Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) kopidoo válasza sixpak (#6095) üzenetére


kopidoo
senior tag

Melyik driver volt fent előtte?
Nekem a WackyJacky101 videójában említett 496.13-mal lett jobb.

[ Szerkesztve ]

(#6102) Aventador91


Aventador91
őstag

wwwttttfffff :DDD :DD ez az igazi battlefield portal :C [link]

(#6103) CptAdamica válasza sixpak (#6095) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is hozott, fentebb is csavartam a grafikát. :D

Megyen!

(#6104) t.kristof válasza STC Speed (#6098) üzenetére


t.kristof
senior tag

Angelre gondolsz? Kipróbálom, eddig mindig azzal a nővel healeltem.

Aventado91: nekem ma 2 rakéta sem volt elég bele, anyáztam is rendesen mert utána minigunnal leszedett.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#6105) sixpak válasza kopidoo (#6101) üzenetére


sixpak
nagyúr

A legutolsó official.

(#6103) CptAdamica: nekem már nincs hova csavarni. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6106) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A Portal az masterclass, mindhárom érát kipróbáltam, illetve játszottam párat community szervereken is a 2042-vel.
Egy Vietnam remake-nek mondjuk örültem volna még, vagy legalább még 1-1 mapnek éránként indulásra.
A Vietnam szerintem még benne van a pakliban, főleg mivel a Portal elég jó visszhangot kapott eddig, szinte mindenhol.

AOW-al alapvetően jól szórakozom, vagy 20 órát játszottam conquestet és breakthrough-t is eddig.
Persze ez leginkább akkor van így, amikor nem valaki kurva anyját emlegetem éppen a brutális lag, rubberbanding, és a borzalmas framedropok miatt.
Bár az új AMD driver hozott azért teljesítménynövekedést (1440p ultrán a bétában 50-65 fps között voltam, most ugyanazokkal a beállításokkal, ugyanazon a mapon - Orbital - 70-90 között vagyok - 6700XT, 5800X, 2x8 giga 3200-as DDR4, nvme SSD), érzésre ez még mindig olyan, mintha 30 fps lenne...
A GPU használat sokszor gyatya, de általában 85% felett van, remélem erre is jön valami javítás, de mint a zsírozott villám...
Kevés a fegyver nagyon, emlékeim szerint még a BFV-ben is több tartalom volt induláskor, pedig az is nagyon light volt tartalom szempontjából.
Hangok nem valami jók fejessel, e tekintetben ez a leggyengébb epizód eddig a Frostbite-érában készült Battlefieldek közül.
A mapok közül a Manifest az egyetlen amit kifejezetten rühellek, ahogy a Hamadát BFV-ben.
A Discarded a legjobb, a Kaleidoscope is jó.

Szerintem már most eléggé egyértelmű, hogy a Portal kell hogy kiemelt figyelmet kapjon a jövőben.
Az se lenne rossz, ha az official szerverek is megjelennének a Portal szerver keresőjében, mert a faszom se akar ezzel a szar matchmaking rendszerrel AOW-t játszani délkelet-ázsiai szervereken 380-as pinggel...

(#6107) 3L1T3


3L1T3
addikt

Here's some insight on some new Breakthrough changes that we've just set live (128 Players)⚡
⚔ Increased the number of starting tickets from 400, to 600
🏆 Raised the number of tickets gained by Attackers on claiming a sector to 300
These changes are live on servers now!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#6108) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Hol a fenébe lehet állítani Casper drónjának az irányítását?
Kipróbáltam a breakthrough spotolást.Nem túl izgalmas,de annál hasznosabb.140 assist-tal végeztem,kb garantált a helyed a meccs végén a "színpadon",már ha van olyan,akinek az fontos.

(#6109) urbi73 válasza bandi0000 (#6099) üzenetére


urbi73
senior tag

Köszi . Lehet hogy én vártam többet de ,egy picivel sem szebb mint a bf5. PL ...belelövök a vízbe ,és semmi fizikai reakció hogy fodrozódna stb .Az épületek még a bf4 -ben is jobban kidolgozottak voltak. Járművek ekkora pályára nagyon kevés ,ez annyira hogy 10 óra alatt egyszer sem jutottam tankhoz repcsihez ,és még lehetne sorolni napestig . Amúgy tényleg nem érdekel mert kicsi dolgok ezek ,csak én az "év játékától sokkal többet vártam volna .

-

(#6110) Kobe


Kobe
veterán

Na nekem is belerepult par 10ora es most kezd osszeallni a kep, mit is akartak.
Alapvetoen a CODfield vonallal ertek egyet, nekem legalabbis a warzonehoz hasonlo loadout szerkesztes + skinek szerzese + szintezes baromira bejon. Vegre nem egy szokasos lvl20ig porgos 10evvel ezelott is lattam rendszeru BF.
Szerintem pont emiatt kerult keves fegyo bele az indulasra, hogy a seasonokben weapon planekkel dobjak majd fel.

Igazabol ahogy a fegyo skineket / operator cuccokat achikat elnezegettem, boven van benne potencial tobb100 / 1000oras jatekra..... Sokan valoszinuleg ezt nem latjak / erzik meg at.
Es ezekhez meg nem is szamoltam hozza a jarmuves resz kimaxolasat....
Jo lesz ez, egy alapvetoen jo keretrendszert raktak le, ha odafigyelbek arra is hogy erkezzen bele cucc akkor az MWt uberelheti.

(#6111) hadam98 válasza 3L1T3 (#6107) üzenetére


hadam98
senior tag

Na ez okos döntés volt :)

(#6112) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Most ideiglenesen letiltották a proxy sensort, hogy a szerver csúszásokat teszteljék.

Megyen!

(#6113) Aventador91 válasza CptAdamica (#6112) üzenetére


Aventador91
őstag

én meg most vagyok először a mókus ruhás csajjal, és azt hittem neki nem jár a proxy sensor. jó tudni :D

(#6114) Aventador91


Aventador91
őstag

az új nvidia driverrel érezhetően jobban fut a játék pedig nagyon erős proci limitem van

(#6115) szucsinka


szucsinka
őstag

szerintetek innen meg merjem rendelni?
Pre-order Battlefield 2042 Origin key cheaper! | ENEBA

(#6116) IntelKiller7 válasza szucsinka (#6115) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Persze. Csak nezd meg milyen ertekelese van az eladonak.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6117) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Tom Henderson
Day 1 Patch - Nov 19th (Launch patch)
Day 10 Patch - Nov 30th (Quality of life update)
Day 25 Patch - Dec 7th (Content patch)
There's people saying the Day 1 Patch is going to fix a lot of issues, but that's likely to come in the Day 10 Patch.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6118) Aventador91 válasza szucsinka (#6115) üzenetére


Aventador91
őstag

én nem vennék ilyen szutyok oldalakról.csak eredeti shopból, azzal baj nem lehet. egy ilyen okádmány oldalon lehet csak egyszer szívod meg de az is pont elég

(#6119) oriic válasza szucsinka (#6115) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magát az oldalt használom hosszú hónapok óta, gift cardokat veszek folyton. Piactér, ahogy látom az eladót:

"99.77% of 375k+ ratings are excellent!"

Megbízhatónak tűnik elsőre. (5-7% kupon is szerezhető amúgy még, de figyelj, mert PayPal-nál extra költséget még rávág a rendszer)

TERMÉSZETESEN SAJÁT FELELŐSSÉGRE!

Live-Die-Respawn

(#6120) szucsinka válasza oriic (#6119) üzenetére


szucsinka
őstag

köszönöm a válaszokat :R lehet annyival nem olcsóbb hogy megérje.. :U

(#6121) nortsen válasza szucsinka (#6120) üzenetére


nortsen
aktív tag

g2a-n is nézelődhetsz, ha nem most, talán jövő héten már olcsóbb lesz.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#6122) CptAdamica válasza nortsen (#6121) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én a G2A-t hagynám, nagyon nem tiszta oldal. Amúgy most egész jók voltak a szerverek.

Megyen!

(#6123) nortsen válasza CptAdamica (#6122) üzenetére


nortsen
aktív tag

Én évek óta használom semmi bajom nincs vele, de embere válogatja.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#6124) t.kristof válasza szucsinka (#6120) üzenetére


t.kristof
senior tag

A green man gaming is elég olcsó az originhez képest.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#6125) bul07 válasza nortsen (#6123) üzenetére


bul07
nagyúr

Legutóbb ott vett BF5 kulcs nem működött eladó néma csent, nem az a 250Ft de na, én elég sok eladásos eladó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6126) lofagi


lofagi
Topikgazda

Nah, ez a review tetszik. Amúgy durva, de én is ezt tapasztalom,hogy 3090-el, ultra beállítások mellett is van,hogy akár 60 alá is esik az FPS. Volt, hogy 45-öt is láttam egy pillanatra.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6127) Aventador91 válasza lofagi (#6126) üzenetére


Aventador91
őstag

Ez csak azért durva mert nincs más játék 128 playerrel ekkora pályákon. Ha 300 játékos lenne csilivili grafikával akkor lowon lenne annyi fpsed :D . Ez van. Valszeg ezért se lett előrelépés grafikában, sőt inkabb hátralépés, mert még ennyire se futna

(#6130) mettek válasza Sayiid919 (#6128) üzenetére


mettek
addikt

Egyre nehezebb, összetettebb játékot fejleszteni. Legyen fotorealisztikus de legyen összetett is. Ráadásul most már nem csak 2 konzol van meg a pc hanem ott az xsx, xbox one, series s, ps5, ps4, emellett talán a stadia, meg a felhős platformok. Ez azért így elég durva. Ráadásul most kezdik behozni ezt a hülye cross platform megoldást is ami megint nem jó, legalábbis ebben a formában ahogy a Dice csinálja nem jó.

Több száz ember munkáját kell összehangolni és valami kész terméket varázsolni belőle, nem egyszerű. Ha csak 2-3 platformra fejlesztenének jobb lenne a helyzet. Ezért is minőségibbek a sony exclusive-ok mert ott egy platformra tudnak koncentrálni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6132) mettek


mettek
addikt

Az amugy normális hogy a az mp28 mint másodlagos fegyver csak egylövéses módban működik? Vagy ez bug?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6134) KillBorn válasza Aventador91 (#6127) üzenetére


KillBorn
senior tag

Esetleg a Planetside 2?

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#6135) oriic válasza mettek (#6132) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az direkt olyan. Egy M28-as pisztoly átalakítva.

"The MP28 converts the M28 9MM pistol into a stable and accurate carbine".

Live-Die-Respawn

(#6136) hadam98 válasza Fitzgerald (#6106) üzenetére


hadam98
senior tag

A lag problémákat ideiglenesen javították, már egyáltalán nem vagy ritkán van egy nagyon kevés.
Én megmondom őszintén kipróbáltam a Portál-ban a régi módokat meg úgy több mindent és sokak véleményével nem értek egyet. A portál tök jó, főleg azért mert akármit be lehet állítani így ki elégíti több ember igényét. A fegyver és jármű tartalom lehet kicsit kevés, viszont ezt könnyű pótolni. Én úgy gondolom, hogy az AOW a legjobb. Valahogy az egész, hogy vissza megyek régi kedvenc pályáimra tök jó, de semmi se next-genebb élmény annál amit az AOW nyújt. A pályák hatalmasak, élmény 4K60FPS-ben játszani PS5 konzolon és itt az fps számot szépen tartja is akármi van. A brutális grafika mellett tényleg ezek után a pályák után egyszerűen nem akkora élmény visszamenni, és ha a pályákat az ember ki tapasztalja akkor rá jön, hogy akkora Sandbox élményt kap amit eddig semelyik BF játékba nem kapott meg, mert ez az egész Batttlefield, egy játszótér!
A kaszt rendszer is jó lesz, csak az egész játékot balanszolni kell. Lehet itt akármit mondani, de a pályák a 128 játékossal idáig a legjobb dolog ami a BF történetében megvolt!

(#6137) prokxy válasza hadam98 (#6136) üzenetére


prokxy
veterán

Hát nemtom, boxon nagyon lagolt tegnap este, volt olyan kör, amiből ki kellett lépni. Minden CQ-ban akadozik, hiába vették ki a prox gránátot.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6138) hadam98 válasza prokxy (#6137) üzenetére


hadam98
senior tag

Itt azt írták korábban, hogy boxon alapból fps problémák is vannak. Ma is toltam pár kört és nagyon ritka, hogy a szerver laggolt. Amúgy csak én keveslem az alap ticketet? Valahogy olyan gyorsnak tűnik egy meccs, hogy hihetetlen.

(#6139) Kobe válasza prokxy (#6137) üzenetére


Kobe
veterán

Tegnap este vegig kb 40 perces 128as breakthroughkat toltunk, semmi lag nem volt, 1etlen 1x akadt be annyira hogy visszadobalt a palyan. A kb 3 ora alatt.

(#6140) hadam98 válasza Kobe (#6139) üzenetére


hadam98
senior tag

Kár volt megszólalnom, megint elkezdtek laggolni a szerverek :))
De a jó hír, hogy életem legjobb tankos körét mentem a Kaleidoscope pályán :C
Egyébként ez a hacker gyerek egy kicsit op, nagyon gyorsan vissza tölt a skill, ez miatt haltam meg…

[ Szerkesztve ]

(#6141) Pro!Petya válasza hadam98 (#6138) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Tegnap delután 6-tól 22-ig kb minden 2. serverről ki kellett lépni mert szétlaggolta magát a game. 23 - éjfél után már valóban pacentos volt.
Jah amúgy meg PP 29 és Paik kombó nagyon OP ;]
kb nem volt meccs vele hogy ne kaptam volna Outstanding performance-t.
Ez a kettő tuti 1st day nerf lesz :DDD
Viszont a meccsek annak ellenére kibaxott unbalanced-re sikerülnek még cross platform mellet is... :W
Az ellenfél 50-70lvl többnyire (halál után látva) a squadom meg teledobja 10-20-30-as szintűekkel... kb 1-2 ilyen squad tudja nyerni az egész meccset.
De nagyon durva hogy mennyi camper van már most és a chat is vagy működik vagy sem szval még noszogatni sem tudom őket hogy használják a kibebaxott lábukat is.
Rohadtul hiányzik a squad váltás mert az ilyen meccseken még meg se lehet szabadulni ezektől
:W :W :W

#6126lofagi
Nem kell neki az ultra , high medium bőven elég. Nem maradsz le semmiről látványilag (sőt).

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6142) mettek válasza hadam98 (#6140) üzenetére


mettek
addikt

Én még erősítenék is a hackeren azzal hogy leállna a jármű mondjuk 3-4 mp-re és mozogni se lehetne vele.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6143) EczkE válasza hadam98 (#6138) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem is az tunt fel hogy egy CQ nagyon gyorsan lement.

Masnak sem megy Portalban Bf3 mapokon az attachment system? PS5.

Asszem mindenféleképpen!

(#6144) Aventador91 válasza KillBorn (#6134) üzenetére


Aventador91
őstag

Ilyen apex/fortnite szintű grafikával megoldható de ne hasonlítsuk már egy bfhez

(#6145) hadam98 válasza EczkE (#6143) üzenetére


hadam98
senior tag

Mindjárt megnézem.
Ha már PS5 nálad jó a Breakaway pálya? Nálam be tölt rendesen és egyszer csak azt veszem észre, hogy a textúrák vissza esnek és nem tölti be őket rendesen. Érdekes csak ez a pálya ilyen, ettől függetlenül játszható.

(#6146) Aventador91 válasza mettek (#6142) üzenetére


Aventador91
őstag

Hogyne. Ezzel az erővel vegyék ki a járműveket a játékból. Így is nevetségesen könnyű kiszedni. Talán a repülő túl op, földről nem lehet kilőni

[ Szerkesztve ]

(#6147) hadam98 válasza Aventador91 (#6146) üzenetére


hadam98
senior tag

Felmentem egy olyan helyre ahol nehezen tudtam volna amúgy is ki menni mert csak kanyarodva tudok. De le lőttünk a tankkal kapásból 2 embert, elnyomtam a füstöt mert lőttek ezerrel. Bal oldalon voltak egymás mellett 3-an és azt veszem észre, hogy semmit nem tudok csinálni. A gyerek feltörte a tankot, és ott be is adták a sakk-mattot. Annyi időre használhatatlan volt, meg olyan gyorsan vissza töltötte, hogy nincs esélyed. Az volt a vicces, hogy 1 lövés lett volna a három ember. :O

[ Szerkesztve ]

(#6148) 3L1T3 válasza EczkE (#6143) üzenetére


3L1T3
addikt

A legelső "kockába" tedd az attachmentet és rárakja a fegyverre. Ha esetleg erre gondolsz.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#6149) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ohh egy szösszenet tegnapról ... :C

Breaktrough havas pálya , támadó oldal. A1 befoglalva és kb mindenki fekszik körülette.
Egyedül próbálom az A2-őt bevenni de kb a ~ 10. halálom után kérdezem a csapatot hogy mégis mi a bánatos faßért nem jönnek ők is foglalni mert már csak 100-150 ticket van hátra és még csak az A1 van meg.
Erre irják hogy menjek én elsőnek ha annyira akarom, meg hogy várni kell még tiszta lesz és egyéb agyhalott kifogások. Írom hogy én az A2-őn halok meg folyamat mert nem jön senki se. Válaszként ennyit kapok hogy na pont ezért nem jönnek :Y :Y
Orvosoltam is egy gyors alt+f4 -el. :DDD
Van ami nem változik.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6150) CptAdamica válasza hadam98 (#6136) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, ezzel mondjuk egyetértek. Visszamentünk 1-2 kört classic BF3 módra, de annyival egyszerűbb AOW-hoz képest, hogy nekem már nem nyújtja ugyan azt az élményt, mint annakidején.

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.