Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) senzaj válasza Stunts666 (#30150) üzenetére


senzaj
senior tag

Sziasztok! Végre beszereztem a gamet, de nagyon fosul fut..
Akármennyire huzom a proci órajelét, alig megy 50 fölé az fps és nagyon nagy dropok vannak..
jelenleg 4,2ghz-en jár a proci (quad q9650), vga:GTX580, 6GB ram... Nem hinném, hogy ne lehetne vele élvezetesen játszani.
Vmi ötlet? Win 8.1 segíthet? Mondjuk a jelenlegi windowsom halott, egy ideje összeomlott.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30152) Ybron


Ybron
senior tag

Ez az ucav nem az igazi, járművek ellen jó, de mivel csak 1db áll rendelkezésre(persze ha meghalsz akkor kapod meg újra) így nem sok értelmét látom, ennél sokkal jobb a suav, csak kell egy ammos dobozka és lehet dobálni ész nélkül, meg ugye eleve jobban is lehet irányítani és sokkal nagyobb a hatótávolsága.
Csak azért írom aki szeretné megszerezni ucav-ot és nehezen megy a jet-ezés, kár fáradozni.
Ja, meg kb olyan 1-2m-re csapódhatott be az ellenség mellé és vígan tovább rohant és nem egyszer volt ilyen, érdekes hogy a járműveket pl tankot 50-ig sebzi, de gyalogságnál nem elég ha kicsit mellé megy.

[ Szerkesztve ]

(#30153) pilu85 válasza Gyula84 (#30149) üzenetére


pilu85
őstag

ízlések és pofonok, de nyílt téren meg elindulok a bombáér és a sok kember leszed. akkor inkább 10 fővel és op loccker. az úgy nagyon faja...jó kis játékmód... ja meg még amikor hc módban tolják az m320at. :D :D :D bf3 ban nem volt ennyi m420 hál istennek. :S :S

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30154) Xaels válasza pilu85 (#30153) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem is. Leginkább INF pályákon jó, a nagy terek és a sok jármű nem tesz jót neki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30155) Gyula84 válasza pilu85 (#30153) üzenetére


Gyula84
veterán

okosan kell menni és csapatban akkor nem olyan vészes és 10fővel már teljesen jó lockeren is sőt 24 is elmegy szvsz

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30156) Stunts666 válasza senzaj (#30151) üzenetére


Stunts666
őstag

Én 8.1 nyomom. Problémám nincs. Monitorozd a VGA-t és a CPU-t. Abból kiderül, hogy mi kevés. Ha lehet akkor medium és high beállitásokon játszd a játékot, mert kiderült, hogy vannak olyan pályák ahol a low az ultra és az ultra a low.

(#30157) DieHard válasza senzaj (#30151) üzenetére


DieHard
senior tag

Akkor indit egy Win telepités. 8.1-en jobban fut. Valamint a VGA-t kissé keveslem. Sőt, a memória is határeset.

(#30158) Stunts666 válasza DieHard (#30157) üzenetére


Stunts666
őstag

Ha beállit 2-4 giga virtuális memóriát, akkor nem lehet gond szvsz.

(#30159) #02119936 válasza pilu85 (#30146) üzenetére


#02119936
törölt tag

Operation locker legjobb. Egy [moderálva] tank sincs azon a pályán. ;]
32 koponyáig HC módban garantáltan nincs állóháború. :C

[ Módosította: radi8tor ]

(#30160) Enton válasza #02119936 (#30159) üzenetére


Enton
addikt

Egyik legjobb op locker only server, már csak HC-nek kéne lennie a perfekthez:

Hyldeblomstens HangOut - Lockers Only @ Mad-Dawgs.Dk

(#30158) Stunts666:

Nálam van 6GB lapozófájl neki és semmi baja 4GB memóriával.
Egyszer megpróbáltam lekapcsolni, na akkor veszettül játszhatatlan lett. ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#30161) pilu85 válasza #02119936 (#30159) üzenetére


pilu85
őstag

nem is kell tank...nem is írtam hogy ott van...amugy meg hc mod forever kevés játékossal. :P

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30162) eugabesz válasza pilu85 (#30161) üzenetére


eugabesz
őstag

Akkor a ti játékotok az 1vs1 vagy az ARMA....kis csapatjátékosok...a végén még kiderül,hogy az lenne a legjobb,ha ellenfél sem lenne,csak úgy dőlne a pont meg a ribbon...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30163) sixpak válasza #02119936 (#30159) üzenetére


sixpak
nagyúr

A legfosabb pálya a BF történetében....ennél még a metro is jobb volt, pedig azon is csak a betaban toltam. Filtereknél ki van lőve nekem...illetve az az egy előtt nincs pipa... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#30168) kisza25 válasza odorgg (#30166) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

rám szoktak joinolni a többiek, általában meg is várom és csak akkor indítjuk a támadást :K

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#30169) odorgg válasza kisza25 (#30168) üzenetére


odorgg
addikt

Én is rád szoktam joinolni, aztán gyorsan meghalok :DDD

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#30170) senzaj válasza Enton (#30160) üzenetére


senzaj
senior tag

És ezt a lapozófájlt hol lehet bekapcsolni és mennyire érdemes tenni?

Az a baj, hogy DDR2 ramjaim vannak és már nem nagyon szeretnék költeni a konfigomra, de ha +2gb sokat segítene, akkor még talán áldoznék rá. :) :F

(#30171) @rglaaf válasza kisza25 (#30168) üzenetére


@rglaaf
veterán

csak nézem hogy mire válszoltál de nem látom a post-ot :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#30172) pilu85 válasza sixpak (#30163) üzenetére


pilu85
őstag

metro a legrosszabb volt számomra a 3-ban

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30173) #02119936 válasza @rglaaf (#30171) üzenetére


#02119936
törölt tag

[link] Kiemelt topic lett na! ;)

[ Szerkesztve ]

(#30175) Lavidaloka válasza #02119936 (#30159) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Oda csak az aimbotos hülyegyerekek járnak...... :DDD

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#30176) #02119936 válasza Lavidaloka (#30175) üzenetére


#02119936
törölt tag

Igen meg a granade noobok ezt lehagytad.

Figyelj! Nem véletlenül írtam HC-t. Én aimbot-ban nem vagyok nagyon otthon, de a friendly fire miatt ott szerintem hanyagolják az aimot.
..

[ Szerkesztve ]

(#30177) Enton válasza senzaj (#30170) üzenetére


Enton
addikt

Valahogy így kéne:

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#30178) Stunts666 válasza senzaj (#30170) üzenetére


Stunts666
őstag

Muszáj volt bekapcsolnom, mert hiába nem használta ki a 8 GB ramot, akkor is betelt elvileg. Igy most csak disznek van a lapozófájl. Legalább nem reklamál. Patchek óta nem próbáltam lapozófájl nélkül, viszont az a 5 GB nem vágja földhöz a terás vinyót.

Sajátgép jobb klikk tulajdonságok/Speciális rendszerbeállitások/Teljesitménybeállitások/Speciális/Virtuális memória

[ Szerkesztve ]

(#30179) Stunts666 válasza Enton (#30177) üzenetére


Stunts666
őstag

(#30180) kisza25 válasza @rglaaf (#30171) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mert volt benne egy csúnyának mondható szó, de abban a szövegkörnyezetben igazából nem is volt csúnya, de mindegy, a lényege az volt, hogy lockeren campelnek, mindenki csak dobálja a medicet m320-at meg gránátot, én meg megkerülöm őket, megvárom, hogy joinoljanak rám, majd együtt hátba támadjuk az ellent
Stunts666: én is visszakapcsoltam, bár nem örülök neki, mert van 8GB rendszer és így az SSD-t feleslegesen fárasztja win
Enton: te vagy bf4 -ben az EntonX?

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#30181) Stunts666 válasza kisza25 (#30180) üzenetére


Stunts666
őstag

Van még csapatjátékos azért na... :D

Szerk.: majd valamikor felugrok hozzátok, ha lesz hely.

[ Szerkesztve ]

(#30182) Xaels válasza kisza25 (#30180) üzenetére


Xaels
félisten

Vagy jó ütemben előre menni és amíg a nyomik a GL újratöltésével pepecselnek addig lemészárolni őket :D Tegnap annyira be voltak fásulva a kempelős gránátspamelésbe, hogy ott rohangáltak el mellettem amíg halomra lőttem őket :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30183) JamesHun


JamesHun
addikt

nem értem ezt a Dice teamet
Meghalok. Rábökök, hogy a B pontra tegyen le lockeren erre csak 1 ellenfél van ott, de neki HÁTTAL betesz és egyből lelőtt természetesen. Még szinte fel se fogtam hova tett le, de várhattam megint, hogy újraéledhessek. Ennyire rohadt nehéz dolog lenne megoldaniuk, hogy ha nem társra bökök, hanem a pontokra, akkor legalább ne az ellenfél elé tegyen le , vagy legalább ne háttal neki.
A netkód, meg néha annyira fasza, hogy kilesek a sarkon, gyorsan vissza és már legalább 3 méterre vagyok a saroktól és összesek, mert lelőttek.
Pingem sose rosszabb 30 nál, akkor milyen lehet aki 100+ os ping el játszik :)
Jöhetne már a kövi patch ami legalább pár dolgot helyretenne, mert néha eléggé felb*** agyilag a játék.

(lockeren mitől függ, hogy távcsövessel látok-e valamit, vagy csak egy fehér pacát látok ha belenézek a távcsőbe? Mert néha elég jól lehet kint kommandózni, de néha meg semmit nem látni. Ez olyan commanderes dolog lenne? )

SeriesX: JamesSHun

(#30184) Stunts666 válasza JamesHun (#30183) üzenetére


Stunts666
őstag

Olyan mint paracelen. Változik az időjárás.

(#30185) S1M0N válasza LamaCube (#30127) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, az lemaradt, csak örömömben inkább lejátszottam 1-2 kört... :B :DDD
Szóval a Deluge kavart be.

Csak próbaképp volt feltelepítve, de ezek után nem is erőltetem tovább.
Csak az az érdekes, hogy akkor is megmaradt a probléma, amikor bezártam (leállítottam) a programot, ma reggel viszont jó lett minden... :F :DD

(#30186) eszakas válasza Stunts666 (#30178) üzenetére


eszakas
senior tag

Nekem is ki van kapcsolva, reklamált az elején de nem kapcsoltam vissza azóta is úgy megy :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#30187) Algotis


Algotis
addikt

Minden katonának Boldog Újesztendőt kívánok és magas K/D-t! :K

Androidos Outlookból küldve

(#30188) csongi


csongi
veterán

Head shot arany 20% kornyeke, megy 10 et javitanom kellene :)

(#30189) Olympos válasza Algotis (#30187) üzenetére


Olympos
aktív tag

Boldog Új Évet Kívánok! :K

(#30190) sixpak


sixpak
nagyúr

Mantle...aki még várta. :D
Ja, és HNY.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#30191) Frozzy válasza sixpak (#30190) üzenetére


Frozzy
őstag

király lenne.. :D az alapjáték hibáiból vajon azt is javítják majd. hogy a ház tetejére lefeküdve az utolsó szintre bugzódunk le ?? paracelen és hainan resorton is van ilyen bug.. talán a számomra a legidegesítőbb..

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#30192) Xaels válasza Frozzy (#30191) üzenetére


Xaels
félisten

Csinálni kell screenshotot vagy videót és jelezni nekik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30193) Frozzy válasza Xaels (#30192) üzenetére


Frozzy
őstag

nincs kedvem szenvedni azzal, hogy megmutassam mekkora faszságot csináltak.. :DDD

hátha rájönnek, vagy valaki más megmutatja nekik :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#30194) Xaels válasza Frozzy (#30193) üzenetére


Xaels
félisten

Én nem ismerem ezeket a bugokat, hogy őszinte legyek. Talán mert ritkán járok a háztetőkön :DDD Viszont ha így gondolkozik mindenki, hogy majd más akkor nem fogják kijavítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30195) Frozzy válasza Xaels (#30194) üzenetére


Frozzy
őstag

akkor most megkérnélek, hogy játsz többet tetőn :DDD

hainan resorton mindig működik. A háztető az átvezető mellett.. szinte mindig lehasalnék és zuhanok egyet lefelé.. most már reflexből ejtő ernyőt is nyitok ;] :DD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#30196) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Végre egy jobb meccs. 50%-os XP Boost aktív volt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#30197) mackosajt


mackosajt
addikt

Ne kockuljatok annyit!

Buek!

Irány inni!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30198) r-chee válasza WaterWawe (#30140) üzenetére


r-chee
őstag

Tényleg jó átirata a BF4 Main Theme-nek. El is mentettem mp3-ba :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30199) fogirobi


fogirobi
senior tag

Boldog Új Évet Mindenkinek!!!

Ma már ne puffogtassatok, menjetek bulizni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30200) ScomComputer válasza fogirobi (#30199) üzenetére


ScomComputer
veterán

Te fogorvos vagy? "fogirobi".... vagy pakker "fogjadrobi".....BUÉK....köszi!!
:DDD :R :R
Szilveszterkor ne pukizzatok....inkább BF4:
Cool
:K ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.