Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27401) Újoncka válasza #92888064 (#27400) üzenetére


Újoncka
tag

Értem :) akkor az volt a baj hogy félre értettelek :) mert az megesik hogy visszaveszi a ramot a laptop! de egy időben kétféle sebességed nem lehet

(#27402) Újoncka válasza Kvazár (#27399) üzenetére


Újoncka
tag

Alapértelmezett programok beállításánál töröld a beállítást hátha!

(#27403) Kvazár válasza Újoncka (#27402) üzenetére


Kvazár
őstag

Megvan, de az exe nincs közöttük.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#27404) Воланд válasza Kvazár (#27403) üzenetére


Воланд
titán

Vezérlőpult, Alapértelmezett programok.

Vagy start menübe elkezdett begépelni, hogy alapértelmezett programok.

Fájl társítás alatt nézd.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27405) Kvazár válasza Воланд (#27404) üzenetére


Kvazár
őstag

Igen, ott nézem, de a listában nincs .exe.

Eladó cuccaim: -

(#27406) Újoncka válasza Kvazár (#27405) üzenetére


Újoncka
tag

Az az érdekes hogy én EXE fájlt nem is tudok win7 32bit alatt társítani nincs rá opció!

(#27407) Újoncka válasza Kvazár (#27405) üzenetére


Újoncka
tag

Ezt találtam angol: de elvileg működik letesztelni nem tudtam!

Idéznék egy másik portálról:
"Zotya97 válasza:

Sziasztok! Nállam is felmerült ez a probléma, jópár hétig nem is találtam rá megoldást. Utána lefuttattam a már említett online víruskeresőt, talált 2 vírust, töröltem őket, majd utána elindítottam egy exe fix-es cuccot, aminek .reg volt a fájlformátuma, ilyet pl. itt találtok: http://www.dougknox.com/xp/file_assoc.htm cask símán kibontja az, akinek kell, utána elindítja. Késöbb ujraindítottam a gépet, és teljesen rendbe jött. Win7-em van."

[ Szerkesztve ]

(#27408) Kvazár válasza Újoncka (#27407) üzenetére


Kvazár
őstag

Mondtam, hogy ügyi voltam. :B

Betettem egy w7 cd-t, majd bebootoltam róla és visszaállítottam a 27.-eire. Most ránézésre jó.

Azért thx. A linket meg elmentem, hátha megint ügyes leszek.

Eladó cuccaim: -

(#27409) cudar07


cudar07
senior tag

sziasztok
vettem egy
Pacard bell TM81-et (notebook)
sajna a honlapon csak x64-es driverek vannak!
de azért elindítottam és feltelepültek
és rendben működnek (win7 home premium 32bit)

a nagyobb bajom, hogy a webkamerához nem talállok drivert!
valaki tud segíteni?

amúgy egy jól kinézős, halk, fincsi noti :C

előre is kösz :R

(#27410) Tompo92 válasza cudar07 (#27409) üzenetére


Tompo92
senior tag

Hivatalos oldalon nézted?
Én megtaláltam, igaz kicsit macera de ott van az:)
Sajna pontos linket nem tudok küldeni mert nem engedélyezi de itt a kiindulási pont.

a 64esnek is jónak kell lenni ha csak az van.

[ Szerkesztve ]

(#27411) cudar07 válasza Tompo92 (#27410) üzenetére


cudar07
senior tag

szia
azt Én is megtaláltam :)
akkor azzal működni-e kell! :)
kösz

(#27412) Tompo92 válasza cudar07 (#27411) üzenetére


Tompo92
senior tag

Hátha a többi driver működik akkor ennek is kell:)

(#27413) sagvary


sagvary
aktív tag

Van majdnem tökéletes memória teszt program free?

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#27414) Tompo92 válasza sagvary (#27413) üzenetére


Tompo92
senior tag

Prime95

(#27415) Brutforsz válasza sagvary (#27413) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Memtest86, bebootolsz róla, majd hagyod futni jó sokáig.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#27416) Újoncka


Újoncka
tag

Volna egy gondom amire nem találtam megoldást
Adott egy lapotp ASUS F3TC
MK-38 2.2Ghz 64bit
1GB DDR2 ram
GF GO7300
Win7 Ultimate 32Bit

Játék a következő : FIFA08 eredeti nem netről szedet feltelepítem pik pakk megy indul!
Normál sebessége van! Mikor a meccsre kerülne a sor mint ha 10000 FPS-el rohanna a játék gondoltam az AMD Dualcore Optimalizálójára az se hozott megoldás Grafot felraktam maxra hátha lassul tőle ez se nyert!

Valakinek valami ötlet ?

(#27417) shadow1901


shadow1901
aktív tag

Hello!
Scythe Big Shuriken AMD lefogatója megegyezik a Shuriken rev b-s AMD lefogatójával?

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#27418) Воланд válasza shadow1901 (#27417) üzenetére


Воланд
titán

Scythe tulajok topicja

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27419) Vicoo


Vicoo
senior tag

Üdv!
Hasonló árban, van-e jobb ennél , vagy van-e ugyanez a teljesítmény+featureök olcsóbban? Persze ha ez az olcsóbb ár kisebb minőséget jelent akkor nem érdekes.
Előre is köszi!

(#27420) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

gépszerelés közben mennyire kell vigyázni a földelésre? értem ez alatt hogyha olyan ruha van rajtam pl akkor kimehet a gépbe pár dolog? ha igen akkor hogytudom leföldelni magamat hogy ne legyen gond? sry a hülye kérdésért de nemvagyok villanyszerelő így nem értek hozzá :U

iPhone 13 Pro Max

(#27421) Lompos48 válasza jozsi252 (#27420) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Elméletileg le kellene magad földelned. Lehet kapni, vagy készíteni csuklóra kapcsolható fém karperecet, amit egy szállal a földre kötsz.
99 százalékban elég, ha egy fűtőtest melett szerelsz, vagy magad mellé viszel egy földszálat és azt pár percenként megérinted kézzel. Ha nem akarod, hogy a kis kisülés megcsípjen, fogd meg egy csavarhúzó fémszárát, a másik végét érintsd a közeledben levő fűtőtesthez/földeléshez.

(#27422) Synthwave válasza jozsi252 (#27420) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És lehetőleg vedd le a műszálas pulcsidat. ^___^

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#27423) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Adjisten

Nagy segítségre lenne szükségem ... :U

Ami produkálja :
-Gigabyte G31M-ES2L alaplap
-Core2Duo E4400 processzor
-2x1GB RAM 800 MHz memória
-Gainward 9800 GT GS 1024 MB videokártya
-Enermax Liberty 400W
-DVD író
-HDD

A hibajelenség:
Ha ez a rendszer össze van rakva akkor bekapcsolásnál , csak a ventilátorok mozdulnak meg körülbelül 1 vagy 2 mp-re azután nincs "se kép se hang" szindróma lép fel ..... :F

Ha kiveszem a VGA-t akkor persze elindul a rendszer ... és nem tudom eldönteni , hogy mi a hiba forrása ...
-az alaplap
-vagy a videokártya

Légy szíves írjatok lehetséges megoldásokat , előre is köszönöm !

Üdv.

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#27424) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Sziasztok!

Adott két gép XP-vel (Számítógépnév: EGY, felhasználó: user, jelszó:pwd / Számítógépnév: KETTO, felhasználó: user, jelszó:pwd ), azonos munkacsoportban, helyi hálón, mappamegosztások beállítva.
Ha rátallózok az EGY gépről a hálózati helyek között és kiválasztom a KETTO gép egyik mapáját amibe szeretnék belépni, kéri a felhnév jelszó párost.

Ki lehet ezt kapcsolni, hogy az EGY gépről tallózva a megosztást, ne kérjen hozzáférési adatokat? Felhasználói jogosultságok kérdése?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#27425) Synthwave válasza Tibor_560sec (#27423) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg köll nézni másik VGA-val. Ha úgy OK, akkor valszeg a 9800-assal van valami geb@sz.

Bár, hozzá kell tenni, jártam már én is így; aztán szétszedtem a gépet teljesen, majd újra összeraktam--->működött.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#27426) Tibor_560sec válasza Synthwave (#27425) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Az a pech , hogy múlt héten sikerült a garanciáztatás erre a kártyára (Mercury Impex) és bizony vadonatúj ... és jelenleg nincs semmim amit betehetnék a PCI-E slotba ... :W

Én is szétkaptam nemrég ... pasztáztam a hidakat az alaplapon sűrített levegővel poroltam mindent (ami lényegében nem is volt) meg visszavettem az órajeleket és a feszültségeket is az alapra ... de nem indult meg a VGA-val ...

COD 4-el múlattam az időt és egyszer csak magától elment ... kapcsolnám vissza erre nem indul ... :W

Mindenesetre holnap elviszem valami hozzáértőhez ...

Köszönöm a válaszodat !

Kérném még írjon az aki valamit tud tanácsolni ... semmi más hardverem nincs ezt vegyétek figyelembe !

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#27427) Synthwave válasza Tibor_560sec (#27426) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A procit is kivetted, újrapasztáztad és visszaraktad? Nálam az volt a lényegi lépés.

(OFF)Amúgy az Inno3D 8800 GT-m is CoD 4 közben leltel (fél) halálát. Mondjuk lehet, azt se csipázta, hogy ~4 hónapig nem volt kikapcsolva a gép... ;] (/OFF)

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#27428) jozsi252


jozsi252
veterán

Egy kis segítséget kérnék, matracot szeretnék vásárolni és nemtudom melyik márka legyen, illetve hogy memória habos vagy rugós stb.. aki tudna segíteni írna 1 pm-et. Gondolom itt olyanokra akik esetleg ilyen üzletbe dolgoznak pl vagy sokféle matracot próbált.

iPhone 13 Pro Max

(#27429) Tompo92 válasza jozsi252 (#27428) üzenetére


Tompo92
senior tag

Ismerősömék anno rendeltek a WSteleshop-ban, azt hiszem Ortopéd Dormeo a neve, nekik bevált. Bombával nem lehet őket kirobbantani az ágyból ;)

[ Szerkesztve ]

(#27430) Ndruu válasza jozsi252 (#27428) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Meg lehet próbálni ezeket is. Az enyém innen van, kókusz-latex, közepes keménységű. Az üzletben ki lehet próbálni őket, huzatból is van sok féle (aloe, ylang-ylang, teafa...). A matracokra 20 év garancia van, én anno nem találtam ennél jobbat.

Harrrr!!!!

(#27431) pro70


pro70
tag

Samu 320-as notebook vinyó....2 hete 100/98, most 100/93, 7 hibás szektor és még 2 év gari....nem formáztam soha, nem tudom segítene-e........érdemes foglalkozni vele, vagy hagyjam?

[ Szerkesztve ]

(#27432) PhoenixK válasza pro70 (#27431) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha romlik az állapota, akkor szerintem ments le róla minden adatot, és gari!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#27433) pro70 válasza PhoenixK (#27432) üzenetére


pro70
tag

Boltot még nem hívtam de úgy tudom ennyi szektorral (kíváló) még nem gariztathatom.....valami megbízható formázó program esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#27434) Воланд válasza pro70 (#27433) üzenetére


Воланд
titán

Windows, parancssor, diskpart /?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27435) PhoenixK válasza pro70 (#27433) üzenetére


PhoenixK
őstag

Szerintem mindenképpen megér egy beszélgetést a bolttal.

Bővebb infót a HDSentinel topic-ban tudnak adni.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#27436) pro70 válasza Воланд (#27434) üzenetére


pro70
tag

Nem próbáltam soha, nem ismerem...elolvasok róla amit lehet, lementek mindent és utána próba :R

(#27435) PhoenixK Hívom őket, az a biztos :R

[ Szerkesztve ]

(#27437) Воланд válasza pro70 (#27436) üzenetére


Воланд
titán

[link]

Értelem szerűen a partíciós lépéseket kihagyhatod, hiszen az egész merevlemezt akarod formázni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27438) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Kicsit más jellegű kérdésem lenne, mint amik szoktak lenni, de hátha valaki tudja. :)

Szóval, tudná valaki annak az oldalnak a címét, ami úgymond "megmutatja" hogy hogy kell guglin keresni? Tehát beírja az x ember a címet, stb, aztán ha linkeli y embernek, akkor úgymond beírja magától a keresett dolgot, és rábök a keresésre.

Remélem érthetően sikerült leírnom, hogy mire gondolok. Előre is köszi a helpet. :R

Véleményem szubjektív...

(#27439) Воланд válasza hackeeeee (#27438) üzenetére


Воланд
titán

[link]

és van bingre is

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27440) pro70 válasza Воланд (#27437) üzenetére


pro70
tag

THX

(#27441) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello!

Apró kérdésem lenne: legújabb Chrome + Win7x64 + Catalyst 11.3 +Radeon 3870 mellett a WebGL tesztekben normális-e , hogy mindhárom CPU mag maximum terhelve van? A VGA semmit sem segít?

(#27442) fatal` válasza Vicoo (#27441) üzenetére


fatal`
titán

Elég bugos még benne a hardveres gyorsítás, de a chrome:flags oldalon tudod bekapcsolni.

(#27443) FireShadow


FireShadow
senior tag

Szeretném valakinél vagy valahol kiprobalni ezeket:

Logitech K350 billentyüzet
Logitech G700 egér

Budapesten vagy Budaörsön. Tud valaki segiteni vagy hogy hol van "kiállítva" ilyesmi? A "hülye" boltban és társaiban csak a vezetékes dolgok vannak kirakva ha jól tudom..

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#27444) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Véleményetek szerint melyik szolgáltatónál és milyen csomagra érdemes jelenleg TV- előfizut kötni?
Ár / érték / minőség Best buy?
( megköszönnék egy megfelelő topic linket is :) )

...elmúlik...

(#27445) kabanka


kabanka
aktív tag

Sziasztok! vettem egy új alaplapot és bele 1333Mhz-s memóriát a CPU-Z 667Mhz ír a memóriára, ez normális? és az FSB:DRAM arány 2:10-hez.

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#27446) kabanka válasza Argos (#27444) üzenetére


kabanka
aktív tag

Nekünk van Digi TV-nk háát pl sima a digitális földi sugárzással az M1 M2 Duna... ami már FullHD és ott gyönyörű a kép, a Diginél nem. Az értelmes másorok pl Discovery meg Natgeo sokszor akad a kép meg elmegy. ATV-n meg van hogy totál csúszik a hang meg a kép de ez lehet az ATV hibája is.

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#27447) Argos válasza kabanka (#27446) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Jelenleg nekem is DigiTV ( tányéros) van.
( ismerősek a képszakadások, meg "nem jogosult a csatorna vételére" finomságok.. :O )

Most olvastam itt, h lehet nyáron az upc átveszi a helyét.
Uh., gondoltam elkezdek informálódni, a lehetséges váltás végett. ( meg árban is emelkedett, és ugye nem digitális.. )

Leginkább T-home-ban gondolkodok, lévén ott van telefon ill. net előfizetésem + dupla kedvezmény ( így lenne tripla). Leginkább az érdekelne, h a T-home által kínált lehetőségek közül ( IPTV, KábelTV, SatTV) melyiket lenne érdemes köttetni.

So, ha valakinek van személyes tapasztalata, szívesen veszek minden infot! :)

...elmúlik...

(#27448) molnarpeter válasza kabanka (#27445) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

667*2=1333 a Dual Channel miatt.

Argos83: Szvsz IPTV, a biztos vétel miatt, bár ADSL-es net mellett gondolom van egy határ, ahol már a netet korlátozza.

mp

[ Szerkesztve ]

(#27449) kabanka válasza molnarpeter (#27448) üzenetére


kabanka
aktív tag

Köszönöm:) De az nem gáz ha nekem csak egy modul van benne? Szóval nem Dual channel-t használok

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#27450) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudtok nekem segíteni? Fallout 3-mal akadnak problémák. (A kérdést feltettem a game topikjában is, de gondoltam, itt is megpróbálom, hátha előbb kapok valami választ.)

Az a gondom, hogy feltelepítem a játékot (US verzió) és 1.4-es patch-ig be is frissíti rendesen, de utána kezdődnek a gondok; 1.5-től egészen 1.7-ig, ha felrakom a patch-et és indítom a game-t, akkor hibaüzenettel leáll. Az OS Windows 7 Ultimate x86, ha esetleg valamiért kéne, a konfigom az adataimnál.

Fallout 3 has stopped working.

Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: Fallout3.exe
Application Version: 1.5.0.22
Application Timestamp: 49cd1e54
Fault Module Name: Fallout3.exe
Fault Module Version: 1.5.0.22
Fault Module Timestamp: 49cd1e54
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 00227900
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 2057
Additional Information 1: 0a9e
Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3: 0a9e
Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Oszt' annyi. Ha valamelyikőtök tudna segíteni, nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.