Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) johndoo1000


johndoo1000
tag

Hali, nektek is szarakodik a csapatkom ? hát ez így egy kalap szar, nem tudok parancsot kiadni, és kérni sem ....

(#6752) urbi73


urbi73
senior tag

+konzolon nem lehet bekövetni a "helit vagy az enemit kontival mert nem lehet állítani az érzékenységet . :F A szerverkereső kihagyása meg .tesz a játékra .

-

(#6753) CptAdamica válasza Sayiid919 (#6750) üzenetére


CptAdamica
veterán

BF4 jobb állapotban volt?

Megyen!

(#6754) Laraxior válasza CptAdamica (#6753) üzenetére


Laraxior
titán

A 4 mindenképpen. :K
Ott azért különbség volt a beta és a kiadott játék között.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6756) Pro!Petya válasza Laraxior (#6754) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A contentről nem is beszélve , plusz a már működő fps mechanizmusról.
single -10 map - 7mód - 50+ fegyver VS 7 br map - 2 mód - 22 fegyver és utóbbi olyan félkész valami mintha egy indie cég csinálta volna az első fps szerű játékát.
Egy egyszerű UI sem sikerült, tiszta felületes az egész alapvető beállítások és funkciók hiányoznak stb stb.
Érthetelen hogy lehet összevetni a kettőt...
(nem a kezdeti bugokra gondolok, az alap minden BF startnál.)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6757) FattyDove válasza Laraxior (#6754) üzenetére


FattyDove
őstag

"A 4 mindenképpen. :K"

Lol? Most vagy nem játszottál te a 4-el az elején vagy be voltál deutsch tomizva végig.

(#6758) Laraxior válasza FattyDove (#6757) üzenetére


Laraxior
titán

Előrendelésel jött a BF4, ott voltam az alpha tesztnél is, betanal is, és az éles indulásnál is természetesen.
BF1-re egy halom pénzt ráfizettem, extra deluxe vagy mi a fene kiadással...
BF5-öt már leértékelve vettem...
2042-t is úgy fogom, majd valamikor jövőre. Van kuponom, megkaphatnám kb ingyen is, de még a kupon értékét is sajnálom erre...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6759) CptAdamica válasza Sayiid919 (#6755) üzenetére


CptAdamica
veterán

"Béta alatt nem volt levolution Sanghaion míg a kiadott verzíóban már teljesen jól működött. Volt egy két hiányosság de semmi gamebreaking."

Tényleg, csak konkrétan a Shanghai-on kb mindig kifagyott a szerver torony dőlésnél, meg a netcode eléggé el volt barmolva, ami miatt létrejött a CTE, ahol hónapok múlva tették rendbe. Emellett volt még ott is csomó bug megjelenéskor, nézelődj youtube-on. Értem, hogy az idő megszépíti az emlékeket.

Megyen!

(#6760) Csavez™ válasza Laraxior (#6758) üzenetére


Csavez™
veterán

És már megjelentek itt is a játszani nem tudok 160/0 ás k/d-vel. ;)

(#6761) Laraxior válasza Csavez™ (#6760) üzenetére


Laraxior
titán

Sajnálom pedig én aztán tényleg szeretem a Battlefieldet, de...
Bár meg kell hagyni mostanság egyik játék sem indul valami fényesen amiket megvettem. Konkrétan egyik sem.
A Cyberpunk nem jött be, a Diablo 2-vel szerver problémák vannak, meg az csak amolyan nosztalgiának, az amazon New Worldjét meg addig patchelgetik, amíg teljesen haza nem vágják, a kibővített 2500-as szerveren, ma csúcsidőben 250-en voltunk. :W
Szóval elég volt egyelőre a szoftverekből :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6762) Pro!Petya válasza Csavez™ (#6760) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Várható volt mivel juni vagy juliusban kikerült a forráskód. Szval hamarabb lesz cheat megint mint megoldás. ( megoldás eddig sem volt csak jelzem) :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6765) omfgk válasza Sayiid919 (#6764) üzenetére


omfgk
addikt

Anthem is megvolt? Egy másik EA gyöngyszem.

Ez van. A marketing már fontosabb mint maga a content.

[ Szerkesztve ]

(#6766) Pro!Petya válasza omfgk (#6765) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Csak simán rájöttek hogy kell a xart vagy content nélküli dolgokat eladni.
Battlefront 2 és a mikrotranzakciós pay to win történet szintén EA.
Amelyik cég ilyet megtud engedni magának attól sokmindent ne várjon az ember.
Sajnos már jó ideje csak árt a játékiparnak. Pontosabban a játékosoknak.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6767) bul07


bul07
nagyúr

Lehet úgy oldották meg a csaló kérdést hogy nem engedik hogy megnézd a másik oldalon ki mennyit öll. :DDD

Mert ha nem láttod hogy a másik csapatban van egy 130:3-al álló csaló akkor az nem is létezik.
És akkor marad az hogy érzi az ember hogy valami nem frankó, de megbizonyosodni róla nem tud

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6768) pohár


pohár
félisten

csóri i5-8600K-m 100%-on pörög a 128-as mapokon (és 40-60FPS), a 1070Ti 50-70%-os kihasználtságon van, szerencsére ez a Portal mapokon 95-95%-ra (~80FPS) módosul... az új mapokon iszonyat CPU bottleneckem van, azt hiszem, hogy erre visszatérek, ha combosabb konfigom lesz :(

és mediumra lőtte be magát a game magától, az a szép :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6771) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[trailer vs gameplay] ;] ;] ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#6772) bul07 válasza Sayiid919 (#6769) üzenetére


bul07
nagyúr

Még sok a játékos és csalók sok emberre jutnak, kisebb az esély találkozni velük
Na meg ugye most megnézni se lehet ki mennyit öl így nem marad más csak az érzés hogy valami nem kerek az adott körrel

Youtube tele van csaló videókkal
pl [link] , [link]

Majd ha kevesebb lesz a játékos újra nagy gond lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6773) CptAdamica válasza AsakuraDave (#6771) üzenetére


CptAdamica
veterán

about:blank#blocked

Megyen!

(#6774) AsakuraDave válasza CptAdamica (#6773) üzenetére


AsakuraDave
őstag

[link] sorry nem tudom miért volt rossz

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#6775) Protezis válasza pohár (#6768) üzenetére


Protezis
őstag

9700k@4.9Ghz is 100%-on pörög :(

(#6776) pohár válasza Protezis (#6775) üzenetére


pohár
félisten

de ha van mellé 120FPS-ed, az tűrhetőbb úgy már :))

sebaj, addig vissza Apexbe, én tudok várni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6777) Protezis válasza pohár (#6776) üzenetére


Protezis
őstag

Sajnos nem. Szinte minden low, 1440p-ben 90-100 FPS. Ami jó is lenne, ha nem droppolna rendszeresen.

(#6778) kopidoo válasza bul07 (#6772) üzenetére


kopidoo
senior tag

Ez aggodalomra ad okot...

Más: valaki használta már élesben a shotgunt?
AI ellen egész jó, de játékosok ellen még nem próbáltam.

(#6779) Sz. Géza válasza kopidoo (#6778) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Jó a shotgun, csak pontosabban kell célozni vele mert kisebb a szatyma szórása mint a korábbi részekben.
Portal-on elég egy lövés is. Bár ott minden fegyverből elég egy. :)

(#6780) Astroboy válasza Protezis (#6777) üzenetére


Astroboy
őstag

És ha feljebb vennéd egy próba erejéig, pl. medium/highra?
Lehet nem lenne meg a 100 csak 80-90, de hátha nem droppolna annyit...

[ Szerkesztve ]

(#6781) Protezis válasza Astroboy (#6780) üzenetére


Protezis
őstag

Próbáltam, talán médiumon is hasonló volt az FPS-s, de kb. ugyanannyit droppolt. Ellenben akkor még több a fény meg a csillámlás, ami a játékélményből elvesz. Lehet túl öreg vagyok én már az ilyen játékokhoz.

(#6782) zebra_hun válasza AsakuraDave (#6774) üzenetére


zebra_hun
addikt

Lol, 2 percnél a lényeg :D

(#6783) Astroboy válasza zebra_hun (#6782) üzenetére


Astroboy
őstag

2:40 se semmi, csórikám 10 méter magasból Kenyáig esett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6784) zebra_hun válasza Astroboy (#6783) üzenetére


zebra_hun
addikt

Előbb utóbb vétel lesz, de nem kell kapkodni ;)
Vicces, vagy szomorú... :)) ?

(#6785) prokxy válasza bul07 (#6772) üzenetére


prokxy
veterán

Csaló témához hozzászólnék: sajna nem tudom megmondani mennyi időm van a játékban, lvl52 vagyok, talán 40-50 óra lehet benne, SX-en nem találom sry a játékidőt. Ebből max 10 óra crossplay off, a többit javarészt itteni emberekkel játszva töltöttem el, talán pár óra volt még az AI elleni fegyó tesztek, repüléssel szerencsétlenkedés.
Viszont el kell mondjam, hogy eddig egyértelműen csaló emberkével nem találkoztam, de akikkel viszonylag többet beszélgetek, ők sem. Szóval a helyzet sztem elég jó.
Most ez a számosságnak, a játék olyan-amilyenjének a számára írható, nem tudom, de ez biztató. :)
Viszont van pár dolog, amin javítani kellene, mind beállítás, mind játékmechanikai szempontból, sőt technikailag is. Mivel a V-nél is voltak ilyen és hasonló problémák, idővel kiküszöbölték őket. Naiv vagyok tudom. :D

Ismerem a játék hibáit, néha ki is akaszt, de ettől függetlenül tetszik és újra van az az érzés, hogy mikor tudok megint a Box elé kerülni és a Srácokkal gémelni. :P
Szóval jó lesz ez, csak rá kell érezni.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6786) bul07 válasza prokxy (#6785) üzenetére


bul07
nagyúr

BF5 elején se volt kirívóan sok csaló, csakhogy ahogy egyre kevesebben lettek egyre olcsóbb lett a játék egyre jobban érezni lehetett mert hamarabb belebotlott az ember

Na meg itt ugye nem látod a másik oldal adatait, ha csak 3x lő le mindenkit a csaló az már majd 200kill

És még túl drága a játék hogy csak úgy eldobják ha véletlenül tényleg lenne valami csalás elleni védelem

Csalók biztos vannak és majd az idő eldönti hogy mennyire lesz zavaró

Hát nálam nincs meg az inger hogy játsszak vele, még ha lenne is rá időm
Inkább megnézek pár Szomszédok rész ki tudja hanyadszorra, Feri be fog szállni az internetbe :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6787) oriic válasza prokxy (#6785) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" sajna nem tudom megmondani mennyi időm van a játékban,"

Pr0kxy - 2nap 1óra 53 perc :R

Live-Die-Respawn

(#6788) stickermajom válasza prokxy (#6785) üzenetére


stickermajom
addikt

Annyira rossz a játék, hogy még csalni sem érdemes benne. ;]

(#6789) kopidoo válasza Sz. Géza (#6779) üzenetére


kopidoo
senior tag

Solo/Co-op conquesten elég jó, de 20m felett tényleg pontosan kell célozni, főleg a slug-gal.
De az 1 lövéses killek megérik :D

(#6790) CptAdamica válasza prokxy (#6785) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mégis hogy mersz ilyet kijelenteni SCOREBOARD hiánya mellett?

Megyen!

(#6791) Kobe válasza kopidoo (#6789) üzenetére


Kobe
veterán

De mi ertelme solo/coopozni ha semmilyen xpt nem kapsz benne?

(#6792) oriic válasza Kobe (#6791) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csökkentett XP-t ad limitált ideig:

Live-Die-Respawn

(#6793) kopidoo válasza Kobe (#6791) üzenetére


kopidoo
senior tag

Simán jön az XP és a fegyvereket/járműveket is lehet húzni! Nem portal szintű "párszáz" XP-t kapsz.
Tegnap működött újra, bár volt cap, viszont így is lehetett kaszálni!

[ Szerkesztve ]

(#6794) R3laX válasza AsakuraDave (#6774) üzenetére


R3laX
addikt

Szerintem a legtöbb ember még mindig azért húzza le, mert alapból f0s gépe van. F0s gépe pedig azért van, mert rohadt drága minden. Tudjuk miért rohadt drága minden... Bánya, rengeteg új gémer, vagy böngészgető, akik megint megfejelik a hálózatok leterheltségét is.

Van egy pár Pro!, aki felül erre a régen minden jobb volt vonatra, de tisztelet a kivételnek, mert én elhiszem, hogy vannak plusz elvárásaik, hajrá tegyétek jobbá! :)(nem vicc). Én szívesen olvasom itt a pozitív építő kritikákat, de ne öljük már meg a game-et :).

Ez a zene alatta :D BF3 béta: [link]
Kis hitreg para BF4: [link] [link]

Mai muzsika: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6795) omfgk válasza oriic (#6792) üzenetére


omfgk
addikt

Mikre nincs idejük...

(#6796) kopidoo válasza oriic (#6792) üzenetére


kopidoo
senior tag

Ezt a weapon mastery-t nem tudom hogyan számolja.
Az SVK-nál kb 75%-ot unlockoltam és csak 8-as szinten vagyok, a shoti szintén.
MP9 asszem 3 vagy 4 és ott is elég sok minden megvan.

[ Szerkesztve ]

(#6797) zebra_hun


zebra_hun
addikt

Hali mindenki,

nem követem annyira a topikot, W10 és 11 között itt van különbség? Ha nem muszáj, még nem tennék W11-et. Érdeklődés, meg se vettem még.
Köszönöm :R

(#6798) Kobe válasza oriic (#6792) üzenetére


Kobe
veterán

Ha erre valaki tud normalis magyarazatot adni hogy Day 1 utan mi ertelme effele limitacionak, azt megkoszonnem... Foleg hogy a cross-progress rendszert ok harangogtak be hogy aztan early accessbe tarkon is lojek

Gondolom eredetileg az bokte a csoruket hogy sokan XP farm servereket csinaltak, de Day 1 utan nem mindegy nekik? Ott mar nincs diszkrimimacio a gold es a sima userek kozott, mindenki hozzafer

(#6799) oriic válasza Kobe (#6798) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom mire gondolnak, AI elleni progression annyira szerintem nem problémás mint Portal-ban.

Live-Die-Respawn

(#6800) raubisoda


raubisoda
senior tag

Sziasztok!

Nektek is darál a játék az elején mielőtt elkezdetek játszani?Azaz mintha egy 1000 éves vinyó lenne a gépben.Közben ssd-n van a game és még játék közben is csinálja.
Konfigom: R5 5600X/ GTX1070TI/32gb ddr4 3000/ 4db ssd és egy db 1tb-os hdd amin csak progik vannak.A lap egy MSI X570 Gaming :U

UI: Windows 11 enterprise

[ Szerkesztve ]

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.