Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15151) Core2duo6600 válasza Baga1983 (#15149) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Első kőrben nyomj egy bios clear t
Majd utána próbáld
Lehet, hogy rosszul ismerte fel a cpu -t / ram ot.
Nézd meg a lap gyártó oldalán, hogy támogatja - e egyaltalán az adott cpu -t
És ha van tunuing akkor vedd vissza alapra

(#15117) szente
Ha nincs zárva, akkor megy normál uzemben.
A képről ez jön ki.

Ezt a lapot valszeg lehet atx és nem atx tápról is járatni, erre vonatkozhat.

(#15115) ladida
A Ram tesztnek mindenféleképpen végig kéne futnia.
Ujraindulásnak egyik oka lehet a bizonytalan tápellátás
Ha a táp rendben van sokat segíthet a csatlakozok ki meg bedugása

(#15124) szente
A tomatoval kapcsolatban egy tipp :
Nyomd a tasztaturan az adott gombot, és úgy kapcsold be.

A bekapcs gombosnál oda kell tenni, amit linkeltél, egy nonyo kapcsolot, ami csak a nyomás idejére zárja az áramkört.

(#15150) Mauzes
Láttam már olyat, hogy az adott gép így jelezte a készenléti állapotot.
ha rendesen megy amúgy, szvsz ez nem hiba.
A lap pontos típusát írd már be, akkor hátha okosabb leszek :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15152) Baga1983 válasza Core2duo6600 (#15151) üzenetére


Baga1983
senior tag

Már cmos clear is volt de igy sem jut el a bios-ig. X38-as lap legujabb biossal-ennek támogatnia kell a cpu-t...ja most nézem támogtja is.

(#15153) szente válasza Core2duo6600 (#15151) üzenetére


szente
addikt

hali
nincs az alaplapon at-s táp csati,csak atx-es.és hiába rakom rá a gombot akármelyik tüskére a kettő közül,akkor se jó. :( igaz reset gombot kötöttem rá jobb híján,de ugyan olyan gomb mint a bekapcs nem?

tasztaturan<---ez mit jelent? :F

amúgy köszi a segítséget :R
üdv

(#15154) Jorus válasza szente (#15153) üzenetére


Jorus
nagyúr

Klaviatúra, billentyűzet. De ezt már írtam itt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#15155) Core2duo6600 válasza szente (#15153) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Tasztatura = Klaviatura = Keyboard = Billentyüzet

Oda kell kötnöt ahova a soft power on, vagy hogy írja a lap könyve.
A Reset kapcsoló is teljesen jó, valóban ugyanolyan.
De egy csavarhuzó is megteszi, ha rovidre lehet zárni a 2 tüskét.
Ha a cpu sebességét szabályzó dip kapcsolók, jól vannak beállítva és a ram is rendben, akkor lövésem sincs, hogy miért nem megy.

(#15152) kerinagy
Próbáld meg a lap topikjában.
Tipp vedd ki a cpu t tedd vissza.
Lehet, hogy kontakthiba, ha ezutan sem megy, és garis a lap, akkor viheted vissza.
Akár úgy is, hogy benne van a cpu és a ram.
Hadd lássák, hogy nem megy.

Olyat már láttam, hogy egy adott lapban a cpu meg sem nyikkant, míg egy másikban rendben ment.
De olyat, hogy egyszer megy, utána nem, ilyet nem.
Elképzelhető, hogy a lap rosszul állítja be magát mikor felimseri a cpu -t / ramot.
Ez mindenképpen lap hiba szerintem, a bios hibája de ugye az a laphoz tartozik.
De ha garis akkor ne bosszankodj ...

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15156) Baga1983 válasza Core2duo6600 (#15155) üzenetére


Baga1983
senior tag

Olyan előfordulhat hogy a cpu-ra nem illeszkedik jól a cpu-hűtő ezért annyira felmelegedik hogy már a bios-postig sem jut el?

(#15157) Core2duo6600 válasza Baga1983 (#15156) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Igen előfoprdulhat, bár az intel cpu k nál ilyenkor asszem csak mag lassulás van, tehát megy tovább, csak lassabban
Anno a Thomshardver csinált egy testet, hogy valami játék közben egy P4 ről leszedték a coolert, akadozott de ment, majd visszatették, és már rendesen ment.

Ha a védelem állítja le, akkor teljesen le kell állniia a rendszernek /Az alaplap védelme/

Mekkora táp van rajta ?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15158) miszky


miszky
csendes tag

Hello!!!

Most a napokan újítottam gépet: :)
- Asus Striker Exteme
- Gyári pcie külső hang
- Core2Duo E7300 (új, tesztelt)
- Kingmax 2x1Gbyte 800Mhz DDR2 (hamarosan OCZ SLI Ready 1066Mhz)
- Gigabyte 9800GT 1Gbyte (új)
- Samsung SATA2 (250Gbyte)HDD
- LC Power 550W táp

Szóval lényeg a lényeg, összeszerelés után nincs kép, ventik felpörögnek, alaplap kijelzője pedig a CPU INIT feliraton ragad (hozzáteszem hogy ment már ezzel a procival, így nem értem miért marad ott)
BIOS reset volt többször is.
Régbben ezt az üzenetet akkor írta, amikor nem volt benne memória :S
Most kipróbáltam egy másik modullal, több helyre is, de semmi.
Régebben amikor még csak a proci volt meg, kipróbáltam egy Noname 400-assal, videokártya nélkül, és bebootolt a kijelző szerint. Most ugyanígy kipróbáltam, azzal a táppal amivel régen ment, de semmi
Neten írják, hogy ez szinte minden Strikernél előfordul (Google "Striker CPU INIT")
Kipróbáltam egy csomó leírt módszert, eddig sikertelenül.

Ha valakinek van ötlete szívesen fogadom! :)
üdv.:miszky

U.I.Kellemes Ünnepeket Mindekinek :)

Ma bekapcsoltam a gépet, és 4 .25 Ghz-n 16C° volt! Hűtés a köbön! :-)

(#15159) Baga1983 válasza Core2duo6600 (#15157) üzenetére


Baga1983
senior tag

Chieftech 550

(#15160) szente


szente
addikt

jó csak ez így nekem fura hogy billentyűzettel kell resetelni a biost.mert ugye hogyan érzékeli a billenyűt,ha nem kapcsol be a lap? :F na mindegy holnap kipróbálom,mert most nem vagyok otthon.köszönöm a segítséget :R

üdv

(#15161) nnnnn


nnnnn
tag

Egy Intel D915PSY alap képes kezelni 2 magos procikat(pl E5200)

ITT KERESS ---> BigG.(nnnnn)

(#15162) Steve-0 válasza nnnnn (#15161) üzenetére


Steve-0
őstag

gondolom kérdés akart lenni :DDD és a válasz NEM
cpu support list: http://support.intel.com/support/motherboards/desktop/d915psy/sb/CS-026944.htm

(#15163) Core2duo6600 válasza nnnnn (#15161) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nem

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15164) nnnnn válasza Steve-0 (#15162) üzenetére


nnnnn
tag

köszönöm:)
milyen alaplap van 10-15k környékén ami nemrendelkezik annyi sok extrával de, nem si annyira gagyi? lehet használt is csak legyen rá garancia

[ Szerkesztve ]

ITT KERESS ---> BigG.(nnnnn)

(#15165) chege


chege
aktív tag

hy
alaplap vásárlás elött állok, milyen jó tuning lapot tudok ajánlani? Max 40-45ig.Előre is Thx Chege

(#15166) Godimodi


Godimodi
tag

Üdv.Egy alaplapnál(MSI G31M3-L V2 BULK)-nál a Bulk azt jelenti hogy minden tartozék nélkül kapom az alaplapot?Tehát se CD se semmi?Érdemes ilyen lapot venni E2180,2*1Gb Mushkin 800MhZ,HD4670 alá?Kevés pénzem van ezért gondoltam erre a lapra,mert végülis minden megvan benne ami szükséges .Másik versenyző a GIGABYTE GA-G31M-S2L.Van valakinek valami személyes tapasztalata valamelyik kártyával?Én az MSI felé hajlok mert kicsit olcsóbb,ugyanazt tudja,és ugyanúgy 3év garancia van rá.

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#15167) norbee2244 válasza Godimodi (#15166) üzenetére


norbee2244
senior tag

inkább gigabyte szerintem..megbízhatóbb :R garancia pedig úgyszint 3 év

www.casehouse.hu

(#15168) Geriman


Geriman
csendes tag

Sziasztok.Olyan problémám van hogy most raktam össze a gépemet P45R2000 alaplappal.Az a gondom hogy nem tudom az xp-t felrakni mert amikor kezdené a telepitést kiir egy hibaüzenetet hogy leállt a telepités mert lehet hogy nincs jó konfigurálva vagy lezárva a vinyó.Mit kéne tennem?Nem nagon értek hozzá.
Jumper masteren van.Sata vinyó.

(#15169) Jorus válasza nnnnn (#15164) üzenetére


Jorus
nagyúr

14,5k-ért újonnan P31 pl.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#15170) Jorus válasza chege (#15165) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mit tennél bele? Intel? AMD? CF, SLI? DDR, DDR2, DDR3?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#15171) Core2duo6600 válasza chege (#15165) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Asus / Gigabyte nál nézelödj
RAM nak, szvsz Corsair -t
A Corsair oldalán nézd meg, mikor kiválasztod, az adott lapot, hogy milyen ramokat hoz fel, ezekkel a corsair tesztelte..

(#15166) Godimodi
Cd nélkül vehetsz nyugodtan, úgy is elavult ami rajta van.
Nem tudom mennyit szánsz rá :
Itt egy pár ami jó a cpu alá
ASUS P5B Premium Vista Edition
ASUS P5B alaplap
ASRock 4Core1600Twins-P35 alaplap

Mellesleg ha kevés pénzből szeretnéd megoldani, akkor pl ez
10 000 körül iponban
http://ipon.hu/webshop/product/asrock_conroe945pl_glan/6793

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15172) petrelli86


petrelli86
aktív tag

aloha!
lehet hogy rossz helyre írok..
de azér megkérdezem:
akarok venni most egy régi "ECS P6S5AT" lapot a legizmosabb Pentium3-asnak egy "SL6BY" procinak, de nem vagyok benne biztos, hogy a lap kezelni tudja..
esetleg ha vki tudna vmi okosat mondani annak nagyon örülnék..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#15173) Badman 4ever válasza petrelli86 (#15172) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igen ismeri a Tualatinokat, így az SL6BY-t is.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15174) petrelli86 válasza Badman 4ever (#15173) üzenetére


petrelli86
aktív tag

köcc a gyors választ..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#15175) Godimodi


Godimodi
tag

Alaplapoknál akkor a Bulk az mit jelent?

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#15176) Lenry válasza Godimodi (#15175) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem is azt jelenti, hogy kapsz egy antisztatikus zacsit, amibe belecsomagolják neked és hello

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15177) Core2duo6600 válasza Godimodi (#15175) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Szerintem az OEM jelenti a lapoknál azt, hogy csak maga a lap és kész, ugyanugy ahogyan a DVD íróknál

http://prohardver.hu/tema/mi_az_a_bulk/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15178) Szancsó válasza Mauzes (#15090) üzenetére


Szancsó
aktív tag

#15087
Alap és bocs, ha már nézted, de az eszközök hogy vannak jumperolva? Akkor szoktak ilyet csinálni, ha mondjuk a DVD író is master és a rack -ben a vinyó is úgy lett felejtve...
Ha nem ez a gond, akkor szvsz egy másik kábellel kellene megnézni.

#15090
Szerintem ez a készenléti állapot jelzője, ha minden igaz nekem speciel villog ilyenkor. Gondolom a bekapcsológombbal kapcsolod ki: rá kellene nézni a Start / Beállítások / Vezérlőpult / Energiagazdálkodási lehetőségek / Speciális fülön az "Amikor megnyomom a számítógép be/kikapcsoló gombját" opcióra. Ha itt "Leállítás" szerepel, akkor a BIOS -ban lehet valami elállítva - ahhoz a lap típusát kellene tudni...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#15179) hydra112


hydra112
csendes tag

Hello, én azt szeretném kérdezni, hogy egy ASUS M3N78 Pro alaplapban, amiben már van egy integrált videókártya, tudok-e majd rakni egy normálisat (ATI HD4870)? Azt írja, hogy PCI express 2.0 van benne, az ugyanaz, mint a PCI express x16?

Másik kérdés, hogy ezzel működni fog-e az AMD Athlon64 x2 6400+ processzorom? Olvastam valahol, hogy problémái vannak a 780G-nek a 125W és annál többet fogyasztó processzorokkal, ez azt jelenti, hogy instabil lesz, esetleg egyáltalán nem fog működni ezzel az alaplappal, vagy ezt már kijavították? Az ASUS honlapján azt olvastam, hogy 140W-ig elbírja a processzorokat.

És még az utolsó kérdésem az, hogy valami HDMI kimenetet ír meg VGA adaptert, akkor ez azt jelenti hogy ezzel az integrált videokártyával nem tudom majd működtetni az LCD monitorom DVI porton? Vagy van hozzá valami átalakító?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#15180) Core2duo6600 válasza hydra112 (#15179) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Elvben tudsz bele + vga t tenni, de ha van rá mód, akkor inkább integrált vga nélküli lapot válassz.
A PCI E 2.0 a PCI E nek az ujabb változata, ha a vga karid ilyen, akkor profitálsz belőle, lefelé kompatibilis, nem egyenlő a PCI E x16 al, az a slot méretét / sebességét jelenti.

Nézd meg a gyártó oldalán, ha írja, akkor minden bizonnyal fog menni.
Tudod használni a TFT ted, a hdmi ez egy + valami.
Akkor nyer értelmet ha plazmára vagy valami ilyesmire teszed ki.
VGA Adapter, egy csatlakozóhalmazt, vagy átalakítot jelent, hogy a normál VGA csatis monit is bele lehessen dugni.

szvsz hanyagold az integrált vga sat.
Eddig még mindenkinek aki + karival használta csak a baja volt velük, különösen linux alatt, de sokszor még win alatt is...

Nézhetsz olyant is, amiben AMD chipset dolgozik, ha már AMD felé nézelődsz, ha még nincs meg semmi sem, és a tempo a lényeg, lehet, hogy az intellel jobban járnál.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15181) kingabo


kingabo
őstag

Helló!

Adott egy asrock p4i65g alaplapos konfig, amiben volt egy ramcsere. Azóta a gép nem indul, konkrétan a ventik felpörögnek, de a vga (sem az integrált sem agp-s) nem ad ki jelet a monitornak, semmijen csipogás sincs. Probáltam másik táppal a régi rammal, de ugyanez történik. A lapot kiszedtem, de semmi égés nyomot nem találtam rajta. Valakinek valami 5let, amit még nem probáltam?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Üdv: kingabo

(#15182) norbee2244 válasza kingabo (#15181) üzenetére


norbee2244
senior tag

bios reset..ha utánna se indul be akkor meghalt a lap

www.casehouse.hu

(#15183) Zsubi válasza kingabo (#15181) üzenetére


Zsubi
őstag

Esetleg próbálj meg bios-t frissíteni hátha akkor jó lesz :U

(#15184) hydra112 válasza Core2duo6600 (#15180) üzenetére


hydra112
csendes tag

Integrált VGA-ssal akkor is baj van, hogyha nem az integráltat használom, hanem amit én beleteszek?

Amúgy AMD Athlon X2 6400+ az már megvan processzornak, szóval nem lesz jó inteles lap :)

EDIT: milyen féle bajok voltak integrált VGA-s kártyákkal?

[ Szerkesztve ]

(#15185) kingabo válasza norbee2244 (#15182) üzenetére


kingabo
őstag

Ezt is probáltam, erre is ugyanaz történt, mint fentebb....
Zsubi : hogyan? Se kép, se hang. Vagy úgy érted csináljak egy boot floppy-t és autoexec-be tegyem bele, hogy égesse újra a biost? Ezt még megprobálom majd holnap/ma, remélem a progi nem kérdez semmit sem.

[ Szerkesztve ]

(#15186) norbee2244 válasza kingabo (#15185) üzenetére


norbee2244
senior tag

akkor annak vége :(

www.casehouse.hu

(#15187) Zsubi válasza kingabo (#15185) üzenetére


Zsubi
őstag

Valahogy próbáld meg, hátha még valami lesz belőle, egy próbát megér ;)

(#15188) kingabo válasza norbee2244 (#15186) üzenetére


kingabo
őstag

Még megprobálom amit Zsubi írt, hátha. Ha nem marad a B terv: veszek egy új lapot.
Nemtom mi van nálunk, de ez 4. lap ami megadta magát. (ebből 3 gari lejárta után) Mind márkás táp mögött volt. Marad a min 3 év gari...

(#15189) norbee2244 válasza kingabo (#15188) üzenetére


norbee2244
senior tag

nálam asus lapok játszák ezt..bármelyiket kirakom a polcra megadja magát 2 héten belül :DDD én már csak röhögök ezen..gépbe agyon van hajtva semmi baja nincs ahogy polcra kerül döglik

www.casehouse.hu

(#15190) Core2duo6600 válasza hydra112 (#15184) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Pont akkor van vele baj, ha kulső kártyát használsz vele.
Ezeket a lapokat többnyire micro ATX nek is szokták nevezni, tuningpotenciál rendszerint csekély.

Milyen bajok ?
Amik lehetségesek :

Nem lehet letiltani bios szinten, van amelyik úgy oldja meg amikor érzékel egy külső kártyát, akkor letiltja magát, de van hogy nem.
Elődordul, hogy ősszeakad a 2 vga.
A bios-t és a postot, a kulső kártyán látod, de a windows nem fogja fel, hogy a moni is abba van dugva.
És még lehetne sorolni.
Ezek persze nem törvényszerűen vannak így, de nem javasolt.

Ha az integráltat használod, akkor a driver íróján mulik nagyrészt, hogy milyen lesz, no meg persze a HW en, ha a drivert, az Nvidia / Ati írja, akkor kevesebb a gond, mint pl alapgyátó csinálja a drivert.
Ezek az integrált mókák, leginkább a laptopoknál válnak be.

Mindezzel együtt, ha az integráltat használod akkor nem szokott különösebb gond lenni.

Ahol javasolt a használatuk, irodai gépek, ahol nem lényeges a grafikai teljesítmény, a márkás gépeknél leginkább.

(#15183) Zsubi

Ha nem indul a lap, akkor hogy frissitse a biost.
Valszeg beállítási gond lesz, ram nem szokta a lapot tönkretenni inkább fordítva, egy eset fordulhat elő HW es szinten, ha nem birja a lap a mechanika terhelést, amikor cseréljuk a ramot, bár ezekre tesztelik őket.
Vagy amikor a gépházhoz hozzáér az alja és zárlat lesz.

(#15188) kingabo
Egyet próbálhatsz meg, hogy recovery mode ban indítod, általában insertet nyomva kell tartani, és akkor elindul valamilyen szinten, nézd meg a lap könyvében, ezek a venti felpörög és se kép se hang, akkor szoktak jelentkezni, ha rossz a tuning beálíltás.
De hogy a régi rammal sem indul.
Ha nem kontakthiba akkor nagyrészt vége.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15191) hydra112


hydra112
csendes tag

Azért veszek amúgy integrált videókártyásat mert elromlott a mostani kártya és szervizbe vittük, de az még sokáig tart, és addig is, hogy legyen valami.

Az Asus M3A78 Pro az támogatni fogja az AMD Athlon64 X2 6400+ processzoromat ugye? És ez ilyen hybrid izé az működni fog a HD4870-nel is majd, vagy csak valami régebbivel, ami közelebb van az integrált VGA szintjéhez? Néztem a mostani integráltVGA-s lapokat és ez tűnt még a legjobbnak.

(#15192) Zotya984


Zotya984
senior tag

hali
Gépet szeretnék építei. A cél hogy egy darabig 3-4évig minimum tudja amit kell.
Amire használnám: HD és DivX filmek nézése, filmkonvertálás (divX to DVD, HD to DVD), internetezés, nagyméretű file-ok mozgatása, néhány régi játék (carbon, undergrund 2, HL2, HL, Anno 1701 gold)
Alaplap terén mit javasoltok?
Bocs ha rossz helyre írtam.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#15193) norbee2244 válasza Zotya984 (#15192) üzenetére


norbee2244
senior tag

[link]

itt tedd fel a kérdést :U

www.casehouse.hu

(#15194) Zotya984


Zotya984
senior tag

köszi :R és bocsi h rossz helyre írtam

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#15195) Koczka's


Koczka's
csendes tag

feltettem a gépemre a visztát és azóta nem tudom készenlétbe tenni a gépemet szerintetek mi gond?

(#15196) -bh- válasza Koczka's (#15195) üzenetére


-bh-
aktív tag

Chipset-driver? Fent van a legfrissebb?
BIOS-ban - PowerManagement-nél S3 bekapcsolva?

[ Szerkesztve ]

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#15197) kingabo


kingabo
őstag

Kiprobáltam a bios frissítést, de rá se néz a floppyra. :W
Core2duo6600: erre sem reagált.

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R Megyek alaplapot venni.

(#15198) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziasztok!

Asus P5VD2-VM/S alaplapom van, nem találok hozzá drivert csak -VM végüt.
Honnan tudok letölteni hozzá?
Valaki tud linket az linkelje kérem.

Köszönöm!

(#15199) nnnnn


nnnnn
tag

gigabyte p35-ds3 avagy asus p5ql pro, melyik a jobb?

ITT KERESS ---> BigG.(nnnnn)

(#15200) szente


szente
addikt

jelentem tisztelettel mind a két alaplap meg gyógyult.a tomato lapnak segített a kétnapi pihenés a szekrény mélyén alaplapi elem nélkül, a gigabyte lapnak pedig az kellett,hogy miután áram alá helyeztem és ugye elindult magától,kikapcsoljam a rendes gombjával.utána már ki be lehetett kapcsolgatni rendesen.szóval jó minden! :C

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.