Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) seaky77 válasza JoHn123 (#1048) üzenetére


seaky77
tag

Mi a baj JoHn123? Ne add fel. Mi nem megy az Oleg-el? Én tr-ezek, 3 gépvan lanon. 1 van wlan-on. És semmi gondom. És nem is tudom a napját mikor indítottam újra pedig fejlesztek is rajta, ami tud jópár galibát okozni.

[Szerkesztve]

(#1052) seaky77 válasza DLDKox (#1046) üzenetére


seaky77
tag

Próbáltad már állítani a kliens codepage-t az smb.conf-ban?
client code page = 852
character set = ISO8859-2



[Szerkesztve]

(#1053) JoHn123 válasza seaky77 (#1051) üzenetére


JoHn123
tag

Nálam lanon 8-9 gép, wlanon egy AP /client/ mögött 3 gép.
Szükségem van Dyndnsre, és portforwardra,
Eddig helyette, mellette egy Linksys WRT 54G tette a dolgát atom stabilan /DD-WRT-vel./
Ez a gyári firmwareval működött leszámítva egy apró de annál idegesítőbb dologt: nem lehetett passzív ftpről se le se fel tölteni. Mondjuk ez a hiba megvan az oleg féle firmewarenál is de ott bele lehet nyúlni a tűzfalszabályokba.
Ezt a vackot azért vettem meg mert azt hittem hogy tudok rá akasztani egy webkamerát is amire valóban szülkség volna, + neadjisten éjszaka egy kis torrent+ezaz.
De mint kiderült semmi ilyesmire nem alkalmas,
Webkamerát lehet hozzá venni ugyan de majdnem annyiba kerül mint egy jobb IP kamera, a torrent + ftp felejtős, sosem jutottam el addig hogy működjön is. Mire belőttem volna addigra vagy lefagyott, vagy a wlan állt le ismeretlen okból, vagy csak áttette megát másik csatornára. Most egy kissé elegem lett belőle, talán majd egyszer valamikor neikugrok mégegyszer, hacsak rá nem verek egy fejszével :)
DD-WRT vel eddig ugy tűnik jól megy, megpróbálok erre faragni USB támogatást.

(#1054) DLDKox válasza JoHn123 (#1053) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Szia !

Én DD-WRT vel USB támogatásig már eljutottam ment róla az Ftp-is ha kérdésed van szívesen segítek amiben tudok.

(#1055) DLDKox válasza seaky77 (#1052) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Ezt még nem próbáltam köszi a segítséget ha felérek Pestre megnézem :)

(#1056) JoHn123 válasza DLDKox (#1054) üzenetére


JoHn123
tag

Esetleg a howto -k megvannak ami alapján csináltad?
Az USB támogatás megvan, látja is a pendriveot:
usb.c: registered new driver usb-storage
scsi0 : SCSI emulation for USB Mass Storage devices
Vendor: memory Model: USB2.0 Rev: 1.00
Type: Direct-Access ANSI SCSI revision: 02
Attached scsi removable disk sda at scsi0, channel 0, id 0, lun 0
SCSI device sda: 3988736 512-byte hdwr sectors (2042 MB)
sda: Write Protect is off
Partition check:
/dev/scsi/host0/bus0/target0/lun0: p1 p2 p3
csatolni viszont valamiért nem tudom.
Látszólag rendben lefut a mount, azonban mégsem csatolja fel,
Másik kínom hogy némelyik csomag nem települ:
http://downloads.openwrt.org/whiterussian/packages/uclibc_0.9.27-9_mipsel.ipk ...
Connecting to downloads.openwrt.org [195.56.146.238:80]
uclibc_0.9.27-9_mips 100% |********************************************************************************************************************************| 192 KB 00:00:00 ETA
Done.
ipkg_install_file: ERROR unpacking control.tar.gz from /jffs/tmp/ipkg/uclibc_0.9.27-9_mipsel.ipk
ipkg_get_install: ERROR: Failed to install /jffs/tmp/ipkg/uclibc_0.9.27-9_mipsel.ipk
ipkg_get_install: I'll leave it there for you to try a manual installation
ipkg_get_install: ERROR: Cannot find package -force-defaults in //jffs/usr/lib/ipkg/lists
ipkg_get_install: Check the spelling and maybe run `ipkg update'.



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1057) JoHn123 válasza JoHn123 (#1056) üzenetére


JoHn123
tag

Azt hiszem ott csesztem el hogy feltettem a beta 24 et a scriptek csomagok pedig még a 23 vannak :(

(#1058) Munyi


Munyi
csendes tag

Seaky!
Köszönet a munkádért és az eredményért, tökéletesen müködik a programod! :R
Igy már teljes értékü lett ez a kütyü.
Még egyszer köszönet! :R

(#1059) DLDKox válasza JoHn123 (#1056) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Szia !

Én DD-WRT wikiről kezdtem configolni.:[link]

Uclibc azért nem települ mert elötte fel kell rakni még a 2 base csomagot.
Ezeket: [link]
[link]
Ha ezeket felrakod menni kéne.

Ha Vasárnap felérek pestre el tudom küldeni a működő konfig file-okat ha szükséged van rá.

(#1060) Dorel0


Dorel0
csendes tag

Sajnos nem jutok egyről a kettőre... átformáztam mindkét winchestert (az egyik usb-s, a másik egy tokban van, és úgy meg usb-n keresztül) és semmi... nem ismeri fel.

+a másik dolog amin már a fejemet verem a falba, az az, hogy a menut vmiért nem nyitja meg rendesen. mikor be akarok menni a router setupba, a bal oldali ikonok (tulajdonképpen az összes beállítási lehetőseg) nincs ott. A vicc az, hogy ha viszont a laptopról indítom el, ott megjelenik. Valamilyen böngésző beállítás lehet a gond, de már minden privacy controlt levettem, az osszes activex és társait engedélyeztem, és egyszerűen nem jön össze... találkoztatok hasonlóval? komolyan elkeserítő ez az egész..

(#1061) gstm


gstm
tag

Sziasztok.

Ismerösnek vettem egy ilyen routert. Gyári fw van rajta, viszont nyomtatással van egy kis gáz. Beállítok mindent frankón megy is a nyomatatás, néha viszont fogja magát a gép elküldi a routernek a nyomtatni valót, a nyomtató viszont nem csinál semmit. Ilyenkor nyomtato kihuzás, router ujraindítás megoldja a gondot, de nem értem miért lehet ez. Tudtok valami megoldást?

(#1062) Sharp. válasza Dorel0 (#1060) üzenetére


Sharp.
csendes tag

Nálam is volt hasonló. Azaz kábellel összekötve eccercsak még ip címet sem osztott ki, míg wifiről ment.
Ekkor nyomtam neki egy Factory Default-ot ami után jó lett, persze kezdhettem újra beállítani mindent a routeren... :W

(#1063) atos30


atos30
aktív tag

Üdv mindenkinek!
újra telepítettem a gépemet és azóta nem tudok ismét életet lehelni a DM-be.Pedig már egyszer sikerült és működött rendesen.Na mindegy......
úgy döntöttem csatlakozok a linux felhasználókhoz és megpróbálom Oleg bácsi vívmányával a dolgot.Oleg fent van, de a Az-X féle tutorial alapján elakadok az elején.Nem tudom umountolni a vincsit ,pedig a seaky 151-akárhányas hozzászólásában írt scriptet is használtam.A vinyót a partition magic-al formáztam meg ext3-as ,swap, és ext3-as-ra.így 3 partícióm van amiből a putty-ban látom is a kettő ext3-asat a df-re.Umount-oláskor azt írja nem találja (not found).
Ha formatálatlan vincsivel próbálkozom, akkor a putty ki sem írja DF-re ,holott arouter LOG-jában kiírja hogy van egy új usb mass storage stb, de a tutoriallal ellentétben a part1 után nálam még kiír egy csomó mindent PL.:
fat file can't find
ext3 file can't find meg hasonlók és látom hogy startolnak még a daemonok is.
Már fellöktem ujra az oleget hátha,de nem.
Amúgy a putty-al az alapparancsok működnek ,még a router parancssoros menüjében is, tehát könyvtárat létre tudok hozni és törölni, de umountolni nem tudja(not found)
Particionálni se tudom és újraformázni se ,erre is not found.

Valaki tudna egy kezdő lökést adni? (a kezdő linuxosoknak szóló alapbevezetéselet már átrágtam, de nem jöttem rá a megoldásra)Killall stupid-ftpd-re no process killed

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#1064) Sharp. válasza atos30 (#1063) üzenetére


Sharp.
csendes tag

Pedig ott van a leírásban az is!
Ha nem tudsz umountolni, akkor valószínűleg a stupid-ftpd miatt van.
Tehát: killall stupid-ftpd, aztán mehet belülről kifelé az umountolás.
Sok sikert! :)

(#1065) atos30 válasza Sharp. (#1064) üzenetére


atos30
aktív tag

ezt már megcsináltam és a tmp/harddisk/part1 végűt umountolta is, de a tmp/harddisk végűt már nem.És itt meg is állt a tudomány.Arouter menüjében az ftp beállításoknál nyomtam egy ejec-tet és akkor tényleg umountolta a másik partíciót is, viszont bármit csinálok ,így is csak no found üzenet jön vissza.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#1066) DLDKox válasza seaky77 (#1052) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Köszi az infót beleírtam az smb.confba és tényleg jók mostmár az ékezetek.

(#1067) l_zoli válasza atos30 (#1065) üzenetére


l_zoli
csendes tag

Sziasztok, péntek délután óta én is egy wl500gp - most éppen mosolygó - tulaja vagyok.
Egyenlőre próbálkozok az itt leírtak alapján :)
Oleg fw már fenn van, pár dolog működik (ftp server, samba, ftp kliens, ctorrent).
atos30: próbálkozz egy factory default-al, szombaton nekem is rendetlenkedett a hdd kezelés, amíg ezt meg nem tettem. Azóta stabil.
FTP kliens: az ncftp tud jelszavas helyről letöltést, akár az ''ncftpget'' paranccsal is.
Leírása: [link]



[Szerkesztve]

üdv: l_zoli

(#1068) JoHn123 válasza DLDKox (#1059) üzenetére


JoHn123
tag

Sajna igy sem települt, de már szinte teljesen biztos vagyok benne hogy a beta verziójú firmware miatt.
Hétvégén ujrarakom.
Ha a konfigfájlokat elküdöd azt nagyon megköszönöm.
( zoral566 kukac gmail pont hu )

(#1069) kisorosz


kisorosz
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem...nekünk is van egy ilyen kis ''csodánk''...szóval, ha játszani akarok multin (COD 2 szervereken),és ha routeren keresztül megyek fel, akkor több másodperces reakció lép fel...ott arra gondolok, hogy egyet kattintok/lövök 3-4 sec telik el amig a lövések láthatók lesznek, és a mozgás is hasonló...(de az furcsa, hogy a többi embert egyáltalán nem szaggat, hanem csak az én lövéseim, mozgásaimmal van gond :U
A Virtual DMZ-ben beállitottam a belső IP-met, amit a router oszt ki (192.168.1.2), így elméletileg menni kéne, nem? Valmi tippetek van? :(

Gyári firmware 1.72-es, és persze win. alatt vagyok :)

[Szerkesztve]

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#1070) Sharp. válasza atos30 (#1065) üzenetére


Sharp.
csendes tag

Akkor én a helyedben újratelepíteném az egészet, kezdve a Factory Default-al...
Nálam eddig ez volt a megoldás többször is, amikor nem azt csinálta, amit kellett volna...

(#1071) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A milyen router vegyek totyikban irányítottak ide. Első sarkallatos pont ugye a hol, mennyiért kérdés. A hol: leginkább Szeged, de ez részletkérdés, a mennyiért lehet ezt a kütyüt beszerezni?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1072) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nincs erre a routerre egy back-up rész, vagy ghostolni őket, image-telepítés, hogy ne kelljen szarozni? :F Nagyon láma gyerek vagyok én a hálózatokhoz, nem tudom, merjek-e belevágni... :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1073) Scatty


Scatty
csendes tag

Sziasztok!

Már régóta olvasom ezt a topicot, az itt leírt infók hatására vettem meg közel 2 hónapja a routert.
Eddig csak netmegosztásra szolgált, de mostantól szeretném hadra fogni.
Szeretnék venni hozzá egy külső USB-s racket és abba egy vinyót, a cél elsősorban torrentezés lenne, de fájlszerverként is üzemelne.
Feltettem a legújabb Oleg-féle firmware-t, most már csak a vásárlás a célom.
Tanácsokra lennék kíváncsi, hogy milyen rack+vinyó párost ajánlotok.
A racknél annyi szempontom van hogy csendes legyen, de jól hűtsön, a vinyó olyan 300-400 giga körüli lenne benne(egyelőre Samsungra gondoltam).
A válaszokat előre is köszönöm!

Scatty

(#1074) macilaci78 válasza Scatty (#1073) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csa nyugodtan: [link] ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1075) Atesz


Atesz
csendes tag

Sziasztok !

Most tettem szert egy wl-500gP-re és gyári 1.9.7.2-es fw-max 70k-s savszelt kaptam.

sebaj ugyis mas fw-el akarom hasznalni ezert fel is tettem ra az openwrt-t.

namost NO net....pls valaki segitsen ki mit hovy miért.....chellom van...

Nagyon köszi !

Atesz :R

Atesz

(#1076) Fanyuvo válasza Atesz (#1075) üzenetére


Fanyuvo
tag

Ha linux ismeret nelkul raktad fel az openwrt-t, akkor az nagy batorsagra vall. Ahhoz tutorial sincs.

(#1077) Atesz válasza Fanyuvo (#1076) üzenetére


Atesz
csendes tag

Akkor mit javasolsz, mert tenyleg kuka bagyok linuxhoz...

de leirasom van csak epp azt nem taglalja illetve annyit hogy plug the cable into the wan.... :)

A lényeg hogy most jelenleg menjen a netmegosztas aztan kesobb webserver torrent stb...

köszi :R

Atesz

(#1078) seaky77 válasza Atesz (#1077) üzenetére


seaky77
tag

Attól függ melyiket raktad fel de itt megtalálsz minden választ!!
[link]

[Szerkesztve]

(#1079) Atesz válasza seaky77 (#1078) üzenetére


Atesz
csendes tag

Igen ezek megvannak de nem találtam meg hogyan kell belőni a netet...

illetve annyit hogy a wan_hwaddr-t kell beállitani a mac cimre de nem ment akkor se...

Atesz

(#1080) seaky77 válasza Atesz (#1079) üzenetére


seaky77
tag

Igen ezek megvannak de nem találtam meg hogyan kell belőni a netet...
Rögtön a legelején olvasható a következő:

When WhiteRussian RC5 was released, this router was not in the ''Supported'' category yet. The WAN interface for example won't work with the default settings. However, current release 0.9 fully supports the router so no NVRAM changes are required.

Also in WhiteRussian RC6, WAN does not work out of the box. You have to change vlan1ports:

# original value ''0 5u'' does not work
nvram set vlan1ports=''0 5''

This will make vlan1 working again.

Alternatively, you can live without working vlan1 interface:

# original value: ''vlan1''
nvram set wan_device=eth0
# original value: ''vlan1''
nvram set wan_ifnames=eth0

Save the settings with:
nvram commit

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1081) Atesz válasza seaky77 (#1080) üzenetére


Atesz
csendes tag

Hát nagyon köszönöm ez valahogy elkerülte a figyelmem..... :B

köszi szépen ! :R

Atesz

(#1082) Sharp.


Sharp.
csendes tag

Tudja valaki hogyan kell beállítani a stupid-ftpd-t úgy, hogy ne engedjen be csak felhasználónévvel és jelszóval? A webes felületen beállítottam ezeket, de símán kérdés nélkül beenged bárkit bárhonnan... :(
A vsftp-t meg hiába rakom fel a leírás szerint, nem működik sajnos... Pedig korábban jó volt. :(

(#1083) Sharp.


Sharp.
csendes tag

Közben megoldottam a dolgot. A vsftp config fáljban nem írtam át az alapértelmezett felhasználó nevet (admin)...

Szóval most már működik. :DD

(#1084) JoHn123


JoHn123
tag

Hali!
valami okból nem lehet jelenleg letölteni az olg firmware-t innen:
http://oleg.wl500g.info/1.9.2.7-7f/WL500gp-1.9.2.7-7f.zip
Valaki meg tudná osztani velem?

(#1085) DLDKox válasza JoHn123 (#1084) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Nálad van a gond. Simán le lehet tölteni az általad írt linkről.
Próbáld újra ;)

(#1086) Pelican válasza Sharp. (#924) üzenetére


Pelican
őstag

Sharp:
A webszerver lehalására mi volt a megoldás?
Már a cronos restarton kívül?

Más:
(Oleg legújab fw, WL-500gP)
Lehet hogy a webserver a 80-as porton figyeljen és a router config valami máson?
A Router config webes felületén javítanék egy aprót, de a www könyvtár read only filesystem, hogy tudnám mégis megváltoztatni?
Normális-e, hogy a routerre kötött (60MB/s) HDD-ről/re a PC-re/ről alig 1-2 MB/s-kel tudok másolni (samba)?
Normális-e, hogy ha bármit megcsinálok a routeren (webserver, samba, stb.) az néhány óra múlva már nem működik, újra kell indítani?
Van-e remény, hogy valaha is megbízhatóan fog működni?



[Szerkesztve]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1087) brunoka


brunoka
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy wl500gp-t.

Ha valakinek van tapasztalata, tanácsa légyszíves írjon!

Előre is köszönöm mindenkinek!

(#1088) seaky77 válasza Sharp. (#1082) üzenetére


seaky77
tag

stupid-ftpd userek felvétele:
user=<username> <jelszo> <path> <flags>

path: relativ path tehát a serveroot alatt elérhető path
flags: D - download
U - upload + making directories
O - overwrite existing files
M - allows multiple logins
E - allows erase operations
A - allows EVERYTHING(!)


stupid-ftpd.conf példa
mode=daemon
serverroot=/tmp/harddisk
changeroottype=real
motd=/tmp/stupid-ftpd.motd
byemsg=/tmp/stupid-ftpd.bye
banmsg=You have no permission
log=/tmp/stupid-ftpd.log
port=21
maxusers=12
login-timeout=120
timeout=240
user=anonymous * // 0 A
user=bigrother bigrotherjelszava /ftp_pub/ 5 A





[Szerkesztve]

(#1089) seaky77 válasza brunoka (#1087) üzenetére


seaky77
tag

Ha valakinek van tapasztalata, tanácsa légyszíves írjon!
kb 500 oldalt irhatnánk neked, tanácsom: kérdezz

[Szerkesztve]

(#1090) Pelican válasza seaky77 (#1089) üzenetére


Pelican
őstag

tanácsom: kérdezz

Öööö, én kérdeztem párat.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1091) Munyi válasza Pelican (#1086) üzenetére


Munyi
csendes tag

Kisértetesen hasonló problémám volt mint neked.
A gondot az USB mobil rack okozta nálam. Nem szerette a router azt a chip-et amit a rack használt, és igy nyilvánult ez meg. Egy idö után egyszerüen lefagyott.
Lecseréltem egy normális rack-re és azóta is müködik gond nélkül és nonstop. Rémlik, hogy Cyprex chip-es racket kell venni mert az full compatibe a routerrel, a mostaniban legalábbis az van és megy mint az álom.
Próbáld ki szerintem másik rack-el.

(#1092) tatarbifszte


tatarbifszte
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos nem futotta az erombol hogy vegigolvassam a forumot, de rakerestem a savszelesseg temara s nem talaltam valaszt a kerdesemre:

Mit bir a kicsike? Ha tuzfalazok vele akkor is atenged 100Mbit-et?

A helyzet a kovetkezo: van egy 100-as halo, rajta kb 50 gep es erre kellene olcso es jo tuzfal nehany port, ip es MAC szuressel. Ezt a routert ajanlottak openwrt-vel. Tetszik a dolog hogy van egy linuxom es csinalok amit akarok, de van-e valakinek tapasztalata hogy tuzfallal valoban tud-e 100Mbit-et?

Koszi
Laci

(#1093) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Egy kérdés: a legújabb gyári FW-rel mi az, ami nem működik álatlában?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1094) pepe33


pepe33
tag

A támogatott WEBCAMERÁK listáját , meg tudná valaki mondani merre találom ?
Ma megyek a szomszéd városba bevásárolni , és vennék valami WEBCAMOT ami müxik az ASUS WL500GP vel.
OLEG FW van benne , már probáltam vagy 5 tipust , persze egyikkel sem ment eddig.

Szóval ha valaki tudna segiteni a müködö webcamok listájával az nagyon jó lenne.

Elöre is kösz mindenkinek !

ASUS A8NSLI DELUXE * A64 X2 4200+ * Freezer 64 * 4x1GB A-DATA DDR500 RAM* GF 6800 GT *......300W Coolink táp

(#1095) tbs válasza tatarbifszte (#1092) üzenetére


tbs
addikt

Tűzfalazni (openwrt iptables) NEM tud 100M-et. De a felét igen. Kevés szabály a barátod. ;)

(#1096) pepe33


pepe33
tag

Senki nem tud ajánlani egy WEBCAMOT ehhez a routerhez ?
Amit persze még be lehet szerezni és müxik vele , meg nem kerül irreálisan sokba ???


:( :(

ASUS A8NSLI DELUXE * A64 X2 4200+ * Freezer 64 * 4x1GB A-DATA DDR500 RAM* GF 6800 GT *......300W Coolink táp

(#1097) DLDKox válasza pepe33 (#1096) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Itt találsz listát az eddig tesztelt webcamokról.
[link]

(#1098) TheCif


TheCif
tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám, hátha valaki már találkozott hasonlóval. 1.9.7.2-es firmware-em van és a sávszélességemmel 177kb/s-el tudok letölteni router nélkül. Ahogy beteszem a routert ez leesik 26k-ra, ha bekapcsolom a bandwith managementbe hogy prioritása legyen az ftp servernek akkor leesik 22k-ra, aztán ha az ftp számára fentartott sávszélességet beállítom mondjuk 50 v. 80%-ra akkor fölmegy 47k-ra. Ha pedig 100%-ra teszem akkor fölmegy a maximális 177-re. De ekkor minden más nagyon lassú.
Van valami ötletetek?

ELőre is köszönöm.

Üdv.

(#1099) Pelican válasza pepe33 (#1096) üzenetére


Pelican
őstag

A PWC 9.0.2 driver az alábbi kamerákat tudja kezelni:
* Philips PCA645
* Philips PCA646
* Philips PCVC675
* Philips PCVC680
* Philips PCVC690
* Philips PCVC720/40
* Philips PCVC730
* Philips PCVC740
* Philips PCVC750
* Askey VC010
* Creative Labs Webcam 5
* Creative Labs Webcam Pro Ex
* Logitech QuickCam 3000 Pro
* Logitech QuickCam 4000 Pro
* Logitech QuickCam Notebook Pro
* Logitech QuickCam Zoom
* Logitech QuickCam Orbit
* Logitech QuickCam Sphere
* Samsung MPC-C10
* Samsung MPC-C30
* Sotec Afina Eye
* AME CU-001
* Visionite VCS-UM100
* Visionite VCS-UC300

Az OV51x 1.65-1.12 az alábbi chippel szerelt kamerákat kezeli:
OmniVision OV51x/OV51x+
OmniVision OV6620/OV7610/20/20AE/8610

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1100) Addel


Addel
senior tag

ipkg -val felrakott pakkokat hogy lehet leszedni késöbb ?
Még kezdő vagyok linuxban és egy csomo olyat is feltettem a routeremre (kipróbálás céljából) amire nincs szükségem . :)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.