Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28151) VIPowER válasza Gabás (#28148) üzenetére


VIPowER
senior tag

Szerintem az az ügyes aki a drivert írta. Innen is gratula neki.
De megoldás még mindig nincs.
Megy a Win amúgy, már azt is sikerült elérnem hogy leálljon stb, csak nem tudom eltüntetni őket az eszközkezelőből.

(#28152) bobsys válasza Lompos48 (#28149) üzenetére


bobsys
addikt

Koszonom a segitseget. Sikerult mernem 0.06 V az egyik vezeteken a masikon meg 0.01 V ez nekem hibabhataron belulinek tunik vagyis mintha doglott lenne a radio.

.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28153) Lompos48 válasza bobsys (#28152) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Várjámá'! Lehet a rádiónak semmi baja, csak nem ér el hozzá a kakaó az akkutól. A szálakon ott kell lenni a feszültségnek, ami az akkutól jön. Ha nincs, akkor nem a rádió a főszereplő ebben a darabban. Vagy elbeszélünk egymás mellett? :(

[ Szerkesztve ]

(#28154) VIPowER válasza bobsys (#28152) üzenetére


VIPowER
senior tag

A pirosat és a sárgát kösd össze, és aztán a +12V-ra. A feketét a testre. Ha nem indul, akkor valszeg rossz a szerkezet.

(#28155) bobsys válasza Lompos48 (#28153) üzenetére


bobsys
addikt

es (#28154) VIPowER

Na akkor.
Auto
Narancssarga vezetek van aram
Piros vezetek van aram

Autoradio
Sarga vezetek, 0.06V
Piros vezetek 0.01V

A radio nincs rakotve a kocsira, csak siman az asztalon van es ugy nyomtam ra a multimetert, de most jut eszembe, hogy ez igy nem is mukodik hiszen a radio az nincs is aram alatt. :F

Az alap komcepcio az volt, hogy mukodik-e a radio es meg kene talalni azt a ket vezeteket amin szivja az aramot a kocsibol illetve a kocsi vezetekei kozul megtalalni azt a kettot ami adja (merthogy normalis szinkodos vezetek rajzot nem talaltam)
NAmost a kocsinal megvan, a radional elmeltben megvan, hogy melyik a ketto.
Na holnap reggel osszekotom oket.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28156) shadow1901


shadow1901
aktív tag

Asus M4A79XTD Evo vagy, GB GA-880-UD3H?

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#28157) Lompos48 válasza bobsys (#28155) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Na, úgy na! Beszámolót fogunk igényelni. :K

(#28158) kjani18 válasza shadow1901 (#28156) üzenetére


kjani18
őstag

nekem gigabyte van, elégedett vagyok vele, ajánlom!

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#28159) bobsys válasza Lompos48 (#28157) üzenetére


bobsys
addikt

Akkor mar csak egy kerdes maradt, hogy a radional hogy tudnam meg melyik a 12V ha nem lenne leirasom hozza?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28160) Lompos48 válasza bobsys (#28159) üzenetére


Lompos48
nagyúr

A mínusz fekete és a testen van, mérhető műszerrel is. A plusz piros meg sárga, mint volt már említve, ráadásul általában a kábelen van biztosíték is. Legtöbb rádiónak nem lógnak a kábelei, hanem egy konnektorba vannak kötve, aminek a kábelezése standard és megtalálható a neten.

(#28161) whited


whited
addikt

sziasztok
van itt olyan aki már lerakta a cisco ccna v4.0 vizsgát?? (első 10fej+final)??? :F :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#28162) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Létfontosságú problémám van: :Y

Crysis 2 single playerben elakadtam: egy adott pontnál nem tudom, hogy mi a feladat.
2 db alient kinyírtam, kék pötty jelzi, hogy hová kell menjek. A kék pötty helye az aluljáró fölött valahol a térben található (tehát nem tudok odamenni...), az adott helyre "nézve" viszont ezt írja ki: "Primary: Deliver Xeno-Tissue Sample to Gould: Reach Gould's lab via PDR Drive" szóval itt mit kell csinálnom? Hogyan tovább?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28163) whited válasza Bogyó bá' (#28162) üzenetére


whited
addikt

azonnali játékos kérdések topic ;)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#28164) megint én válasza Bogyó bá' (#28162) üzenetére


megint én
őstag

Járd körbe, az épületet, vagy épp ahol vagy, kehet ott van valami garázsbejáró, vagy valami amit fel kell robbantani (C4, vagy rakéra)
(Tudom, elvileg fikázom azt a gamét, nem is vittem, ki me nem tetszik, de eddig azé eljutottam :P )

[ Szerkesztve ]

(#28165) Bogyó bá' válasza megint én (#28164) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Pont ez a bajom, hogy ott nincs semmi sem: 3,8 métert mutat a távolságjelző, az úttest fölött... a levegőben... :F bele fogok őrülni, ráadásul munkaidőben... (pfff...)
Körbejárom a helyet, mindig az adott pontra nézve... az angol szöveget meg nem értem (az lehet a feladat leírása)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28166) agemate


agemate
addikt

Üdv! Mik azok a PCI-E vezetékek? A HOC Sandy Bridge-es cikkében ezt írja: "A PCH-k tartalmaznak PCI Express vezetékeket is a különböző bővítőkártyák számára, ez a P67 és a H67 esetén 8 darab, 5 GT/s-os sebességgel, míg a H61-nél 6 darab."

Mit jelent ez a gyakorlatban? Korlátozódik a diszkrét vga teljesítménye? Vagy mi? :U

(#28167) megint én válasza Bogyó bá' (#28165) üzenetére


megint én
őstag

Ja, azt nem ártana majd bemásokni, de inkább majd a Crysis 2 topicban. Mondjuk ez univerzális topic, szóval itt is lehet, de ott előbb kapnál választ.
(#28156) shadow1901
A gigát választanám, mégpedig USB3, Sata3.
(#28166) agemate
Szerintem Abu85-öt kérdezd... Me fingom sincs!

[ Szerkesztve ]

(#28168) Bogyó bá' válasza megint én (#28167) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Odaírtam az előző hozzászólásomban is: "Primary: Deliver Xeno-Tissue Sample to Gould: Reach Gould's lab via PDR Drive"

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28169) molnarpeter válasza shadow1901 (#28156) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Giga az újabb chipset és a 8pin-es CPU tápcsati miatt. Kérdd meg itt is.

mp

(#28170) agemate válasza megint én (#28167) üzenetére


agemate
addikt

Így lesz!

(#28171) sanya601


sanya601
csendes tag

Segítsetek!
A következő hiba üzeneteim vannak az eseménynaplóban:
Az illesztőprogram vezérlési hibát talált a következőn: \Device\Ide\IdePort0.
Hiba történt az eszközön (\Device\CdRom0) a lapozási művelet közben.
A következő eszköz jelenleg még nem használható: \Device\CdRom0.
Az illesztőprogram vezérlési hibát talált a következőn: \Device\Harddisk2\DR2.
A következő boot- vagy rendszerindító illesztőprogram(ok) nem indult(ak) el:
cdrom
Az illesztőprogram vezérlési hibát talált a következőn: \Device\Ide\IdePort1.

(#28172) hecktor


hecktor
aktív tag

sziasztok

a következő a probléma a frissen összállitott gépemmel: ha bennhagyom éjszakára, vagy huzamosabb időre tölteni egyszerűen lefagy, minden ok nélkül

a gép: msi k9n neo v3, amd 3600+ x2, samsung 500gb winchester, 7300gs 256mb, 2x512mb ram, dvd- olvasó, FSP 350wattos táp

mik lehetnek a problémák: túlmelegedés, winchester hibás?

(#28173) manoarc válasza hecktor (#28172) üzenetére


manoarc
senior tag

Gyakorlatilag bármelyik alkatrész okozhat ilyet , sőt még rossz kábel is.
Az oprendszerről pedig ne is beszéljünk ,az meg főleg ...
Tesztelgesd le a cuccokat , illetve teljes reinstall ajánlott. Hőfokokat is ellenőrizd!

{。^◕‿◕^。}

(#28174) hecktor válasza manoarc (#28173) üzenetére


hecktor
aktív tag

igen, persze

amit kihagytam, hogy frissen telepitett eredeti Win7 (driverek nincsenek telepitve, automatikusan felismerte mindegyiket)

hőfokok nagyon, jók, teli van hűtővel, procin Zalman 7700CU

ram, proci, alaplap, vga tesztelt

(#28175) hecktor


hecktor
aktív tag

Tápegység elbirja a rendszert?

(#28176) hecktor


hecktor
aktív tag

proci túlmelegedés milyen reakciót válthat ki?

(#28177) #92888064 válasza hecktor (#28175) üzenetére


#92888064
törölt tag

én 250es fps-vel phenom2-t és g80 8800gts640et hajtottam, szóval a 350es fsp-nek el kell bírnia.
küldj rá egy orthos vagy prime tesztet.
ha kifagy, akkor külön a ramot és a procit is teszteld, hogy melyik a hibás, ha nem fagy, akkor lehet tovább keresni a probléma okát, pl.: lap, vinyó, vga, stb.
szóval egy hd sentivel érdemes folytatni, majd furmark stb, bár furmark nem megy driver nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#28178) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok! Volna egy nagyon nagy gondom remélem itt kapok rá választ.

Van egy laptopom név szerint Siemens scenic mobile 750. Nincs benne optikai meghajtó és nem tud USB ről bootolni. Fel kellene valahogy raknom rá egy oprendszert mégpedig a win xp-t de nem tudom hogy csináljam. 40GB os vinyó van benne és FDD. Hálózatról nem tud bootolni. Valakinek vmi ötlete? (az optikai meghajtó szerzésén kívül)

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#28179) #92888064 válasza speed3456 (#28178) üzenetére


#92888064
törölt tag

egy másik gépbe berakod a vinyót, és elkezded telepíteni. majd az utolsó restart után visszarakod az eredeti gépbe. viszont ebben az esetben kell egy 2,5"-3,5" pata átalakító, amit még kölcsön is adnék, de valszeg nem fehérvári vagy.

(#28180) speed3456 válasza #92888064 (#28179) üzenetére


speed3456
aktív tag

sajna nincs olyan átalakítóm. de miután restartol magátol utána honnan folytatja a telepítést? mármint miről szedi a cuccokat. nem az odd ről?

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#28181) #92888064 válasza speed3456 (#28180) üzenetére


#92888064
törölt tag

ezért mondtam, hogy az utolsó restart után rakd vissza, onnantól nem használja az odd-t. utána tesz fel 5 kérdést, miután belőtte a felbontást, ez már mehet a notin.

(#28182) speed3456
közben megtaláltam a hirdetést, és szerintem jelezd ezt a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#28182) speed3456 válasza #92888064 (#28181) üzenetére


speed3456
aktív tag

hm értem köszi. csak akkor sajnos a kábel hiánya most a probléma :(

jelezve van hogy nincs oprendszer.

nem tudsz egy képet lökni erről a kábelről vagy nem tudsz valakit akinek van lehet vennék egyet.

[ Szerkesztve ]

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#28183) Воланд válasza manoarc (#28173) üzenetére


Воланд
titán

Egy esetleges hardver problémát egy reinstall hogy fog megoldani? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28184) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Hello!

Én média lejátszót keresek!

Lényeg: full HD , hálózatba lehessen kötni!

Kb 25000 ftkörül szánok rá.

Előre is kösz a helpet!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28185) Воланд válasza hecktor (#28172) üzenetére


Воланд
titán

Eseménynaplóban szerepel valamilyen hiba a lefagyás környékén?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28186) boozoo


boozoo
tag

Sztorno, csak 1 féle képp lehet felfee... :)

Hi,

új gép összerakásánál alsótápos házba a táp ventije lefele néz (szív?), vagy felfele (fúj?). Illetve tápfüggő?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#28187) Воланд válasza boozoo (#28186) üzenetére


Воланд
titán

Lefelé néz, szív.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28188) #92888064 válasza speed3456 (#28182) üzenetére


#92888064
törölt tag

így néz ki az enyém nagyjából, pü-ben dobj egy ajánlatot miután megnézted az árakat.

(#28189) bedohazi


bedohazi
aktív tag

Sziasztok,
Mit szoltokezekhez az ertekekhez?

Toshiba satellite notebook, win7 64bit, intel core i3 380m 2.53 ghz, 3gb ddr3 ram, 320gb hdd, ati mobility radeon hd 5650 1gb gddr3.
Nagyjabol mindennel rendben vagyok de szerintetek nem igen kicsi az a 4,5 pont az aeronal? Mit tudok tenni hogy nagyobbat mutasson, nem mintha szamitana es nem is mutogatom masoknak csak erdekelne hogy mi a helyzet vele, mert a Power Play catalystba is ugy van allitva, hogy ha halozaton van a noti akkor "Best Performance". Valamit lehet meg allitgatni?

(#28190) boozoo válasza Воланд (#28187) üzenetére


boozoo
tag

Nagy baj, ha felfele néz a tápventi? Csak így lehet becsavarozni alulra (Chieftec CTG-500-80P táp és Revoltec Sixty 3 ház) .
Lehet, hogy fúj a venti (még nem próbáltam :))..

[ Szerkesztve ]

(#28191) molnarpeter válasza bedohazi (#28189) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ez a noti még játékra is megfelel, max a cyberpömpölőd lenne hosszabb a magasabb pontszámtól. Amíg nincs jelentős akadás, addig nemes egyszerűséggel 524rd le.

mp

[ Szerkesztve ]

(#28192) Lenry válasza bedohazi (#28189) üzenetére


Lenry
félisten

who cares?

egyébként meg Windows\Performance\WinSAT\DataStore mappa, a legutolsó xml-t akármilyen szövegszerkesztővel megnyitva olyan értékeket írsz be, amit akarsz, ha erre izgulsz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28193) bedohazi válasza Lenry (#28192) üzenetére


bedohazi
aktív tag

persze, mondtam hogy nem erdekel a pont csak az hogymer epp a videokartyara adta a legkisebbet es nem pl a ramra

(#28194) Lenry válasza bedohazi (#28193) üzenetére


Lenry
félisten

fene tudja... az említett xml-t nézd át, abban vannak részeredmények is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28195) megint én válasza boozoo (#28190) üzenetére


megint én
őstag

Hali!
Így nekem nem kerek. Minden ATX szabványú tápot egy féle képpen lehet becsavarni. Azaz 4 csavarja van, és az egyik kicsit beljebb, nehogy véletlen fejjel lefelé rakja be valaki.

(#28171) sanya601
Sajnos nem tudok(tudunk) ebben segíteni, ami a szövegbők sejtetődik, az hogy az alaplapodon, vagy tönkrement, vagy valami egyéb baja van az IDE-nek (az az otromba vastag szíjkábel) és ezét nem látja a cdíródat.
Legalábbis valószínű, de nem értek hozzá ilyen üzivel nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#28196) Lenry válasza megint én (#28195) üzenetére


Lenry
félisten

igen, de az alsóházas tápok esetén nem lehetetlen, hogy így kell beletenni. mellesleg, ha a kolléga szerint csak így lehetett beszerelni, akkor nincs is miről vitázni :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28197) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sziasztok!
Lenne egy ilyen kérdésem: a winchestereknél mennyi a jó hőfök? úgytudom 40 felett már nem egészséges. Hd sentinel szerint 27-22. Ez két samu, a melegebb a rendszer. Samuknál rosszul mér, úgytudom 7-8 fokot simán hozzá kell adni. Akkor még rendben van nem?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#28198) Lompos48 válasza Lenry (#28196) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Végső esetben, ha nincs garanciaerőszakolás, a ventillátor megfordítható a tápban, mert minden (x,y,z) tengelyére szimmetrikus. :))

(#28199) megint én válasza Lenry (#28196) üzenetére


megint én
őstag

ja-ja nem kötekedni akarok, de kicsit viccesen írtad ez elmehet egy aranyköpésnek is. :DDD :DDD :DDD
"alsóházas tápok" sztem fordítva... Alsótápos házak....
:DDD :DDD

boozoo
Bizt kedvéért kinéztem neked egy képet, hogy a Te házadban hogyan kell, hogy kinézzen a TÁP
Ugyebár:
Revoltec Sixty 3
Mellesleg nagyon jó kis házikó!
Íme:
-

(#28200) megint én válasza Ł-IceRocK-Ł (#28197) üzenetére


megint én
őstag

Igen, én is úgy tudom, 40-45°C De ha gyanakodsz, hogy fozzó, kép kikapcs után (Bizt ked húzd ki) tedd rá a tenyered, ha nem éget, nincsen para!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.