nem értik.
Ez az új trend , be kell állni a sorba mert akkor mi is menők leszünk.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6674) AAtt1la válasza Sayiid919 (#6661) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Mondjuk az sem lenne rossz ha nem mindig ugyanazt olvasná az ember,de az idő mindent megold.

(#6675) Sz. Géza válasza bul07 (#6667) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ki lehet lőni, csak ügyesen kell. :)
[link]

(#6677) #50433536


#50433536
törölt tag

Ezeket a COD-os baromságokan nagyon gyorsan ki kell vegyék ebből a xarból. Nem ezt akartam, nem erről volt szó. Ha ilyesmit akarok, akkor elindítom a COD valamelyik részét a gépemen.

Egy sima BF3 vagy BF4 kell, csak új pályákkal és modernebb grafikával. Minden más felesleges és elveszi a battlefield élményt.

Tanulhattak volna a BF5 bukásából! Ott is a sok idióta újítás vitte el az emberek kedvét a vásárlástól, aztán meg félbe hagyták a játék fejlesztését, mert nem volt elég vevő.

Mit nem lehet ezen érteni?

Ha most kapnánk egy sima BF4 szerű játékot, csak új pályákkal, néhány nagyobb pályával, retró pályákkal és lenne néhány 128-as szerver is próbából, és kicsit jobb grafika mint a bf5-ben, akkor világsiker lenne a játék, az eladások csúcsokat döntenének.

[ Szerkesztve ]

(#6678) AAtt1la válasza Sayiid919 (#6676) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Pl. azt,hogy ha megkérdezem tőled,mennyi játékos elég egyidőben szerinted,akkor arra ne kapjak egy regényt arról,hogy hányan dolgoztak rajta és hogy kúrták el,mert azt már láttam eleget,meg nem is azt kérdeztem.
Érted,elég nehéz így beszélgetni,ha csak ez jön fel.

[ Szerkesztve ]

(#6679) pRoject2HUN válasza AAtt1la (#6674) üzenetére


pRoject2HUN
őstag

Engedd el, felesleges leállni velük, kb 1 hete mióta kint van a játék EA-ben azóta ugyanazt leírják napi 10x, te meg aki nem érted miért mert te elvagy a játékkal téged hülyének néznek és megpróbálják meg magyarázni neked ,hogy te miért ne érezd jól magad hiszen ők sem érzik jól magukat :DD

¯\_(ツ)_/¯

(#6680) oriic válasza #50433536 (#6677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ezeket a COD-os baromságokan nagyon gyorsan ki kell vegyék ebből a xarból."

Sorold kérlek a játékban lévő COD-os baromságokat, amik abból az FPS szériából vettek át, és eddig nem voltak benne BF sorozatban. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6681) Pro!Petya válasza #50433536 (#6677) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ez így igaz , kb a best game is lehetett volna év végére azalapján amit írsz de ők inkább letették ezt az asztalra. :K
Ne legyél boomer , fogadd be eme korszakalkotó újításokat. :DDD
(akarom mondani túlgondolt és elbaxott mechanizmusokat)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6682) FattyDove válasza oriic (#6680) üzenetére


FattyDove
őstag

Há' felemeli sprint közben a fegyvert :))

(#6683) pRoject2HUN válasza FattyDove (#6682) üzenetére


pRoject2HUN
őstag

De be is csúszik, azon a rücskös betonon becsúszik... :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#6684) Aventador91 válasza omfgk (#6663) üzenetére


Aventador91
őstag

azt hozzá kell tenni hogy itt 90fps már olyan smooth mint más játékban 140. nekem sokkal simább a kép itt mint pl. bf5ben 120-140fps-sel, mint itt 80-90 körül

(#6686) Pro!Petya válasza pRoject2HUN (#6679) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mondja ezt az aki refundolni akarta a játékot , de kifutott az időből és így már inkább "elvan" a játékkal ha már benne áll 90 eurója. :U
Ez lessz sokan fognak még jönni "sírni" mert van miért. De azért ne legyünk már képmutatóak.

Mellesleg az hogy "elvagy" valamivel meg az hogy élvezettel játszanád nem egy és ugyanaz.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6687) #50433536 válasza oriic (#6680) üzenetére


#50433536
törölt tag

"Sorold kérlek a játékban lévő COD-os baromságokat..."

Ezt a kérdés most komoly, vagy trollkodás? Láttál már COD-ot az elmúlt években? A menü, a játékelemek, a felesleges grafikai és hangzási csinnadratta a játék közben és a menüben is mind a cod-ból lett átvéve. Ezek semmit nem tesznek hozzá a battlefield élményhez, csak zavaró látvány elemek. A cod-ban elment, ahhoz a játékhoz illik, így szoktuk meg. De ez nem egy cod, hanem egy battlefield akar lenni.

- hit indicator sound - klaszikus cod tulajdonság
- scoreboard hiánya - klasszikus cod képernyő lett átvéve
- halál után hatalmas színes kép annak a játékosnak profiljáról, aki megölt téged - tipikus cod
- névvel ellátott karakterek, collection - ez is a cod-ból lett átvéve és teljesen felesleges itt
- stb...

Szemmel látható dologba kötöttél bele, ezt hívják trollkodásnak én meg hülye voltam hogy egy percet rászántam a válaszra.

(#6688) lofagi


lofagi
Topikgazda

Az,hogy a BF2042 benne van a top10 legrosszabb játékban a steamen, szeritem elég sokat eléárul azért, hogy mennyire nem jön be a bf közösségnek ez az irány.

Bár ez is biztos csak azért van, mert menő szidni... :F

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6689) oriic válasza #50433536 (#6687) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

- hit indicator sound - klaszikus cod tulajdonság
- scoreboard hiánya - klasszikus cod képernyő lett átvéve
- halál után hatalmas színes kép annak a játékosnak profiljáról, aki megölt téged - tipikus cod
- névvel ellátott karakterek, collection - ez is a cod-ból lett átvéve és teljesen felesleges itt
- stb...

1. Egyik korábbi részben sem volt indicator sound? Kétlem
2. COD-ban van rendes scoreboard, szóval ezt sem onnan vették át, itt BF-ben konkrétan nincs, ami nagy baromság
3. Halál unalmas dögcédulák voltak korábbi BF-ekben, szóval 1:1
4. Nem a cod találta fel a névvel ellátott karaktereket csak mondom.

Szóval szemmel láthatólag értelmetlen dolgokba kötöttél bele, ezt hívják trollkodásnak, én voltam a hülye, hogy rákérdeztem és egy percet szántam rá (na jó ez nem igaz, mert közben játszom). Innentől kezdve no komment és további jó fröcsögést. #hajrácod, #hajrábf #hessteg stb...

#6688
lofagi

A játék atom problémás, rengeteg mindent kell rajta javítani, de közel sem élvezhetetlen. A Steam értékeléseket hagyjuk, amikor ilyenket olvasni 0-2 óra játék után, hogy idézem:

"Unalmas
BF5 10000000000000x jobb"

"Életemben nem játszottam még ennyire unalmas játékkal. Ha lehetne, visszakérném a pénzem."

"Unfinished pile of garbage, they are taking us for morons. This game is an insult to the franchise."

"wtf"

stb.

De mondjuk tény az is, hogy sokan képesek leírni a véleményüket (vagy bemásolják más hsz-et fórumból, redditről stb. :DDD )

Talán DICE is kapcsol egy idő után, és javítanak sok mindent. Bár valamelyik DEV szerint jelenlegi scoreboard sokkal jobb pl mint korábbiak. Na őt konkrétan kiröhögtük. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6690) Aventador91


Aventador91
őstag

rengeteg órát beletoltam már a játékba. nem annyira szar mint először írtam/gondoltam. egy értelmes squaddal élvezetes minden kör még akkor is ha szétdarálnak közben helivel/repcsivel, csipákkal.

teljesen más egy olyan squaddal játszani akik tudják mi a battlefield, nem csak feljönnek nézelődni ultra grafikán.

bugos, hiányos de élvezhető. sokat fog még javulni biztos.

az értékelésekre meg szarni kell, az elégedetlenkedők inkább értékelnek mint akinek tetszik és játszik ahelyett hogy fröcsögjön az értékelős oldalakon

[ Szerkesztve ]

(#6691) rvn_10 válasza lofagi (#6688) üzenetére


rvn_10
senior tag

Sziasztok az miért van ha pl sniperrel átvaltok hőkövetős eakétara lövök egyet majd vissza a puskára akkor a távcsőnél nincs meg a zoom, hiába nézek bele csak 1x es van. Ekkor át váltok az 1x es távcsőrebbelenézek vissza a 6x osra és akkor már jó...

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#6692) sixpak válasza lofagi (#6688) üzenetére


sixpak
nagyúr

Review bomberek, cancel culture, lipsi véleményterror etc... hirtelen ennyi ugrik be a topikból, de akkor még csak az early ment... :D
Pedig ha csak a játék chat-et nézem, az is elég árulkodó, üvölt mindenki, hogy mi ez a fekália. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6693) oriic válasza rvn_10 (#6691) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy újabb bug a listán sajnos. Mi is tapasztaltuk, várjuk javítást. (Nálam pl a légelhárító rakéta bugja zavar leginkább, hogy sokszor nincs célkereszt és lock-on)

Live-Die-Respawn

(#6694) Aventador91


Aventador91
őstag

csináltam egy tömény 4 perces videó összeállítást, kedvcsináló a játékhoz/vagy ötletadó, járművek kiiktatása változatos módokon :D

[link]

(#6695) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#6696) oriic válasza Aventador91 (#6694) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó videó lett. Recoilless M5 repülős/helis killeket én mindig csak ámulom, sosem tudok rendesen úgy célozni, hogy elvigye a gépet. :D

Live-Die-Respawn

(#6697) stoon válasza lofagi (#6688) üzenetére


stoon
őstag

én meg ma rendeltem meg .....de ezekszerint rossz döntés volt.?.

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#6698) lofagi válasza stoon (#6697) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Én nem mondom,hogy nem lehet vele ellenni, mert ellehet, ha nem így lenne én se lennék már lvl72. Csak megint a hype volt sokkal nagyobb, mint amit kaptunk. Sajnos úgy látszik,hogy ez a trend a DICE-nál. Live serviceben majd kijavítják a hibákat.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6700) glspeter1 válasza lofagi (#6698) üzenetére


glspeter1
őstag

Mindig ez van. Fél év minimum ennek is kell majd, mire normálisan élvezhető/játszható lesz.
Addig talán kap egy akciót a digitális kiadás is és akkor már megéri vele foglalkozni.
Már semmit sem veszek meg megjelenéskor, inkább kivárok.

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.