Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29151) WannaBeBoy válasza molnarpeter (#29150) üzenetére


WannaBeBoy
csendes tag

Normálnál 1280x800, játékban meg igazából teljesen mindegy, mert az összessel kipróbáltam, mindegyiken így van.

(#29152) Itachi82 válasza molnarpeter (#29150) üzenetére


Itachi82
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a választ!
Már le mentettem a HDD-ről mindent, most akkor másolgatok!
Már most van olyan amit nem lehet másolni, nem tudja be olvasni!

(#29153) helpy


helpy
tag

Sziasztok, volna valakinek tippje hogy mi a hiba oka?

(#29154) Szabest válasza kjani18 (#29136) üzenetére


Szabest
tag

igen énis ezt szeretem, bár nekem is előfordult nemrég hogy le volt vagy 1-5 Mbit, fel meg mment rendessen 20-a,,szal f@sztuggya...aztán pár nap alatt megjavult....de a modemes digit nem ismerem, mert ugye nekem is Utp jön fel a pincéből....

(#29155) fatal` válasza helpy (#29153) üzenetére


fatal`
titán

Első tippre VGA memória (VRAM) hiba.

(#29156) narii


narii
tag

Sziasztok !!

Adott egy Logitech x-540es hangfal.
Az lenne a gondom, hogy az egyik hangfalba úgy 2 hete belefolyt egy kis kóla, eddig nem volt vele gond, de az utóbbi 2 napban elkezdett néha a besercegni elég csúnyán...
Eg kérdésem van.
Ezzel mit lehet tenni ? :)

üdv.

(#29157) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok! Segítsetek, légyszi.
Ezzel van problémám: LINK
Megkért a barátnőm, hogy egy-két együttesnek küldjem el neki az összes yt-os klipjét. Küldtem neki kb. 25-30-at, aztán ez az üzenet fogadott. De ez is csak 1 mp-re jelent meg, csak PrSc-el tudtam kiszedni, hogy mi is van rá írva... A Gyik-re rá se tudok kattintani, olyan gyorsan eltűnik.
Mit tudok csinálni?
:R :R :R

(#29158) L3zl13 válasza #04441088 (#29157) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Egyesével küldted neki a linkeket?
Akkor lehet, hogy spam küldőnek vélt a sok, gondolom üres, levél miatt a szűrő, és letiltott.

Azt írja, csak időszakos tiltás. Pár órától max pár napig terjedhet.
Szerintem max egy nap és menni fog, csak legközelebb figyelj, hogy ne küldj ennyi kvázi-üres levelet. (Gondolom csak egy link volt benne, ha egyesével küldted.)

Ha nem így történt, és csak egy-két levélben küldted az összes linket, akkor vagy a szűrőjük sz@r, vagy nálad van valami gebasz.

Aki hülye, haljon meg!

(#29159) #04441088 válasza L3zl13 (#29158) üzenetére


#04441088
törölt tag

Összesen kb. 10 levélbe volt az a sok link.
Köszi szépen! :) :R
Csak most ha beszélni akarok vele, akkor vagy el kell, hogy menjek hozzá, vagy fel kell hívnom :DDD

(#29160) helpy válasza fatal` (#29155) üzenetére


helpy
tag

Köszi a választ.
Van hozzá esetleg valamilyen tesztelöprogi?
Telepitési probléma lehet esetleg?
:U

(#29161) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Melyik a gyorsabb az USB3 vagy az esata?

(#29163) moonguru válasza SzalaiG (#29161) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Ezt olvasd el:

[link]

Monitor Guru!

(#29164) fatal` válasza helpy (#29160) üzenetére


fatal`
titán

Nem valószínű, hogy telepítési probléma lenne.

FurMarkkal teszteld, ha ott is hibázik akkor VRAM vagy GPU probléma.

(#29165) helpy válasza fatal` (#29164) üzenetére


helpy
tag

furmarkkal, kösz, megkeresem, esetleg egy link nem volna kéznél :R

(#29166) Lenry válasza helpy (#29165) üzenetére


Lenry
félisten

tessék, link

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29167) nj0rd válasza molnarpeter (#29076) üzenetére


nj0rd
csendes tag

A táp az egy 300W-os Codegen, a rendszer pedig 1-2 hete lett telepítve.

(#29168) Lenry válasza nj0rd (#29167) üzenetére


Lenry
félisten

véletlen nem írási/olvasási művelet közben történik a terhelés?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29169) helpy válasza Lenry (#29166) üzenetére


helpy
tag

hihetetlen, gondolatolvaso vagy, pont ezt tettem, köszi! :R

(#29170) lavoy22405


lavoy22405
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy a monitorom kb 5 percenként elkezd vibrálni. Ezt csinálja kb 2-3 percig, abba hagyja, aztán kezdődik előröl, természetesen, teljesen véletlen szerűen.
Tápom egy FSP 400-as, monitorom ASUS VH222D, videókarim: ATi 5750.
Mi okozhatja a hibát?
Előre is köszi.

(#29171) C0d3r válasza nj0rd (#29167) üzenetére


C0d3r
addikt

Codegen ajtókitámasztónak való, mert nem biztonságos tápegység. Javaslom a lecserélését (Chicony Hipro 430W ~6.000 Ft), nem csodálkoznék ha ez megoldaná a problémát.

(#29172) Lenry válasza lavoy22405 (#29170) üzenetére


Lenry
félisten

próbáld meg átrendezni a gép belső kábelezését, a VGA közvetlen környezetében minél kevesebb fusson

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29173) lavoy22405 válasza Lenry (#29172) üzenetére


lavoy22405
csendes tag

megpróbálom. Köszi!

(#29174) nj0rd válasza Lenry (#29168) üzenetére


nj0rd
csendes tag

ez alatt cd/dvd olvasási/írási műveletre gondolsz? (bocsi, amatőr vagyok)

(#29175) nj0rd válasza C0d3r (#29171) üzenetére


nj0rd
csendes tag

kipróbáltam egy ATX 300W-ossal, de ugyanaz sajna a helyzet (azt nem tudom, hogy ez is rossz minőségű táp-e)

(#29176) lavoy22405 válasza Lenry (#29172) üzenetére


lavoy22405
csendes tag

Az létezik, hogy egy ventillátornak a fordulatszám jelkábele okozta, mert csak az volt a videokártya közelében, bár szinte teljesen rajta volt. Azóta még nem csinálta, de reset után nem szokta egyből csinálni.
Ha folytatja, akkor még jelentkezem.
Üdv. Lavoy

(#29177) lilp


lilp
tag

arról tudakolóznék, hogy pl a samsung v10.1es táblagépe felismer-e külső merevlemezt (1 terást pl) illetve ugyanúgy tölthetek-e le bármelyik oldalról, mintha pc-n tenném? (wifi-n)

(#29178) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hali!
USB kábel belsejében van 4 db kisebb kábel,ha leszedem róla a gumi burkolatot akkor ott a réz kábel,de van mellette valami fehér kis szálakból álló cucc.Ez mi?Illetve forrasztásnál a másik véghez ezt is forrasszam oda,vagy ezt hagyjam ki?

(#29179) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy MS Office Word-ben tud valaki segíteni, hogy egészen pontosan, hogy mint kell használni a korrektúrázást?

Egészen pontosan arra lennék kíváncsi, hogyha adott dolgot szeretnék módosítani, törölni, vagy bármi, akkor azt, hogy kell végrehajtani, hogy az összegzett módosításoknál írja is, hogy pl. formázást módosítottam? Mert eddig ez Nekem sehogy nem akar sikerülni. Hiába szúrok adott helyre megjegyzést, vagy ilyesmi, sehogy nem sikerül.. Próbálkoztam súgóval, nem jutottam előrébb. :) Innentől kezdve, bármit módosítottam, az eredeti szöveg tök ugyan az lett, mint a végleges szöveg, és hát gondolom, hogy ennek nem így kéne lennie.

Előre is köszi a segítséget.

Véleményem szubjektív...

(#29180) Lompos48 válasza HollyBoni (#29178) üzenetére


Lompos48
nagyúr

...van mellette valami fehér kis szálakból álló cucc...

Tudtommal az tulajdonképpen egy szál cérna, de erős! Arra való, hogy ha cibálod a kábelt, ne szakadjanak el a lágy rézszálak. Ne aggódj, nemcsak nem kell, hanem nem is lehet forrasztani. Nézd meg gyufával, megyújtható.

(#29181) Memora válasza molnarpeter (#29150) üzenetére


Memora
senior tag

OK, holnap kérek kölcsön egy fotómasinát egy haveromtól. Nekem még a mobilomban sincs :B

Fancy quote placeholder

(#29182) Lenry válasza nj0rd (#29174) üzenetére


Lenry
félisten

nem, bármi amit a winchester csinál. megnyitsz egy fáljt, elmentesz valamit, zenét hallgatsz, filmet nézel, vírust irtasz, akármi.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29183) lilp


lilp
tag

abban tud segédkezni valaki, hogy, ha külföldről rendelek egy monitort (http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824236112) akkor vám, adó lesz-e pluszba a szállítási költség mellé? hogy megy ez?

magyarhonban mondanom sem kell ügye, hogy ennyire jönnék ki http://www.argep.hu/product_1548221.html
nem mindegy

(#29184) ludsimon


ludsimon
veterán

Ajánljatok valami jó kábeles egeret mert a mostanit minjárt földhöz baszom olyan szar. :W

PS2/USB mindegy. Lehetőleg 3k alatt legyen és valami jó gyors.
Köszi!

undefined

(#29185) gergo0328


gergo0328
senior tag

Sziasztok!
Hogy járnék jobban konfig cserénél. Szval van egy:
HD5850-em és azt le akarom cserélni 6950-re.
vagy
A mostani AMD Phenom II X4 955 BE-t cserélném le i7-2600k-ra(persze egy lapcserével egybekötve.
BFBC2-vel játszok és a procimban 1. 2. 3. masg 30-40%-on fut 4. közel 100%-on. VGA-m pedig 40-50%-on. Hogy járnék jobban...esetleg velemi beállítás hogy többet tudjak kifacsarni mivel "csak" 60FPS-re képes amit kevesellek ilyen meghajtási arányok mellett? Hogy lehetne megcsinálni hogy jobban hajtsa a VGA-t és a CPU magokat?

Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#29186) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

I7-950-es procim van és nézegetve az adatlapját találtam egy érdekes sort benne, és nem tudok rájönni az mire vonatkozhat: TCASE 67.9°C [link]
Valaki tudja mire vonatkozhat?

Eladó cuccaim: -

(#29187) joecontra válasza sklopp (#11494) üzenetére


joecontra
addikt

Csak most olvastam a válaszodat! :B

Köszi!

Üdv,
J

(#29188) thug85 válasza Kvazár (#29186) üzenetére


thug85
tag

A Tcase a processzor tetejének geometriai középpontjára utal, és a 67.9C pedig az ott megengedett maximális hőmérsékletet jelenti!

A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#29189) Kvazár válasza thug85 (#29188) üzenetére


Kvazár
őstag

Hmm... Jelenleg a gyári hűtővel használom, (mert a posta még nem hozta meg az újat ...) és éppen videót kódolok-> magok: 75-80, kupak:73 fokos. :F Akkor ez nem lesz túl jó így!

Eladó cuccaim: -

(#29190) Lompos48 válasza Kvazár (#29189) üzenetére


Lompos48
nagyúr

magok: 75-80, kupak:73 fokos.

Ez egy szenzációs Rth (chip to case) hőellenállásnak a jele. De kötelez egy nagyon jó hűtőborda használatára. De elég meleg a mag a specifikációhoz hasonlítva, ezt még igencsak kell hűteni.

[ Szerkesztve ]

(#29191) thug85 válasza Kvazár (#29189) üzenetére


thug85
tag

Hát az megint más kérdés, hogy a hőmérséklet mérése konkrétan melyik pontot történik!
De véleményem szerint a megadott hőmérséklet feletti használattal is csak huzamosabb idő elteltével okozhatsz károsodást! De a biztonság kedvéért kíméld amíg nem szerzel be egy izmosabb hűtőt!

A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#29192) Kvazár válasza thug85 (#29191) üzenetére


Kvazár
őstag

A gyári mindig tré, csak az zavar, hogy ennyire. :(
Most ez van nálam:

Anno, az i5 gyárija is vacak volt...

Lompos48: Amit írtál kifejtenéd bővebben, mert nagyon nem értem! :F

Eladó cuccaim: -

(#29193) thug85 válasza Kvazár (#29192) üzenetére


thug85
tag

Ez nagyban függ a házad szellőzésétől is! Nekem speciel egy Aerocool Extreme Engine 3T-m van, és a 20%-ot húzott procim gyári hűtéssel sem melegszik 55 fok fölé!

A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#29194) kjani18 válasza ludsimon (#29184) üzenetére


kjani18
őstag

Bocsi az offért, de nem tudtam kihagyni...

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#29195) Kvazár válasza thug85 (#29193) üzenetére


Kvazár
őstag

Milyen procid van?

A házam egy Chieftec Dragon nagy torony. Nem mai darab, de azt hiszem léghűtéshez a legjobb megoldás.

Eladó cuccaim: -

(#29196) thug85 válasza Kvazár (#29195) üzenetére


thug85
tag

Nekem egy Phenom II X4 955 Black Edition procim van, előtte pedig egy Athlon II X2 250-es volt, ami szintén húzott állapotban üzemelt! :) Mindkettő viszonylag alacsony hőmérsékleten működött.
De az i7 ezek szerint alapból nagyobb hőmérsékleten melózik!

A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#29197) CSÜLKÖS válasza hackeeeee (#29179) üzenetére


CSÜLKÖS
tag

Szia!
Ha valamit változtatsz a bevitt szövegen, (teszel hozzá-törölsz ) a
dokumentum bal felső sarkában keress olyat,hogy mentés és kattincs rá.
Kilépés után minden marad ami előtted volt.
Próbálgasd működni fog 100%-osan. Üdv. CSÜLKÖS.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#29198) haly


haly
őstag

Helló!

Előre is bocs a hülye kérdésért. Van egy döglött 8600GS karim, és ki akarok belőle húzni egy kábelt, de az Istennek sem jön ki :W :W Van ehhez egy külön módszer, hogy hogyan húzzuk ki? Képek a jelenségről:

[ Szerkesztve ]

(#29199) thug85 válasza haly (#29198) üzenetére


thug85
tag

A csati oldalán lévő kis pöcköt kifelé húzva húz fel az egészet! Remélem érthetően fogalmaztam! :) Tehát van ott egy kis fül, ami beakad a foglalat oldalán lévő kis ékbe.

A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#29200) haly válasza thug85 (#29199) üzenetére


haly
őstag

Sajna nem értem :B Ezeket?:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.