Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50968) Hintalow


Hintalow
senior tag

Uh, hát nekem sem ma kezdődött...
Az elsők amit láttam, még kb 90-91 körül lehettek, amikor elkezdtek a lakótelepen bejönni a külföldi műholdas csatornák, és rajta a Robotech (ami ugye a Super Dimension Fortress Macross amerikanizálva) Saber Rider and the Star Sheriffs, Captain Future, Ulysses 31, meg Attack no 1 :D
aztán 94-95 körül valamelyik német adón (rtl2 talán) ráakadtam a Fushigi no Umi no Nadia-ra, és kész, ott minden elveszett, teljesen rávadultam, annyira más volt mint az addigi, nagyrészt amerikai rajzfilmek :Y
A 90-es években (főleg a második felében) azért már valamennyi infó azért eljutott hozzám hogy milyen animék létezhetnek még (576 kbyte manga mánia rovatból, meg külföldről kapott magazinokból) de csak vágyakoztam az ott látott Bubblegum Crisis, Cyber city odeo, Ghost in the Shell és társaira, mert akkoriban nem lehetett ilyenekhez hozzájutni.
Emlékszem mekkora flesh volt amikor megjelent a zenecsatornákon a Wamude Project a King of my Castle-el és a You're the Reason-al, az volt még egy teljes leolvadás, hogy milyen élethű mechákat csinálnak ezekben, teljesen más, mint bármi amit addig láttam.
Aztán 99 körül már hozzá lehetett jutni ehhez-ahhoz, többnyire vinyó cserélgetés útján (netünk még sehol) és onnantól nem volt megállás :DDD

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.