Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28051) haly válasza molnarpeter (#28050) üzenetére


haly
őstag

Bc2. Kb 40-50 fps. A kondenzátor rég óta úgy volt. 2ő biztosan. De akkor eddig miért nem volt baj? Legutóbb kb 4-5 hónapja szedtem szét portalanítás céljából. Akkor is úgy voltak a kondenzátorok. Nem értem. Hűtőpaszta nélkül le tudom tesztelni?

(#28052) molnarpeter válasza haly (#28051) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

:F Így nem tudom, mit hallhattál... Próbáld itt megkérdezni, én annyira nem értek hozzá :B

mp

(#28053) haly válasza molnarpeter (#28052) üzenetére


haly
őstag

Köszi

(#28054) C0d3r válasza haly (#28051) üzenetére


C0d3r
addikt

Azért az a kondi se egy természetes jelenség. Milyen tápegységgel rendelkezel? Számomra az a leggyanúsabb, ha veszélyes példány akkor megvan miért haltak meg a kondik is.

(#28055) haly válasza C0d3r (#28054) üzenetére


haly
őstag

Pillanat megnézem. Úgy emlékszem valamelyik FSP.

(#28056) #65675776 válasza C0d3r (#28054) üzenetére


#65675776
törölt tag

Simán csak azért, mert rossz minőségűek voltak. Attól, hogy egy kondi szilárdelektrolitos, még lehet rossz minőségű.

(#28057) haly


haly
őstag

FSP 400-60HLN.

(#28058) konas


konas
senior tag

Sziasztok.
Lenne egy játékos kérdésem ..Hogyan lehet crysis2 alatt elöhozni a 3d beállításokat?
Azaz a szokásos finombállításokat.

(#28059) Boxi88 válasza konas (#28058) üzenetére


Boxi88
őstag

A játékban sehogy, konzol átírat ezért ilyennel nem foglalkoztak a "fejlesztők"...

De találtam valamit, próbáld meg ezt...

(#28060) Воланд válasza konas (#28058) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28061) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali valaki tudna nekem segíteni google chrome al kapcsolatban?
Ugye van neki egy olyan tulajdonsága hogy felkínál egy fordítást ha pl: külföldi oldalon járok.
Na most nekem eddig nem volt rá különösebb szükségem ezért kinyomtam hogy nem kell.
Most viszont szükségem lenne rá de az istennek se tudom előszedni és már a hajamat tépem.

(#28062) Boxi88 válasza Tompo92 (#28061) üzenetére


Boxi88
őstag

Beállítások>motorháztető alatt>fordítás

(#28063) molnarpeter válasza Tompo92 (#28061) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ide katt, majd a fordításnál tedd be a pipát :)
Hopsz, nem működik nálam mindenesetre: chrome://settings/advanced

mp

[ Szerkesztve ]

(#28064) konas válasza Воланд (#28060) üzenetére


konas
senior tag

Kipróbálnám ezt a programot,amivel tudnám finomhangolni a Crisys2-t.Csak nálam nincs autoexec.bat fájl a gyökérkönyvtárban ,és máshol sem ,így nincs mit kitörölni.Így gondolom nem működik.Kössz a segítséget woland_y2k

[ Szerkesztve ]

(#28065) Воланд válasza konas (#28064) üzenetére


Воланд
titán

De, műkődik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28066) dawncomputer


dawncomputer
tag

Sziasztok.
Bocsi, ha rossz helyre írok, de szükségem lenne egy kis segítségre.
Adott egy tv, és egy DVD-lejátszó. Az a probléma, hogy ha filmet nézek a DVD-lejátszón, akkor a tv képe ugrál, mintha méretet váltana - 4:3, 16:9 -, de nem áll meg. Tudom, ez így hülyén hangzik, remélem, értitek.
Megpróbáltam kézzel beállítani, de a tv-hez nincs gyári távirányító, csak egy amolyan "mindenes", amin viszont nincs ilyen gomb.
Mi lehet a baj, és hogyan tudnám megoldani a problémát?

(#28067) konas válasza Воланд (#28065) üzenetére


konas
senior tag

Elindul a progi, rámegyek h apply,addig jó,csak a start után valami hibauzenetet dob ki.
A progi bal alsó sarkában mutatnia kellene az alkalmazás helyét a gépemen vagy mit előbb láttam a linken.És nálam nem mutatja.Ez lehet a baj?

(#28068) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, egy kis segitség kéne szerintetek mi lehet? Előbb el ment az áram természetesen van UPS de fogta magát és lekapcsol mintha nem birná megtartani a gépet, sőt mi több ha a gép ki van kapcsolva úgy sem képes ahogy kihúzom és mikor kattanna a relé le is kapcsol terhelés nélkül hideginditás se megy egy év lesz 13,4V van az akkuban egy év alatt mindig feltöltve volt és nem sokszor 5-6x volt teljesen lemerítve.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#28069) nyunyu válasza IntelCeleron (#28022) üzenetére


nyunyu
félisten

Vagy ha be van kapcsolva akkor hogy tudnám megnézni a magok számát milyen programmal?

Legegyszerubben: Feladatkezelo, teljesitmeny fulon annyi diagram van, ahany procimagot hasznal a Win.
(XP ota alapertelmezes szerint minden valos/virtualis magot hasznalnak, de explicite meg is lehet mondani a Winnek, hogy mennyit hasznaljon.)

Vagy ott van a CPU-Z nevu program, meg egy rakas masik rendszerdiagnosztikai szoftver. (Aida/Everest, Sisoft Sandra...)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28070) kabanka


kabanka
aktív tag

Sziasztok! Nem tudjátok miért hallok halk sípolásokat a gépbő!! ha mozgatom az egerem? csak ha mozog akkor hallani és tuti nem az egérből jön.

kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

(#28071) nyunyu válasza IntelCeleron (#28025) üzenetére


nyunyu
félisten

Celeron 331 2.66Ghz 1066mhz-n fut

Celeronokban sosem volt HT...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28072) nyunyu válasza hecktor (#28044) üzenetére


nyunyu
félisten

AM2 -es lefogató kerethez milyen csavar tartozik?

M4x50+szarnyas anya tuti megfogja. ;]

Legkozelebbi procimhoz combosabb anyagbol gyartatok keretet, blokkom 1mm-es gyari kerete hajlik mint allat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28073) F34R


F34R
nagyúr

Sziasztok , lenne egy régi Socket A-s Barton 2500+-os CPU-s gépem , Egy Glaciatech hűtő van rajta de 56 C-fok és egyre csak növekszik , eddig talomba volt most vettem elő azelőtt 5 évig úgyanígy kb ezen a fokon volt. Nem akarok rá venni új coolert így azt szeretné megkérdezni hogy mennyi a max. celsius fok amit bír a processzor és hogy ennél a típusnál ez soknak mondható-e ? a hűtő 1700 rpm-n jár.

Előre is köszönöm

(#28074) moha21 válasza F34R (#28073) üzenetére


moha21
addikt

56C meg nem sok annal a CPU-nál, ha viszont ez nő akkor már kezd az lenni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#28075) nyunyu válasza erikke17 (#28068) üzenetére


nyunyu
félisten

van UPS de fogta magát és lekapcsol mintha nem birná megtartani a gépet, sőt mi több ha a gép ki van kapcsolva úgy sem képes ahogy kihúzom és mikor kattanna a relé le is kapcsol terhelés nélkül

Akkucsere.

egy év lesz 13,4V van az akkuban

Ez nem jelent semmit.

Cellazarlatos akku uresen merve megvan 13-14V, de ha raakasztasz valami 12V-s fogyasztot, es ugy mered, akkor mar nem lesz meg a 12V.

Mondjuk 1 eves szunetmentesben meg boven nem kene szetmennie az akkunak, en szunetmentesem ~3 evet allt egy raktarban, mire hozzam kerult, aztan meg 3 evig birta az akkuja.

pont, pont, vesszocske... Hova lett ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28076) Mika1227


Mika1227
őstag

Hol lehet megnézni a tag rangsort?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#28077) F34R válasza moha21 (#28074) üzenetére


F34R
nagyúr

5 évig így használtam , remélem még bírni fogja ha nem berakom a másik házból a ventit hátha segít :C . Olvastam hogy a Bartonok nagyon melegednek , de nem tudom mennyia a vége ami káros lehet

(#28078) Воланд válasza Mika1227 (#28076) üzenetére


Воланд
titán

Erre gondolsz?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28079) #65675776 válasza F34R (#28077) üzenetére


#65675776
törölt tag

~70°C-ig mehet. Egyébként lehet csak ki kell porolni.

(#28080) F34R válasza #65675776 (#28079) üzenetére


F34R
nagyúr

Megvolt miután elő lett szedve , köszi akkor figyelem mit produkál és csak akkor kap + hűtést :)

(#28081) gyuszito


gyuszito
senior tag

Üdv!
VGA problémám van. Mindent megnéztem biztos, hogy videókártya hiba!
Csíkok vannak képen függőlegesen, és csak csökkentett módban jutok el a windows felállásáig. Vajon a memóriák újra ónozásával megoldódhat a probléma? Unokatestvéremnek segített! Szerintetek mi az esély rá?

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#28082) Воланд válasza gyuszito (#28081) üzenetére


Воланд
titán

Azonnali VGA-s kérdések órája

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28083) #65675776 válasza F34R (#28080) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pasztát lecserélted?

(#28084) Z86 válasza F34R (#28077) üzenetére


Z86
őstag

Nekem anno 90-100°C környékére is felment az alaplapi érzékelő szerint (aztán kikapcsolt a gép), de túlélte.

(#28085) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Internet Explorer 9-ben hiába állítom magyarra a nyelvet mégsem állítja át. kezdettől fogva angol. Ez mitől lehet? :F

(#28086) Csabee. válasza Kecuhun (#28085) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Oprendszered magyar?
Töltsd le a magyar ie9-et

Üdv: Csabee.

(#28087) banán007


banán007
tag

helló
itt a PH!-n nem jeleníti meg a képeket (csak néhányat jelenít meg) csak egy piros x van a helyén.
mit kéne letöltenem, hogy lássam ezeket a képeket?

[ Szerkesztve ]

(#28088) Boxi88 válasza banán007 (#28087) üzenetére


Boxi88
őstag

Tölts le java-t és flash player-t.

(#28089) banán007 válasza Boxi88 (#28088) üzenetére


banán007
tag

köszike!

(#28090) erikke17 válasza nyunyu (#28075) üzenetére


erikke17
őstag

Azok amiket művel egyértelmű hogy akku hibák, de Self testnél meg azt irja hogy completed és látni hogy szépen lemegy 90%-ról 83-ra meg a feszültség is leesett 12.9V-ra. De a pittyegést az istenér nem volt hajlandó abba hagyni ki-be kellett kapcsolnom.
De ha akku hiba akkor gariba felesleges visszaküldeni mert a bolt akkura csak fél év garit ad, ugye rákerül a sor akkucserére de ahhoz szét kell szedni akkor meg UPS-garija ugrik? :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#28091) IntelCeleron


IntelCeleron
csendes tag

Szevasztok. Az lenne a kérdésem hogy van egy Ati Radeon HD 4650 videókártyája apámnak. Nos az a probléma ha felrakja mondjuk a: Catalyst 11.3 hotfixet akkor következő indításnál a gép magától újraindul a töltőképernyő után. Ha az F8-as menben indítás előtt visszateszi a Legutolsó helyes konfigurációt akkor elindul a gép de driver nélkül. Ezután ha felrakja a gyári lemezéről akkor megy szépen meg minden de a rivatuner nem ismeri fel csak a 10.2es hotfixtől.
Rendszer: Windows 7
Vidikari: Gigabyte ati radeon hd 4650 1gb ddr2 AGP
A hotfixet a www.ati.amd.com a hivatalos oldaláról töltöttük le.
Légyszíves segítsetek!

(#28092) csabi891120


csabi891120
csendes tag

hello! Tudnátok nekem abban segíteni, hogy miért van az, hogy adott egy Nvidia GTX 460 1GB DDR5-ös videokari és egy SAMSUNG UE-32C6000-es LED TV és beállítottam a felbontást 1920x1080-ra. De a kép el van nyújtva és így nem látom rendesen a dolgokat. Nincs semmi átállítva, hogy nyújtva, zsugorítva vagy valahogy másképp jelenítsen meg bármit is. Van valami ötletetek? Előre is köszi.

(#28093) JanR


JanR
addikt

Sziasztok!

Ha szeretném, hogy 2 alkalmazásom automatikusan induljon win (win7 enterprise x64) -el együtt, akkor azt, hogy tudnám megoldani?

Az egyik alkalmazás a RealTeamp (ennek nincs külön telepítője, csak egy sima exe), a másik a rainmeter (ez egy feltelepített alkalmazás, de a beállítások között nincs olyan megoldás, hogy win-el együtt induljon.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#28094) nyunyu válasza Kecuhun (#28085) üzenetére


nyunyu
félisten

Internet Explorer 9-ben hiába állítom magyarra a nyelvet mégsem állítja át. kezdettől fogva angol.

WindowsUpdaterol huzd le hozza a magyar nyelvi csomagot.

Par nappal kesobb kerult fel, mint az angol IE9.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28095) nyunyu válasza JanR (#28093) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha szeretném, hogy 2 alkalmazásom automatikusan induljon win (win7 enterprise x64) -el együtt, akkor azt, hogy tudnám megoldani?

Vezerlopult/Felugyeleti eszkozok/Feladatutemezo...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28096) PhoenixK válasza JanR (#28093) üzenetére


PhoenixK
őstag

Start menü -> minden program -> Indítópult...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#28097) .bableWes


.bableWes
őstag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne a géppel, hogy az aznapi első indításnál, ahogy betölt mindent a gép utána kb. 5-10 perc múlva hirtelen belassul a gép. Tehát az interneten a lapokat percekig tölti, officeba ha írok kb. 20mp-s késéssel írja szöveget, 1megás file-t percekig bont ki. Ha újra indítom a gépet - a windows leállás kb 10 perc - utána megszűnik a hiba és tökéletesen megy a gép. Feladat kezelőbe nézelődtem, hogy hátha valamelyik program használna túl sok erőforrást de nem. 1 hete tettem újra a gépet mert előtte is ezzel a problémával küszködtem. A probléma XP és 7 esetében is fent áll.
Ha valaki tud valami okosat, kérem segítsen!

Üdv.: .bableWes

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#28098) F34R


F34R
nagyúr

Sziasztok azt szeretném megkérdezni , hogy a 12cm-es házventit rá lehet valahogy rakni a gyári amd-s am3-s alu hűtőbordára?

a stock hűtő

4 pines a csatlakozó

(#28099) Neck


Neck
veterán

Sziasztok!

A Diamond 2-mön az LCD kijelző előtti átlátszó lap, ami egyébként az érintésérzékeny rész, kibillen, mert elengedte a ragasztó.
A telefon továbbra is tökéletesen működik, szeretném visszaragasztani a helyére.
Azt, hogy hol kell, látszik a gyári ragasztó lenyomataiból, az lenne inkább a kérdésem, hogy mivel ragasszam meg.

A pillanatragasztó gondolom nem jöhet szóba, mivel a ciángőz megfogja belülről az átlátszó részt.

Mivel lehetne szépen megcsinálni?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#28100) molnarpeter válasza F34R (#28098) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Talán megoldható, de egy 8 centiset könnyebb lenne feltenni, mert a gyári 7 cm-es.

mp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.