Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#39351) quailstorm válasza Doky586 (#39350) üzenetére


quailstorm
nagyúr

értékeléseket olvasni
[link]

Szokásos kamu szar az app. WP-re ilyeneket nem tudsz fejleszteni. Van a gyári videolejátszó meg rá a skin. Oszt annyi.
Most hogy SD-re esetleg le lehet kínlódni videót az nagy cucc.
YT downloader az eddig is volt.

Egyébként sincs semmi köze a streamelt videolejátszásnak a Flash alapú gaminghez.

(#39349) Bozek : nyugi, csak szimplán ilyen a gyerek. Csak kötekedni jár ide, mást ne is várj tőle, értelmes szöveget vagy segítsége végképp ne. Figyelem már egy ideje.

(#39352) Doky586 válasza quailstorm (#39351) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Én is figyellek téged már egy ideje...

és nem vagyok elragadtatva az állandó kötözködésedtől... inkább segítenél a kérdezőknek és nem a "kamu szar" lenne a legfőbb mondanivalód... kedves megmondóember.

[ Szerkesztve ]

(#39353) Bozek válasza Doky586 (#39352) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért? Azt írja, hogy "k*rva jó, használd", miközben valójában egy "kamu sz*r"? Az meg szép dolog, hogy segíteni akarsz, de ha valaki mondjuk könyvolvasó programot keres, akkor ajánlasz neki zenelejátszót? Mert annak a kettőnek se sok köze van egymáshoz, akárcsak az FLV lejátszónak és a Flash játékoknak.

(#39354) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

Sziasztok!
Dedikált exponáló gombos mobilt keresek.Tudnátok nekem írni párat?Esetleg ajánlani közülük. :R

(#39355) gxyb


gxyb
aktív tag

Sziasztok!
Barátnőm kapott tesójától egy beázott Lumia 532-t.
A teló érintője nem érzékel semmit, egyáltalán nem működik.
Szétszedtem, pár napot száradt nem javult meg.
Szerintetek elég lenne digitizert cserélni vagy az alaplapon is elszállhatott valami?
Köszi!

(#39356) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kerdesem lenne, hogy egy regi nokia telefonbol szeretnek atvinni nevjegyeket egy sgs s6-os keszulekbe.

A nokia nekem pim-be exportalja, viszont az s6-ra vcard, vagy csv-be kellene ravarazsolni..

Esetleg tudnatok valamit ajanlani, amivel at lehetne konvertalni, vagy valami?

Koszonom! :R

Samsung S9

(#39357) Doky586 válasza Víz Elek (#39356) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Csak megjegyzem hogy a Nokia PC Suite csv-ben exportál...

(#39358) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!
Az egyik fórumon árulnak egy független Samsung mobilt, az illető svájcból vette és megvan róla a számla és azt mondja van rá másfél év gari.Szerintetek érdemes megvenni, tehát ha bármi bajom lenne vele, a magyarországi márkaszervizbe megjavítanák?! Szerintetek érdemes megvenni vagy inkább magyarországon forgalmazot telefont érdemes csak venni(pl. edigital, mm)

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#39359) Chrystall


Chrystall
senior tag

Sziasztok!

50.000-ig tudnátok okostelefont ajánlani? Elsődleges szempont a jó kamera lenne, lehetőleg jó stabilizátorral, autofókusz-szal. Az üzemidő is lehetne minél hosszabb, de ez másodlagos. A képernyőfelbontás annyira nem téma.

(#39360) BLeP_i válasza BLeP_i (#38270) üzenetére


BLeP_i
tag

Megtaláltam a megfelelő utódot: Lenovo A5000.
Aktív használat mellett 3-4 nap, kímélősebb üzemmódban megvan az egy hét is.

http://vister.hu

(#39361) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Sziasztok!

Családba került egy Mi 4i; két kártyával (voda+telenor; net vodáról) használják, de a készenlét borzalmas. Első 1-2 napban ok volt, azóta piszkálás nélkül sem bír ki egy munkanapot (egy N5 többet bír Pebble-lel, több nyúzással, pedig az akksija sokkal ergyább).

Ami fura (nekem), hogy az Android rendszer 40-50+%-ot fogyaszt (próbálkoztunk már azzal is, hogy az adatforgalmat kikapcsoltuk, se wifi, se semmi - és csak szívja az akksit valami)

Android: 5.0.2 LRX22G
MIUI: 6.6.3.0(LXICNCF) Stable (telefon szerint nincsen frissebb)

Valakinek valami ötlete (következő lépés a rendszer visszaállítás lesz valószínűleg, hátha)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39362) Viktor0610 válasza bolondember (#39361) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

WakeLock Detector és Greenify javasolt. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#39363) pHantom x


pHantom x
tag

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a telefonomnak elfolyt a képernyője (touchscreen defekt) akkor a Saturn visszacseréli vagy ingyen megjavítják? (ott vettem)

előre is köszönöm:)

(#39364) Viktor0610 válasza pHantom x (#39363) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben betört a kijelző, az nem garanciális.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#39365) pHantom x válasza Viktor0610 (#39364) üzenetére


pHantom x
tag

jó igen az betört, de a képernyővel nem lehet semmit se kezdeni...nem tudom irányítani stb...semmit

(#39366) South Velen válasza pHantom x (#39365) üzenetére


South Velen
addikt

:DDD :C

(#39367) bolondember válasza Viktor0610 (#39362) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Greenify-t feltettem, de a WL Detector root jogot kér - mivel nem az enyém a készülék, inkább nem szórakoznék vele..

de köszi! :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39368) Bozek válasza bolondember (#39367) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyébként van egy tippem, hogy a media scanner szívja az akksit. Van benne memóriakártya?

(#39369) Viktor0610 válasza bolondember (#39367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Greenify is jobban megy roottal. :P :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#39370) bolondember válasza Bozek (#39368) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nincsen, nem lehet beletenni... :(

@Viktor: találtam 6.6.10-es ROM-ot, hátha. :DDD

Köszi mindenkinek!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39371) MikeRenton


MikeRenton
tag

Nem vagyok otthon android téren, de ha rootolom a Galaxy Note 10.1 2014 tabletet akkor nem kötelező másik ROM igaz? Konkrétan az érdekelne, hogy ilyen xposed témák, mint ez, telepíthetők-e anélkül, hogy új ROM kerüljön a gépre. Olyan megoldást keresek ahol változatlanok maradnak az s-pen dolgok, de a noti panel számomra undorító színe is megváltoztatható legyen.
Előre is köszönöm a választ!

(#39372) Bozek válasza MikeRenton (#39371) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha csak rootolod, akkor nem kell másik ROM és igen, megy az Xposed.

(#39373) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Ismerősöm jelemleg egy Samsung Y S5360-as készüléket használ, ami állandóan frissíteni szeretné magát. Szeretné újrahúzni a telefont és kikapcsolni a frissítéseket, ezt hogyan lehetne megoldani?

Köszi előre is a válaszokat!

(#39374) quailstorm válasza .Szaki. (#39373) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezt odinnal telepíti.

Aztán play áruházból tiltja a frissítéseket.
De jobban jár egy root, 512MB-os EXT4 és link2sd kombóval, custom kernellel, leginkább cyanogenmod7tel.

Bár használható telefon sose lesz belőle, csak kevésbé idegesítő.

(#39375) Aureal


Aureal
senior tag

Üdv!
Egyik tartalék telóm sztem lemerült talán 1-2 napja, s kikapcsolt. Jó volt az aksija is még, azaz nem puklis és fel is töltődött rendesen (3,98V), másik cuccban megnéztem + multiméterrel megmértem. A tela (Sharp 550SH tip.) viszont így sem kapcsol be, nem értem miért. Eddig sose volt semmi baja, teljesen patent, megkímélt, nincs szétverve.
Van vkinek ötlete tapasztalata ilyennel?

(#39376) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

Sziasztok!
Tudja valaki esetleg hogy a Meizu M2 és M2 note fő kamerája megegyezik-e?
Itt főleg a fáziseltérésen alapuló fókuszálásra gondolok. Ahogy nézem mind a kettőben samsung és 5 lencsés
az érzékelő.

(#39377) darvin555


darvin555
tag

Sziasztok. Olyan problémám lenne hogy januárban vettem egy iPhone 6ot a hardverapron 200pozitivja volt stb. De most nézem hogy kilett tiltva. A problémám az hogy a Vodafone letiltotta a telefont imei alapján...a telefon állítólag egy cég nevén van úgymond ajándék telefon...mit tudok ilyenkor csinalni tud vki segíteni?? Meglehet ezt oldani nem legális úton is ? Pl. Függetlenítés vagy hasonló? Aki tud kérem segítsen itt vagy privatba, koszonom.

(#39378) Bozek válasza darvin555 (#39377) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt gyorsan fejezd be, mert könnyen Te is a kitiltás sorsára juthatsz. A függetlenítés CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a szolgáltató által törvényes. De az amúgy sem oldja meg a problémád. Valami elérhetőséget csak adott az eladó, keresd meg és meccseld le vele.

(#39379) Doky586 válasza darvin555 (#39377) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Eladod valahol Európán kívül (ahol már nem érvényesül a tiltás, pl Irakban) nyomott áron..

[ Szerkesztve ]

(#39380) tomiet111


tomiet111
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen program segítségével tudnám letölteni Samsung S5260 telefonomról az sms-imet?

(#39381) kutga válasza tomiet111 (#39380) üzenetére


kutga
nagyúr

Kies?

Let the Zone take me if I am.

(#39382) Aureal válasza Aureal (#39375) üzenetére


Aureal
senior tag

Esetleg telójavítással foglalkozó tag van itt a fórumon vagy tudnátok ajánlani?
Adatokat kéne a cuccból vhogy kimenteni amit fentebb írtam.

(#39383) pjen válasza Aureal (#39382) üzenetére


pjen
félisten

Üdv.Tud valaki a Phone explorerhez hasonló progit ami megy win 10 alatt? :R

(#39384) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek az nagy hátrány, ha egy okostelefonban nincs iránytű?

(#39385) Aureal válasza mclaren777 (#39384) üzenetére


Aureal
senior tag

Szerintem az se hátrány ha okostelefon sincs. :N
Régen az embereknek csak 2 dologra volt szükség, nyitott szemre, meg logikus észjárásra, max egy térképre! Ma meg a wc-ben is egyesek GPS-el keresik a budipapírt
:)
Amúgy ha okos az a tela és gps-es, giroszkópos, akkor rátöltesz egy ir.tű appot oszt fújt a szél...

(#39386) Viktor0610 válasza Aureal (#39385) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem az iránytű ilyen formában, ennyire egyszerűen biztosan nem pótolható, de a használathoz nem is kell szerintem, hogy a készülékben legyen ilyen alkatrész.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#39387) kutga válasza mclaren777 (#39384) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha használnád akkor igen. 😄 Ha nem (mondjuk mint én, akkor meg tök mindegy).

MOD
Aureal
Ez így van, hányszor látok a városban turistákat akik bőszen kémlelik a telefon képernyőjét hátha megmondja nekik merre kell menni, ahelyett hogy körülnéznének vagy neadjisten kérdeznének. Ha a munkához nem kellene, valszeg én sem okostelefonnal rohangálnék.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#39388) pjen válasza kutga (#39387) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Próbáltad ezt már hajnali 2 kor Barcelónában,főleg ,hogy nem tudsz spanyolul. :)

[ Szerkesztve ]

(#39389) mclaren777 válasza Aureal (#39385) üzenetére


mclaren777
senior tag

A telefonból egyszerűen kihagyták a mágnesesség érzékelőt (aminek az adataival az iránytű appok dolgoznának), tehát nem csak szoftveres hiányosság.

Igazából nem tudom h van-e olyan helyzet, mikor a GPS nem tud segíteni, csak az iránytű? Vagy mégis miért teszik bele egy telefonba? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39390) Viktor0610 válasza kutga (#39387) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

asound:
Én is előbb vennék egy netes SIM-kártyát az adott országban, és használnám kint is a megszokott programokat, mint hogy kérdezzek. :D

mclaren777:
Szerintem az iránytű felesleges egy telefonba. Pláne olyan formában, ahogy én eddig találkoztam vele, hogy iszonyat pontatlan volt, és marha könnyen "elkalibrálódott".

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#39391) Doky586 válasza mclaren777 (#39384) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Felesleges, nálam ugyan van, de iszonyatosan pontatlan (20-30 fokos eltérés is lehet). és semmi köze a GPS-hez. Irányt inkább GPS alapján határozz meg, de ahhoz nem kell iránytű.

(#39392) kutga válasza pjen (#39388) üzenetére


kutga
nagyúr

Barcelonában papír úti térképet használtunk. 😄 Amúgy jogos, van hogy nem tudod megkerülni.

MOD
Viktor0610
Ejj a bizalmatlanság. 😄

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#39393) prozodus válasza pjen (#39388) üzenetére


prozodus
őstag

Barcelonát nem, de Isztambult igen. Mert én is százszor inkább kérdezek. És kár lett volna ezt az élményt kihagyni: Egész éjjel irányítgattak (ki kellett menni a városból), nem volt smi keresgélés, és a várható dél helyett már kora reggel a célomnál voltam :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#39394) pjen válasza kutga (#39392) üzenetére


pjen
félisten

Hát,azokban a sötét keskeny utcákban éjjel...

(#39395) Aureal válasza mclaren777 (#39389) üzenetére


Aureal
senior tag

Veszel egy ir.tűt vagy tájolót. Az le se fog merülni. :))

(#39396) kutga válasza pjen (#39394) üzenetére


kutga
nagyúr

Az én koromban már inkább alszom éjjel. :DD

Let the Zone take me if I am.

(#39397) pjen válasza kutga (#39396) üzenetére


pjen
félisten

Én sem vagyok már fiatal,de szeretek utazni.

(#39398) ZeTE


ZeTE
tag

Hali tudom ne mobil de hátha tud segiteni valaki.
Van egy Galax tab 2-m (P3110).
És olyan problémával fordulnék a nagyérdeműhöz, hogy állt vagy 1 hétig és most fel akartam tölteni és bejön a töltő képernyő 2 rovátkát tölt majd eltünik minden és kb 15-20 másodperc mulva ismételi ezt a manővert.
Semmit nem tölt rajta egy éjszaka után is ezt csinálta. Próbáltam másik töltőfejjel, gépről... semmire nem reagál. ötlete van valakinek? :R

"Ha másokat felvidíthatok attól vagyok én is igazán vidám...." ZeTE Krónikája

(#39399) pjen válasza ZeTE (#39398) üzenetére


pjen
félisten

Dugd rá a töltôt aztán nyomd folyamatosan a bekapcsoló gombót 2-3 percig hátha magához tér.

(#39400) ZeTE


ZeTE
tag

Ha töltés közbe nyomom a bekapcs gombot akkor csak a töltés ikon jön be 1 pillanatra és eltünik aztán 2-3 másodperc mulva ugyanez. ha nem nyomom akkor megint tölt 2 rovátkát és kezdő előről....

"Ha másokat felvidíthatok attól vagyok én is igazán vidám...." ZeTE Krónikája

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.