Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Pist@bácsi válasza Tökmindegy (#350) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Bocs, igen Regular lesz

(#352) Tökmindegy válasza Pist@bácsi (#351) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

A linx abban a kis ablakban a start és a stop gomb között ezt írta.

finnished without errors in 3m 29 s

prime 95 alatt 1.256 a max

A real temp szerint 66 C a max
Linx alatt volt 70 is

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#353) Pist@bácsi válasza Tökmindegy (#352) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Ez teljesen jó. A hőfokok is rendben vannak.
Próbálhatod tovább csökkenteni a feszültséget.

(#354) Tökmindegy válasza Pist@bácsi (#351) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Na most beállítottam regulalra.
0.005 V ot adtam meg neki.
Futtatom a Linx et így a CPU-Z ben load ban 1.256 a max amit ad neki a lap afölé nem megy
Hőmérséklet az 70 a max de ahogy nézem olyan 66 az átlagos .

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#355) Pist@bácsi válasza Tökmindegy (#354) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Ez most 4GHz? Ha igen akkor nyugodtan tedd negatívra az Offsetet és csökkentsd a feszültséget

szerk:inkább átmentem privátba

[ Szerkesztve ]

(#356) Tökmindegy válasza Tökmindegy (#354) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Linx 10 perc után még nem dob hibát
egyszer felugrot 1.72 re a fesz de általában 1.256 ameddig felmegy.
Tehát most 0.005 V van beállítva,akkor a következő lépés 0.006 legyen ,vagy esetleg lehet 0.009 V is?
Mellesleg köszönöm a türelmedet:)
Nem vagyok egy tunig bajnok,igazán nem is szoktam foglalkozni,de azt gondolom ,érdemes meghallgatni a tanácsokat,szeretem ha stabil,és hosszú életű a gépem:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#357) Pist@bácsi válasza Tökmindegy (#356) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

folytassuk privát

(#358) jeni


jeni
félisten

Szia

AI Suite II mennyire hiteles?

Azon is vannak tuning opciók.
Nálam ezt bírta próba erejéig: igaz csak néhány percig ment,és újra indítva vissza tettem a normál alaphelyzetbe.

4968 Mhz
103,5x48 ^50%

(#359) jeni válasza jeni (#358) üzenetére


jeni
félisten

A következő 5000 Mhz feletti értéknél már kék halál volt.

[ Szerkesztve ]

(#360) Pist@bácsi válasza jeni (#359) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Auto tuningtól ez nem rossz. Főleg ha stabil és még hűthető is.

Őszintén szólva én még ki sem próbáltam. Az AI Suite II sincs fent.

(#361) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Elöljáróban szeretném megköszönni Gab.68,segítő készségét.

Tanácsára megosztanám veletek miket sikerült összehozni feszültségek terén,hátha másoknak is segítség lenne.
Nos 4Ghz en most az alábbi beállításokon 100% load mellett 1.240 a max feszültség amit a proci kap. Az átlagos ahogy néztem 1.230 körüli . 1600Mhz 0.960 V. a minimum.
A beállítások.
Load Line Calibration: Auton hagytam. Úgy vettem észre itt kevesebb feszt ad mint regular a 0% on
CPU Voltage: Offset
Offset Mode Sign: -
CPU Offset Voltage: 0,020V

Még megnézem ,hogy 1.2 környékén mennyire stabil de már számomra ez is egy nagyon jó elfogadható érték.
A hőfokok is lejjebb mentek LinX alatt eddig volt 70 fok is most a max 67 .

És még egyszer köszönet Gab.68 nak.

És mindenkinek kellemes húsvétot:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#362) cyber86


cyber86
őstag

A biosban kinél mire van belőve epu? És senki nem használja az ai suite 2öt?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#363) Hooper


Hooper
őstag

Üdv az Uraknak!

Becsatlakoznék a P8P67 táborba egy DELUXE lappal :C

Még nagyon új, a felét sem értem a biosban lévő újdonságoknak (giga 775röl váltottam) :D

(#364) cyber86 válasza Hooper (#363) üzenetére


cyber86
őstag

Hali. Neked hanyas bios van rajta?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#365) Hooper válasza cyber86 (#364) üzenetére


Hooper
őstag

1502.

Fenti kérdésedre: EPUt egyenlőre nem állítgattam, csak átraktam enable-re a kapcsolót a lapon.
WINből az AIsuitot max diagnosztikára használom majd (meg fan expert stb), a lényeges, teljesítményt befolyásoló dolgok állítgatásánál maradok a "rendes" biosnál.

"Tuningban" eddig csak annyit csináltam, h be tötlöttem a RAMok XMP profilját és átraktam a szorzót 40. WRM és társai egyenlőre kínaik még :)

BT GO!t betudta valaki lőni? Androidom van. Az appot felraktam, Mobility is fennvan.. a zeneátjátszó megy, más nem :F

[ Szerkesztve ]

(#366) cyber86 válasza Hooper (#365) üzenetére


cyber86
őstag

Nekem 1401-es van. BT GOt tesóm használja androidos telefonnal és működik neki gép restartot is tudja csinálni meg hőfokokat is le tudja nézni. A 1502es biosba milyen javítás is került bele?

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#367) Hooper válasza cyber86 (#366) üzenetére


Hooper
őstag

Nemtudom, azt se tudom mi volt az elődbe :D
Tegnap éjjel raktam össze az új konfigot. 1155ben még teljesen új vagyok.

(#368) Gabesz144 válasza Hooper (#367) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Már úgy vetted a lapot hogy a 1502-es bios volt fenn?
Pár emberkének már volt vele baja, nem akarja elfogadni elvileg az Asus GTX 580-as kártyákat, de lehet hogy más is előjön rajata.

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#369) Gabesz144 válasza Gabesz144 (#368) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Valaki tudna nekem segíteni?
Az alaplapi integrált hangkártya visszafoghatja a gép teljesítményét?
Haveromnál olyan probléma van hogyha egy komolyabb játékkal játszik pl: GTA IV akkor mikor komolyabb hangefektek vannak akkor 70 FPS-ről leesik neki 30-ra. Ezt megcsinálja ugyan úgy a leggyengébb grafikai beállításokkal is. Egy P67 Sabertooth lapja van i5-2500K, proci, 2x4 giga memória és egy ASUS GTX 580-as vga-ja. Ezen repülnie kellene a játékoknak :)) . Szerintem az integrált hangkártyával lehet valami mert nagyobb hangefekteknél csinálja. Valakinek volt vagy van hasonló problémája?

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#370) Hooper válasza Gabesz144 (#368) üzenetére


Hooper
őstag

Igen, az volt rajta, én nem frissítettem.
6850lesz benne.. remélem azzal nem lesz baja :P

Alaplapi visszafoghatja tudtommal.. bár szerintem nem kellene ennyire :S
Próbálja ki hangkártyával is, ilyen konfigba csak belefér egy Xonar d1/dx :D

[ Szerkesztve ]

(#371) Gabesz144 válasza Hooper (#370) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Eddig csak Asus GTX 580-ra panaszkodtak hogy azzal nem működik a 16x-os pci csatiba csak a 8x-os ba, de nem 100% hogy a bios baja.
Az a helyzet hogy nekem szinte ugyan az a konfigom van mint haveromnak kivéve a vga nálam egy Asus GTX 560ti DirectCuII, de nálam nincsen ilyen probléma pedig nekem is alaplapi hangkártya van.

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#372) jeni válasza Gabesz144 (#368) üzenetére


jeni
félisten

A 3 hete vett Asus P8P67 Deluxe lapban a 1401-s BIOS volt. Én nem is merem feltenni a friss BIOS-t,mert visszafelé állítólag nem tehető fel a korábbi verzió.

[ Szerkesztve ]

(#373) Gabesz144 válasza jeni (#372) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Igen visszafelé nem lehet frissíteni a biost ez olyan Asus baki :) erre azért kitalálhatnának valamit. Nekem a 1305-ös volt a Sabertooth lapomon de minden tökéletesen működik úgyhogy nem fogok biost frissíteni én se.

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#374) Pist@bácsi válasza Tökmindegy (#361) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Megnéztem én is meddig érdemes csökkenteni a feszültséget Offset módban 4GHz-en.

VCore 1.160V

Úgy tűnik az egésznek nem sok értelme van, majdnem ugyanazok a load hőfokok:
4GHz, Offset -0.070V, VCore 1.160V Prime95 51°C, LinX 56°C
4GHz, Offset -0.040V, VCore 1.232V Prime95 51°C, LinX 58°C

De ugyanezzel viszi a 4.3GHz-et
Offset -0.040V, VCore 1,216V Prime95 53°C, LinX 60°C

4.4GHz-hez már kevés...

[ Szerkesztve ]

(#375) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

Üdv

Tapasztalt valaki olyat, hogy alapbeállítások mellett (minden autón) nem akar 3,5 Ghz fölé menni terhelés alatt a proci? Pedig target cpu turbo speednek 3800 Mhz-et ír biosban.
Korábban működött normálisan, aztán toltam neki egy 4,6 Ghzet, vitte gond nélkül, de amikor visszavettem alapra, ez történt. Cmos resetet is próbáltam, de nem javult meg.
Ha manuálisan beállítom a 38-at turbo ratio-nak, akkor megy rendesen, szóval annyira nem nagy probléma, de azért mégis idegesítő.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#377) Tökmindegy válasza jeni (#376) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Van olyan ami az ASUS honlapján nincs is fent még pl a P8P67 bios (1506)

Ez hogy? Azért egy Bios nem játék akár honnan nézem,véleményem szerint csakis a hivatalos oldalról letölthetőket szabad használni. Persze mindenki maga dönti el :)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#378) Hooper


Hooper
őstag

Deluxe lapot (epu, cie stb) hogyan állítjátok be hogy mondjuk éjszakai töltögetésnél, minél kevesebbet egyen?
(2500K van)

(#379) Pist@bácsi válasza Hooper (#378) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Nem Deluxe sima, de gondolom ebben nincs különbség.
Epu-t a lapon lévő kapcsolóval bekapcsoltam, de fogyasztás mérővel mérve nem változott semmi, illetve 2-3W de gondolom ez mérési határon belül van egy ilyen konnektorba dugós mérőnél.
A C1E és a többi C state mind engedélyezve (asszem alapból is így van).
AI Suite-ban is lehet az Epu-t állítani, de így sem tűnt fel, hogy érdemben változna a fogyasztás.
Amúgy idle elég szépen visszaveszi a fogyasztást, 58-60W körül van.

A 60W a hálózatból felvett teljes, a CPU 5-6W CPUZ szerint

[ Szerkesztve ]

(#380) Pala válasza Gabesz144 (#369) üzenetére


Pala
veterán

Ezt azonnal csinálja neki a játék indítását követően, vagy esetleg csak 5-10-15perc játék után?

(#381) Gabesz144 válasza Pala (#380) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Ahogy valami komolyabb hang efekt van a játékba egyből. Nincs időhöz kötve ha az első percbe van valami komolyabb hang akkor már akkor csinálja. Crysis2 nél komoly lövöldözéseknél 25-30 FPS-re esik le, amúgy ha nincsenek pörgős jelenetek csak háttérzaj akkor 80-120 FPS-el repül. De ahogy valami komolyabb zaj van egyből csökken az FPS.
Nem értem hogy mitől csinálja nála mert nekem is ugyanaz az integrált hangkártya van és nálam nincs ilyen gond.

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#382) Pala válasza Gabesz144 (#381) üzenetére


Pala
veterán

Azért kérdeztem rá amúgy, mert - bármilyen furcsán hangzik - nekem a videokártya túlmelegedése pontosan ugyanilyen problémát okozott (mire rájöttem, hogy nem az integrált hangkarival és nem is az alaplappal volt a gond, huhhh... ). De az én esetemben csak néhány perc után jött elő, mikor már "kellően" felforrósodott a gpu.

Persze lehet, hogy csak a tünetem volt hasonló, és a probléma forrása teljesen más. De ha a videokártya hűtése teljesen okés, akkor én - próbaképpen - átmenetileg letiltanám az integrált hangkártyát a biosban, és megnézném úgy, hogy tényleg az-e a ludas.

(#383) Pala válasza Gabesz144 (#381) üzenetére


Pala
veterán

Jut eszembe...most látom, neked Sabertooth lapod van... tudnál írni róla röviden, hogy mik a tapasztalataid? Mennyire vagy elégedett vele, milyenek a hőmérsékletek, tuning, ilyesmik... Sandyre újítok májusban és ez a lap a kiszemeltjeim között van. :K Nekem sokat számít(ana), hogy az Asus ezt a lapot elvileg kifejezetten hosszútávú stabil és hűvös működésre tervezte, csak azt nem tudom eldönteni, hogy ez tényleg így van-e, vagy csak egy ügyes marketing az egész (bár szerintem erre a kérdésre csak évek múlva lesz válasz:) ).

[ Szerkesztve ]

(#384) Gabesz144 válasza Pala (#382) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Erre én is gondoltam de hamar elvetettem mivel megnéztem játék közbe a vga hőfokát és 53 fok fölé nem nagyon akar menni. Ezek a DirectCUII-es kártyák igen el lettek találva hűtés szempontjából az enyém se megy 50 fok fölé csak nagyon ritkán, igaz egy picit zajosak de még a határon belül van :) . Elvileg jövő héten ki lesz próbálva egy Asus xonar-al de addig megpróbáljuk a te javaslatodat. Ez eszembe se jutott hogy letiltsam az integrált kártyát :)) .
Köszi a segítséget :R

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#385) Gabesz144 válasza Pala (#383) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Nekem nagyon bejön ez a lap. Nálam semmi probléma nem volt még eddig de voltak már akiknél előfordultak hibák, elvileg a bios volt náluk a ludas de ez nem 100%
Nekem a legelső bios van rajta ezzel nálam minden tökéletesen működik.
Az egyik forumtárs már a legfrissebb biosal vette a 1502-el és nála valamiért nem akar az Asus GTX 580-as életre kelni a 16x-os PCI csatlakozóba csak a 8x-os ba.
Haveromnak szintén a legelső bios van fenn és neki semmi gondja az Asus GTX 580-al.
Én tuningolni nagyon nem szoktam de megnéztem azért mit tud egy i5-2500K ból kihozni,
5 GHz-ig elmentem 1.465v volt a feszültség és semmi probléma nem volt, de nekem megfelel az alap órajel is így is szépen pörög. Hőfok szempontjából hűvösebb mint a többi alaplap az biztos nálam az alaplap hőfoka most 28 fokos és nincsen +venti az alaplapon, azzal még hűvösebb lenne szerintem. De nálam a ház is közrejátszik mivel a Storm Sniper igen hűvös kunyhó :DDD szépen dolgoznak a 200-as ventik benne.

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#386) Pala válasza Gabesz144 (#385) üzenetére


Pala
veterán

Köszönöm! :R

Ez a bios-frissítéses macera (hogy nem lehet régebbi biost visszatenni), ez az egyetlen, ami kicsit zavaró, de remélhetőleg nem lesz gond.
Én úgy terveztem, hogy vennék mellé egy jó szellős házat (HAF912 Plust néztem ki, vagy a neked lévő Storm Snipert [Most éppen Storm Scout van, de ez nem vált be annyira]), + még egy 5 centis ventit a felszerelhető részre <- na ilyen ventit viszont fogalmam sincs, hol lehet kapni, az üzletekben többnyire csak 8-9.2-12-14-20 centiseket látok.
5GHz az szép! :) Hát én se akarom egyébként kihajtani a belét (szintén 2500K lesz), hanem mondjuk egy stabil 4GHz-et akarok belőni, lehetőleg alapfesz alatt. Amennyire utánanéztem, erre minden esély megvan.
PCIe slotokból viszont nem ártana, ha mindkettő tökéletesen működne, mert 2db Sapphire 6870-es megy beléjük. :)

(#387) Gabesz144 válasza Pala (#386) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Nincs mit! :C .
Hát igen Asuséknál ezt picit elszúrták hogy visszafelé nem enged biost frissíteni.
Nekem a Storm Sniper eddig nagyon bevált szép is, állítható a 3db 200-as venti fordulata, és nagyon jól szerelhető házikó. Eddig csak GTX 580-ról tudok ami nem működött a 16x-os PCI csatiba. Kipróbálta egy GTX 480-al az simán ment, az 580-ast kipróbálta egy másik P67-es lapba abba szintén nem ment, aztán kipróbálták egy AMD-s lapba abba ment az 580-as is :) .
Elég furi dolgok :DDD .
A 4 GHz az nem lesz gond, viszont a gyári CPU hűtőt azt cseréld mert igen hangos darab és nem is hűt olyan jól.

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#388) Pala válasza Gabesz144 (#387) üzenetére


Pala
veterán

Az cserélve lesz, konkrétan a mostani hűtőmet akarom használni, elvileg jó lesz rá (Xigmatek Balder). De ha valamiért mégsem, akkor veszek egy Noctuát. Egyelőre viszont elképzelhetetlennek tartom, hogy alapfesz alatti tuninghoz ne legyen elég ez a cooler. :)

Lehet, hogy a GTX580 és a P67 nem igazá szeretik egymást? :F X-akták! Pláne hogy egy Asus lap nem szereti az Asus vga-t.

Neked konkrétan melyik Storn Sniper van? Mert ahogy elnézem, létezik vagy 3-4 féle típus. Van, amelyik 30k, de olyan is, ami 42k. :F

(#389) jeni válasza Tökmindegy (#377) üzenetére


jeni
félisten

Itt a fórumon van egy Overlocker tag aki által találtam meg az adott oldalt.

(#390) jeni válasza Pala (#388) üzenetére


jeni
félisten

Nálam az Asus lapban Asus Ati 5870-s kártyám van,igaz nem egy GTX580

(#391) Pala válasza jeni (#390) üzenetére


Pala
veterán

Persze, nem is akartam általánosítani (szépen is nézne ki, ha semelyik Asus kártya semelyik Asus lapban nem menne :) ).

(#392) Gabesz144 válasza Pala (#388) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Nekem a Storm Sniper Black Mesh változat van pontosabban az SGC-6000-KXN1-GP típusú.
Itt találsz az enyémről 2 db képet :D .
Szerintem elég lesz a hűtő simán elbírja a 4 GHz-et még afölött is.
Ez az hogy haveromnál meg a régi biosal működik az ASUS GTX 580 DirectCuII a 16x-os PCI csatiba. Itt a fórumon vettem a házat Abri fórumtárstól 35 000Ft volt.

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#393) Pala válasza Gabesz144 (#392) üzenetére


Pala
veterán

Na ez pont az a ház, amit 40k fölött árulnak mindenütt. :)
És nem értem, miért, mikor az összes többi Storm Sniper 30k. És mindegyik ugyanolyannak tűnik, azt leszámítva, hogy valamelyik ablakos oldalú, a tied "grillsütős", meg van egy ilyen AMD-s kiadás (szintén ablakos, csak rá van festve egy sárkány). Ja meg még azt látom, hogy nem mindnek fekete a belseje! Én személy szerint mindenképpen feketére pályázom, kicsit lerontaná az összhatást a szürke belső. :)

Amúgy jók a képeid! :R Az lenne az igazi bónusz, ha a Noctua hűtő bordája is fekete lenne. :)

(#394) JoceeHunt válasza Gabesz144 (#392) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Gabesz, ma megrendeltem a Level 10-et. Remélem befér a D14 ebbe már :XD.
A hőfokokkal azóta sem változott semmi, nem értem az egészet, szétszedem darabokra a rendszert ha megjön az új ház, és írom a fejleményeket.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#395) Gabesz144 válasza JoceeHunt (#394) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Szerintem simán belefér :R .
Kíváncsi leszek hogy abba milyen hőfokok lesznek :) .

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#396) JoceeHunt válasza Gabesz144 (#395) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nekem is csigázza a fantáziám. Egyébként haverom így járt:

Betette a hűtőt (gyári), cuccokat mindent, oldallap nélkül magas volt a hőfoka. Utánanézett, feldobta az oldallapot, rárakott egy ventit, és 10 fokkal lejjebb ment neki a proci hő. Ez lehet? Ennyire számít a légáramlás?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#397) Gabesz144 válasza JoceeHunt (#396) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Hát nem tudom de az igaz hogy nekem is fenn van az oldallapon egy 200-as venti.
Még nem néztem a hőfokot anélkül de most megnézem :D .
Kíváncsi vagyok :P . Most 27-29 fok idle terhelés alatt kerek 40 fok.

[ Szerkesztve ]

Xbox Gamertag: Gabesz14415

(#398) JoceeHunt válasza Gabesz144 (#397) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Ez nagyon jó fok, szerintem tuti a lapnak köszönhető...

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#399) Pala válasza Gabesz144 (#397) üzenetére


Pala
veterán

Ezek nagyon durva hőfokok (jó értelemben). :D Monjduk én se panaszkodom az idle 38, load 50 miatt (prociban már ez is teljesen okés), de azért a 27 meg a 40, huh... Ennyit számít egy jó hűtés meg a jó szellőzés!

(#400) Gabesz144 válasza JoceeHunt (#398) üzenetére


Gabesz144
senior tag

Na nyúztam fél órát Crysis2-vel full grafikán de sajnos nálam nem volt 10 fokkalmelegebb sőt még 2-3 fokkal hűvösebb is volt :DDD .

Ennél feljebb nem akar menni :) .
Most 24 fok van a szobába nálam, szerintem ezek elég jó hőfokok.

Xbox Gamertag: Gabesz14415

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.