Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62971) Pete55555 válasza quailstorm (#62969) üzenetére


Pete55555
addikt

Ugye nem az enyém egyik gép sem, barátnőmnek barkácsoltam össze. Az ASUS lapban állítólag jobb proci volt, csak mielőtt összeraktam ezt nem tudtuk. (A bátyja mondta, hogy erősebb - hát nem)
Illetve igen, a 4 db RAM foglalat miatt lett a csere, így 0 Ft-ból lett 2 helyett 3 Gb memória.
Igazából nem akarnék rá csak max 1-2 ezer Ft-ot költeni, mert annyira halott már ez a platform, barátnőmet meg nem érdekli annyira, hogy költsön rá, neki kb mindegy, nem sokat gépezik, csak én meg szeretném az adott lehetőségekből a legjobbat kihozni neki.

Helyben találtam E6600-at 1.000 Ft-ért, vagy azt belerakom, és marad a régi lap, vagy esetleg a Giga (2 slotos) lapba veszek az egyik 1Gb helyére egy 2 Gb-s modult. Szerintetek melyikkel járok jobban?
Win is csak 32 bites van rajta, úgyhogy nincs sok értelme 3 Gb-nál több RAM-ot belerakni. ja és a Win természetesen virágbolti, na ahhoz sem akarok nyúlni, mert akkor adatmentés, stb, meg ugye a win megint pénzbe kerülne... :(((

Ui: Ja, meg ugye úgy indult, hogy a másik gépben több a RAM slot, jobb a proci, meg abban van egy HD 5450 is... :D Szóval csak át kellett volna rakni a HDD-t meg a 2 RAM-ot. Csak annak a háznak meg nem volt meg az oldala... Na nem mesélem el mert írhatnék 6 oldalt... :D

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.