Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53881) myckey válasza callmeakos (#53880) üzenetére


myckey
veterán

Így-így...ismerős, ahogy írtam is példának. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53882) etomcat


etomcat
tag

Az közismert, hogy manapság az anime gyártás jelentős részben koreai munkaerővel, ill. Koreában történik - de az kevésbé közismert, hogy akár Észak-Koreába kiszervezve is:

https://www.38north.org/2024/04/what-we-learned-inside-a-north-korean-internet-server-how-well-do-you-know-your-partners/

(#53883) myckey válasza etomcat (#53882) üzenetére


myckey
veterán

a főnök szereti a dolgot, tuti. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53884) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom itt sokakat nem érint, de hónap elején jött a hír, hogy a Solo Leveling manhwa megjelenik magyarul is a Fumax gondozásában.

Live-Die-Respawn

(#53885) KISDUCK válasza oriic (#53884) üzenetére


KISDUCK
addikt

Engem az érdekelne hogyan tervezik ezt terjeszteni, mert telefonra van szabna, nem pedig nyomtatott formátumra.

(#53886) oriic válasza KISDUCK (#53885) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom ahogy külföldön:


Live-Die-Respawn

(#53887) KISDUCK válasza oriic (#53886) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az igen, nem tudtam hogy van belőle már létező nyomtatott verzió. :DDD Eddig abban a tudatban voltam hogy a webtoonokat/manwhakat csak online/telefonos terjesztésre gyártják.

(#53888) coco2


coco2
őstag

A Kono Suba-ban mikor voltak ezek a részletek? Kajak nem találom :F

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#53889) oriic válasza KISDUCK (#53887) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy én sem tudtam, csak most a hír miatt rákerestem :DDD

Live-Die-Respawn

(#53890) oriic válasza coco2 (#53888) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a nemrég indult Season 3 openingjéből egy részlet. 01:07-től

Live-Die-Respawn

(#53891) myckey


myckey
veterán

Napi Dragon Ball...

Dragon Ball karakterek Cartoon Network stílusban és Goku a multiverzumban...
AI által generált karakterek... ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53892) myckey


myckey
veterán

Toriyama Mester kapcsán...

Sand Land: The Series
Mozi után, itt a sorozat is, mely kicsit ki lett bővítve...13 epizód, 25 percesek. Május elsején, jön a befejező epizód.

The anime feels so refreshing, has a great sense of dynamic storytelling and reminiscing feeling of original Dragon Ball. The pacing and blend of the cgi and original 2D anime format is executed so well with Akira designs and art style. The character development, adventure and world building theme is so heavily in tuned in this lore. It's a 10/10. I hope they keep the anime as long form ongoing series. It's too good to stop after 1-2 seasons. This is another legacy in the making. Thank you, sensei Akira Toriyama. Rest in peace and may your legacy continue to reach many more generations to come.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53893) myckey


myckey
veterán

Spy x Family: Code White

Megvan a Mozi program :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53894) consono válasza myckey (#53893) üzenetére


consono
nagyúr

Erről nem is hallottam még :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#53895) myckey válasza consono (#53894) üzenetére


myckey
veterán

‘Spy x Family Code: White’: Crunchyroll Introduces U.S. Moviegoers to Tatsuya Endo’s Secret Agent Household
Most kikerült globálisan is a mozikba...

SPY x FAMILY
Tatsuya Endo mangaja.

Spy & Family Series
277.9 K értékelés alapján, közel 5 csillagos.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53896) consono válasza myckey (#53895) üzenetére


consono
nagyúr

A filmről, teeee ;] A sorozatot nézzük a lányommal :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#53897) myckey válasza consono (#53896) üzenetére


myckey
veterán

Ismétlés a tudás... ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53898) consono válasza myckey (#53897) üzenetére


consono
nagyúr

Évismétlés meg a nagyanyja, tudom :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#53899) Szancsó válasza myckey (#53893) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Ez az egyik, amivel elmaradtam az idők során, de a filmet gondolom célszerű a 2 évad után nézni: mer' akkor igencsak sűrű hétvégém lesz :)
(Vagy azt lehet tudni, hogy meddig vetítik? Remélem nem csak 1 hét...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#53900) myckey válasza Szancsó (#53899) üzenetére


myckey
veterán

Nem kötődik szorosan a 2 évadhoz a Mozifilm. Lehet önállóan nézni, különálló sztori.
Mint a Demon Slayer: To the Hashira Training is élvezhető volt idén a moziban, különösebb háttérinfo nélkül. ( nekem mondjuk pont nem jött át amit adtak, de jól festett, és az egyik legjobb jelenetet láttam moziban, megérte... )

Szrk:
Egyik moziban kapásból 2 hétig lesz vetítve, tegnaptól...( tovább nem láttam műsorlistát )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.