Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) DLDKox válasza Addel (#1100) üzenetére


DLDKox
aktív tag

ipkg remove csomagnév ;)

(#1102) tatarbifszte válasza tbs (#1095) üzenetére


tatarbifszte
csendes tag

Koszonom a segitseget! Akkor sajnos le kell mondanom rola...
Udv
Laci

(#1103) Roza válasza TheCif (#1098) üzenetére


Roza
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem az Oleg féle fw van fent és a rácsatlakoztatott hdd-t nem érem el hálózati meghajtóként csak ftp-n keresztül. A gyári fw-n csak beállítottam egy nevet és már ment is a dolog, de itt nem találom, ha valaki tudna segíteni, megköszönném.

TheCif!

Nekem az Oleg-gel megszünt minden féle sebesség problémám és nincs is vele semmi gond, a fent említetten kívül, érdemes kipróbálni.

Roza

(#1104) DLDKox válasza Roza (#1103) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Szia !

Ahhoz hogy el tudd érni be kell állítanod a Samba megosztást.
Itt találsz hozzá infót: [link]
És itt 1 szépen összeszedett magyar leírás: [link]
Tal án a magyar leírással könyebben fogsz boldogulni, de annyit még hozzáfűznék, hogy a config fileba security=share helyett security=user -t írj.
Illetve Samba user hozzáadásánál nem nano /etc/samba.conf hanem nano etc/smb.conf -ot kell írni.

Ha elakadsz szólj és segítünk ;)

(#1105) Addel


Addel
senior tag

Találkozott már valaki olyannal hogy router reboot után ctorrent ~200MB-al kevesebbről folytatta a letöltést, mint ahol reboot elött állt ?
Ez mitől lehet ?

(#1106) Roza válasza DLDKox (#1104) üzenetére


Roza
csendes tag

Szia DLDKox!

Ez valahogy csak nem akar sikerülni, pedig végig mentem a leíráson, de nem tudok hozzá kapcsolódni.

Roza

(#1107) DLDKox válasza Roza (#1106) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Irtam privit.

(#1108) qwerty81


qwerty81
csendes tag

Üdv!

Lehet, hogy olyan kérdésem lesz, ami már van válasz a topicban, akkor elnézést, de pár oldal után feladtam:)

Szóval, az adott routernél gyári fw (1.9.7.2) esetén akartam használni a Download Master-t, ami elsőre egész jól müködött, ahoz képest, amiket a topicban vagy máshol irnak.

Jól látja a USB-s winyot, meg indul is a http-s és torrentes letöltés, és a http-s esetben normális sebességel is, a torrentnél már lassúnak tünik, de nem is ez a baj.

A lényeg, hogy a http-s letöltés esetén nagyon rossz, hogy egy adott oldalról egyszerre több file-t is szeretne leszedni, ami fizetős helyeknél enyhén gondot jelent, hiszen a második file-tól már error-t kap vissza, amit párszor próbál (nyilván újra hiba) és utána feladja a letöltést, majd a következő file és amig az elsőt tölti a többi szépen lassan elvész, magyarul semmire sem mentem vele.

A kérdés, hogy valahogy be lehet-e állítani, hogy egyszerre, csak egy dolog jöjön inkább, nyilván ez máskor nem jó stratégia, de nekem ''életmentő'' lenne.

előre is köszönöm a választ, ha lehet gyári fw mellett lenne jó beállítás, mert túl sokat még nem szeretnék a routertől, csak hogy router legyen (ez müködik igy is) és a letöltés, de az jól:)

Ha gyári mellett nem megy, akkor mivel, és hogyan kell felrakni, beállítani, mert saját fejből inkább a bitófa:)

kösz.

(#1109) ogergo


ogergo
csendes tag

valakinek már sikerült nyomtatni x-wrt firmware-el? elmondhatná hogy hogy kell :)

(#1110) Angelo_


Angelo_
csendes tag

ADSL (pppoe) újrakonnektálás probléma

Sziasztok,

Több hónapja küzdök már ezzel a problémával, végigolvastam a wl500g.info-n található topicokat és ezt a topicot is, de eddig nem találtam meg a megoldást. Arról van szó, hogy a WAN kapcsolatom naponta többször is ''véglegesen'' megszakad. A szakadás gyakoriságára nincs hatással az, hogy mennyire terhelt a kapcsolat, futó letöltés nélkül is csinálja. A probléma az, hogy a router nem tudja újra felépíteni a WAN kapcsolatot. A log-ban a következők vannak:

Mar 11 19:09:18 ntp client: Synchronizing time with time.nist.gov ...
Mar 11 20:23:33 pppd[94]: No response to 6 echo-requests
Mar 11 20:23:33 pppd[94]: Serial link appears to be disconnected.
Mar 11 20:23:33 dnsmasq[67]: read /etc/hosts - 5 addresses
Mar 11 20:23:33 dnsmasq[67]: reading /tmp/resolv.conf
Mar 11 20:23:33 PPPoE: Disconnected
Mar 11 20:23:39 pppd[94]: Connection terminated.
Mar 11 20:23:39 pppd[94]: Connect time 19560682.3 minutes.
Mar 11 20:23:39 pppd[94]: Sent 1999546 bytes, received 21630808 bytes.
Mar 11 20:24:44 pppd[94]: Timeout waiting for PADO packets
Mar 11 20:24:44 pppd[94]: Unable to complete PPPoE Discovery
Mar 11 20:25:49 pppd[94]: Timeout waiting for PADO packets
Mar 11 20:25:49 pppd[94]: Unable to complete PPPoE Discovery

Mivel a használt firmware-ben (OLEG 1.9.2.7-7f) default pppd opció a maxfail 0, ezért folyamatosan próbálkozik amíg le nem lövöm, de nem tud újra konnektálni. Se az nem segít ha kézzel 'DISCONNECT'-álok majd próbálok újra konnektálni, és a terminálból kiadott 'reboot' parancs sem segít, egyedül az, ha áramtalanítom a router és újra bekapcsolom, akkor megtalálja a kapcsolatot. (Közben a modem folyamatosan megy.) Kétféle modemmel is ezt csinálta (Askey és DLINK DSL-360R). Amikor a gépet direktbe kötöm az ADSL modemre, akkor is vannak szakadások, de automatikusan újra tud konnektálni, viszont a router nem képes erre. Ebből azt gyanítom, hogy a szakadás külső ok miatt következik be (T-Com terület, Bp, XVIII. kerület), viszont az, hogy nem tud újra konnektálni talán már a router sara.

Ha valakinek van ötlete, akkor szóljon, mert kezdek arra gondolni, hogy másik router-re kell átállnom, amit pedig nem szeretnék.

Köszi,
Angelo

(#1111) seaky77 válasza qwerty81 (#1108) üzenetére


seaky77
tag

Tudomásom szerint ezt gyári fw-vel nem tudod megcsinálni! Még custommal is macerás mert neked download queue-ra van szükséged amit most igy 1/4 1 kor nem is tudom hogyan tudnál létrehozni kulturáltan. Persze shell scriptel majdnem ''mindent'' meg lehet csinálni.

(#1112) seaky77 válasza Angelo_ (#1110) üzenetére


seaky77
tag

Irj a wl500g.info-ra illetve a dd-wrt forumba hátha van ötletük.

(#1113) qwerty81 válasza seaky77 (#1112) üzenetére


qwerty81
csendes tag

szia!

hát ez elég rossz hír, azt hittem, ha nem is gyári fw-vel, de azért könnyen megoldható, hiszen windows alatt ez minden gond nélkül megy szinte bármilyen letöltés kezelővel.

azt hittem ilyenek vannak linux alá is, és akkor csak azokat kell felrakni valahogy, de nyilván én vagyok naiv:((((((((

sajnos az angol nyelvű fórumok részemről nem járhatóak:(((((

(#1114) Angelo_ válasza seaky77 (#1112) üzenetére


Angelo_
csendes tag

Oda már 2x írtam, de nem volt értékelhető hozzászólás, azért próbálkoztam itt is. Csak azon csodálkozom, hogy másnál nem fordul elő a probléma? A gyári firmware-el és OpenWRT-vel is ugyanígy előjött, a legstabilabb az OLEG féle firmware volt, ezért ennél maradtam.

Arra gyanakszom, hogy a vonal szakadáskor valamelyik regiszter beragad valamilyen rossz értékbe és onnan a soft reset sem billenti ki, csak az áramtalanítás. Valakinek van ötlete hol lenne érdemes nézelődni?

(#1115) Addel válasza Angelo_ (#1114) üzenetére


Addel
senior tag

tévedtem :)


[Szerkesztve]

(#1116) JoHn123


JoHn123
tag

Én végigpróbáltam az összes firmwaret a routerrel, a default az semmire sem jó,
az Oleg féle az jó, sikerült feltennem működött is minden rendesen, de egy torrentfájlt letöltése közben lefagyott a router, csak a táp kihuzás bedugás után lehetett ujból elérni, igy viszont visszaállt minden alapra./ Csá fél napos munka/.
DD-WRT jó és stabil, csak az extra funkciókat nem, vagy nagyon nehéz belőni.
Openwrt: nekem ez tetszik a legjobban finomhangolható, áttekinthető, stb.., jelenleg is ez működik.
Viszont... itt is és az Oleg firmware -nél is pár perc, esetleg egy két óra után eltűnik a wlan, nem jövök rá miért.
Ap-ként használnám, a 11 es csatin, sima 64 bites wep titkosítással, /vagy anélkül/.

Lehet hogy hibás lenne maga a vas?
Ha valakinek lenne használható ötlete merre induljak el hibakeresés ügyben, nagyon szívesen venném.




[Szerkesztve]

(#1117) Pelican


Pelican
őstag

(Oleg legújab fw, WL-500gP)
Lehet olyat, hogy a webserver a 80-as porton figyeljen és a router config valami máson?
A Router config webes felületén javítanék egy aprót, de a www könyvtár read only filesystem, hogy tudnám mégis megváltoztatni?

[Szerkesztve]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#1118) Addel


Addel
senior tag

Tudja valaki hogy igaz-e hogy a router country kódját át lehet állítani Német-ről Angol-ra, és akkor max 100mw helyet max 2000mw teljesítményre képes a wifi ?
És ha igen, lelőnek-e érte ? :)

(#1119) ogergo


ogergo
csendes tag

vki tudja h honnan lehet leszedni a samba2 csomagot amiben benne van a swat?
erre gondolok: http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Optware#Installing_Samba
mert a sima samba csomagba nics ez a webfelület

(#1120) bbaccsi


bbaccsi
tag

hi
nektek nem volt dyndns problémátok mostanság?

ddns update: error connecting to members.dyndns.org:80

hibaüzenet van a logban már szombat este óta, de csak ma lett volna rá
szükséges és így ma vettem észre...

(#1121) bbaccsi


bbaccsi
tag

webes felületről, manuálisan ment most a frissítés...

(#1122) TheCif válasza Roza (#1103) üzenetére


TheCif
tag

Köszi, de nem értek a linuxhoz ezért nem merem feltenni az oleget.
Csak legvégső esetben.

Üdv.

(#1123) Addel válasza TheCif (#1122) üzenetére


Addel
senior tag

Minden prioritást minimura vagy maximumra kell tenni (már nem emlékszem melyik) és akkor jó lesz a ping és a letöltési sebesség is.

(#1124) Roza válasza TheCif (#1122) üzenetére


Roza
csendes tag

Szia!

Ha nem használtad a Download Master-t akkor nem veszítesz semmit és egyáltalán nem kell Linux gurunak lenni hozzá.
Én sem értek a Linux-hoz egyáltalán, csak most próbálkozok vele, de lehet feladom az egészet, ez a leírás ami fent van nekem nem igazán müködik rendesen.

Szia.

[Szerkesztve]

(#1125) -=Jam=- válasza ogergo (#1119) üzenetére


-=Jam=-
őstag

ha Oleg firmware-ed van, akkor:

- ipkg update
- ipkg install samba2

(#1126) bbaccsi


bbaccsi
tag

mindenkinek frankón megy a dyndns?
'igen' válaszokat is szívesen látnék, csak tudnám, hogy valamiért esetleg csak nálam nem tudja elérna members.dyndns.org-ot a 80-as porton.
amúgy a manuális frissítés sem ment pár perccel később...

(#1127) DLDKox válasza bbaccsi (#1126) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Hi !

Megnéztem neked a log-omat és nálam frissít rendesen a dyndns. De persze ettől fügetlenül lehet,hogy ott van valami galiba mert régebben 2-3 napig nálam is rossz volt.


[Szerkesztve]

(#1128) bbaccsi válasza DLDKox (#1127) üzenetére


bbaccsi
tag

thx!
dyndns, dyndns custom vagy dyndns static beállítást használsz?

(#1129) DLDKox válasza bbaccsi (#1128) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Dyndns

(#1130) atos30


atos30
aktív tag

Sziasztok!
Mi van akkor ha felteszem a wl-700-asnak a firmware-jét?Fel lehet tenni egyáltalán?Ugy látom az 18 MB-os és túl sok extra nincs benne.Elvileg ha felrakom akkor legfeljebb néhány funkció nem működik, amit az 500gp nem tud.Az utillity-s software-je működik kivéve a Photo album részét.A DM is valamivel ujjabb verziójú és az is működik az 500gp-vel.Gondolom a firmware-ben is ujjabbak a DM és társai fejlesztései.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#1131) seaky77 válasza atos30 (#1130) üzenetére


seaky77
tag

Nem fogod tudni felrakni. Nem is értem ilyen miért fordul meg a fejedben. Az egy másik router, ergo másik firmware!! Olyan mintha egy Nokia 6310-re felflashelném a 6230-as software-ét mert az jobban néz ki!
Ha esetleg sikerül is akkor nagyon meglepődnék. Mivel a wl500gP flashram-ja 8MB-os. Továbbá más CPU van benne stb. Bár elképzelhető, hogy elindul mivel maga a firmware felismerheti milyen CPU-n ill. configuráción fut. De akkor is az elv a lényeg nem arra készült és pont.
Szerintem ha nem szeretnél egy marék cserealkatrészt akkor ne probáld meg.

üdv,
seaky

(#1132) seaky77 válasza Addel (#1118) üzenetére


seaky77
tag

router country kódját át lehet állítani Német-ről Angol-ra

Ha az nvram ban tárolt kódokra gondolsz akkor nézd meg a saját kódod szerintem mindenkinek Angol-al. Jön gyárilag. A forrásban nem igazán találtam rá utalást. Én kacsának gondolom már eleve azért is mert nem Német country kód van benne de ehhez a részéhez nem értek csak filozófálgatok itt...

[Szerkesztve]

(#1133) seaky77 válasza Pelican (#1117) üzenetére


seaky77
tag

Ez nem olyan macerás, csak leírni az.
Szóval meg kell keresned a .asp fileokat amik a routerben vannak most igy fejből nem nyomom melyik könyvtárban. És másold át egy számodra szimpatikus könyvtárba valahol az /opt-ben adj rá jogot. Lődd ki a gyári httpd-t. Javítsd amit akarsz és indíts egy busybox_httpd-t arra a könyvtárra és a 80-as portra.


üdv,
seaky

(#1134) Addel válasza seaky77 (#1132) üzenetére


Addel
senior tag

Az enyém a ''wl country'' -ra azt válaszolja, hogy ''DE/GERMANY''

(#1135) scalpal válasza Addel (#1134) üzenetére


scalpal
tag

Nekem is ezt adja vissza!

A ''wl txpwr'' es ''wl txpwr1'' meg azt, hogy eppen mennyivel sugaroz.
Ezeket tudod modositgatni, de ahogy en tesztelgettem, 2 falon keresztul a default, azaz 19-es ertekkel nyomja a legmegfelelobben, ugyhogy nalam azon is maradt.

A dyndns nalam sem megy, az elobb meg azt irtam, hogy megy, de megsem...

[Szerkesztve]

(#1136) gjoe


gjoe
őstag

Ilyen routert néztem ki magamnak a 2db usb miatt.
2 nyomtót szeretnék rákötni, hogy a laptopról eltudjam érni őket.
Infót szeretnék róla attól akinek ilyen van.

Mennyire felhasználóbarát?
Családi házban használnám, mennyi a hatótávolság?
Előny lenne ha esetleg nyáron a kertből is elérhető lenne a net.
egyéb tapasztalatokról egy kis összefoglalót szívesen fogadnék.

előre is köszönöm.

Ui.: tudom mindez kiderülne ha visszaolvasnék de közel 1000 írásra nincs időm.

(#1137) tobias válasza bbaccsi (#1128) üzenetére


tobias
csendes tag

Szia Bbácsi!

Nálam sem ment a Dyndns a múlt héten. Dyndns van beálítva. se custom, se static. Azelőtt jó volt. Ráadásul egy Linksys routerem sem kezelte jól a DynDns-t, ezért gondolom, hogy a Dyndns szervereknél lehet a hiba és nem a router-ben.
Mostanra megjavult úgylátom.

Csá
Tóbiás

(#1138) tobias válasza seaky77 (#1133) üzenetére


tobias
csendes tag

Seaky!

Király az SCTCS cuccod.

Tóbiás

(#1139) bbaccsi válasza tobias (#1137) üzenetére


bbaccsi
tag

Hi Tóbiás

a dyndns vmelyik news oldalán írnak arról, hogy a linksys routerek nagyon leterhelik
a szervereket mert a dyndns klienseket rosszul írták meg a 3rd party programozók vagy vmi hasonló sztori.
Linksys-hez ki is adtak vmi megoldást, de ennyi. Fura, hogy sok embernek megy, soknak meg nem. Gondolom inkább csak ilyen szerencsétlen egybeesésektől függhet, mint hogy melyik kerületben (én újpesti vagyok) mikor szakítja a központ a kapcsolatot.

Mivel nekem most sem megy (hétvégén ment) gondolkodtam hogy mit lehetne csinálni.

1. Vmi no-ip, vagy más hasonló szolgáltatás felrakása. Vki (bár elég csúnyán megfogalmazva) kért ilyent a wl500g.info-n de nem nagyon válaszoltak rá.

2. Amennyiben pppoe kapcsolat felépítés után a members.dyndns.org-ra való csatlakozás sikertelen, akkor kéne futnia vmi proginak ami próbálkozik amíg nem megy. Sajna nem látok bele annyira, hogy a pppoe felépítése után mi és hogyan indítja a dyndns szinkront
és ennek a kimenetét hogyan lehet értékelni, így nemtom, ez hogyan lenne kivitelezhető.

3. Cron-ból futtatni vmi kis scriptet ami megmondaná, hogy a dyndns által tárolt adatok megegyeznek-e az utoljára a szolgáltatótól kapott ip-vel. Ha nem, akkor újrapróbálkozás.
Ez tűnik talán a legbutábbnak de talán a legkönnyebben kivitelezhetőnek :)

BB

[Szerkesztve]

(#1140) borob


borob
tag

hi

az 1.9.6.7-es helyett felmászot a legújabb oleg.
össz-vissz annyi problémám lenne, h hiába van beállítva a virtual servernél, h melyik portokat engedje, nem ér semmit.
erre biztos van vmi tök egyszerű megoldás, amit kereséssel ugyan nem találtam meg, de megköszönöm, ha vki kisegít.
másik érdekes problémám meg az lenne, h a lakótársam gépében munkálkodó wl-138g v2 kb 5 méterről csak néha-néha látja a a routert, de fél centiről is.... én ott ülök mellette a macbookommal, és minden zsír. nemértem. vkinek volt már hasonló?

éskösziii

(#1141) norb7


norb7
tag

Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem, nem tudom, h tud-e nekem segíteni valaki, és igazából nem ebbe a témába vág.
A helyzet az, h van egy ASUS WL-500W routerem, nyitottam neki egy topicot, de mivel oda még senki nem írt, ezért teszem fel itt a kérdésem.

A problémám az, h akármilyen port beállítást használok, a torrent oldalakon folyamatosan passzív modban vagyok és nem csak a DM-el, hanem a sima torrent klienssel is.

Pedig már megcsináltam azt is, h mindnen portot átírányítok a gépnek, de úgysem működik.
Vagyis ez nem teljesen igaz, mivel a torrent kliens port tesztelőjével azt látom, h a port rendben.
Csak azt nem értem, h ilyenkor miért vagyok passzív, és miért nem aktív.
Amúgy az a gyanúm, h a DM is ez miatt tölt nekem lassan, vagy néha egyáltalán nem.

A segítségeket előre is köszi

(#1142) borob válasza norb7 (#1141) üzenetére


borob
tag

napokban néztem asus oldalát, tizenikszedikén adtak ki új fw-t. próbáld ki, hátha az segít ezen.

(#1143) norb7 válasza borob (#1142) üzenetére


norb7
tag

Köszi, de pontosabban megtudnád mondani, h hol?
Mert én nem találok ujabbat.
Az enyém: 1.9.7.6

(#1144) pepe33


pepe33
tag

Van egy WL500GP-m. Eddig semmi gond nem volt vele. Oleg dolgozik benne.
De most hirtelen valahogy elszált a 4 LAN port belőle.
A szerencse a dologban hogy AP modban volt és a WAN porton el tudom érni még, meg esetleg még WLANON is.
A kérdés az lenne hogy a gyári FW-t vissza tudom-e tölteni WAN porton keresztül , vagy esetleg WLANon keresztül , bár utobbit nem szivesen tenném..
Gondolom a garancia miatt nem lenne szerencsés OLEG féle belsővel visszavinni , mert akkor azzal kezdenék hogy attól szált el a 4 LAN port.
Amugy a LAN portokon , lámpa kivilllan hogy van kapcsolat , meg a gép is érzi , de valahogy elérhetetlen LAN portokon keresztül ennek ellenére.

ASUS A8NSLI DELUXE * A64 X2 4200+ * Freezer 64 * 4x1GB A-DATA DDR500 RAM* GF 6800 GT *......300W Coolink táp

(#1145) pepe33


pepe33
tag

Sikerült visszatöltenem a 1972-es FW-t , igy már szerintem gyugodtan vihetem vissza.
Azt hogy Wlan vagy WAN porton ment bele már nem tudom, mert mostanában a WAN port sem akar válaszolni , de WLANon még leérhető.

ASUS A8NSLI DELUXE * A64 X2 4200+ * Freezer 64 * 4x1GB A-DATA DDR500 RAM* GF 6800 GT *......300W Coolink táp

(#1146) bbaccsi


bbaccsi
tag

törte már valaki saját wepjét a premium-on? (hogy miért nem wpa van fennt, az hosszú sztori)
az aireplay egyik módjára sem akart túl sok ivs-t dobálni, így pár órás próbálkozás után sem tudtam megtörni.
ha nincs a wifi-n hálózati forgalom (könnyen előfordul, hiszen az asztali gép drótra van kötve) akkor meg abszolút esélytelen egy külsősnek a mac szűrés miatt...

(#1147) bbaccsi


bbaccsi
tag

törte már valaki saját wepjét a premium-on? (hogy miért nem wpa van fennt, az hosszú sztori)
az aireplay egyik módjára sem akart túl sok ivs-t dobálni, így pár órás próbálkozás után sem tudtam megtörni.
ha nincs a wifi-n hálózati forgalom (könnyen előfordul, hiszen az asztali gép drótra van kötve) akkor meg abszolút esélytelen egy külsősnek a mac szűrés miatt...

(#1148) Parkerov


Parkerov
csendes tag

Sziasztok. Én is begyűjtöttem a magam WL-500GP-jét, és persze egyből felmerültek kérdések. Végignyálaztam a fórumot, ugyanazzal a problémával (probléma?) küzdök mint mások. A következő a bajom: Valószínűleg a Bandwidth Management miatt lassú a letöltésem FTP-zés közben. Gyári 1.9.7.2. fw esetén ezt hogy kapcsolhatom ki? Játszottam a Basic Config-ban de hiába próbáltam minden prioritást azonosra állítani, a letöltési sebességem nem változott.
A másik kérdésem pedig az lenne, hogyha felrakom az Oleg-féle fw-t, utána mekkora eséllyel lehet visszarakni a gyári verziót?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#1149) bbaccsi válasza Parkerov (#1148) üzenetére


bbaccsi
tag

oleg után gyári fw ugyanakkora eséllyel megy fel mint gyári után oleg.
sőt nagyobb, mert az oleg helyrerakja a flash-írást.

(#1150) pepe33 válasza Parkerov (#1148) üzenetére


pepe33
tag

Mint fentebb irtam a hibás WL500GP be is vissza tudtam rakni az eredeti FW-t oleg után.

ASUS A8NSLI DELUXE * A64 X2 4200+ * Freezer 64 * 4x1GB A-DATA DDR500 RAM* GF 6800 GT *......300W Coolink táp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.