Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) melega


melega
őstag

Nagyon jó esett az új Ac játékok után a régi jó hajós Acket elővenni, élveztem nagyon a nyílt tengeri osztogatást fosztogatást.

Srácok az új AC játékok után iszonyatos élmény volt elővenni a régieket.

A Black Flagban írtam hogy szinte mindent megcsináltam sztori mód másodjára is 82%os

A gyors spanyol hajó elsüllyesztéséhez meg kellett szereznem az LT+A gombra történő gyorsulást ahhoz a térkép bal alsó sarkában lévő hajót kellett elsüllyesztenem.
A kísértethajó és a két legendás angol hajó jóval könnyebbek voltak.

A másik a Rougba is 82%os a story mód ott is szinte mindent megcsináltam az animus töredékek összeszedésén kívül az is nagy élmény volt újra.

Viszont úgy az Origins, Odyssey, Black Flag hajós csatái, és a Black Flag összes legendás hajója semmi nem volt a Storm Fortresshez képest.

Nem elég hogy lőtt mint a gép háromsorozatos ágyúval, azt gyorsulással kellett kerülgetni az ágyúgolyókat 2 óra volt az a küldetés.

A Storm Fortresst meg a kettő hajó aki védte az egyik öngyilkos merénylő volt aki mindig nekem jött.

Istentelenül nehéz volt, de meglett.
Rengeteg olajos hordót bedobáltam miatta a vízbe

Meg is szereztem a templomos mester ruhát.



Kipucolva a legendás hajóktól sőt a nagy hajóktól is, a River Valleyt is.
A legjobb kardok megvéve


Ugyanezeket a sikereket értem el a Black Flagban is mint a képeken láttok!

Imádtam őket, meg az Ezio Cllectiont mellettük.
Soha nem jön vissza a hangulatuk!

Az új Ac is fasza lett élveztem nagyon, de az már csak névleges AC egy kis AC, egy kis For Honor, egy kis Witcher, egy kis dark souls, meg egy kis koppintás vikinges játékokból.
Ez a véleményem

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.