Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Aventador91 válasza Pro!Petya (#6149) üzenetére


Aventador91
őstag

Bizony. Kezdem már én is belátni hogy a bugoknál nagyobb gond a sok agyhalott player akik azt se tudják mivel játszanak csak felmennek pilláznak a grafikán 20fpssel, vagy olyan konzolos playerek akik most vettek konzolt mert pc-n nem fut nekik és csak tehernek vannak a szerveren

(#6152) vg válasza Aventador91 (#6151) üzenetére


vg
addikt

Csodálatos hsz.

(#6153) hadam98 válasza CptAdamica (#6150) üzenetére


hadam98
senior tag

Igen, tényleg jó élmény visszamenni mert előjönnek régi emlékek de annyira… nem is tudom, lehet tényleg ez a jó szó rá, hogy egyszerű. Az a baj most, hogy kicsit kevés szerintem a ticket, ezeken a pályákon annyi mindent tudsz csinálni és mire már nagyon bele éltem magam vége van.
Egyébként a legjobb pálya a Breakaway szerintem, ott tényleg egyből előjön, hogy ez teljesen next-gen élmény. Az a pálya eszméletlen jól össze van rakva rengeteg taktikai lehetőséggel. A látvány is ahol annyira nyíltan látod az egészet, hogy megy veled vagy 20 ember meg 2 tank az valami elképesztő.

(#6154) CptAdamica válasza Aventador91 (#6151) üzenetére


CptAdamica
veterán

Néha megyünk botok ellen, mondjuk is, hogy ezek okosabbak, mint a player-ek többsége. :D

Megyen!

(#6155) Aventador91 válasza vg (#6152) üzenetére


Aventador91
őstag

Ez van, de igaz. Bárki bespawnol járműbe lő összevissza, de folyamatosan. Amikor tényleg kéne lőni akkor meg nem is oda néz. Aztán ha már csipog a low hp kiugrik. Minden járműnél ezt csinálják. Tank csata közben nagyon jó hogy folyamatosan lő ezáltal nem lehet elbújni mert az enemy tank látja honnan lövöldöz a búza.

(#6156) Pro!Petya válasza Aventador91 (#6151) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Felesleges így a 128 fő , alapból is bőven elég lett volna 64 és negyed vagy feleekkora pályákkal. Ez az egész így még csak erősíti a noobokat hogy "sniperkedjenek" mert meghalni nem akarnak de ölni is szeretnének viszont a rotához meg a foglalásokhoz suták és tudják ha elkezdenek mozogni akkor kampó nekik szval... jah. :((( :DDD

#6152 vg
Tetszik, nem tetszik ez így van ahogy írja.
Aki meg nem veszi észre annak is oka van.

#6154CptAdamica
True story :D

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6157) #16729600 válasza Aventador91 (#6155) üzenetére


#16729600
törölt tag

Minden bizonnyal sokan vannak, akiknek ez az első online lövöldéjük. Gondolom Te sem 5327/0 KD vel kezdted a pályafutásodat. Miért ne lehetne nézelődni? Vannak akik mérgezett egérként tactical sprint módban élik minden percüket, mert ha valaki lelövi őket akkor súlyos lélektani sérülésük okán terápiára kell járniuk. :) Privát szerver a megoldás és akkor lehet az überpró ismikkel tolni egész nap.

(#6158) vg válasza Pro!Petya (#6156) üzenetére


vg
addikt

Nincs így, ez egy játék, mindenki úgy játszik vele ahogy akar. Persze könnyebb ráfogni a másikra, hogy béna és miatta kap ki a csapat. ;) Az ilyen ember való életben sem valami sikeres.

(#6159) Aventador91 válasza #16729600 (#6157) üzenetére


Aventador91
őstag

Én a kevés fps miatt nem megyek be a darálóba ha nincs ismerős a squadban, hanem vadászom a heliket/tankokat angel-el. Így mindig tudok loadoutot váltani attól függ milyen járművet kell kiiktatni. Közben élesztem a csapattársakat és szórom az ammot.+ proxy sensorral spottolok. Így könnyű az elsők között lenni, pedig a k/d is örülök ha plusszos.
A sok buta player nem tudom mivel tolja de se nem élesztenek, se ammot nem adnak, rakétájuk sincs. Tényleg nem értem mi lehet nekik beállítva

(#6160) Pro!Petya válasza #16729600 (#6157) üzenetére


Pro!Petya
addikt

+ #6158 vg

Na pontosan ez a probléma.
Persze értelek, szoktam én is a FH5-ben birkákat terelgetni lambóval de akkor a saját időm baxom el a saját magam szórakoztatására.
Itt vannak objectivek és egyéb dolgok amiket meg kell tenni hogy a csapat nyerhessen.
Minden egyéb esetben csak hátráltatod a saját csapatod.
Szval lehet nézelődni meg mi a tököm csak ilyenkor nyugodtan gondolj arra is hogy így lehet elbaxod más játékat / idejét / szórakozását.
;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6161) Aventador91 válasza vg (#6158) üzenetére


Aventador91
őstag

mivel ez egy csapatjáték és mi hiába tudjuk mit kell csinálni ha a 64 playerből 55 suta akkor vége a meccsnek. és igen, miattuk kap ki a csapat, nem azok miatt akik tudják mit kell csinálni. okoska :U

(#6162) #16729600 válasza Aventador91 (#6159) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát vagy kezdők, vagy szimplán csak nyomik, ugyanúgy mint a való életben. Másrészt, ha már az egybites plebsz user megvette a gémet bizzuk rá, hogy neki mit jelent a kikapcsolódás és a játék. Ráadásul, mi nyommerek tartjuk el a 'brendet ez a rossz hirem van nektek. :)

(#6163) stickermajom válasza Aventador91 (#6161) üzenetére


stickermajom
addikt

Csinálni kell vérpisti only szervert Portalban, meghívni a haverokat és gond letudva.

(#6164) Aventador91 válasza Pro!Petya (#6160) üzenetére


Aventador91
őstag

itt páran magukra vették az inget :D elfelejtettem hogy ez a ph.

(#6165) omfgk válasza #16729600 (#6162) üzenetére


omfgk
addikt

Szimplán csak hülyék, nem pedig kezdők.

Nekem is van az ismeretségi körömben olyan aki gyakorlatilag nulla fps-es múlttal vágott neki velünk együtt a BF1-nek még anno.

Lőni persze egyáltalán nem tudott az elején. De azt rögtön felfogta ,hogy A-t támadni kéne. B-t védeni kéne. Vagy azt ,hogy a pálya szélén egy bokorban kuksolni nem túl konstruktív, főleg ha a csapat fele ezt csinálja.

Sőt még a térképet is egész jól tudta kezelni így tök jó flankeket tudott tolni. Aztán egy idő után megjött a célzási képessége is, de az ,hogy értelmezni tudsz vagy nem tudsz egy játékot...

Sajnos el kell fogadni ,hogy kb a játékosok fele... nos, úgy elvan a pályán. Nem tudja merre van előre merre van hátra. Azt mondanád neki Discord-on ,hogy akkor most jobbra induljon el, nem tudná ,hogy a játékban merre van a jobbra. Tehát nem kelet-nyugat, A-B, hanem a nézetéhez képest induljon el jobbra. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6166) Pro!Petya válasza #16729600 (#6162) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"Ráadásul, mi nyommerek tartjuk el a 'brendet ez a rossz hirem van nektek. :)"

A BF5 óta erre az EA is rájött szval tisztán látszik miért "ilyen" egy mai fps.
Hozzáteszem azóta van mélyrepülésben a BF is.

#6164Aventador91
Akinek inge... :DDD
Egyszerűen a játéknak nem szabadna ekkora szabadságot adni a usereknek, mert akkor látod egy fps játékot is már tudnak úgy "játszani" vagy nem tudom erre mi a jó szó.. ahogy nekik tetszik.
Lassan 40 évesen már nehéz ezt megemésztenem ...Szép új világ :(((
Ez csak rosszabb lesz amerre haladunk.
"régebben más volt" :D

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6167) vg válasza Aventador91 (#6161) üzenetére


vg
addikt

Igen tudom, te vagy a jó, te tudsz mindent, mindenki más béna. :) Sajna nincs ketté osztva a játék pc és konzol részre, de azért jól látható, hogy a pc-s játékosok mennyire toxikus társaság.

(#6168) #16729600 válasza Pro!Petya (#6166) üzenetére


#16729600
törölt tag

Üdv a való világban. Megkapja majd karira a 8 éves kissrác és tolja a nagypapi is, mert az asszonynak mostanában túl sokat fáj a feje. :)

(#6169) ADAM1337 válasza warcat (#6080) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem sajnos a 2080-al semmi javulást nem hozott még mindig alacsony az in-game gpu usagem.
50-80% körül ingázik max.

(#6170) vg válasza Aventador91 (#6164) üzenetére


vg
addikt

Nem, nem ez a ph. Ha szakmai részbe büfögsz ilyet, akkor jó eséllyel kitiltanak. Ez a játék rész, itt lehet. Nem tudom miért, de lehet. Fiatal vagy még, majd eljön az idő amikor már szégyellni fogod magad mikor elég xp-t szereztél a való életben.

(#6171) pRoject22


pRoject22
őstag

Hazard Zone módra keresek embereket, akit érdekel az írjon pm :)

¯\_(ツ)_/¯

(#6172) Aventador91 válasza vg (#6170) üzenetére


Aventador91
őstag

aki még egy játékban sem tud érvényesülni annak hogy sikerül irl? :U

(#6173) #16729600 válasza Aventador91 (#6172) üzenetére


#16729600
törölt tag

Az élet azért cseppet 'bonyibb, mint egy online lövölde. Teszem azt lehet diplomát szerezni, nyelveket tanulni, ilyenek....

(#6174) Aventador91 válasza #16729600 (#6173) üzenetére


Aventador91
őstag

hát igen, és mégis vannak akik még egy egyszerű játékban sem tudnak érvényesülni nemhogy a való életben

[ Szerkesztve ]

(#6175) Kobe válasza CptAdamica (#6154) üzenetére


Kobe
veterán

Nem tudom ti pontosan melyik kavehazban jatszotok, de szerintem mar kicsit tul van tolva ez az 'agyhalottozas'
En pl Breakthroughban teljesen jol ossze tudtam, tudok dolgozni Casperkent a jarmuvesekkel tobb palyan is, de a squadok is elegge egy helyen mennek, mivel szar / bugos a revive ezert probaljak egymas segget bevedeni. Legalabbis 4 fos squadbol 3an mindig ugyanazon a reszen vannak es 1 koborol valahol max.

En pl azojat a mapokat vadaszom ahol tudom spotolni folyamatosan a heliknek az ellent ok meg pontosabban tudjak szorni rajuk az aldast, az ejszakai hajos palyan eleg nehez eszrevenni a sotetben elszaladgalokat, vagy a daruszerkezeten fekvo csipasokat, igy nekik is segitseg meg nekem is jon xp
Nyilvan ez egyelore szintezes, de majd jon a masik modi is lassan :)
De a lenyeg

(#6176) Pro!Petya válasza Aventador91 (#6172) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sehogy.
Aki egy játékban sem képes az alapvető dolgokra a sikerélmény vagy cél reményében megtenni az a való életben is olyan.
De mondom mégegyszer ez nem egy wow vagy gta5 vagy egyéb open world game ahol az a szórakozás amire kedve támad az embernek.
Itt ha nem segíted a csapatod akkor hátráltatod. Ilyen egyszerű.
Nem kell ezt szépen mázosan becsomagolni azzal hogy mindenki azt csinál és úgy ahogy akar.

#6165 omfgk
+1

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6177) Aventador91 válasza Kobe (#6175) üzenetére


Aventador91
őstag

ezen az elven ha te nem éhezel akkor senki más sem a világon :U

(#6178) Aventador91 válasza Pro!Petya (#6176) üzenetére


Aventador91
őstag

én is ezt tapasztalom, aki nem maximalista pl. egy játékban az a való életben is úgy van például a munkahelyén hogy csak van és ennyi, nem teszi oda magát. de hát a boomerek megmondják, inkább szégyelld magad te is ;]

(#6179) #16729600 válasza Kobe (#6175) üzenetére


#16729600
törölt tag

Azért remélem kiveszik a játékból ezt a drón C4 kombót, honfitárs már órák óta nagyon elégedett magával, mert kockázat nélkül irtja a járműveket. [link] Mondjuk az Ő dolga. :)

(#6180) Aventador91 válasza #16729600 (#6179) üzenetére


Aventador91
őstag

miért zavar ha neki ez a szórakozása? megvette a játékot, úgy játssza ahogy szeretné
csak hogy a topikból idézzek ;]

[ Szerkesztve ]

(#6181) #16729600 válasza Aventador91 (#6178) üzenetére


#16729600
törölt tag

Épp a napokban olvastam egy belgyógyász szakorvosi állashirdetést. Jó CV és ajánlólevelek nem elegek. Be kell ülni a gémer székbe és ha nem jól tolja a BF et esélye sincs. Cudar egy világ lett ez. :Y

Nem fair, de ha benne marad tudok azért még aludni. De igazad van, be is fejezem veled a polémiát, mert szerintem sem online lövöldében, sem a való életben nem egy ligában játszunk.

[ Szerkesztve ]

(#6182) sixpak válasza ADAM1337 (#6169) üzenetére


sixpak
nagyúr

Többen panaszkodnak erre, nekem az összes driverrel 99-100% volt a gpu használat, sőt a betaban is.
Amit észrevettem, hogy kevesebbet eszik, 180-190W-ot, egyéb játékokban felszippantja a 220W-ot, ennek okán "hideg" a gpu, 66 foknál tetőzik a max hőfok, amit persze nem bánok...vagy csak amiatt van, mert 70-80 fps van, nem százakármennyi? :F

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6183) Kobe válasza Aventador91 (#6177) üzenetére


Kobe
veterán

A te elved alapjan meg ha csak 1 ember ehezik akkor mindenki ehezik a vilagon.
Hagyjuk mar a retorikai felig ures felig tele demagogiat.

(#6184) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Másnak is beadja minden játékindításnál ezt?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6185) Aventador91 válasza #16729600 (#6181) üzenetére


Aventador91
őstag

" mert szerintem sem online lövöldében, sem a való életben nem egy ligában játszunk." ezt jól látod, és úgy érzem nem én vagyok a rosszabb helyzetben ;]

(#6186) CptAdamica válasza Kobe (#6175) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az egy dolog, ha látod, hogy ott van a hulládnál és próbálkozik az élesztéssel, de amikor elmegy melletted 3-4 medic és mindegyik leszar, az már gáz.

Megyen!

(#6187) stickermajom válasza Aventador91 (#6172) üzenetére


stickermajom
addikt

Azért ennyire ne told már fullba.

(#6188) Aventador91 válasza stickermajom (#6187) üzenetére


Aventador91
őstag

szerintem nem szánalmasabb mint akik a szellemi felsőbbrendűségüket(szerintük) hírdetik egy fórum játék topikjában ;]

[ Szerkesztve ]

(#6189) Kobe válasza CptAdamica (#6186) üzenetére


Kobe
veterán

Majd nezzuk meg day 1 utan. Bugos a revive, en egyelore nem csodalom hogy sokan inkabb leszarjak minthogy nekialljon a tetem felett lottozni, vagy mukodik vagy nem

(#6190) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ez a játék egy bugtenger.
Beragad a guggolás.
Nem lehet respawnolni.
Van még vagy 100 másik, kalap szar az egész.
Rendkívül kevés a pálya.
Refundot nyilván nem kapok már mert toltam 6 órát. Meégrte megvenni a gold editiont :W
A lényeg, h senkinek sem ajánlom, h pénzt adjon ezért a szennyért.
Soha többé nem rendelek elő semmit és nem adok pénzt a fos EA-nek
Akinek nagyon kell az várjon vele fél-1 évet, addig talán kilép az alfából és lesz benne content is.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6191) Aventador91


Aventador91
őstag

bootyfield :DDD milyen twerket levágott.. :D [link]

(#6192) EczkE válasza 3L1T3 (#6148) üzenetére


EczkE
addikt

Igysem mukodik sajna. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#6193) pandras83 válasza Bennyboy (#6190) üzenetére


pandras83
senior tag

A 3. és a 4. rész is hasonlóan patent állapotban rajtolt, mégis all time favorite mindkettő. Úristen hogy utáltam a 3 bétájában a Metrot (mondjuk azóta sem szerettem meg, de ez lényegtelen is). Sajnos akkor nem jutottam be a Caspian bétába, bár ott is 30 fps és bugtenger várt volna, de mindegy is. Mondjuk az eszembe nem jutott, hogy fórumokon égessem magam picsogással meg panaszkodással arról, hogy lekéstem a refundot.

Mondom én hogy a Bf2042 elégedetlen vásárlói két csoportra oszthatók: vannak az amnéziások és azok, akik nem voltak jelen a korábbi bf startoknál. Gondolom más előrendelőkkel is ugyanaz történt mint velem: közvetlenül a béta vége után becsöngetett hozzánk az EA-től egy arc, pisztolyt fogott a fejemhez és megígértette velem, hogy nem mondom le az előrendelést. Nem mondthattam le ugye, valakinek fel kell nevelnie a fiamat.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#6194) omfgk válasza pandras83 (#6193) üzenetére


omfgk
addikt

A 3. és 4. rész már régen volt.

A BF1 nagyon egyben volt a startkor.
És egyébként a BFV is. Ezzel más gondok voltak.

És attól még ,hogy a BF4-et kijavították, az nem jelenti azt ,hogy majd ezt a részt is ki tudják kalapálni fél év alatt.
Főleg mert a BF4 bugjai, nyűgjei, szar netcode-ja alatt volt egy jó játék. Meglátjuk mi lesz most.

Sajnos ez az egész pre-order marhaság, hát az, egy marhaság.
Főleg ,hogy van ea play meg ea play pro, 10 óra trial vagy 1 hónap full.

Early access, ez kb a béta. Meg a játék első 3 hónapja. A béta meg egy closed béta (vagy inkább alfa).

[ Szerkesztve ]

(#6195) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Lehet állítani a zoomolás X mértékét vagy csak elfelejtett nagyítani a távcső?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6196) omfgk válasza fornettisuti (#6195) üzenetére


omfgk
addikt

FoV és ADS FoV.

Ez is bugos egyébként.

Heli-nél is működik a + zoom.

[ Szerkesztve ]

(#6197) CptAdamica válasza fornettisuti (#6195) üzenetére


CptAdamica
veterán

És valaki rájött már, hogy a hybrid scope-ot melyik gombbal lehet váltani?

Megyen!

(#6198) FattyDove válasza Bennyboy (#6190) üzenetére


FattyDove
őstag

Kérsz egy zsepit? ;]

#6197CptAdamica: X ?

[ Szerkesztve ]

(#6199) oriic válasza CptAdamica (#6197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ütés gomb.

Live-Die-Respawn

(#6200) hadam98 válasza Bennyboy (#6190) üzenetére


hadam98
senior tag

Értem, hogy ideges vagy mert a játékban vannak hibák de… Elvileg megjelenéskor jön már frissítés remélhetőleg jó pár hibát javítanak.
Csak, hogy tisztába tegyük a pályákat és az AOW részét nézve. A BF3 9 pályával indult, a BF4 10, a BF1 9, BF5 8. Itt van 7 pálya, sokkal több mint indulásnál bármelyik előző részben mivel a pályák hatalmasak és sokkal jobban ki vannak dolgozva…

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.