Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) JoceeHunt válasza seederking (#3400) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Húú, valami ilyesmi rémlik az ősidőkből, de abszolút nem használtam. Talán a kikapcsolás az megy, de nem vagyok benne biztos. Google?

Gyári oldal a Pro-ról:
Diverse BT Enjoyment, New Technology Lifestyle
Onboard Bluetooth wireless design enables smart connectivity to Bluetooth devices with no additional adapter. ASUS BT GO! comes with 7 special functions that offer a significant breakthrough in Bluetooth evolution, including Folder Sync, BT Transfer, BT Turbo Remote, BT-to-Net, Music Player, Shot and Send, and Personal Manager. All are accessible through the exclusive, user-friendly ASUS interface.

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#3402) dredbiro válasza JoceeHunt (#3399) üzenetére


dredbiro
senior tag

1 ventit a CPU fanra (ajánlom a kifele fúvót ), a három plusz mehet a maradék helyre,1 marad molexen, (ennek értelemszerűen ugrik a vezérlése )
nálam is hasonló a felállás,igaz én venti vezérlővel fogom megoldani,nem szeretném leterhelni az alaplapot teljesen

Good hunting,STALKER !

(#3403) JoceeHunt válasza dredbiro (#3402) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Köszi!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#3404) dredbiro válasza JoceeHunt (#3403) üzenetére


dredbiro
senior tag

nincs mit, azért majd írj hogy miként sikerült mégis megoldani / összehozni :K

Good hunting,STALKER !

(#3405) tomic


tomic
addikt

Rendezgettem a mappáimat és ezt találtam. Régi szép emlék a megboldogult lapról és a prociról.

(#3406) dredbiro válasza tomic (#3405) üzenetére


dredbiro
senior tag

szép eredmény :K

Good hunting,STALKER !

(#3407) tomic válasza dredbiro (#3406) üzenetére


tomic
addikt

Köszi.
De sajna elhalálozott.Beáztattam a vízhűtéssel és elszált a lap, a proci,a ram.
Ez volt a max amit elértem vele léggel.
[L:/dl/upc/2015-01/16/137403_ci11upjl1kg1t9ge_untitled.jpg](IMG:/dl/upc/2015-01/16/137403_ci11upjl1kg1t9ge_untitled.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Ez meg alulfeszelve.

Most nézem G850 van. Ezt vettem mikor várta a gariztatásra. Picit nyúztam.

[ Szerkesztve ]

(#3408) dredbiro válasza tomic (#3407) üzenetére


dredbiro
senior tag

ez akkor is szép eredmény, akármerről nézzük. sajnálom hogy megúsztattad.nekem ez megmarad,mert így sem nagyon tudom kihasználni a rendszer adottságait,később lesz még kisebb upgrade rajta, aztán lesz egy faja kis konfigom :R nem merem piszkálni a pci vezérlő órajelét ,mert nagyon gyorsan haza lehet vele vágni a rendszert, sok helyen ezt olvastam.nálam minden alapon működik,jelenleg amire használom,arra bőven elég

Good hunting,STALKER !

(#3409) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok van egy p8p67 pro rev 3.1 lapom vettem egy proci hütött és a biosban ,a fan speed piros ,alacsony a szám ,nem tudom hogy mit kellene állitanom segitenétek,,

(#3410) Vadasz1 válasza Vadasz1 (#3409) üzenetére


Vadasz1
tag

Sikerült megoldanom,de most a biosban nincs TURBO RATIO ahol tudnám huzzni a procit mi lehet a probléma

(#3411) Svájcinéger válasza Vadasz1 (#3410) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Windows alól az ASUS AI SUITE-tal sem tudod ? Kiválasztod, hogy FAST vagy EXTREME és megoldja magának. Nekem a 2500K-t 4300-ig húzta.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#3412) Vadasz1 válasza Svájcinéger (#3411) üzenetére


Vadasz1
tag

Szia 8.1 alatt nem tudom fel rakni az ASUS AI SUITE-t,igy nem tudom ki próbálni

(#3413) Oliver1982


Oliver1982
csendes tag

Sziasztok!

Eleg fura gondom van, es sehol nem talaltam megoldast :S

Config:

MB: Asus P8P67 Pro Rev 3.1
Cpu: i5 2500K
GPU: GTX580 Matrix
Mem: 16GB Ram
OS: Win 8.1 Pro

Kb 2 napja miutan lekapcsolom a gepet minden kikapcsol kiveve a ventillatorok (GPU,CASE,CPU) egyedul a tap ventije all meg. Reseteltem a BIOS-t de semmi, update is megvolt, semmi... Ezutan teljesen szetszedtem a gepet, mikor a tapra csak a ventiket rakom alaplapot nem akkor ha aramot adok a tapnak, nem mennek a ventik, de ahogy radugom az alaplapot is, egybol elindul minden. VGA venti, CPU huto, haz ventik, minden, kiveve a tapban levo. A gep mukodik rendesen, nincs teljesitmeny ingadozas vagy akarmi, egyszeruen csak nem kapcsol le. En a tapot kizarnam, mert akkor a ventik is mennenek alaplap nelkul is. Sok forumon irtak, hogy Asus "glitch" sok alaplapnal, es a CMOS reset segit, de en esetemben nem. Masik amit talatam amit az asus oldal is ir:

http://www.asus.com/support/FAQ/1005498/

Az a IEEE 1394 controller power managmentbe be kellene allitani, hogy a computer kikapcsolhatja. Ezzel csak az a baj, hogy win8.1-ben nincs power managment ful, ennel a controllernel.
Legyszi segitsetek, ha valaki tudna valamiben,mert mar nagyon idegesit a dolog. :W :W :W

(#3414) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

AsusP8P67 Evo lapom van és az a gondom,hogy rohadt gyenge benne a bluetooth.Van fönt driver meg működik is de pl a telefonomról ha hallgatok ugyan azzal a fülessel zenét,a gépről kb 3-4 méter után már szaggat csúszik a hang.Miközben a telefonnal semmi ilyet nem tapasztaltam.
Kerestem drivert de mindíg ugyan azt dobja ki.

Esetleg van valami ötletetek,tapasztalt valaki ilyet,lehet ezen valahogy segíteni?

Köszi

(#3415) Petyyyyy válasza seederking (#3414) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ugyanez volt a P8P67 Pro-nál is. ~ 3-4 méterig oké volt a zenelejátszás, onnantól szaggatott. Ennyit tud.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3416) miska17


miska17
tag

Üdv !
Windows 10-et próbált már valaki ezzel az alaplappal ?
Driverek miatt kérdezném, mert Asuséknál 8.1-el megálltak.....

(#3417) keke69 válasza miska17 (#3416) üzenetére


keke69
őstag

Szia! Nekem azzal van az elejétől kezdve(mióta win 10 van) minden probléma mentesen megy rajta!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3418) miska17 válasza keke69 (#3417) üzenetére


miska17
tag

Örülök,hogy jól megy; 32 vagy 64 bites verziót használsz ?
Driverekből mit tettél fel? 8.1-et ?

(#3419) keke69 válasza miska17 (#3418) üzenetére


keke69
őstag

Volt rajta 32 is de jelenleg 64 bites van. Semmit nem kell feltenni a Win 10 feltesz mindent de ha gondolod feltehetsz magadnak amelyiket akarod!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3420) miska17 válasza keke69 (#3419) üzenetére


miska17
tag

Köszönöm a választ, sokat segítettél !

(#3421) keke69 válasza miska17 (#3420) üzenetére


keke69
őstag

Nagyon szívesen!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3422) dredbiro válasza miska17 (#3416) üzenetére


dredbiro
senior tag

Nálam is majdnem a megjelenés óta fent van és tökéletesen megy, Semmit nem telepítettem, mindent felpakotl maga :K

Good hunting,STALKER !

(#3423) miska17 válasza dredbiro (#3422) üzenetére


miska17
tag

Ez azért megnyugtató ,thx !

(#3424) dredbiro válasza miska17 (#3423) üzenetére


dredbiro
senior tag

igen és ami a legjobb benne hogy még működik is rendesen. egyedül a bluetooth az amihez nem találok rendes fájl kezelő progit de a feladatát így is ellátja azzal amit maga tett fel hozzá:R

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#3425) goro1000


goro1000
aktív tag

Van egy ilyen lapom de csak crossfire-t támogatja.Meg lehet valahogy hackelni hogy mennyen benne két nvidia kártya?Kettő ilyen kártyáról van szó

(#3426) dredbiro válasza goro1000 (#3425) üzenetére


dredbiro
senior tag

ez a kérdés már engem is foglalkoztatott régebben, de szerintem nincs rá működő megoldás.

Good hunting,STALKER !

(#3427) miska17


miska17
tag

Visszatalálós....

(#3428) winhate válasza Csorbi (#701) üzenetére


winhate
őstag

Sajnos nálam is probléma van emiatt :(((

Ugyanugy alvás/hibernálás probléma.
PLL kikapcsolva de még így is szénnéfagy.

A hivatalos oldalon ezeket írják:
[link]
[link]

Remélem még hogy a winya (felpörgés) miatt döglik meg kékhalál -al.
Utána nem tom mit lehetne még tenni.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#3429) Csaber válasza winhate (#3428) üzenetére


Csaber
senior tag

Gratulálok sikerült válaszolnod egy 2011-05-20 07:49:03 -kor írt hozzászólásra :D

amúgy visszatalálós hozzászólás , kezdem úgy érezni kezd kevés lenni a i5 2500 K szóval jövök segítséget kérni :D mert régen tuningoltam ebbe már azt se tudom mit hova kell állítani:D

[ Szerkesztve ]

(#3430) winhate válasza Csaber (#3429) üzenetére


winhate
őstag

Ez gondolom csak téged zavar.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#3431) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok!Van egy rév 3.1 ilyen alapon és az istenért sem akarja lekapcsolni a ventiket stb mikor kikapcsolom a gépet! Már volt reset,bios,beállítás elemcsere Win 10 átállítás Win 7 el is próbálkoztam még amit sikerült angol forumokrol megértenem de semmi.Ugyanúgy megy ez a szar kikapcsolás után ha kell ha nem.Valakinek esetleg lenne valami ötlete a megoldásra? Előre is köszönöm!

Zoolee

(#3432) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Szóval immáron a gépről írok talán érthetőbb lesz!
Asus p8p67 pro rev 3.1 alaplap a gép leállítási kísérlete után sem áll le.A windowsból kilép (tesztelve win10 és win7) de minden más áram alatt marad és dolgozik,ventik ledek stb.
Angol fórumokról amit lehet kihámoztam a témáról de nem segített a cmos reset és a többi hókuszpókusz sem.
A gépet minden esetben a táp kapcsolójával lehet csak leállítani,de pl az újraindítás a rendszerből tökéletesen működik!
Esetleg ha valaki találkozott hasonló problémával és tud megoldást annak a segítségét szívesen venném!
Köszi!

Zoolee

(#3433) Topanka


Topanka
aktív tag

Sziasztok!
Úgy látszik sokan bajlódnak ezzel az ASUS P8P67 PRO alaplappal. Én is. De ez véglegesen leállt. A RAM piros led-je folyamatosan ég, csak a ventik pörögnek fel, és semmi. A monitor semmi jelet nem észlel. Persze ezt megelőzte egy két kékhalál féle jelenség, kép lefagyás.
Monitor próbálva másik PC-én, jó
Alaplap kapott másik tápról betápot, minden ugyanaz.
Még két másik VGA is kilett próbálva, semmi.
4 db Corsair RAM kivéve, egyenként különböző slottokba kipróbálva közben lenyomva a RAM ok gombot, piros led először villog, gyorsul, és folyamatosan ég.
Elszállt az alaplap?
Ha igen, az Intel Core 2600k Sandy Bridge proci alá hol és milyen alaplapot tudok venni?
Tud valaki ebben segíteni? Bár itt a fórumon több a kérdés, mint a válasz. De hátha.

(#3434) jeni válasza Topanka (#3433) üzenetére


jeni
félisten

Bármilyen 1155 tokozású lapot vehetsz,boltban már inkább a H61 lapok vannak 3 év garival,lassan azok sem lesznek kaphatóak.
Az Ipon és a Aquacomp már nem is árul 1155 lapokat!!
A hardverker boltban még van pár darab.

ebből tutira van még
LÁTHATÓD NINCS VÁLASZTÉK!!!

Ellenben itt vannak újnak tűnő alaplapok!

[ Szerkesztve ]

(#3435) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok van egy Asus P8P67 pro lapom és 3db memóriám de csak 2 ismer fel,külön külön mennek a biosban látom 2db 4gb-os és egy 2gb-os de csak 8 gb-ot látok a rendszerben,mi lehet a probléma

(#3436) tothgaba


tothgaba
újonc

Üdv
Nemrég került hozzám egy alaplap Asus p8p67 rev3.1. A CPU +8 betápból az első 4 tűből az egyik hiányzik, a második 4 re próbáltam tápot rákötni,. De csak felpörgeti a ventiket majd leáll és ezt ismétli. Szerintetek menthető még vagy halott? CMOS reset természetesen volt

(#3437) oxalisz válasza goro1000 (#3425) üzenetére


oxalisz
tag

Az n-vida oldalán kellene utána nézni, hogy van-e a kártyához SB alá sli profil. Ha nincs úgy jársz, mint én a 2 db quadro FX-3450-s kártyámmal... Keresni kell az infót, közlemények és társai között, nem dicsekszenek vele.

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#3438) palocz


palocz
tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy lenne 1 asus p8p67 evo alaplapom, amihez szeretnék venni procit, és ramot. És az lenne a kérdés, hogy proci és ram nélkül is be kellene kapcsolni a lapnak? A ventit amit a lapra dugok, fel kellene pörögjön? Mivel tápra dugva a ledek világítanak, de a pover gomb lenyomására semmit nem csinál. Viszont a 775-ös lapom be kapcsol proci és ram nélkül. Köszi előre is a választ és a segítséget

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

(#3439) palocz válasza palocz (#3438) üzenetére


palocz
tag

Meg köszönném a segítséget, mivel ha a lap a rossz, nem vennék procit és ramot külön, hanem vennék 1 komplett alaplapot procival rammal.

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.