Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Digger válasza #40247552 (#1895) üzenetére


Digger
senior tag

Linuxos (Xubuntu) kliensen hogyan kell a routerre csatlakoztatott nyomtatót beüzemelni?
Esetleg sikerült valakinek a routerre fizikailag csatlakoztatott (RJ45-el, nem USB-n) NDAS technológiájú wincsit mountolni?
Ha egy DVD tartalma ISO file-ként van felmásolva a file rendszerre, azt be lehet mountolni valahova, hogy le lehessen jártszani? Valahogy úgy gondolom, mint a Win alatt a DaemonTools csinálja.
Tulajdonképpen azt szeretném megoldani, hogy egy nagy kapacitású winyóra sok filmet ISO-ban tárolni, majd ezt valamilyen eszközzel lejátszani.
Van erre valakinek megoldása?
A routernek is van hasonló (Médiaszerver) szolgáltatása. Használja ezt valaki?

(#1902) Honkydoo válasza r0by (#1888) üzenetére


Honkydoo
őstag

Az iptablest ki lehet kapcsolni? :Y

A Listen 81-et beállítottam, igaz így valmai hibát írt ki úgyhogy átírtam Listen 192.168.1.1:81-re.

A mostmár nem aktuális mert most lighttpd-vel próbálkozom. :D
A váltás oka, hogy rátaláltam Viktike oldalára, ő is írta, hogy nem ment neki az apache és inkább lighttpd-t használ. Jó legyen apache le, lighttpd fel.
Végigcsináltam a Viktike oldalán levő barátságosnak tűnő manualt, nem megy. :(((

Szépen elindul a lighttpd de ennyi.. "Firefoxban a A kiszolgáló nem található" üzenetet kapom. Tűzfal probléma lenne? Pedig belső hálóról próbálom..

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1903) Honkydoo válasza Dufresne (#1894) üzenetére


Honkydoo
őstag

Hát ha nincs más, hardver-es CRC (pin#9) lehet segítene.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1904) Honkydoo válasza erdeklod0 (#1896) üzenetére


Honkydoo
őstag

gjoe: Lehet olegre váltás jó tenne! ;)

Szia,

Ez a bizonyos script engem is érdekelne, már ha van ilyen.
A leállításra viszont van egy 5letem: hozz létre egy ez-setup nevű futtatható fájlt a /tmp/local/sbin/ könyvtárba, és írj ebbe scriptet.

Ez a fájl mindíg lefut, ha megnyomod a routeren az ez-setup gombot. :)

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1905) Dufresne válasza Honkydoo (#1903) üzenetére


Dufresne
addikt

Miez a hardveres CRC (pin#9)?

Amúgy úgytűnik, hogy a router és a switch rész között halt meg a kapcsolat, mert belehet állítani firmware restore módba, villog rendesen a pwr led, sőt ha a router IP címét adom meg a gépnek fix-re, akkor jelzi is, hogy IP ütközés van, szóval nemigazán értem :(((

(#1906) Leisle69 válasza Dufresne (#1905) üzenetére


Leisle69
csendes tag

Szia!
Nekem ugyanez a hiba állt elő, akkor amikor a mc-t akartam felrakni, A lényeg az hogy azon nem segített semmi (pin9 se) Érdekes módon ugy működött mint 1 switch tehát a kábelmodem ip-jét osztotta a rákapcsolt eszközökre... A vége garis csere lett, persze nem mondtam hogy oleg volt rajta, és ugylátszik nekik se sikerült vele kommunikálni mert akkor kiderült volna és nem cserélik ki... 3hét alatt :F :F :F :F

''Nem elrontottam, csak erőt vett rajtam a művészi szabadság!''

(#1907) Badb0y válasza r0by (#1900) üzenetére


Badb0y
addikt

Rtorrent jobbmint az sctcs ? Van neki is grafikus felülete ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#1908) Honkydoo válasza Dufresne (#1905) üzenetére


Honkydoo
őstag

Ezt olvastam még anno:

hardver-es CRC (pin#9)
1. A képen látható 9-es pin-t kell rövidre zárni azaz a földre kötni (a tápcsati fekete vezetéke)
2. Be kell dugni a powerkábelt
3. Pár másodperc múlva megszüntetni az átkötést.
Müködési elv:
Tulajdonképpen a memória IC legfelső címbitjét kötöd a fixen a földre ami alacsony szintnek felel meg igy CRC ellenőrzéskor nem tud címezni az controller és CRC hibát jelez a CFE(bootloader) felé ami recovery módba kapcsolja a routert. S pár másodpercig fogadja tftp-n az új firmware-t. Vagy recovery tool-t.
Mivel ez egy TSOP-tok nagyon picik vékonyak a lábak ezért ajánlják a felette lévő vastagabb ón ''göb''-öt a müvelet végrehajtásához.

képek: [link]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1909) r0by válasza Honkydoo (#1902) üzenetére


r0by
addikt

Joh, most még nem vágom annyira a router körül a dolgokat (lehet, hogy itt nem), de a linux disztróknál ki lehet kapcsolni iptablest.
Pl: 'service iptables stop' parancssal.

(#1910) r0by válasza Badb0y (#1907) üzenetére


r0by
addikt

Én még nem próbáltam sctcs-t, így nem tudok nyiltakozni abban, hogy jobb-e.
De szerintem érdemes kipróbálni, mert nagyon egyszerű a kezelése és jól át is látható.
Itt egy kép:

De itt többet találsz: [link]

Neztetek-e esetleg, hogy mennyit zabal nalatok a torrentezes? Nálam rtorrent olyan 3-3.5%-ot. (A 'top' parancssal tudjátok megnézni).

(#1911) Dufresne válasza Honkydoo (#1908) üzenetére


Dufresne
addikt

Na ez nem volt rossz megoldás, de csak félmegoldás úgytűnik :((
Ezzel a módszerrel már sikerült nyomnom a firmware restoration tool-al egy visszaállítást, de ami fura, hogy előbb feltölt valami recovery file-oket és utána gondolom csinálja a firmware visszatöltést, amire 70% után hirtelen kiírja, hogy sikeres volt és várjam meg míg újraindul a rendszer. Csak sajna miután újraindul ugyanúgy nemtudok rá csatlakozni és ráadásul jó lassan villog a pwr led, ami pedig arra utal, legalábbis ahogy a kiskönyvben írják, hogy a firmware frissítés sikertelen volt.
Na erre valami okosat?

Ja amúgy ahogy ítam nekem wl-520g-m van, de ilyen téren ez sem nagyon térhet el a nagytestvérektől. Legalábbis a 9es pin elkötése után legalább ennyire működött a firmware visszaállítás, mert eddig még ennyire sem. :W

(#1912) Honkydoo válasza Dufresne (#1911) üzenetére


Honkydoo
őstag

Próbáld meg tftp-vel feltölteni a firmware-t.
Ehhez is találtam leírást, nem tűnik nehéznek:
1. Start gomb/Futtatás
2. Írd be a cmd parancsot
3. A parancssorba írd be: tftp -i 192.168.1.1 put firmware.trx

(tuzfal progit kapcsold ki/allitsd be, hogy ne blokkoljon)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1913) Dufresne válasza Honkydoo (#1912) üzenetére


Dufresne
addikt

De gondolom a firmware helyét is meg kéne adni ehhez, vagy egyszerűen C: gyökérbe teszem, vagy mi?

(#1914) zolforg


zolforg
tag

Sziasztok,gondoltam most van egy kis időm vacakolni a routerrel és beállítom,hogy a nyomtató menjen mindkét gépünkről.Oleg fw van rajta,de sajnos egyszerűen fel sem ismeri
a nyomtatót ami egy Canon ip1500-as.Szívesen venném,ha kisegítenétek ez ügyben,köszönöm.

(#1915) Dufresne válasza Honkydoo (#1912) üzenetére


Dufresne
addikt

Na ezzel is történt valami. Bemásoltam a firmware file-t c: gyökérbe és úgy beírva a parancsot jelezte, hogy 7mp alatt felmásolta azt a nemtudom hány bájtos file-t:)
Utána megszűnik a pwr led villogása, de ígysem tudom elérni a routert és, ha konnektorból ki, majd vissza, akkor kezdi előről a lassú villogást, közben pedig az air led folyton villog, kvázi jelezve, hogy a wifi-s része megy... :F
Ja ezt a tftp-s leírást hol találtad? Esetleg egy link? És nincs valami parancssoros ilyen command ami reset to default-al egyenértékű :F

Köszi az eddigi segítséget amúgy :R

Csak sajna még mindig kuka így a router, mondjuk van már helyette egy wl-520GC, csak hátha ezis visszahozható az életbe. :U

[ Szerkesztve ]

(#1916) Dufresne


Dufresne
addikt

Na végül sikerült visszahozni az élők sorába.
Keresgéltem a neten és találtam egy wl500g-re írt wl500g-clear-nvram.trx ram törlő kis firmware szerűséget. Ezt próba szerencse alapon felraktam a wl520g-re, ezután újra beléptem firmware restoration módba és felraktam egy eredeti wl520g-s firmware-t és ezután életre kelt a kütyü, jó mi? :C
Köszi a segítséget :R

(#1917) Honkydoo válasza Dufresne (#1916) üzenetére


Honkydoo
őstag

Csak hogy meglegyen, ezt a wl500g-clear-nvram.trx cuccot már énis le akartam tölteni.. :))

Zsír, hogy működik, gartula!! :C :C

Szerk:
A tftp leírást, még régebben a neten valahol.. De ha érdekel, gugli jó barát ;) [L:http://www.google.hu/search?q=tftp&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a][link][/L]

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1918) r0by válasza zolforg (#1914) üzenetére


r0by
addikt

Szia!

Nekem is Oleg fw van a cuccon és nekem is ip1500-as nyomtatóm van.
Tökéletesen működik, leszámítva, hogy nem tudja visszaadni a patronok töltöttségi állapotát.
Ha jól emlékszem nem volt nagy szám a dolog, annyi csak a trükk, hogy rádugod a nyomtatót, bekapcsolod, s a webes felületen a "Status & Log" alatt meg fog jelenni a Printer rész alatt a nyomtató. Ezt kell elérned, esetleg variálj a bekapcsolás sorrendjével.
Aztán ha látja a nyomtatót, akkor a kézikönyvben leírt módszerral kell telepítened.
Mondjuk Vista alatt már ez is megváltozott, de nem lesz nehéz kitalálni :)

(#1919) Kitakat


Kitakat
aktív tag

hali ha valaki tud segiteni WL-500W hez elore is koszonom.
Open wrt-toltottem le innet http://marjancinober.googlepages.com/wl500-index.htm
lan van
dhcp is mukodik
wifi hulla diver hiba code 12
wan kapcsolat nem jon letre (lehet valami tüzfal probléma vagy a modemet nem el)
Szoval ha valakinek van belott cfgja és esetleg megsozana velem megköszönnem

KITAKAT

(#1920) zolforg válasza r0by (#1918) üzenetére


zolforg
tag

Sajnos nálam egyszerűen nem hajlandó felismerni akármilyen sorrendben is kapcsolgatom.
Úgy látszik ennek a lelkivilága más mint a Tiédnek. :)
Azért tovább próbálkozom hátha összejön valahogy.

(#1921) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Yess , sikerült beüzemelni a lighttpd-t! :C
Viktike a leírásból kiahagyta, hogy a server.port-ot is át kell állítani a megfelelőre, esetemben 81.
Szóval most a html része jó, a php-val még szívok picit... beteszek egy egyszerű php-s fájlt, és ezt a hibát kapom: "500 - Internal Server Error"

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1922) erdeklod0 válasza Honkydoo (#1904) üzenetére


erdeklod0
csendes tag

Szia

Köszi, ezzel jó ötletet adtál.

A csatolást egy post_mount script-el meg tudtam oldani. ez lecsatolja a /tmp/harddisk re csatolt pártíciót (pont ennek a felcsatolódása indította, majd felcsatolja a /opt-ra és indítja a scripteket.

(#1923) r0by válasza #40247552 (#1899) üzenetére


r0by
addikt

Nem nagyon tartozik a routerhez, de mivel többen is panaszkodtak csellósok emiatt, ezért talán van megoldás a full letöltésre csúcsidőben is.
Szóval a link: klikk

Lehet, hogy egyébként le lehetne foirdítani forrásból...

(#1924) Badb0y válasza r0by (#1923) üzenetére


Badb0y
addikt

És kell benne vmit állítani ? Vagy csak simán feltenni, és mehet ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#1925) Badb0y válasza r0by (#1923) üzenetére


Badb0y
addikt

Ja és mit lehet csinálni, ha kilépek, ne checkingelje újra azt az egy fájlt vagy fél órán keresztül :((

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#1926) r0by válasza Badb0y (#1925) üzenetére


r0by
addikt

Sajna nem tudok, segíteni, én nem próbáltam, csak olvastam máshol, hogy istenítik a chellósok.
Bár a verziószáma még elég alacsony, ezért gondolom lehetnek benne bugok is, akárcsak az általad említett.

(#1927) Thusor válasza r0by (#1923) üzenetére


Thusor
őstag

De gondolom ez a Deluge Bittorrent még nem telepíthető az Asus wl-500gp oleg-fw-s routerre... Bár ha tényleg rendesen működik érdemes lenne foglalkozni vele.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1928) Badb0y válasza r0by (#1926) üzenetére


Badb0y
addikt

Úgy néz ki van valóság alapja. Van benne bug rendesen, de nem esik vissza a letöltési sebesség ha tud tölteni 1mb-ről, hanem jön fixen egész nap.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#1929) dragon13 válasza r0by (#1900) üzenetére


dragon13
csendes tag

Le tudnad írni az rtorrent telepitest? Sajna a kedvenc trackeremen a (enhanced) ctorrent nem megengedett, pedig a seaky leirasa alapjan milyen jol beallitottam a sctcs-sel :-).

(#1930) Thusor válasza Badb0y (#1928) üzenetére


Thusor
őstag

Ezt gondolom windows alól próbáltad ki. Valaki meg tudná nekem mondani, hogy ezt lehetne telepíteni oleg-fwre is? Jól jönne a routerhez, hogy max sávszéllel tudjak letölteni egész nap.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1931) r0by válasza dragon13 (#1929) üzenetére


r0by
addikt

A telepítés egyszerű:

ipkg install rtorrent

Kell neki egy konfigurációs állomány, ezt valahol hozd létre a winyón vagy a pendriveon(attól függően, hogy mit használsz).
A konfig áll. neve: ".rtorrent.rc", itt van egy példa klikk
Ha ez megvan akkor symlinkeld be a /tmp/local/root-ba (mc-vel nagyon egyszerű).
Ezután már csak /tmp/local/sbin/post-firewall allomanyban meg kell adnod a portokat, amelyeket megadtal az .rotrrent.rc konfigban, hogy aktiv legyel. Ez valahogy pl. így nézhet ki:

IPTABLES -I INPUT 1 -p tcp --syn -i "$1" --dport 50000:50010 -j ACCEPT
IPTABLES -I INPUT 1 -p udp --syn -i "$1" --dport 50000:50010 -j ACCEPT

Sok sikert :)

Szerk: elfelejtettem, a billentyűkiosztásokat:klikk
Nagyon gyorsan és könnyen tanulható, a screen használatával szvsz nem fog hiányozni az esetleges webes felület.

[ Szerkesztve ]

(#1932) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Nekiültem újra :)
Mostmár fut a php is rendesen: [tutorial]

UI.:
server.port-ot át kell állítani a kívánt port-ra

Üdv,
H

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1933) kukodajanos2


kukodajanos2
csendes tag

Hellosztok

Par hete vettem egy WL500GP -t. Probaltam client mode-ba helyezni. S addig allitgattam az nvram valtozokat, mig elallitodott minden. Probaltam uj eletet lehellni bele, sikertelenul.

Power gomb villog
Pingelni nem tudom
TFTP sem mukodik

Mit lehet ilyenkor vele kezdeni?

(#1934) r0by válasza Honkydoo (#1932) üzenetére


r0by
addikt

Felbuzdúlva lelkesedéseden felraktam én is, és elsőre összejött, persze a server.port felhasználásával.
Most ezen próbálok ügyeskedni: vnstat
Hátha összejön...

És ezúton kívánok minden WL-500gP tulajnak Boldog Új Évet!

(#1935) r0by válasza Honkydoo (#1932) üzenetére


r0by
addikt

Noh, hát én próbálkoztam 1-2 pohár bor után az óév tiszteletére.
Minden műxik rendesen, de a php nem...
Kellene 1 kis segítség... :((

(#1936) Honkydoo válasza r0by (#1935) üzenetére


Honkydoo
őstag

Először is Boldog új évet! :D

Nálam az 1. hiba az volt, hogy valmiért kimaradt az életemből a /opt/etc/init.d/S45php script.. :D Véletlen átsiklottam felette.
Mikor létrehoztam, rájöttem a 2. hibára: a scriptben lévő portnak meg kell egyezni a fastcgi.server-ben megadott portszámmal. A legjobb, ha úgy hagyja az ember 1026-on.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1937) Honkydoo válasza r0by (#1934) üzenetére


Honkydoo
őstag

Ez ilyen forgalom monitorizáló progi? Elég komolynak tűnik..
Nézd, van hozzá php-s rész is: [link]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1938) r0by válasza Honkydoo (#1937) üzenetére


r0by
addikt

Tényleg elég komolynak néz ki, azért szeretném beizzítani a php-t.
Amit most sikerült is, nem tudom, hogy hol rontottam el az első próbálkozásnál, de eltávolítottam mindent, s másodikra már elsőre ment.
Most épp a cron-al szórakozok, mert az kellene a vnstat-hoz, de ezt írja ki:

You (admin) are not allowed to use this program (crontab)
See crontab(1) for more information

(#1939) r0by válasza r0by (#1938) üzenetére


r0by
addikt

Megvan a megoldás, ott szurtam el, hogy feltelepitettem ipkg-val a cront. Nem kellett volna, mert alapban van az oleg firmwareben, azzal szuperol mukodik.
Igy most már a vnstat is szépen frissül.
A php-s frontend már holnapra marad... :)

(#1940) Olasza


Olasza
aktív tag

Sziasztok. Megtetszett ez a Router (külsőre :)). Ha vennék egy ilyet, és rákötnék egy USB HDD-t, akkor menne a torrentezés? A linux számomra olyan egyszerű, mint az agyműtét (a nevén kívűl semmit nem tudok róla, bár a linuxnál még abban sem vagyok biztos). Ha vennék ilyet, akkor itt le tudnátok írni betűről betűre, mit és merre?
jó lenne egy szerkesztett #1-es hsz, hogy mi is ez igazán

(#1941) r0by válasza Olasza (#1940) üzenetére


r0by
addikt

Szia!

A helyzet az, hogy talán a gyári firmware-el nem megy annyira szuperül a torrentezés. Mindenféleképpen ajánlatos lecserélni legalább egy oleg-re, és ezmiatt ugye kellene egy kis linux ismeret is később.
De ha bátor vagy, szerintem nyugodtan nekivághatsz, rengeteg tutorial van, ami alapján meg tudsz csinálni dolgokat (nem beszélve a linuxos oldalakról, ebookokról). Persze, ha konkrét dologban akadsz el, akkor szerintem itt a forumban is bárki segít neked.
Betűről betűre kicsit hosszadalmas lenne leírni, s szerintem nem is igazán vállakozik rá senki..

Más: vnstat sikeresen beüzemelve, cron-al 5 percenként frissül, s a lighttpd a php segítségével pöpecül megrajzolja a grafikonokat a hálózati forgalomról. Teccik nagyon :)

(#1942) K3NZO


K3NZO
senior tag

sziasztok. keresgéltem de nem találtam választ. Ennél a routernál hogyan lehet, kóddal ellátni a wi fi t. Akárhogy próbáltam és akármit állítottam neki nem tudtam megcsinálni. Nagy amatőr vagyok ezért ha valaki pontról pontra leírná nagyon megköszönném.

Előre is köszönöm egy lelkes amatőr.

"Per aspera ad astra"

(#1943) erdeklod0


erdeklod0
csendes tag

Üdv!

Mit kell beállítsak (oleg féle fw) , hogy a mountolt ext3 samba-n keresztül is jó ékezetekkel látszódjék.

Ha jól sejtem UTF-8 kéne nekem.

[ Szerkesztve ]

(#1944) r0by válasza erdeklod0 (#1943) üzenetére


r0by
addikt

Szerintem az smb.conf-ban kellene szerkeszteni a global szekciót.
Erről az oldalról elindulhatsz: samba
Lejebb, az oldal 3/4 részénél van egy sample is, az alapján szerintem meg tudod csinálni :)

(#1945) thor1979


thor1979
csendes tag

Sziasztok! Próbálozok néhány hete a routerrel. Ftp működik, torrent működik, de rar-os letöltéseknél gyakran crc hibát ír ki mikor ki akarom csomagolni. Linuxos partició.
Avi-nál simán le tudom játszani!
Köszi előre is a segítséget(eddig bárhol kerestem nem találtam semmit) !

Viktor

(#1946) Honkydoo válasza r0by (#1941) üzenetére


Honkydoo
őstag

Grat! De hogy sikerült? :F
Feltelepítettem, létrehoztam egy-egy adatbázist az eth0-nak, és a ppp0-nak, de utána hogyan tovább? Hogy lehet ezt összehozni a php-s oldallal?

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#1947) r0by válasza Honkydoo (#1946) üzenetére


r0by
addikt

Nem tudom, hogy merre tartasz benne, de nagyvonalakban, majd írod ami nem világos:
Tehát feltetted a vnstat-ot. Konfigolod a vnstat.conf-ot. Létrehozod neki az adatbázisokat.
A php-s cumót bemásolod a lighttpd által szolgált könyvtár alá valahova. A php-s cumóban config.php-t szintén konfigolod. A végén írja, hogy az adatokat csak azokban a fájlokban keresi, amelyek ilyen prefixel rendelkeznek: vnstat_dump_ppp0. A ppp0 mellett a te esetedben vnstat_dump_eth0 is kell. Ez a dump file egy olyan kimenete a fenti adatbázisnak, amit php-val könnyen fel lehet dolgozni.
Végül új crontab bejegyzés kell, hogy az adatbázisokat mindig kinyomja ezekbe a dump fileokba. És így ha nézed a php-s oldalt, akkor mindig 5 percrekész vagy (illetve amennyire a crontabot állítod).

(#1948) thor1979


thor1979
csendes tag

Hali!
Na végre eljutottam oda, hogy le tudtam másoni, de csak akkor ha mint külső vinyót raktam fel windos alá. Onnét már jó voltak a tömörített állonányok.
Miért nem mehet ez az ftp-ről is?

Viktor

(#1949) csaboca66 válasza thor1979 (#1948) üzenetére


csaboca66
csendes tag

Miért nem mehet ez az ftp-ről is?

Valakinek volt nemreg hasonlo gondja, ott a kulso rack csere segitett a dolgon.
Bizonyos rack-tipusokkal kompatibilitasi gondjai vannak a routernek, ha jol emlekszem pl. az ST markajuakkal :( , de lehet, hogy masokkal is.

Avi-nal nehany bithiba toleralhato, nem is biztos, hogy eszreveszed, RAR-nal viszont sulyos problema :( .

[ Szerkesztve ]

(#1950) K3NZO


K3NZO
senior tag

Hozzájutottam egy ilyen router hez. Szép és jó csak nem bírom működésre bírni a download master t. A hiba a következő: Connect faild
A leírást már átbogarásztam de erre megoldást nem találtam. Lehet, hogy a fent említett kompatibilitás probléma áll fenn?

"Per aspera ad astra"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.