Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) jeni válasza SkyS1gn (#1246) üzenetére


jeni
félisten

ez kizárólag az EVO és a Deluxe lapokra érvényes mert az a USB 3 BOX és a a USB 3 PCI kivezetés helye

Nekem is szarakodik a prohardver oldal

(#1252) jeni válasza SkyS1gn (#1250) üzenetére


jeni
félisten

nem nekem kell az infó hanem az ETOM elvtársnak

én csak szállítom az infókat és szaporítom a hozzászólásaim számát :R

(#1253) ETOM válasza SkyS1gn (#1250) üzenetére


ETOM
addikt

Ha te meg elolvasod a hsz-m akkor nem írod kétszer h hova ne kössem :DDD Nem kell csesztetni egyből jeni tud segíteni am olvasom ezt a könyvet nyugi bocs a zavarásért. :DDD

(#1254) SkyS1gn válasza jeni (#1251) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vettem, én max egy pillantást vetettem az egészre mert nem használom, aztis most látom hogy 2 csatlakozó van rajta ezen a kivezetésen!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1256) jeni válasza ETOM (#1249) üzenetére


jeni
félisten

iEEE 1394 ez a csati a cameráknál van

(#1257) ETOM válasza jeni (#1256) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi szépen ebbe nem voltam biztos :R , hogy mire való megkavart mert mindegyiknél ott volt a kisképen ez a hátsó panel.

(#1262) sampe


sampe
aktív tag

Na mi az isten folyik itt? Ha a Jó Isten is úgy akarja, legkésőbb pénteken a tulajdonomban lesz az új konfig. Inkább örüljetek velem, minthogy egymást fikázzátok :K !

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1263) SkyS1gn válasza sampe (#1262) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Gratulálok! Sok sikert hozzá! :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1264) sampe válasza SkyS1gn (#1263) üzenetére


sampe
aktív tag

Köszönöm! Nyögvenyelősen kapartam rá össze a lóvét, de kellett még egy új dvd író is ami satás :D

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1265) SkyS1gn válasza sampe (#1264) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Énis elég nehezen, nekem nincs de BF3 idejére mindenképp kéne mert a régi nekemsem jó, mert ezeket a lapokon már nincs az a csatlakozó :S :/ :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1266) sampe válasza SkyS1gn (#1265) üzenetére


sampe
aktív tag

4700 ért vettem valami necet 7XXX széria v mi, néztem róla egy gyors review et megkapta a plöcsnit aztán ment is a kosárba bf3 már nem a dvd olvasón fog múlni elhiszed? :D

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1267) SkyS1gn válasza sampe (#1266) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De azon :D nekem minden 1000ki volt számolva, majd ősszel talán, na én alszok, cscs

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1268) jeni válasza SkyS1gn (#1267) üzenetére


jeni
félisten

Sony Optiarc 7260S ami ma kapható olcsón és szépen ír,de nagyon zajos működés alatt.

a Samsung 223L/F/B vagy 222A/B vehető típus.

(#1269) SkyS1gn válasza jeni (#1268) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Na hát akkor azt nemveszünk :D
Amúgy nemsokat, sőt egyántalán nem használok lemezeket már!
Majd nézek van ilyen 5rongy magasságában több típus is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1270) sampe válasza jeni (#1268) üzenetére


sampe
aktív tag

pont azt rendeltem :)

nekem bőven elég, amíg feltelepül vele a w7 meg a bfbc2 :)

ezek a samuk milyen árba vannak?

várjunk csak, mi a különbség a dvd ram, és dvd rom író között? :B

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1271) 7


7
addikt

Cris99, Mampa és Atimester 3 óra pihenőt kaptak a csinos kis balhéjuk miatt. Lesztek szívesek a jövőben kulturáltabban megnyilvánulni, és emberként viselkedni a másikkal.

(#1272) wutuka


wutuka
aktív tag

Akkor most ismét szerepeljen egy szakmai kérdés,hátha valaki tud rá válaszolni,mert nagyon érdekelne a megoldás... :))

Tudja valaki,hogy mi az a BIOS IMAGE file? :U :U :U

Lionel Messi : The Best !

(#1273) Jorus válasza wutuka (#1272) üzenetére


Jorus
nagyúr

A BIOS-t tartalmazó file. Itt olvashatsz bővebben a frissítésről.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1274) Atimester válasza sampe (#1270) üzenetére


Atimester
aktív tag

A DVD–ROM-lemezek előre írtak, „házi” írásuk nem lehetséges, olvasásukhoz szükség van egy DVD–ROM-olvasóra. A lemezek körülbelül 4,7 GB adatot képesek tárolni egy rétegen; vannak kétrétegű lemezek, ezek összesen körülbelül 8,5 GB adatot tartalmaznak.

A DVD–RAM egy kicsit kilóg a sorból, külön tárolója van, mely miatt természetesen már az olvasásához is másfajta eszköz kell, mint a többihez. Befogadóképessége 4,7 GB oldalanként, nevéből eredően tetszőleges elérésű, többször írható.

Forrás: Google, Wikipedia

Attila

(#1275) Atimester válasza Jorus (#1273) üzenetére


Atimester
aktív tag

Szia Jorus!

Van tapasztalatod a sima szorzó záras procikról? (nem K-s)
Sima i7 2600-as procikat meddig lehet húzni ebben a lapban?

(Asus P8P67 alaplap + i7 2600)

Attila

(#1276) wutuka válasza Jorus (#1273) üzenetére


wutuka
aktív tag

Nekem az a gondom,hogy az ASUS AI Suite nem frissíti neten keresztül a BIOS-t (1704) ennek hiányában.Nincs a szerveren mondja.File-ból sem frissít,hiába töltöm le a ROM-ot a szerverről...

Lionel Messi : The Best !

(#1277) jamo válasza wutuka (#1276) üzenetére


jamo
tag

Az nekem sem frissített. Szedd le innen:[link] kitömöríted felmásolod egy pendrive-ra majd Biosba Advanced mode és Ez flash ott kiválasztod, h miről és már csinálja is.

(#1278) jeni válasza sampe (#1270) üzenetére


jeni
félisten

írd meg,hogy pontosan hova költöztek ki a garázsból :Y a rendes boltba az Europark környékére,amennyiben személyesen mész oda majd

(#1279) XaraX válasza Atimester (#1275) üzenetére


XaraX
addikt

Látom, vége a hozzáértő hozzászólásoknak...
Jártam itt tegnap is, de még egy régebbi moderátori jótanács hatásaként távoltartottam magam. :)
Szóval Savanyának hihetsz, biztos vagyok benne, hogy tudja, mit beszél.
A procid ugye nem szorzózáras, mint tegnap kifejtették számodra, hanem limitált szorzós.
Nekem nem volt sima cpu-m, de ha Savanya azt mondja, 42-ig lehet emelni, akkor tuti addig, neki van és volt több is.
H-s lapban erre nincs lehetőséged, csak P-s és Z-s lapban.
Ehez még tudsz némi BCLK-t emelni, de 105 fölött kevés lap tud stabil maradni.
Jellemzően 103 körül azért stabil mindegyik.

(#1280) Atimester válasza XaraX (#1279) üzenetére


Atimester
aktív tag

Szia XaraX!

Köszönöm! :R
Igen, van itt két, néhány hónapja regisztrált, nagy tudású versenyző, akik nevét nem írhatom le, mert személyeskedésért már engem is figyelmeztetett a Moderátor. Az egyik már téged is kioktatott az alapfesz fogalmáról az ASRock P67 alaplapok topikjában, mert ő annyira gyakorlott, és tegnap nekem is elmagyarázta, hogy a sima i7-eseket egyáltalán nem lehet húzni. (Bár nincs neki sem Asus P8P67 alaplapja, sem i7-2600 processzora, de ő jobban tudja mindenkinél. :D ) A másikuk meg mindenhez hozzászól 3-4 alklommal, sokszor feleslegesen, és adják egymás alá a lovat.
Szóvá is tettem, hogy ez a fórum szakmaiságának a rovására megy …. de hagyjuk ….. törölve lett az összes hozzászólás, sőt én is kaptam egy figyelmeztetést....

Minden esetre köszi az infót. Közben kénytelen voltam külföldi fórumokon is utána nézni. Egyenlőre 39x102,6 –tal sikerült belőnöm 4GHz-et a sima i7-2600 procimmal, de volt, akinek a 40-es szorzót is sikerült fixálnia. Azokra a beállításokra vagyok kíváncsi…

Ha majd sikerül más fórumokról összeollóznom a tapasztalatokat, és végig tesztelem őket, akkor majd írok róla egy cikket….

Attila

(#1281) psylocybin válasza wutuka (#1276) üzenetére


psylocybin
csendes tag

wutuka,
mivel nem derult ki milyen lapod van
itt egy [link] p8p67 evo vs win7 x64-hez frissitett driver lista
toltsd le a bios filet 1704 vagy 1850 es AI suitbol is frissitheto lesz (Update BIOS from file!!). ne internetrol frissitsd, az nem mukodik senkinek sem :)

i7 2600K/Corsair Dominator 4GB @ 2133 MHz/P8P67 EVO/1x ASUS Radeon 5850/Samsung SyncMaster 2493 @ 1920x1200

(#1282) psylocybin


psylocybin
csendes tag

na a lényeg lemaradt...
1704+-hoz KELL!! ez az update:

Intel(R) Rapid Storage Technology Driver Software V10.5.0.1026 for Windows Vista/7 32bit & 64bit.(WHQL)

szintén megtalálható az előbb linkelt listában -> SATA szekció

i7 2600K/Corsair Dominator 4GB @ 2133 MHz/P8P67 EVO/1x ASUS Radeon 5850/Samsung SyncMaster 2493 @ 1920x1200

(#1283) wutuka válasza psylocybin (#1282) üzenetére


wutuka
aktív tag

Köszi,megpróbálom a dolgot. :)

Lionel Messi : The Best !

(#1284) gyilkos répa válasza gyilkos répa (#1143) üzenetére


gyilkos répa
tag

Sziasztok, itt nem jött válasz, de az egyik probléma megoldódni látszik (double post).

Azt találtam, hogy amennyiben a SPREAD SPECTRUM-ot a CPU-nál ENABLED-re (és nem a default AUTO-ra) állítom, elsőre indul a gép.

üdv,

GYR

(#1285) SkyS1gn válasza gyilkos répa (#1284) üzenetére


SkyS1gn
félisten

igen? tegnap azthiszem 2x indult megint :S

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1286) Atimester válasza jeni (#1278) üzenetére


Atimester
aktív tag

http://lambdacomputer.hu/

Jól eldugott kis bolt. (Ismerem.) Az EuroPark-tól még lejjebb van úgy kb. 200-300 méterrel. (Az OBI és a Tűzoltóság után.) Vagy a Határ úttól 1 villamos megálló. És nincs külön tábla vagy plakát. Az Opel kereskedéssel szemben, az Üllői úti butik sor mögött egy azzal párhuzamos másik épületsor közepén van. Elsőre én sem találtam. Viszont jó fejek a srácok, és segítő készek….

Attila

(#1287) sampe válasza jeni (#1278) üzenetére


sampe
aktív tag

sajnos futár küldi ki a cuccost, a gls állítólag dél és 1 ó ra között ér ide hála a jó Istennek :), megkérdeztem tőlük hátha tudnak e Rev 3.1 es lapot, körbetelefonálgattak, érdeklődtek, de sajnos nem tudnak szerezni így marad a sima 3.0 :) jó lesz remélem!

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1288) SkyS1gn válasza sampe (#1287) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mert 3.1 miben különbözik?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1289) sampe válasza Atimester (#1274) üzenetére


sampe
aktív tag

Most már nagyjából világos, köszönöm szépen! :R Lényeg hogy a w7 meg a BF feltelepüljön ;]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1290) psylocybin válasza sampe (#1289) üzenetére


psylocybin
csendes tag

holnap várjuk a beszámolót az új vasról :)

i7 2600K/Corsair Dominator 4GB @ 2133 MHz/P8P67 EVO/1x ASUS Radeon 5850/Samsung SyncMaster 2493 @ 1920x1200

(#1291) sampe válasza SkyS1gn (#1288) üzenetére


sampe
aktív tag

ahogy olvasom, a 3.0 verzióban NEC, a 3.1 ben pedig Asmedia usb3 vezérlő van, továbbá ahogy látom a sata 3 vezérlővel is babráltak

psylocybin: hát ha holnap megjön, úgy beszopódok a bf elé hogy az nem igaz! :DDD 3 hónap mindenféle game nélkül, :'(

vettem am egy Adata S102 USB3 pendrive-ot is 16 gigásat, kíváncsi leszek hogy teljesít majd, fater laptopján 20 mb /s másolta fel a filmet rá, elvileg 58 mb-ra vannak hitelesítve

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1292) nano222


nano222
csendes tag

Üdv

Mit jelent B3 és az R3.0 a verzió számot vagy a javítót változatot

Előre is kösz

(#1293) sampe válasza nano222 (#1292) üzenetére


sampe
aktív tag

A B3 kód az intel újabb chipjeivel felszerelt lapokat jelenti. A rev 3 pedig az alaplap verziószámát, a B2 es chipszettel szerelt lapokat levették a termékpalettáról, így azokat már azért nem találod meg sehol. Csak a javított verziókat :K

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1294) SkyS1gn válasza sampe (#1291) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tök8, egyiket sem használom :DD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1295) sampe válasza SkyS1gn (#1294) üzenetére


sampe
aktív tag

Ehunn nézzed e :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1297) sampe válasza SkyS1gn (#1296) üzenetére


sampe
aktív tag

:)

Melyik bios verzióra érdemes majd felfrissíteni a dögömet? ;]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.