Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#875) jeni válasza Gabesz144 (#861) üzenetére


jeni
félisten

Én a szolgáltatásokra gondoltam mivel pár sorral lejjebb írtad,hogy igazából az nem más mint egy Asus P8P67 lap kiegészítve egy Thermal Armor funkcióval.

Akkor a tudása nem a sima P8P67 hanem a Asus P8P67 Pro-val egyenlő?
Éppen nézzem. Igen a hátsó csatik alapján igen ami két dologgal kevesebb az egyik a Bluetooth és a digitális COAX kimenet hiánya bár az utóbbi nem fontos.

Őszintén ezek a hűtések amik rajta vannak biztos,hogy jó de tény ezen lehet segíteni házban levő ventikkel. Nekem is jobban tetszik,ráadásul elvileg kevésbé porosodik,bár azt nem tudom ha mégis idő múlva rá kerülnek a porok az alkatrészre belülre akkor azt hogyan lehetne letisztítani?
De nálam a Bluetooth funkció az többet ér,mert ahány Bluetooth adaptert tettem rá mindig körülményesen lehetett használni a lapon és összekapcsolni a mobillal. Mióta a Deluxe van meg azóta nincs olyan ,hogy kompatibilitási probléma,nincs olyan,hogy nem látja az eszközt,nincs olyan,hogy nem erre a verzióra való. Ráadásul önmagában többet nyújt mintha külön álló Bluetooth adapter.

De azért inkább arra lennék kíváncsi ,hogy maga a beépített alkatrészek azonosak-e a Deluxe lapban levőkkel?

Bár az is igaz az 5 év garancia többet ér a 3 év garanciával.Ezt ÉN IS ALÁÍROM :R

A bolt ahol vetted ott 3 év garanciát ad rá és a maradék két év-re megy neked kell megoldani a gariztatást? Gondolom ebben az esetben saját költségeden kell kipostáznod a cuccot dobozostul. JA ebben az esetben a dobozt nem DOBD KI :K :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.