Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) CptAdamica válasza omfgk (#6548) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk a BF1 se most jelent meg, plusz azóta az is rengeteg patch-en átesett, szóval szerintem egy kiforrott játékot nem teljesen reális hasonlítani egy frissen megjelent Battlefield-hez.

Megyen!

(#6552) prokxy válasza deadwing (#6550) üzenetére


prokxy
veterán

Sok a panasz rá, mert sok jót nem lehet rá mondani.
Ettől függetlenül tolom, ha van időm. Sok nincs, de amikor lövöldözni van kedvem, akkor inkább ez,mint más. Félkész, ez van.

Bul: nincs is szebb, mint a minimapon látni a sok futó bolondot a kör kezdetén azt mire eljutnak a zászlóig, már règ behúzza a heli! :D azt folyt. köv a kövi flagig. Eltelik 10 perc azt 0 pont :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6553) #50433536 válasza deadwing (#6550) üzenetére


#50433536
törölt tag

Teljesen igazad van!

(#6554) hadam98 válasza nortsen (#6545) üzenetére


hadam98
senior tag

Mindent be lehet állítani, a Milsim szerveren semmi HUD nem volt. Szó szerint akármit be tudsz ezért is nem értem.

Beszartak a szerverek megint…

(#6555) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Ha Steam-en veszek EA Play subot 1 havisat az akkor havonta vonni akarná majd? Hol tudom lemondani ha steamen veszem?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#6556) lofagi válasza kopidoo (#6544) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Sajnos kicsit eltolták a weapon bloom-ot a játékban és szinte az összes assault fegyver emiatt használhatatlan. Jelenleg ha egy kicsit is kompetitíven akarod nyomni akkor a legjobb választás a PP-29. Nem azt mondom,hogy abszolút nem lehet ölni a másik fegyverekkel, de jóval nehezebb a jelen állás szerint.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6557) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Most kipróbàltam a Vanguardot, a grafikàt nem mondom, ugyanaz mint évek óta, van ez a champions hill játékmód, nagyon tetszik, viszont felkurtak és kiléptem, ugye minden körben 2v2 van, csomószor csak kempeltek, meg volt aki ugri bugri, fekvés felállás, ezzel rontják el, nem a jàték a codos, hanem a jàtékosok teszik azzá... Szóval én köszönöm szépen, maradok ennèl a bajos Bf nèl inkább

Xbox One: bandymnc

(#6558) Aventador91


Aventador91
őstag

elsősorban a bugok javítása és hiányosságok pótlása mellett jöhetne még hovercraft + a többi op járgány nerf, mert elkúrják a játékot. rosszabbak mint a helik. a heliket még csak-csak kitudom szedni akár egyedül is, de a hovercraft.. felőlem maradhat op a lövege, de a hpja és sebezhetetlensége vicc, azt csökkenteni kell

[ Szerkesztve ]

(#6559) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nah megvolt a próba és eddig olyan semmilyen :( Laggos, bugos hitreg, 1op fegyo van és ennyi jah meg az a hoverfosss az nagyon jó lett :DDD :C
Nincs új motor, semmi.. Mit kellett ezen egyáltalán dolgozniuk? Mostanság az a menő hogy minnél roszabb állapotba adjuk ki a játékokat? :F FH5 is tele van bugokkal de legalább szép :DD

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#6560) br4adam válasza prokxy (#6552) üzenetére


br4adam
aktív tag

Ledob az elején a heli, gyorsan respawn aztán lehet menni foglalt pontokra vagy járműbe. Nekem csak ez vált be. :D

(#6561) scope2007 válasza lofagi (#6399) üzenetére


scope2007
addikt

Nap képe nekem

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6562) lofagi


lofagi
Topikgazda

JayzTwoCents , BF videókkal kezdte, hardcore fan. Not anymore. xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6563) zzola válasza scope2007 (#6561) üzenetére


zzola
félisten

:DDD :DDD

(#6564) AAtt1la válasza scope2007 (#6561) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ilyet már a béta idején is lehetett látni.
Ez az SVK nem egy rossz fegyver.Két lövés armorral együtt.

(#6565) #16729600


#16729600
törölt tag

AA alapfegyoja nulla, se gyalogosok, se legijarmu ellen semmi hatas. 3 killre vagyok a 40mm estol remelem az mar hasznalni fog valamit.

(#6566) scope2007


scope2007
addikt

nekem arra volt jó, hogy ez az új megjelent, hogy a bfV ingyenes lett, behúztam és most kezdem el kijátszani single playerben, azért sem adtam volna pénzt, csalódás volt videóból nézve is. [BF1 kárán tanultam, sajnos az sem tetszett igazán, de azt megvettem 0day)
BF3 remastered-re lenne szerintem szükségem.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6567) zebra_hun válasza pandras83 (#6547) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ajánlott gépigény 4790k :DD Diavetítéshez jó... Én akkor veszem meg, ha kész lesz.

(#6568) beers válasza zebra_hun (#6567) üzenetére


beers
addikt

Pedig Alamein elég jól néz ki 😉!

M&N

(#6569) zebra_hun válasza beers (#6568) üzenetére


zebra_hun
addikt

Láttam, bitang kinézete van. Megvenni sincs időm, nemhogy játszani.
(Lett még egy kiszebra, azt se tudom hol a fejem) Rég láttalak, minden ok?

(#6570) beers válasza zebra_hun (#6569) üzenetére


beers
addikt

Grat :C!
Ok, majd beszélünk!
Él a régi számod?

M&N

(#6571) nortsen válasza deadwing (#6550) üzenetére


nortsen
aktív tag

Én most próbálom legalább a kontrollert beizgatni PC-n, de egyelőre nem megy. Már olyan perverz dolgokat kell csinálnom, hogy a steam alá felvenni az origin.exe-t, meg állítólag lehúzni a billencs és egeret, mert csak akkor megy a kontroller. Őrület. Az a baj, hogy nem tanultam még meg gondolattal elindítani a programot, de már 2 órája gyakorlom nagy mesteremtől Uri Gellerttől.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#6572) zebra_hun válasza beers (#6570) üzenetére


zebra_hun
addikt

Kössz ;) igen. Whatsapp, Viber, Skype, Messenger mindig fut.

(#6573) Ellia


Ellia
addikt

Ez a TTK és hit reg fog kinyírni, ezek mellett a többi bug lófütyi... Ja meg a random lag, mikor beragad 1-2 mp-re a cselekvés és megy tovább, mintha sínen futna a karakter.

(#6574) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Én Drónt vagy MAV-ot nem értem. Pl nem tudok vele lefele jönni csak felfelé :D Erre kiosztásnál sem találtam beállítást. Illetve jobb gombbal kéne tudni bemérni járműveket majd EMP-vel zavarni lehet. Elvileg! gyakorlatilag ez sem működik...

(#6575) Aventador91 válasza ЯΞD (#6574) üzenetére


Aventador91
őstag

ez még kb zséta verzió, majd talán egy év múlva jó lesz :D

(#6576) AAtt1la válasza ЯΞD (#6574) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ok, akkor ez nem csak nálam van.

(#6578) Aventador91 válasza Sayiid919 (#6577) üzenetére


Aventador91
őstag

nem is tudtam hogy az 5600x ennyire az élvonalban van :D

(#6580) lofagi


lofagi
Topikgazda

Azt hiszem, ha ez így marad és mindenki elér arra a szintre, akkor vége a járművezésnek.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6581) zzola válasza lofagi (#6580) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#6582) omfgk válasza lofagi (#6580) üzenetére


omfgk
addikt

Tuti előbb fogják nerfelni mint a légpárnást. ;]

(#6583) Aventador91 válasza lofagi (#6580) üzenetére


Aventador91
őstag

nem olyan vészes, az átlag noob úgysem tud lőni. azt hittem 1 lövés lesz egy jármű. így hogy több kell nem gond. nagy részük el sem talál, nemhogy 2-3-4szer :D idejük sem lenne, mert 1 lövés után kb meg is halnak, mert ez csak közelről hatásos

[ Szerkesztve ]

(#6584) oriic válasza lofagi (#6580) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amióta megnyitottam, csak ezzel megyek. :) De nem egyszerű használni, mert lassú és nem lehet túl távolra lőni vele, de a második tárjával bitang tud lenni.

Amúgy hárman-négyen ránézhetnénk, hogy mennyire uralnánk le vele a meccset .:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6585) warcat válasza lofagi (#6580) üzenetére


warcat
veterán

Persze egy rakás lvl 60 Stodeh rohangál minden szerveren ;]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#6586) AsakuraDave válasza lofagi (#6580) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem tudom ehhez mi kell de ha csak player lvl azt elvileg lehet farmolni AI ellen is :Đ
Amúgy ez nagyon tré ahogy kiadták de nem ez az egyetlen játék idén ami ilyen pocsék állapotba jelent meg pedig "AAA" cím lenne :U Portal adja de ennyi és ezek a feltételezések, hogy igazából battle royal akart lenni szerintem 80%-ban valós lehet, ez a meccs elején helis bejátszás, armor plate baromság 1:1 battle royal szint mert amúgy semmi értelme hogy ezeket bele tették, egyszerűen csak megmaradt assettek hogy ennyivel is több van a játékba.
Pályák is nagyok de k.va üresek és nyitottak. :U
Grafika elmenne de rá van cseszve egy olyan 50%-os sharpening amitől nagyon mű az egész és nem lehet graf beállítások alatt finomhangolni hogy nekem mennyire lenne szükségem, a TAA off opció mellé nehéz lett volna implementálni ;]
Ha idén nem patchelik ki a legnagyobb gondokat mind mechanikai mind balance ügyileg akkor ez nagyobb csalódás mint a CP77 :O
*szerk.: illetve JZ videó alapján elég érdekes, hogy 2060-as kártya 98% végig egy 3080Ti meg 50-70%...

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#6587) Kobe


Kobe
veterán

jó helissel összedolgozni aranyat ér ;]

(#6588) nortsen


nortsen
aktív tag

Közben beizgattam PC-n Joy helyett egy PS5 controllert, most már szépen muzsikál a játék alatt. Ki kellett találni, ha a logitech joy és/vagy a razer tartarus billenytű kiegészítőm be van dugva, akkor nem megy a controller. Aztán addig cserélgettem ide-oda az aljzatokban, míg egszercsak mindem megy,... van egy halom másik usb eszközöm, azokkal nem akadt össze.
A Stadia controller nem megy, és BT-n a PS5 sem a BF-el. Ja és ha játék közben kihúzom az usb-t, csontá fagy a BF. Szóval ezen is van mit reszelni, de a Joy támogatás hiánya egy elég csúnya baki.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#6589) Dtomka


Dtomka
veterán

Elindítottam a játékot és ilyen felbontásban jelent meg. :(( Kb 1024x768
Nektek volt már ilyen?

Átállítottam a felbontást... apply után hiba:

De jó, hogy a 2042 miatt jött nvidia driver + hotfix is.

Rákerestem, lehet ez lesz a megoldás:
How To Fix DXGI Error Device Removed Error 2021 - Solve DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED Error

[ Szerkesztve ]

(#6590) fornettisuti válasza Dtomka (#6589) üzenetére


fornettisuti
veterán

Volt második indításál, be lett állítva újra, azóta megjegyezte.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6591) hermandani


hermandani
tag

Sziasztok!
Megvenném a játékot, de nem tudom futna e ezen a gépen:

Gigabyte P55A-UD3R, Intel Core i7-870, Gigabyte GTX 760 4GB, Corsair Vengeance LP 4x4GB 1600MHz DDR3 CL9

Tudom nem mai gyerek, aki tudja írja meg légyszi.
Köszönöm :R

(#6592) Dtomka válasza fornettisuti (#6590) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez megnyugtató. A korábbi rész állandóan fagyott, ez meg az előbbi hibát produkálja... már gondoltam egy OS reinstall-on. De akkor még várok vele.
Köszi a választ!

(#6593) pandras83 válasza hermandani (#6591) üzenetére


pandras83
senior tag

fájdalmas élmény lesz, de meg lehet próbálni

Cyberfuck Patchrunner

(#6594) SZKEBE75 válasza hermandani (#6591) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

meg se próbáld.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#6595) hermandani válasza SZKEBE75 (#6594) üzenetére


hermandani
tag

Köszi, akkor majd egyszer megveszem xbox-ra, ha lesz már cross-play... :(

(#6596) zebra_hun válasza hermandani (#6591) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ne dobj ki 20 rugót az ablakon. A csúcs procikon is épp vánszorog vmi siralmasan. Lejjebb a teszt, 60 fps körül a legbrutálisabb cuccokon a 0.1%.

(#6597) Pro!Petya válasza hermandani (#6591) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ha minden hardverből a legjobbad lenne se lehetne ajánlani nyugodt szívvel ezt félkész valamit amit egy AAA-s áron adnak...., és nem azért mert elfut rajta vagy sem.. ;)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6598) regener válasza hermandani (#6595) üzenetére


regener
veterán

Van crossplay :D

(#6599) nortsen válasza hermandani (#6591) üzenetére


nortsen
aktív tag

Vszínú kevés fps mellett akadozni, laggolni fog a game. :)
cpu és vga limites lesz.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#6600) hermandani


hermandani
tag

Amúgy xboxon lehet vele játszani egér+billentyűzettel?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.