Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) SkyS1gn válasza XP NINJA (#30400) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja nem, az alatta lévőkhöz kell 100-as, úgy rémlett kell hozzá valami szint is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30402) lofagi


lofagi
addikt

New Premium double XP times: Event starts 2014-01-03 14:00 (UTC+1) and runs for 58 hours. Join the Battlefield!

Reméljük ez most már valóban így is lesz! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#30403) Olympos válasza lofagi (#30402) üzenetére


Olympos
aktív tag

sok dupla XP event.....könyökömön jön már ki.

"Vmi szar??...Nem baj!
Double XP-t a népnek" - azt jó'van.

(#30404) pohár válasza DieHard (#30396) üzenetére


pohár
félisten

az amúgy mitől robban fel? időzített, vagy mozgásra, vagy hogy? nem sokszor használtam még :DDD

Olympos... gondolom nem tűnt fel, hogy 30-án elmaradt, és azt pótolták... :U :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30405) lofagi válasza Olympos (#30403) üzenetére


lofagi
addikt

ezt nem azért kapjuk mert valami xar volt, ill az, hanem azért mert elmaradt 30-án

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#30406) Rico45 válasza Olympos (#30403) üzenetére


Rico45
őstag

SECOND ASSAULT Dlc-t akarok mááá! :K

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#30407) SkyS1gn válasza Olympos (#30403) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha az összes event 2xp lesz akkor az gratulálok.... :U :(((

PARACEL STORM hajó spawn bug

Kína oldalon nincs a spawnmenüben az egyik hajó de a pályán ottvan, álltalában mindíg marad ott egy szabad hajó mert senkise nézi, ja... és amcsi RCB hajó nem DV-15 ami elég fura....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30408) pohár válasza SkyS1gn (#30407) üzenetére


pohár
félisten

na most mindig, vagy általában? :DDD

amúgy meg mit akarsz 2XP helyett? komolyan kérdezem, elképzelni nem tudom, hogy mi mást tudnának kitalálni, ami neked is jó lenne :U :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30409) Laraxior válasza pohár (#30408) üzenetére


Laraxior
titán

Mindig ott van. 2 vs 2 hajóval indul a kör, és az A-nál lesz az 5. hajó.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30410) Foxmulder89 válasza front3r (#30358) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Szerintem sem lesz új bf jövőre és a játék jelenlegi állapotáról nem a Dice tehet hanem a szutyok EA...

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30411) lofagi válasza SkyS1gn (#30372) üzenetére


lofagi
addikt

EZ a JAN 14 honnan van?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#30412) kisza25 válasza SkyS1gn (#30407) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

furcsa is volt, hog egyik oldalon 1 a másikon meg 2 hajó van, de így már értem :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30413) Jani18


Jani18
aktív tag

Gondoltam játszok egy kicsit.De nem úgy van az :) Minden szervernél ezt írja.Fekete kép pár mp-ig utána ezt írja.

[ Szerkesztve ]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#30414) kisza25 válasza Jani18 (#30413) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

logout aztán log in, ha ez nem elég töröld a böngészési előzményeket

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30415) SkyS1gn válasza pohár (#30408) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ami nekem is?! Ilyen magas pontozással, gyors szintlépéssel semmi értelme nem lesz egyiknek sem... főleg hogy a sok báttlepáck is szórja az értelmetlen boostokat...

(#30411) lofagi [link]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30416) @rglaaf válasza SkyS1gn (#30407) üzenetére


@rglaaf
veterán

New BF4 strange bug :\ (bipod related) avagy hogyan lesz bipodos lmg-ből siniper kaszt:DD

PSN:BiZzare_0 ️

(#30417) lotTóni


lotTóni
tag

Nos,olyan kérdés ötlött fel bennem,hogy a 3-ban megismert OP fegyók itt a 4-ben is OP fegyók? AEK,m16 stb...Azért kérdeztem,mert ugyanolyan sza... rosszul lövök minddel :DDD
A másik kérdésem az MBT-hez kapcsolódik.Én vagyok béna,vagy egy tankba tényleg 3 + shot kell,hogy kinyiffanjon?Ok,nem kérdés,hogy béna vagyok,ne ezt a részét firtassuk :DDD

(#30416) VAN der BOSS

Van Nincs új a nap alatt ;]

[ Szerkesztve ]

....two beer or not to be....

(#30418) FollowTheORI válasza lotTóni (#30417) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nincs nagy különbség a 4ben a fegyverek között, persze vannak helyzetek ahol kicsit jobban kijöhet valami... pl távolra picit jobb, vagy a tűzgyorsaság miatt közelharcban hamarabb öl... de alapból egyformák. :)

És igen aki béna mint mi, azoknak mindegy. :D

A tank elleni fegyverek pedig igen eléggé bénák sajnos... persze ha sokan egyszerre nyomják akkor még így is pillanatok alatt szétkapnak. Gondolom ezért ilyen gyengék, mert az a kiindulás hogy sokan lövik egyszerre vele úgyis.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#30419) LamaCube válasza FollowTheORI (#30418) üzenetére


LamaCube
addikt

Gyengék??? Ajjaj mindjárt jönnek a sírók ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30420) Def26 válasza FollowTheORI (#30418) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem túl erősek a járművek. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30421) LLD válasza Def26 (#30420) üzenetére


LLD
aktív tag

Főleg ha még el se kell találni a célpontokat!Szerintem is gyengíteni kéne a járműveket!! ;]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#30422) Mappa válasza pohár (#30404) üzenetére


Mappa
addikt

Az M2 Slam nem azonnal robban, hanem megfelelő sebesség elérésekor. :K
Még én sem öltem vele, de majd eljön a troll időszak is valamikor ;]

nem kötelező megadni

(#30423) FollowTheORI válasza LLD (#30421) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:) Én mindig a "másik oldalon" szívok gyakran sajnos... amikor 3 rpg után is még mozog a tank és kinyír 31%-on... akkor csapkodni van kedvem néha.

Pedig a leírás szerint 1 lövés is akár disabled oldalról vagy hátulról... tapasztalataim szerint nem... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#30424) DeadMeat válasza FollowTheORI (#30423) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pedig de. Itt is számít, hol, hogyan találod el.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#30425) Mappa


Mappa
addikt

Nektek talál Air Superiority szervert? minden pipát kivettem, csak ez a játékmód van bepipálva és semmi.

nem kötelező megadni

(#30426) FollowTheORI válasza DeadMeat (#30424) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azt tudom, arra gondoltam, hogy nem olyan hatásos mint várnám vagy a leírásában van... és ez bizonyos szitukban eléggé frusztrálóan nehezíti a dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#30427) Gyula84 válasza Mappa (#30425) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem talált 10-15db-t

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30428) DeadMeat válasza FollowTheORI (#30426) üzenetére


DeadMeat
veterán

De pont olyan hatásos, ahogy le van írva. ami nem mindegy, hogyan és hol találod el. Szogben nem jó sehonnan. A legnagyobbat a seggen sebzi, ha pont merőlegesen találod el. Ue az oldalára is.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#30429) emiki6 válasza eugabesz (#4569) üzenetére


emiki6
veterán

Sajnos nem jött olyan patch, amitől elégedettek lennénk, de a többi az úgy, ahogy bejött. Az EA és a DICE kiadtak egy a 3-nál kevésbé élvezetes, kevésbé játszható játékot szebb grafikával és jobb hangokkal.
Így visszagondolva a találgatásokra a 3 mégsem a 4 bétája volt, legfeljebb grafikailag. Itt még annyira sem adja be a találatokat, mint a 3-ban és sokszor észrevehetetlen, ha lőnek és csak arra leszel figyelmes, hogy kapsz egy találatot és már meg is haltál...
Annyira még nem csalódtam játékban és gyártóban, mint most ebben...
Valószínűleg az 5-öt meg se veszem... :(((

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#30430) Mappa válasza Gyula84 (#30427) üzenetére


Mappa
addikt

DLC szükséges a Air S. módhoz? Mert akkor lehet azzal van a bibi.

nem kötelező megadni

(#30431) Ybron válasza @rglaaf (#30416) üzenetére


Ybron
senior tag

Ilyen nekem is volt a minap, újra lettem élesztve és tök más fegyvert adott be, plusz defi helyett claymore.

(#30432) #16729600 válasza emiki6 (#30429) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekem a 2-3 kimaradt,ezzel meg tökéletesen elégedett vagyok,nálam semmilyen bug nincs,néha beakad egy pillanatra,de nem a tömegjeleneteknél.A boldogság recept tehát: Akinek kimaradtak az előző részek az most örül, mint majom a farkának :)

(#30433) emiki6 válasza Ybron (#30431) üzenetére


emiki6
veterán

Valszeg support volt, aki élesztett és felvette a kited.

Sunya: Én nagyon szerettem a háromban a pörgős, daráló mapoka, módokat ezért az a bajom, hogy nincs olyan pálya, ahol jó a TDM vagy Domination és még ha lenne is, akkor is olyan anomáliák vannak, ami a hitbox, hitreg stb hibája, ezéltal sose lesz jó. Ez már a 3-ban is probléma volt, de ehhez képest mégsem volt akkora a baj...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#30434) Olympos válasza pohár (#30404) üzenetére


Olympos
aktív tag

ja...tényleg nem tűnt fel. :)

Lehet, hogy másnak tetszik, de számomra kifejezetten idegesítő ez a sok szemfényvesztő "extra" a BF4-ben:

- Battlepack!...ez mekkora "nesze semmi fogd meg jól" dolog.
BF3-ban ölés és pontok után tudtad az adott fegyvert fejleszteni, most sok "Attachments"-t csak csomaggal érkezik. De a csomagot meg szintén ölés és pontok után kapod, így ugyanott vagy, csak nyitogathatod azokat a vacak dobozokat és örülsz, hogy milyen szép dolgot kaptál.

- Double XP
Azért van, hogy legyen vmi, ami kitölti az űrt. (...engem nem nyűgöz le két DLC és több száz bug között.)
...megha már unod a BF4-et, akkor megint leülj elé, mert most "megéri".

- Sok-sok extra kütyü, mint pl. UCAV, rakétaelhárító, Commander felderítője, 6-7 féle gránát, stb.
Mintha a COD Modern Warfare II-t idézné vissza és semmiféleképpen nem érzem Dice-ötletnek, újdonságnak.

(#30435) Xaels válasza emiki6 (#30429) üzenetére


Xaels
félisten

A 3 sem nagyon volt jobb állapotban a megjelenése után 2 hónappal. A netkód ott is horror volt néha. A 3 BETA-ja alatt nagyon sok hiba kibukott az engine-el kapcsolatban amiket kikapcsoltak/kiiktattak a fullos verzióban. Ezeket hellyel közzel észre lehet venni a 4-ben, hogy visszakapcsolták. Persze nincs akkora látványbeli ugrás mint azelőtt, de nincs különösebben gond. A játékélmény meg más, megszoktuk 2év alatt az elődöt :D

(#30434) Olympos: én ezért szeretem a BC2-t mai napig, mert letisztult volt ezekhez képest és az egyensúly is jobban fenntartható volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30436) sensejke válasza Mappa (#30430) üzenetére


sensejke
aktív tag

China kell.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#30437) Gyula84 válasza Mappa (#30430) üzenetére


Gyula84
veterán

szóval az a baj :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30438) Foxmulder89 válasza SzlobiG (#30340) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Stutteringre 4+ szál esetén megoldás lehet a core parking kikapcsolása, de szerintem ezt te is ismered, ha egyáltalán használsz HT-t :)
A másik amit most találtam, HPET timer. Van aki azt mondja, hogy elmúlt tőle a stuttering/microlaggja, főleg több videokártya esetén.
Biosban megkeresed és bekapcsolod, 64 bitesre. Majd start menü futtatás:cmd; és beírod ezt bcdedit /set useplatformclock true és restartolsz.
Teljesen ártalmatlan és kikapcsolható (bcdedit /deletevalue useplatformclock), ha nem tetszik, egy próbát mindenképp megér.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30439) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez miért volt? 10:1 volt a statom cq op.lockon. Előtte nem volt bajuk Shanghaion, bár lehet akkor az admin csapatában voltam :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30440) Atla válasza Mappa (#30425) üzenetére


Atla
senior tag

Keresőbe pipáld be a custom-ot, meg a Hardcore-t.

(#30441) boogie84 válasza LamaCube (#30439) üzenetére


boogie84
veterán

Mert fogmosás nélkül mentél fel a ts-re. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#30442) csab1


csab1
csendes tag

Tud valaki megoldást az fps drop-ok ellen? Próbálkoztam már az unpark progival és a cfg. fájllal is és még mindig szaggat...Vga driver is friss. Valaki tapasztalja még rajtam kívül ezt az ugrálást? :F

(#30443) Frozzy válasza csab1 (#30442) üzenetére


Frozzy
őstag

vinyóval nincs semmi gond ?

100/100 hd sentinelben ??

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#30444) DieHard válasza Frozzy (#30443) üzenetére


DieHard
senior tag

Mert létezhet h nekem is SSD miatt csinálja. 100/89-es az enyém. :F

(#30445) Xaels válasza csab1 (#30442) üzenetére


Xaels
félisten

Az i3 kevés neki...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30446) csab1 válasza Frozzy (#30443) üzenetére


csab1
csendes tag

100-as minden.

(#30447) Pacy


Pacy
aktív tag

Tudtok mondani nekem olyan szervereket ami hardcore de van minimap? A 3-ban szinte az összes úgy volt és elvétve futottam bele olyanba ahol nem volt. Itt meg nem találok olyat ahol van. A normálon meg nem tetszik. Help :F

(#30448) csab1 válasza Xaels (#30445) üzenetére


csab1
csendes tag

Ezt nem hiszem, mert voltak alkalmak, amikor akár egy teljes game-t tudtam lejátszani egyetlen szaggatás nélkül... Teljesen random sajnos a dolog.

(#30449) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor esik vissza legjobban az FPS amikor benyomom az active protection-t és elkezdik lőni a járművem, mondjuk hajó vs hajónál... de nagyon durván :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30450) csab1 válasza Laraxior (#30449) üzenetére


csab1
csendes tag

Igen, nálam is főleg akció közben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.