Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13564) pee13


pee13
senior tag

Üdv Uraim!
Van nekem egy Nokia N70, pár hónapja vettem bele mobilboltból eredeti(?) BL-5C akksit.
Kötöttünk anyámmal két előfizetést X szolgáltatónál, és 990ft-ért utánunk vágtak két Nok 2700-t. Nos a 2700-ben is BL5C van, és mivel az N70em jó esetben 2-2,5 napig bírja, úgy, hogy alig beszélek róla, gondoltam kipróbálom a tuti eredeti, vatta új akksival.. Hát beletettem, akkor 3 vonást jelzett rá, majdnem két napja megy vele, most tettem fel a töltőre. Egy csomó sms-t küldtem, pár perc beszéd, és vagy 20 fotó és 1 videó keletkezett, meg 1 óra flac hallgatás.. Az a 2700 amivel cseréltem az akksit, a frissen töltött akksit mostanában fogja lezabálni, talán 3 fotó készült vele eddig, aztán semmi. De már csak 1 vonást jelez. A másik 2700, amiben a gyári akksi van, az már 3 napja megy, az előbb sikerült kigyilkolni az akksit intenzív zenehallgatással. Az amelyikben a kétséges eredetű akksi van, most írta ki, hogy alacsony a feszültség..

Tehát: Az az akksi amit vettem az n70-hez régebben, hamisítvány lehet? Érdemes bevinni egy nokia boltba?

Rakok fel pár képet is, hátha valaki kiszúr rajta valamit..


Alsó a kétséges eredetű akksi, felül az új.

Ötletek? :(

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.