Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) DjPremier


DjPremier
aktív tag

Senkinek nincs Asus M3N HD/HDMI lapja? :F

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#15902) Blacki


Blacki
tag

Ez egyre jobb .
Bolt szerint frissíteni kell a biost, ne de hogy, valamilyen procival, haha na ezt én is tom.
ASUS magyarországi képviselet meg nem tud ilyen ügyben segíteni.
Haha használd az online helpet..Kössz
Erre nem tok mit mondani..

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#15903) zyzzyadi válasza Blacki (#15902) üzenetére


zyzzyadi
tag

szia blacki fennt írtam egy tippet olvass vissza :D ha nem lehetséges akkor majd írj :D

PSP V1,V2(fat,slim)javítás,Motorola/Sonyericsson/nokia/samsung mobilok szoftver frissítés.Robogószervíz! Monitor/számítógépszervíz egy helyen. ha érint akkor PRIVI ;)

(#15904) zyzzyadi válasza Blacki (#15902) üzenetére


zyzzyadi
tag

szia blacki fennt írtam egy tippet olvass vissza :D ha nem lehetséges akkor majd írj :D

PSP V1,V2(fat,slim)javítás,Motorola/Sonyericsson/nokia/samsung mobilok szoftver frissítés.Robogószervíz! Monitor/számítógépszervíz egy helyen. ha érint akkor PRIVI ;)

(#15905) Blacki válasza zyzzyadi (#15904) üzenetére


Blacki
tag

Huh nem rossz az ötlet, de ilyet még nem csináltam az tuti hogy 8M-es a bios chip AM2+ lap.
CSak a kopp most jön hogy nem kivehető a chip Haha :((( .
[lapom képe]
Ilyenkor mondom hogy gigát fikázzák de ott ér valamit a dual bios.
Asus meg itt szivat :(((
Ahhhhh most vegyek új procit, me szivat a lap és ha X4-el se bootol akkor giga cumi vagy milessz.
Bár érdekes nekem a 12V ág 8csatilya szabad volt sza nem volt 4 letakarva mint a képen, lehet frisebb a bios :F ."Valaki titokban flashelte"
CSak az a jó hogy ezt magyar képviselet se tudta megmondani.
Ennyit erről.

[ Szerkesztve ]

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#15906) Geriman


Geriman
csendes tag

Sziasztok.
Az a problémám,amikor kikapcsolom a gépet az egér és a billentyűzet világit,kap áramot.Mindig ki kell nyomnom a főkapcsolót a táp hátulján és akkor oké lesz.Igaz működik a gép semmi baja csak kicsit zavaró és lehet hogy nem is egészséges dolog.Mi lehet ez????
Tudnátok segiteni???
Egy teljesen új gépről van szó

[ Szerkesztve ]

(#15907) luw2win


luw2win
őstag

Hali!
Keresek egy olyan alaplapot ami:
Socket 754-es foglalatú (AMD A64-nek)
AGP-s (6800GT)
és NForce 3-nál modernebb (nf 4 stb stb)

Mert nem tudom húzin a karimat, mert nem szereti egymást a kari meg a chipset

üdv :Máté

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#15908) #65675776 válasza luw2win (#15907) üzenetére


#65675776
törölt tag

nF3 volt az utolsó nFos, ami AGP-t támogatott. Szóval ilyen lapot nem fogsz találni.

(#15909) sgergi válasza Geriman (#15906) üzenetére


sgergi
veterán

Ezek USB-s eszközök? Ha igen, akkor nincs ezzel semmi baj, biosban van olyan beállítás, hogy kikapcsolás után kapjon-e áramot az usb, vagy ne. Ezt keresd meg, és tiltsd le.

(#15910) luw2win válasza #65675776 (#15908) üzenetére


luw2win
őstag

nforce 2? :DDD
Vagy te mit tennél a helyembe? :B

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#15911) #65675776 válasza luw2win (#15910) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy 6800GT szintű VGA manapság <10k-ba van (örültem, hogy 7k-t kaptam az X850XT-mért), szóval ha szerzel egy nF4-es s754-es lapot, akkor kb 15-20k-ból egy jót tudsz fejleszteni.

Ha már úgyis lapot cserélnék, akkor cserélném a többit is. Egy 790GX IGP-je kb azt a teljesítményt hozza mint a mostani VGA-d. Persze ehhez procit és RAM-ot is cserélni kellene. Ez egy kicsit azért többe lenne. Egy laza 780G-s lap viszont 18-20k-ból már megvan, proci bele megint 15-20k, RAM 2GiB ~10k a jobbfajtából.Ez 43-50k (kiskerben, kufároknál 5-10k-val kevesebb is lehet), a mostani cuccaidért kapnál ~15-20k-t. (Bár elnézve a DDR1 1GiB-os RAM-ok árát, lehet többet is. Inkább 20-25k szerintem még reális elvárás.) Ezt kéne némileg megpótolnod.

(#15912) ATISoft


ATISoft
tag

Sziasztok!

Nem tudom ide tartozik-e a kérdés.

Ma lett meg az új gépem, Giga P35 DS3 lap, E5200 proci, 9800GT

Mindent összekötöttem, látszólag minden rendben, de a gép nem akar elindulni.
Amikor be akarom kapcsolni, egy pillanatra felvillannak a ledek, felpörögnek a ventillátorok, aztán leáll az egész. 3-4mp után ismét eljátsza ugyanezt, ledek felvillannak, ventik, stb.

Mi lehet a probléma?

(#15913) DjPremier válasza ATISoft (#15912) üzenetére


DjPremier
aktív tag

Mindent jol dugtál össze? A cuccok felpörögnek? A táp elég?

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#15914) ATISoft válasza DjPremier (#15913) üzenetére


ATISoft
tag

Igen, mindent összedugtam. A táp 550W-os, elégnek kellene lennie...

Nem tudom mi lehet... :(

(#15915) nguru válasza ATISoft (#15912) üzenetére


nguru
tag

Tápot cseréltél? Nem lehet, hogy a régi tápod nem bírja az új cuccot?

Gyorsabban válaszoltál, mint ahogy kérdeztem.. :C

[ Szerkesztve ]

(#15916) ATISoft


ATISoft
tag

Mi a véleményetek, mit próbáljak még ki?
Minden új. Mi lehet a baj?

köszi

(#15917) sgergi válasza ATISoft (#15916) üzenetére


sgergi
veterán

Nekem úgy rémlik, hogy a p35-ds3 csak bios frissítéssel kezeli ezt a procit, Gigabyte honlapján meg kéne nézni, hogy mi vele a helyzet. Ezenkívűl szétszedés, majd újra összerakás, hátha valami nem érintezik, vagy egy kis kosz került a rendszerbe. 1 memóriával próbáld indítani.

(#15918) utánvétel válasza ATISoft (#15916) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Mivel minden új...írod....csak egy tipp, nem biztos, hogy nálad is ez a baj, de azért leírom:
1-2 hete vettem az új procimat én is, beszerelés a lapba, majd mivel az asus hűtöm X alakú alaplap alja felöli procihűtő lefogatója eltört,[link] (sebaj pótoltam egy thermaltake félével)
Elvileg semmi gond nem lehetett volna a csavarozási helyek megegyeztek, ám a thermaltake féle fémből van és H alakú. Namármost a gyártó erre kitalálta a rávaló kb 1 mm vastag öntapadó fóliát(szigetelés gyanánt, H alakú lefogató és alaplap közé)
Igenám, de egy kicsit a kelleténél nagyobb erővel meghúzva (P5Q lapom van) néhány beforrasztott alkatrész hosszabban hagyott lába szépen belenyomódott a fóliába, átszúrva azt és érintkezve a H alakúval.
Természetesen a gép nem indult, se kép se hang...semmi
Totál szerencse, hogy az így létrejött rövidzár semmit nem vágott haza.
Közel 3-4 órás meló volt(proci ki-proci be, ugyanez az alaplappal) mire rájöttem a hibára.
...csak egy ötlet, és egy történet volt :R

[ Szerkesztve ]

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#15919) kicsigeri válasza ATISoft (#15916) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Bizony az F14c bios kezeli azt a procit, frisítened kell, javaslatom hogy rakjál bele egy régebbi procit, 21XX szériásat, és azzal próbáld meg. Ha így se megy akkor akkor nem ez volt a baj. Mert azt csinálja a lapod, mint amikor nem jó beállításokat ad meg neki az ember és nem indul el rajta. Pl ahoz a feszhez amit belötél a procinak, nem megy a megadott FSB-n

(#15920) zyzzyadi


zyzzyadi
tag

balcki ha van közeledbe segítőkész sztech boltos akkor megtudjátok nézni más prockóval bootol e legalább a bios fail please insert disckette bejönne azmá fasza onnan mehet a bios frissítés... am meg olvastam hogy néhány rammal b*szakszik próbálj meg keríteni vagy corsair vagy infineon vagy !kingstone! ramot én az utóbbit ajánlom azzal felkell neki bootolni halott bios esetén is ha van benne proci mindegy hogy mien meg ram (kinehagyjam !!!! PCI-os videokártyával próbáld meg azzal bootol mert a chipsetbe van integrálva vami funkció hogy halott bios rom esetén pci-t kezel) egypróbát megér remélem nemveszíted el ezt a f*sza lapot kárlenne érte :S:S nekemis elhalálozott az abit an8 fatal1ty alaplap hiba volt a cmos error oka most vettem egy ASUS a8nSLI -t stabil fasza remélem jólessz csak azagázos hogy mem kezelésbe k*rvarossz (mem írás:2500mb/s olvasás 960 mb/s :DDD az abit: 4500mb/s olv. 25** valamennyi írás szal kb az asus fele lassú mint az abit) nya nembaj nemegy csúcskategóriás lap a fatal1tyhez képest de nembaj megvagyok vele elégedve legalább nem szarozik... ha valami siker van pm be jelezd mert kíváncsi vagyok az asus sorsáról :D köszi: #zyzzyadi

PSP V1,V2(fat,slim)javítás,Motorola/Sonyericsson/nokia/samsung mobilok szoftver frissítés.Robogószervíz! Monitor/számítógépszervíz egy helyen. ha érint akkor PRIVI ;)

(#15921) zyzzyadi válasza ATISoft (#15916) üzenetére


zyzzyadi
tag

szia atisoft
szeddki a lapod mindenképp a házból biztos hogya táp kevés vagy zárlat van bios miatt nemáll le a lap csak úgy...
mindent huzigálj le rólla :proci ram ki csak táp meg lap egy deszkán indítsd
(ha esetleg ezüstözött pasztát használtál a procihoz akkor érdemes végignézni a lapot hogy neme kenődött rá vhol vagy esetleg a proci mellet neme ment rá vhova. aztán ha mindent kiszedtél nézd át nincs e vhol rövidzár) ha procc nélkül indul akkor bele a procc a hűtővel ha indul akkor mehet bele a ram (csak 1 et tegyél bele) ha ígyis indul akkor bele a vidkari és kell lennie képnek (megjegyzem semmi led meg kapcsoló nelegyen rákötve csak csupasz lap meg proci táppal, esetleg kérj egy tápot hátha az szarakszik) ha így megy akkor teddvissza a lapot a házba de minden csavar alá tegyél egy alátétet direkt van ilyen szigetelő papír alátét ehhez és ha műxik akkor jelezd pmbe :D remélem sikerül sok sikert

PSP V1,V2(fat,slim)javítás,Motorola/Sonyericsson/nokia/samsung mobilok szoftver frissítés.Robogószervíz! Monitor/számítógépszervíz egy helyen. ha érint akkor PRIVI ;)

(#15922) Sk8erPeter válasza ATISoft (#15912) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A Reset csatlakozóját biztos jó helyre dugtad/jól?
A videokártya is kap tápot?
Milyen márkájú tápegységről van szó?

(#15917) sgergi: az E5200 benne van a CPU Support Listben. Nem kell hozzá BIOS-frissítés.

Sk8erPeter

(#15923) Sk8erPeter válasza zyzzyadi (#15921) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Érdekes is lenne, ha egy 550W-os táp nem bírna el egy ilyen konfigot... :U

Sk8erPeter

(#15924) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ide is belinkelem, hátha itt hamarabb kapok választ!
[link]

Köszönöm!

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15925) Sk8erPeter válasza zyzzyadi (#15872) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"veddki a biost a lapból"
"fogod menetközbe kiveszed a működő biost a lapból(valami műanyag cuccal vagy fogpiszkálóval)"

Jézusom, zyzzyadi, csak nézek egyfolytában kimeredt szemmel, hogy honnan szedsz ekkora egetverő baromságokat... :Y
Te komolyan így flash-elsz BIOS-t? ;]

Sk8erPeter

(#15926) Sk8erPeter válasza Fire/SOUL/CD (#15924) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"A kérdésem, hogy Kingmax 2Gigás modulokat kifogástalanul kezeli?"
Gond nélkül kell kezelnie.
Viszont ne 1×2 GB-os modult vegyél, hanem 1 GB-osból 2 db-ot (ld. Dual Channel), ha meg 2×2GB-os modulokat akarsz, akkor számíts rá, hogy az XP nem kezeli mind a 4 GB RAM-ot (ld. 32 vs. 64 bit).

Sk8erPeter

(#15927) Fire/SOUL/CD válasza Sk8erPeter (#15926) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

"Gond nélkül kell kezelnie."
Jobban örülnék, ha tapasztalatból mondanád :DDD , vagy egy Link-el alátámasztva, ugyanis 4x2G Kingmax modulom van, amitől nem akarok megválni, hiszen a cserelapom is(mivel ugyanattól a gyártótól lesz) ezeket a ramokat fogja kezelni.
(a fentiekből meg ugye nyilvánvaló, hogy x64-es rendszert használok)

Azért köszönöm, hogy foglalkoztál a kérdéssel.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15928) Sk8erPeter válasza Fire/SOUL/CD (#15927) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Már miért ne kezelné? De komolyan... :U
Egyébként nem beszélhetek tapasztalatból, mert én meg nem vennék alapból sem ASRock-ot.
De azt hiszem, nem azt kérdezted, hogy azt vegyél-e, hanem hogy kezeli-e a RAM-jaidat. Nem látom be, miért ne kezelné.

Egyetlen ilyen hsz.-t találtam Google barátom segítségével az alaplappal+Kingmax-szal kapcsolatban: "4x 2GB dual channel DDR2 800 MHz Kingmax RAM: kicsit trükkös volt beállítani, hogy 800 MHz -en menjen, mert automatikusan 533 -on akarta kezelni a 4 db tökegyforma modult... de sikerült megoldani, ha érdekel hogyan, írj egy mailt!"
De egyrészt ez nem biztos, hogy hiteles, másrészt nem szól arról, hogy ne kezelte volna a lap.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#15929) Blacki válasza zyzzyadi (#15921) üzenetére


Blacki
tag

Áhh már mindeggy mennem kell így is vissza, másik cuccomat gariztatni akkor besétálok egy boltba azt amíg nem müxik nem hozom el.
Giga lapom 10 perce halt meg, szépen összeraktam a gépet és adok powert neki és ő meg winetú füstjeleket küldött nekem és endó.
Most meg be vagyok xarva rendesen me új cumók voltak benne :O
Félek a procit letesztelni hogy müxik-e másik gépben, nem akarom hazavágni azt is.
inkább mék iszom eggyet xar napom volt .

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#15930) Sk8erPeter válasza Blacki (#15929) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Miért, mit csináltál a géppel? :Y
Megfogadtad azt a sok baromságot, amit zyzzyadi összehordott? :DDD (ld. korábbról)

Sk8erPeter

(#15931) losi73


losi73
senior tag

üdv tudna valaki segiteni hogy löjem be a dfi dk x4 t2rs lapban a e8500 -ös procim elötte gigabyte volt x38 ds5 abban simán ment 4200 on 1.33v és a ramok meg 1056-on 2.10v de a dfi nek teljesen mási a biosa és nem birok vele helpp :B :F :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#15932) Blacki válasza Sk8erPeter (#15930) üzenetére


Blacki
tag

Nem az egy R.O.G lap amivel kisebb bibi van.Az is megy be bolta nem tökölök vele.

Ez egy Gigayte nf 590 s5 lapóka volt, kb 1,5 éve van meg.
Semmit nem piszmogtam rajta, csak néha kitakarítottam.
Ma meg kapcsolnám be és elekezd füstölni , mondom ajajajajayaay.
És a ramok mellett és 1 cm kb a 24 tűs tápcsati felett egy kis csip megadta magát mondom faxa.
Nincs elég bajom R.O.G lappal még ez is.

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#15933) ATISoft


ATISoft
tag

Meglett a megoldás.

Elem ki, elem be megoldotta a problémát. :)

Pedig már ott tartottam, hogy viszem vissza a cuccot a boltba.

Köszi mindenkinek az ötleteket! :)

(#15934) utánvétel válasza ATISoft (#15933) üzenetére


utánvétel
aktív tag

a kis dolgok néha a legnagyobbak :C

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#15935) zyzzyadi válasza Sk8erPeter (#15925) üzenetére


zyzzyadi
tag

szia sk8er peter
ez nem hülyeség és nem egetverően nagy
kérdezz meg bárkit menet közbe lehet flesselni a biost ha bevan kapcsolva a lap és beleraksz egy döglött bios megtudod flesselni bármikor de elnézést akkor lehet a kollegák meg énvok a hülye :C nézz utánna ... vagyha a szerszámokra mondod"fogpiszkáló műanyag valami+ gondolom nincs otthol dimm fogója(ic hez való fogószerszám) na csumi

PSP V1,V2(fat,slim)javítás,Motorola/Sonyericsson/nokia/samsung mobilok szoftver frissítés.Robogószervíz! Monitor/számítógépszervíz egy helyen. ha érint akkor PRIVI ;)

(#15936) zyzzyadi válasza Sk8erPeter (#15930) üzenetére


zyzzyadi
tag

szia mégegyszer sk8er peter ezt már megbeszéltük balcki vel régebben hogy a bios az ő lapjából nem kivehető sztem olvass előrrébb mielőtt sértegetsz és köszönöm nemkértem kommentet ha valami probléma van jelezd pm ben thx és igen a bios frissíthető másik lapban keressrá !!!! :W :W

PSP V1,V2(fat,slim)javítás,Motorola/Sonyericsson/nokia/samsung mobilok szoftver frissítés.Robogószervíz! Monitor/számítógépszervíz egy helyen. ha érint akkor PRIVI ;)

(#15937) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

A következő problémával fordulnék hozzátok.
Kb 7 évvel ezelőtt vettem egy asztali PC-t a következő tartalommal:
Acorp 7K333 alaplap
AMD 1700+ proci
DDR 512 MB / 333 memória

A problémám az, hogy ez az alpalap nem tudja a USB 2.0-t és ez elég nagy porblémát jelent számomra.
Arra gondoltam, hogy le kellene cserélnem az alaplapot, de ugye itt fennáll az a probléma, hogy az új alaplahoz nem biztos hoyg stimmel a procim, memóriám.
Véleményetek szerint mit kellene tennem? Hol és hogyan tudnék ilyen típusú alaplahoz jutni olcsó pénzért?

Egyéb ötletek?

Köszi, Pityke

(#15938) utánvétel válasza Pityke78 (#15937) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Mi lenne ha vennél bele egy ilyet :F

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#15939) Blacki


Blacki
tag

Haha ez halt meg csak tudnám mi ez valaki esetleg?
[A bibi itt lapul]

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#15940) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Olyan kérésem lenne a tisztelt olvasótábor felé hogy ajánljatok nekem egy lapot amelyiknél lehet adni a ramoknak 2.0-2.1v-ot.A mostani nem tudja sajnos.Gyors leírom mit szeretnék bele tenni.Am2 x2 5600+,2x1 gb a-data vitesta ee,hd3870 nagyjából ennyi.Nem nagyon akarom tuningolni csak a ramok miatt szeretnék másik lapot.Minél olcsóbb annál jobb de ne menjen a minőség rovására :N

Üdv:Viktor

(#15941) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

Hi!
Nem tudja esetleg valaki, hogy miért nem műxik a PS/2-es billentyűzet csatlakozóm? Gondolt egyet és nem műxik. A lapom Asrock P4V88+. Az USB-s vezeték nélküli billentyűzetem műxik és a PS/2-es egér is. A Bios-ba sem tudok belépni, mert ahoz egy vezetékes USB-s billentyűzet kéne, mivel bootoláskor még nem érzékeli a vezeték nélküli billentyűzetet.(Legalábbis ezt a típust ami most van...) Lehetséges, hogy valami elszállt? Amúgy maga a gép faszán műxik! A válaszokat előre is köszönöm! :R

Bye!

(#15942) Pityke78 válasza utánvétel (#15938) üzenetére


Pityke78
őstag

Ezzel menne az USB 2.0? Nem probléma hogy az alaplap nem tudja?

(#15943) Blacki válasza Blacki (#15939) üzenetére


Blacki
tag

Valami infót sikerült összeszedni rendszergazda ismerőstől.
Szerinte ez a ramokhoz kapcsolódó kis valami.
Nagy szerepe nem naon van,, a feszekhez van köze meg a ramokhoz állítólag.
CSak nem valaki kicsit jobban elmagyarázná ezt..

Pityke78..
Semmi köze nincs az alaplapi USB-hez azt az alaplap kezeli.
Ez egy külön PCi kártya ami 2.0 usb-t tud.
CSak bedugod és kész megy is..Esetleg telepíteni kell azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#15944) Pityke78 válasza Blacki (#15943) üzenetére


Pityke78
őstag

Okay, vágom.
Tudnátok pár olyan alaplap típust mondani, ami kompatibilis lenne az én procimhoz, memóriámhoz. Vagy nem érdemes gányolni?

(#15945) Mikee868 válasza Lenry (#15050) üzenetére


Mikee868
tag

Üdv!
Van egy ECS K7S5A pro alaplapom. Ezen szeretném állítani a ventik fordulatszámát de nem igazán sikerül mind kettő a CPU meg a házhűtő is maxon forog. A SpeedFan-ra nem reagál még ha 0%ra is állítom.
Milyen progival lehet állítani vagy esetleg BIOS-ból?

(#15946) Blacki válasza Pityke78 (#15944) üzenetére


Blacki
tag

Háát nem sok esélyed van rá.
Ha jól nézem ez még az őskori "socked A" csatlakozású alaplap, cserélni kellene majdnem mindent kivéve ramot.
Az még talán elmenne másik lapban de ilyen lapot max használtan kapnál,bár nem tudom hogy lenne-e usb 2.0 támogatású is.

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#15947) Sk8erPeter válasza zyzzyadi (#15936) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nagyon szívesen megnézném, ahogy pl. az én lapomhoz hasonlót ilyen módon frissítesz :DDD Mondjuk a sajátomat nem adnám oda, mert csak tönkretennéd... ;]
Egyébként bizonyára mezei user csak úgy kikapdossa a BIOS-t, mi? Ezek szerint ennél egyszerűbb módszert nem is ismersz.
Hidd el, flash-eltem már BIOS-t, de csak nagyon komoly problémáknál lenne szükség ahhoz hasonlóra, amiket te összeírkáltál...
Azért nem írtam meg ezt és a korábbit sem priviben, amiért te is nyilvános fórumon osztogatsz megkérdőjelezhető hitelességű tanácsokat.

Egyébként meg létezik PH!-n az igen hasznos "Szerkesztés" funkció, hallottál már róla? Nem kell 3 percen belül egy embernek két külön hsz.-t kreálni, mert csak foglalod a helyet tök feleslegesen, tartalmatlanul.
És tanuld meg tagolni a mondataidat, ez nem MSN.

Sk8erPeter

(#15948) colin81


colin81
tag

Hali! Beálítás kellene egy Q6700 P5Q Kingston 2gb 1066 hűtés CM xt2

(#15949) Viktoár


Viktoár
addikt

Senki sem tud segíteni? :( [link]

Üdv:Viktor

(#15950) Tiby válasza colin81 (#15948) üzenetére


Tiby
tag

full auto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.