Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) seaky77 válasza Lufifi (#148) üzenetére


seaky77
tag

Pontosan mi nem megy az umount-al?

Ha most Oleg van fenn és a stupid-ftpd v. samba v. ha a swap a winyora vagy az azon lévő swap file-ra mutat akkor nem fog menni az umount!

Itt egy kis script én valami hasonlót használok az usb eltávolítására:
#!/bin/sh
echo ''Kill all usb services''
killall stupid-ftpd
killall smbd
killall nmbd
sleep 2
echo ''Swich off swap''
swapoff /tmp/harddisk/swapfile
sleep 1
echo ''Unmount /opt''
umount /opt
sleep 2
echo ''Unmount /tmp/harddisk''
umount /tmp/harddisk
sleep 1
echo ''USB drive safe to remove!''


üdv,
seaky



[Szerkesztve]

(#152) Lufifi válasza seaky77 (#151) üzenetére


Lufifi
csendes tag

Köszi a segitséget
Megoldódott.
Végigcsináltam a samban kivűl a pdf-ben leírt dolgokat.
Torrentezni akarok csak.
Hogyan csináljam meg?
Kell nekem a samba?
Tudom hogy ctorrent.
De kicsit bővebben lehetne?

[Szerkesztve]

(#153) Conmet


Conmet
tag

Hi!

Lehetséges volna, hogy ezen a topicon nincs egy user sem, aki a gyári firm-el és gyári soft-al használja ezt a szerkezetet?

Lécci-lécci! Írjon már valaki egy őszinte review-t arról, hogy miként működik ez a 2 dolog együtt, vagy éppen azt, hogy miképpen nem működik!

Mint már írtam korábban én nem buherálni szeretném a cuccot, hanem használni, mégpedig a routerkedés mellett downloadra is.

Győzzetek meg, vagy beszéljetek le róla!

Köszi! C.

(#154) iscsu


iscsu
tag

Sziasztok!

Webcames problémám van. Olvastam rendesen fórumokat a témában, de nem vagyok sokkal előrébb. Nem chipset, meg kompatibilitási lista kellene nekem igazából, hanem EGY ember, aki WL-500gP-vel, gyári firmware-el használ olyan webcamet, amit még lehet is kapni.
Túl nagy a kérés?

Ha van ilyen ember, előre is köszönöm a jelentkezését, a többiektől bocs a zavarásért... ;)

-iscsu

(#155) whitefalcon válasza Conmet (#153) üzenetére


whitefalcon
csendes tag

Én ma fogok venni egy ilyen jószágot, és először a gyári firmmel fogom kipróbálni, és majd megírom mire jutottam. Bár nekem úgy tűnik le kell majd cserélni... De a remény hal meg utoljára :)

(#156) seaky77 válasza Conmet (#153) üzenetére


seaky77
tag

Lehetséges volna, hogy ezen a topicon nincs egy user sem, aki a gyári firm-el és gyári soft-al használja ezt a szerkezetet?
Dehogyisnem mindenki azzal használja....... kb fél órát:)))) Szóval a viccet félre téve semmi porbléma nincs a gyári fw-vel ha sima router vagy access point üzemmódban akarod használni a router-t. Sőt azt mondanám az extra szolgáltatásokat amiket nyújt azok se rosszak. A baj az hogy NEM azt nyújtja amit elvárnál.

Bittorent:
- ha valaki torrent-et hall nem feltétlen az jut eszébe, hogy simán csak letöltsön (leech). A legtöbb helyen elvárják, hogy fel is tölts (seed) sőt a torrent etiket szerint a letöltött dolgokat 100%-ig kell seed-elni. Itt most tekintsünk el az illegális torrent-trackerektől ahol ellenkező esetben szankciók is várnak a nem seedelő leecherre (na ezdeszépvolt). A probléma az hogy a downloadmaster a ctorrent egyik moddolt verzióját használja torrentre és a gyakorlatilag csak addig seedel mig letölt. Már ha letölt, mivel a nagyobb fájlokkal >2GB nem igen birkózik meg. Ez egy bug a ctorrent-ben amit az enhanched-ctorrent-ben már javítottak. De az ugye nincs benn a gyári fw-ben.
HTTP download:
- ugy tudom ezzel nincs probléma kivéve azt ha megszakad aletöltés nem folytatja.
FTP download:
- itt is akadnak problémák, ha megszakad a letöltés

Felület:
- na szerintem itt hibáztak IGEN-IGEN nagyot mivel windowsos klienst-raktak alá. Nem tudom felfogni miért nem egy kb 6kb webes felülettel oldották meg. (linux ill. mac rulez) Kicsit Microsoft szaga van a dolgonak:(

USB drive felismerés:
- A hotplug némelyeknél nem igazán müködik jól, de ezen nincs is mit csodálkozni le van irva a kézikönyvében is hogy a hotplug az nem igazán hotplug (magyarul csatlakoztatás után reboot kell illetve tilos csak ugy kirántani). Nekem ezzel abszolult nincs kivetnivalóm ez igy müködik és kész.

Ennyit a DM-ről. Sokan csalódnak mert a hangzatos marketing szövegből azt szürik le hogy egy super kis out-of-the-box-linux-illegal-torrent-seedmachine-t kapnak. Hozzáteszem jogosan mert első olvasatra igy tünik.

Bandwidth management
Sokaknak ezzel is problémája van mivel sajnos a sávszélesség korlátozás SE olyan triviálisan működik. Többeknek az a problémája hogy kimenő forgalomnál nem lehet portot állítani stb...

PPP megy WIFI megy stb..

De a nagy ereje ennek a routernek abban rejlik hogy customizálható. Bizonyos határokig a gyári fw-vel is el lehet jutni. Lehet bele rakni telnet server-t ctorrent-et httpd stb..
De a legjobb rárakni egy Oleg-et vagy egy OpenWRT-t. És akkor kapsz egy real barbone linux PC-t/firewall/router/swicth-et. Amivel aztán mindent meg tudsz csinálni. De mint irtad ez téged nem érdekel.

Nem akarlak meggyőzni sőt inkább lebeszélnélek róla. Mivel szerintem nem azt fogod kapni amire számítasz...

Amúgy meg mindenkinek csak ajánlani tudom. Aki real hobby-sta az több éjszakán át nem fog aludni, ugyhogy nőtlenek, agglegények, frissentönkrement kapcsolattal rendelkezők, szakítani akarók-nak a legjobb vétel :DD

üdv,
seaky


[Szerkesztve]

(#157) seaky77 válasza iscsu (#154) üzenetére


seaky77
tag

Csak Phillips chip-es kamerákkal működik. Mivel a drivert ezt támogatja! Olcsó kategóriát felejtsd el. A Phillips chipes webcam-ok (állítólag) fényévekkel jobb minőséget adnak mint a társaik. Gondolom ez árban is tükröződik. Sok sikert.
Itt egy lista a tesztelt webcam-okról
[link]

üdv,
seaky

(#158) Conmet válasza seaky77 (#156) üzenetére


Conmet
tag

Kedves seaky77!

Köszönöm szépen a részletes elemzést! A fórumokat olvasgatva én is pont az Általad felvetett problémákat, bugokat jegyeztem meg magamnak, úgyhogy egyenlőre maradok az eddigi módszer és a családom mellett! :D

Köszi még1x!

Bye: C.

(#159) bbaccsi


bbaccsi
tag

Seaky te hallottál valamit, hogy a megjelent 8-as pre milyen iptables bugot gyógyít?

(#160) seaky77 válasza bbaccsi (#159) üzenetére


seaky77
tag

Sajnos nem :( , mivel az oroszom igen rossz csak foszlányokat értek:(

De ha fenn lesz a forrása akkor már meg lehet nézni...

(#161) riccio88


riccio88
csendes tag

Üdvözletem mindenkinek!
Tegnap került hozzám egy ilyen jószág :) Olyan kérdésem lenne, hogy meg lehet e oldani, hogy egy php alapú oldal tárhelyeként működjön, abszolút láma vok még a cucchoz...a firm is gyári rajta mert nemnaon mertem piszkálni...rá lehet venni, valahogyan, hogy futtasson PHP-t?előre is thx a választ
üdv by Riccio

(#162) seaky77 válasza riccio88 (#161) üzenetére


seaky77
tag

Igen, rá lehet, akár PHP5 is tudja. De ahhoz firmware-t kell váltani.

(#163) bbaccsi válasza seaky77 (#160) üzenetére


bbaccsi
tag

tettem fel pár kérdést a wl500g-n, remélem kapunk vmi pontosítást :)

(#164) riccio88


riccio88
csendes tag

Hali all!
Milyen firmware-t kell használnom ahoz, hogy futtassa a PHP-t?segítene nekem ebben valaki?előre is köszi

(#165) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Sziasztok!

Szeretnék mostanság venni egy ilyen router, azonban lenne pár kérdésem.

1. Oleg Firmware-t mennyire bonyolult felküldeni a ketyerére, egy informatikusnak, aki a linuxhoz nem sokat konyít? :) (De gyorsan tanul :D)

2. Oleg firmware-nek van ugyanúgy webes konfigurációs panelje, mint a gyári firmwarenek, vagy csak parancssorból lehet konfigurálni?

3. enhanced-ctorrent-nek nincsen semmilyen GUI-ja?

4. FTP letöltés hogy müxik Oleg firmware-el, az is parancssoros?

Egyelőre ennyi :)

(#166) bbaccsi válasza -=Jam=- (#165) üzenetére


bbaccsi
tag

Hi!

1. Vannak leírások, magyarok is, nehéznek egyáltalán nem nehéz. Le kell
ülni hozzá, először mindent elolvasni kétszer, aztán megtanulni. Asszem
a magyar leírás is fennt van seaky oldalán.
A parancsokat meg fogod szokni, az alap dolgokhoz nincs olyan sok.
Ha régebben dos-oztál, akkor még fura se lesz, bár itt máshogy mennek a dolgok.
2. Van panelje, jobb is mint az eredeti. De ugyanazok a pontok természetesen
benne vannak, mint az eredetiben.
3. Eeeee én nem úgy használom. Egyik angol c-torrentes leírásban úgy oldotta meg
a csávó, hogy webes guit fabrikált a router saját http daemonját használva. Seaky
egyik nem régen beszúrt linkjében ez is fellelhető. Nem volt érkezésem kipróbálni,
sokkal szimpatikusabb a parancssoros enhanced torrent, screenből futtatva.
4. Minden parancssoros ami nincs benne a konfiurációs panelben. Viszont
bármit megcsinálhatsz rajta amit akarsz. Az is lehet, hogy van már rá példa
és valaki csinált webes guit ftp letöltésekhez.

(#167) bbaccsi válasza riccio88 (#164) üzenetére


bbaccsi
tag

Hi!

Oleg tutira tudja.
Az angol leírásokban több szó is esik róla. Én még nem tettem fel és nem is terveztem, de ha megteszem majd beszámolok róla.

(#168) -=Jam=- válasza bbaccsi (#166) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Köszönöm a válaszokat.

Még egy: Gyári firmware-t vissza lehet rakni Oleg után?

(#169) bbaccsi válasza -=Jam=- (#168) üzenetére


bbaccsi
tag

Hi!
Vissza lehet tenni, igen.
((((Zárójelben írom és lábujjhegyen állva, hogy az asus nem túl gyorsan reagál a biztonsági
ügyekre, amint az más fórumokról már kiderült... Az Oleg firmwarevel kapcsolatban most készül egy újabb felfedezett bug miatti frissítés. A dolog lényegéről nem akarok sokat írni, akit érdekel az úgyis megtalálja. Amit itt viszont fontosnak tartok kiemelni az az, hogy (egyedül) Oleg foglalkozik a probléma megoldásával, ami az eredeti ASUS firmwarek esetében is problémát jelent, sőt nagy valószínűséggel OpenWRT, stb. esetekben is!!!))))

[Szerkesztve]

(#170) jamez


jamez
senior tag

Sziasztok!

Router vásárlás előtt állok. Jelenleg egy SMC 2804 WBR-m van és Tvnetes 3G+-os kapcsolatom.
Van valakinek tapasztalata, hogy megy rendesen ilyen ADSL2-es vonalakon is az ASUS?
Valahol azt olvastam tök mindegy milyen a net. Az csak a modemet értinti. Érdekes módon akkor állt le a roueterem mikor 3G-m lett. :F

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#171) -=Jam=- válasza bbaccsi (#169) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Akkor már csak egy dolgot árulj el nekem...
Magyar leírás van valahol arról, hogyan kell felrakni az Oleg firmware-t?
Seaky oldalán a tutorialban, már csak az Oleg firmware utána dolgok vannak leírva, azok nem tűnnek egyátalán bonyolultnak... Lehet a héten megveszem a routert, aztán eljátszok vele, amíg nem költözök, mert úgyis ott lesz csak éles üzemben :)

(#172) bbaccsi válasza -=Jam=- (#171) üzenetére


bbaccsi
tag

sokan a restoration tool-t ajánlották de nekem azt csak akkor sikerült nagy nehezen
használnom amikor elszállt a cucc egyszer. lehet, hogy béna voltam, de így azt nem tudom ajánlani. a webes frissítés először lassú lesz, mert azon
a gyárin ami várhatóan rajta van elég bénán van megcsinálva de nekem az
működött. leírás szerintem nincs, csak itt a fórumokban. meg a kézikönyvben :)

(#173) -=Jam=- válasza bbaccsi (#172) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ja az Oleg féle felmegy ugyanúgy, mintha egy gyári firmware frissítés lenne?
Akkor azzal nem lesz gond :)

(#174) bbaccsi válasza -=Jam=- (#173) üzenetére


bbaccsi
tag

persze, akár ugyanarra és ugyanúgy is használhatod mint a gyárit,
csak kicsit jobb és kicsit több lehetőség van benne (mármint a webes admin
felületben)

(#175) -=Jam=- válasza bbaccsi (#174) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Kiszaladtam melóhelyről megvettem a routert :)
Most tolom mindjárt rá az Oleg firmware-t, aztán meglessük :)

(#176) bbaccsi válasza -=Jam=- (#175) üzenetére


bbaccsi
tag

7-est raktad rá vagy már a beta8-at? :)

(#177) -=Jam=- válasza bbaccsi (#176) üzenetére


-=Jam=-
őstag

pre8-at :)

(#178) bbaccsi válasza -=Jam=- (#177) üzenetére


bbaccsi
tag

na minden OK?
php, mysql megy már? :)
télleg, ha valakinek van tapasztalata mail szerverrel, az írhatna...

(#179) -=Jam=- válasza bbaccsi (#178) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Aha minden OK.
Ma este lesz időm megcsinálni a particiókat, progikat, sambát...stb :)
PHP, MYSQL nem lesz, ahhoz nem is értek :)

Egyébként az FTP-s letöltés, hogy működik Oleg-gel?
Wget-et néztem, csak azt nem tudom, hogy jelszóval védett FTP-ről tud-e teljes könyvtárszerkezetet letölteni?
Illetve ctorrentnél, ha jól olvastam, akkor csak az adott torrentre lehet megadni a seed sebességét. Olyat nem lehet beállítani, hogy maga a ctorrent csak bizonyos sávszélességet kapjon?

(#180) landroo


landroo
csendes tag

Létezik az hogy a WAN csatiba csavart kábel kell, mert csak a többiről írja, hogy auto crossover. Amikor összdeugtam a Motorola kábelmodemmel akkor nem világított a WAN led és aszonta nincs internet. A kézikönyvben meg az van hogy cseréljek kábelt, én 3 jó kábellel próbáltam de az eredmény nem változott :(. Valaki mondja meg mit tegyek? :F

landroo

(#181) -=Jam=- válasza landroo (#180) üzenetére


-=Jam=-
őstag

WAN aljzatba sima patch kábel kell, de a LAN aljzat és a gép közé se crosslink kábel kell...

(#182) LordX válasza -=Jam=- (#168) üzenetére


LordX
veterán

Vissza.

(#183) bbaccsi válasza -=Jam=- (#179) üzenetére


bbaccsi
tag

nemtom én csak jelszóval védett http területről töltöttem a Seaky-féle wgettel
szerintem tud ftp-t is, de lehet egyszerűbb vmi ftp klienst felraknod.
vagy akár a midnight commanderből is tudsz ftp panelt és ott másolgatni.
wget amúgy tudna teljes könyvtárszerkezetet letölteni, a seaky-féle verzióval
viszont ez nekem nem sikerült, ugyanis csak a könyvtárszerkezetet szedte le
meg egy-két szemetet. :) ott még némi finomítás kell. vagy én nem csináltam vmit jól.
van nyolcmillió opciója, én egy másik linuxon működő argumentumsorral használtam.

ctorrentet nemtom, én parancssorból adom meg egyenként a limiteket.
de van vmi ctorrent webgui-s cucc, az lehet hogy tud ilyen beállítást defaultként.

(#184) john_silver


john_silver
csendes tag

Egy régi HP 710c nyomtatóm van aminek lpt portja van létezik ilyen átalakító USB to Parallel Adapter pl. ez http://www.ebusinesscables.com/220-502.htm. Van e rá mód hogyha ezen keresztül dugom a routerra akkor működni fog?

(#185) Oly


Oly
senior tag

Üdv!

Tegnap óta itt figyel ez a kis csoda nálam is!
WinXP, gyári Firmware, 1 asztali gép vezetékkel, 1 noti vezeték nélkülin...
Vezetékes és nélküli megosztás müxik szépen!
A csatlakoztatott adathordozót látom is szépen a hálón belül TotalCommander-ben és ftp://192.168.1.1 címen is...
DM progi nem látja! Valami Error-t ad!

Két dolgot szeretnék igazán ezzel a szolgáltatással!
1.: FTP-ről gép nélkül tölteni le
2.: A megadott mappákat elérni kintről is (Kábelnetem van! Fix IP nélkül...)

Mellékesen érdekelne a Webkamera is... Kintről melesni a szobámba!
:R

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#186) landroo


landroo
csendes tag

Mostmár teljesen összezavarodtam :s
Szóval, hogy értsétek mi a gondom elmondom a teljes történetet. Nekem otthon egy kábelmodemes 2 Mb-es internethozzáférésem van amit egy 2 hálókártyás géppel osztok meg a többi géppel. De az esetben a gateway gépnek mindig menni kell ha valaki netezni akar és mellesleg a feleségem gépe, szal ha dolgozik, vagy játszik az bezavar a megosztásba. Már régóta terveztem, hogy ezt leváltandó veszek egy otthoni routert és akkor már miért ne egy intelginsebbet. Szal, ASUS WL-500gP megvesz, hazavisz, kábelmodem WAN-ba bedug, a többi gép a 4 portba, és hajrá. WAN led nem világit és a prtok küzül is csak az első 2ő, a képek is jelzik hogy ki lettek hózva a hálózatból. Szofwer telepít, kézkönyv lapoz konfiguráció kezdődik.EZ setup indít, ruter megtalál, next, next, kiír hogy nincs kapcsolat a WAN-al. Hogy a francbe, hiszen most hútam ki a jól működő Gateway-ből. kézköny javalt kábelcsere végrahjt több tesztelt kábellel. Eredmény változtlan. Eredi konfig visszaállít, WEB keresés bindul. Router visszavisz eladó ad egy másikat (megjegyzem az máodik bontva volt), Hejzet u.a. WAN nem világit és csak 2 porton látom a routert a négyből. Kérdeések:
Minden portnak világitania kell ha rá vandugva egy hubra vagy szgépre vagy modemre?
Valahol engedéleyzni kell a Router portokat esetleg le vannak tiltva?
Reset után vissza kellene állni alapkonfigra?
Segítsetek pleeeeez!!!

landroo

(#187) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Szerintetek ezt fellehet valahogy tolni a routerre?
Király lenne egy ilyen PHP-s torrent kilens :)

[link]

(#188) bbaccsi válasza -=Jam=- (#187) üzenetére


bbaccsi
tag

úgy emlékszem ennek mysql is kell...v nem?
az eléggé megenné a cuccost, de lehet hogy nem így van.
ezért várom mások tapasztalatait :)

(#189) -=Jam=- válasza bbaccsi (#188) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Igen, kell hozzá mysql...
Olvastam én is, hogy az nagyon lehúzza, de van egy cgi scriptes kis webes torrent kezelő, majd megnézem ha lesz rá időm. Transmission package névre hallgat.

[link]

uTorrentnek van most egy fasza kis webes felülete, csak az meg nincs linuxra :(

[Szerkesztve]

(#190) LordX válasza landroo (#186) üzenetére


LordX
veterán

MAC cím klónozás?

(#191) LordX válasza -=Jam=- (#187) üzenetére


LordX
veterán

Én jelenleg azt hakkolom, hogy Azureust lehessen futtatni rajta konzol módban, azt hozzá Swing WEB UI / HTML WEB UI / AzSMRC, vagy amit akartok távoli felületnek... Tapasztalatom szerint a felület eszik sok erőforrást, maga a letöltés nem, úh remélhetőleg nem fog belehalni a router.. De majd kiderül, jelenleg a q JVM nem akar felmenni a routerre rendesen..

(#192) bbaccsi


bbaccsi
tag

Jam és LordX, kíváncsian várom a tapasztalatokat.
Nekem most a legjobb a parancssoros mert secure jövök be ahonnan akarok,
túl sokat meg azért nem kell szenvedni vele.
Ha valamelyik megoldás frankón beválik, ne felejtsetek el postolni! :)

(#193) seaky77 válasza LordX (#191) üzenetére


seaky77
tag

Melyiket próbálod a SableVM-et vagy a Kaffe-t?

A tapasztalataim szerinte sajnos felejtős az Azureus on WL500gP
Több okból is bukik a dolog:
1. A CPU igen csak karcsú egy crossplatformos JVM futtatáshoz. Még a hello world is megizzasztja ami csak egy System.out.println(''Hello World'') Ha talán mips-re lenne optimalizálva és ha JIT-s lenne.
2. Az Azureus optimális működéséhez 128MB heapsize kell. Különben állandóan GC-ne.
3. Az Azureus JRE(Sun) 1.5.0 vagy nagyobb alatt fut.


ps:
erősen gondolkodom egy saját fejlesztésü torrentdaemon fejlesztésén ami web-es klienst tartalamaz. Igazából nem is nagy meló kicsit meg kell moddolni az enhanced-ctorrentet meg kell egy minimal design-os webserver-t irni ami kb 100 sor. Már csak idő kéne rá...
üdv,
seaky

[Szerkesztve]

(#194) -=Jam=- válasza seaky77 (#193) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én nagyon örülnék egy ilyennek.
Ha jutsz vele valamire, akkor jelezd én biztos tesztelem :)

(#195) yuri11 válasza seaky77 (#193) üzenetére


yuri11
csendes tag

Az tényleg jó lenne.
Az Enhanced-CTorrent honaplján írtak a CTorrent Control Server (CTCS) -ről. Az felejtős?
Esetleg más linuxos torent kliens kellene elővenni, pl libtorrent alapút.

Szurkolok én is neked.

(#196) LordX válasza seaky77 (#193) üzenetére


LordX
veterán

Mindenki mást mond, hogy elég-e a teljesítménye a drágának :U Majd kiderül..

Eddig SableVM-el próbálkoztam. Végre sikerült feltennem, de mégsem.. Argh. Elindítom, azt csak annyit mond, hogy segmentation fault.

A memória nem kéne probléma legyen, jelenleg egy 256MB-s swap partíciót adtam neki.

Sikerült már valakinek működő JavaVM-et feltenni a routerre?

[Szerkesztve]

(#197) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Megjelent az 1.9.7.2 hivatalos ASUS firmware, hogy miket javítottak benne, azt nem tudom, mert kurva lassan tölti...

(#198) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Firmware 1.9.7.2 Release note


Fix bug:
* Firmware can't upgrade though web interface
* Download Master download functions

Add and UpdateˇG
* Update dmathined and giftd

(#199) seaky77 válasza LordX (#196) üzenetére


seaky77
tag

Mint irtam is, én már próbáltam
[link]
A SableVM 1.11.3-as verzióját. (Mivel interpreter tehát nem JIT-s igen lassú)

Tipp:
Szerintem próbálj meg szerezni egy régebbi verziójú Azureus-t mert az 1.5-ősre fordított generic és enum code-jaiba belefog halni a VM.

üdv,
Seaky


(#200) LordX válasza seaky77 (#199) üzenetére


LordX
veterán

Nah pontosan ez a verzió döglik le segfaulttal.. Most egy JamVM-et próbálok feltenni. De a végén az lesz, hogy magamnak kell fordítanom egyet..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.