Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16398) jasonka válasza zyzzyadi (#16397) üzenetére


jasonka
aktív tag

Hello !
(Bár a nicknevem nem jánoska, hanem jasonka - {"dzséznke" - magyarosan } - de ennek aztán most igazán semmi jelentősége... :D :D :D

Igazán köszönöm a segítőkészségedet - dehát - mint "írtam volt" - kicseréltem már az összes IDE-s adatkábelt. (Sőt : a primary ágon "tömörített" , hengeresre összefogott kábel volt - most azt is lecseréltem...)
Ami a jumperelést illeti : a gépben két HDD van - ezek egy adatkábelen vannak - mint ahogy a két DVD-író is a másik adatkábelen - és természetesen master-slave párosításban (különben a PC el sem indulna...)
Ilyeténképpen természetesen mind a szóban forgó winchester, mind a DVD-író a SAJÁT adatkábelének a végén van "masterként"...
Mindez azonban nem magyarázza sem az USB-s scanner, sem a PS2-s tasztatúra "eltűnését" - bár az is igaz, hogy a két napos billentyűzet megléte óta az még nem tűnt el...
A táp nem sípol - csak alattomosan (?) "lapul" - úgy csinál, mintha nem ő lenne a hibás. :D
(Éppen az volna jó, ha "nyakon tudnám csípni" - le tudnám leplezni - valamelyik gonosztevőt...)
Feszültséget, áramerősséget tudok éppen műszerrel mérni - csakhát terhelés alatt mások a mért értékek. mint üresjáratban.
De mi van, ha a proci vagy a DDRAM-ok hibásak ? ( Többször teszteltem a RAM-okat több órán körösztül - semmi rendellenest nem láttam...)

Hja kérem ! A Belváros !...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.