Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:46:22

LOGOUT.hu

ASUSTO NAS összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160) Hyena


Hyena
senior tag

Az utobbi napokban egy eleg erdekes problemam van az asustor nasom myasustoros hostjaval.
Nemtudom mas hasznalja e myasustor ddnst de jo lenne tudni ez egyedi hiba e, vagy nektek is van mostansag ezzel problematok.
Minden rendben volt mig a het elejen meg nem valtozott az ip cimem, de azota naponta tobbszor elofordul, hogy nem tudom tavolrol elerni a keszuleket a ddns hoston keresztul.
Neztem egy tracert-et es kiderult, hogy ezekben az esetekben a hostom valamiert a regi ip-m fele routol, ambar a nas minden oraban sikeresen bekuldi az aktualis ip cimet ami hetfo ota valtozatlan.
Most szombaton is ugy nez ki a dolog, hogy ket kulonbozo ip kuzd ugyanazert a ddns cimert.
Idonkent az uj ip sikeresen atveszi az iranyitast, ilyenkor mukodik a host egy darabig, majd kesobb valamiert megis visszaall a regi ip cimre.
Marhara idegesit a dolog egyszeruen nem ertem miert tortenik ez.
Biztos, hogy a ddns szolgaltatas a ludas, mert amikor a hoston keresztul nem elerheto a nas tavolrol, akkor is be tudok lepni a helyes ip cimmel.
Az is lehet, hogy a 3.0 ADMhez kotheto a dolog, talan ez egy bug az uj rendszerben ami update utan nem derult ki, leven azota ugyanaz volt az ip cim.
Masnak esetleg hasonlo problema?
Mar irtam az asustor supportnak, de eddig meg nem valaszoltak.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.