Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51851) Farkassacred válasza Komplikato (#51847) üzenetére


Farkassacred
őstag

Tengoku Daimakyou, a tudatuk összeolvadására, avagy szimplán csak lélek cserére tudnék gondolni jelenleg. Itt lesz valami ezzel kapcsolatban a végére az biztos, nem csak egy szimpla "elhajlás" szerintem.

(#51852) Sordoran


Sordoran
addikt

Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc

Na igen, erre tényleg lehet nyomatni a hype-ot. A rész első fele elég badass volt, ahogy a másik oldal reagált az eddigiekre. Utána pedig vissza főszereplőinkhez, és lehetett jókat derülne, nevetni velük. Dupla rész, így nincs panasz erre se. Mikor jön már következő rész... :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51853) F34R válasza Sordoran (#51852) üzenetére


F34R
nagyúr

Nah ezt megnezzuk. Lattam mar hogy elkezdodott mar, de nem gondoltam volna hogy van egy plot resz is.

(#51854) oriic válasza Sordoran (#51852) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remek nyitány volt, az első fele pedig vizuálisan is eléggé odavágott de nagyon.

Live-Die-Respawn

(#51855) F34R


F34R
nagyúr

Ha mar Kimetsu, A ket halott upper rank 6-s helyett lesz uj demon? [link] legalabbis a wiki manga reszen ez lathato.

egyebkent jo volt latni, azt hogy naluk sincs minden rendben, legszivesebben megoltek volna egymast, foleg Akazat frusztralja sokminden.

(#51856) Sordoran válasza F34R (#51855) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért már eléggé megkoptak az emlékeim a sztorit illetően, most is a rész végén mikor megláttam XY-t jutott eszembe, hogy "tényleg, lesz még ez is meg az is itt". :DDD
Amúgy egy rank6 volt, csak a csávó, a csaj nem számított annak. Ezért is mondta rá azt Muzan, hogy a húga lesz a veszte.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51857) coco2


coco2
őstag

Tensei Kizoku no Isekai Boukenroku - béna/közép isekai

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#51858) oriic válasza coco2 (#51857) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Két rész után? Nice. :D

Live-Die-Respawn

(#51859) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dead Mount Death Play

1. rész

Wow, fordított isekai, ami véres és brutális? Már most imádom. :C Voltak ugye jelek, hogy a Corpse God került át, de a végén azzal a jelenettel ezt megerősítették. Kíváncsi vagyok, hogy innentől milyen lesz az egész.

[ Módosította: radi8tor ]

Live-Die-Respawn

(#51860) Farkassacred válasza oriic (#51858) üzenetére


Farkassacred
őstag

Na ezaz, 1 résznek bőven elégnek kellett volna lennie, hogy kiderüljön, hogy standard isekai e.. ;]

(#51861) oriic válasza Farkassacred (#51860) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy nekem mondhatod, én bírom a trashi isekai-okat is :DDD

Live-Die-Respawn

(#51862) KISDUCK válasza oriic (#51861) üzenetére


KISDUCK
addikt

És valami jóféle isekait nem tudsz ebben az uborkaszezonban?

(#51863) oriic válasza KISDUCK (#51862) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hárommal feletted? :DDD

Live-Die-Respawn

(#51864) coco2 válasza oriic (#51859) üzenetére


coco2
őstag

Ja eddig ez az egy a tavaszi felhozatalból kinéz valahogyan az első rész alapján. Remélem, nem válik kifáradt szappanopera-vacakká 2-3 részen belül.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#51865) bandiras2


bandiras2
senior tag

Leadale.
Semmi komplikált, egyszerű feel good isekai, ahogy a human to elf transitioned főhős mint egy üresfejű hidrogénbomba végigsétál a vidéken. Ha nagyon unatkozol, akkor egynek elmegy, de ha kihagyod, nem fog hiányozni.
A virgin milf elf koncept az aranyos, de nem baj hogy nem lesz belőle több.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#51866) KISDUCK válasza oriic (#51863) üzenetére


KISDUCK
addikt

Oké, ezt elhibáztam. Nem tudsz olyan jóféle isekait aminek van legalább egy befejezett évada? :DDD

(#51867) coco2 válasza KISDUCK (#51866) üzenetére


coco2
őstag

440+ résznyi színes képregény: My Wife is a Demon Queen

Nem egy extrém valami, de van benne sztori, nem teljesen hulladék a rajzolás, jópofik a szereplők. Annyira hosszú, hogy még csak a feléig tudtam jutni. A nagyon unatkozó népeknek bátran ajánlom.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#51868) KISDUCK válasza coco2 (#51867) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi a tippet, de azt már próbáltam és nem veszi be a gyomrom. Most körül néztem a háttértáraimon és megpróbálkozok a monogatari szériával.

(#51869) coco2 válasza KISDUCK (#51868) üzenetére


coco2
őstag

Eh, ideje feladni, és eridj inkább te is valami privát mmorpg szerverre raidelni ;]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#51870) emiki6 válasza coco2 (#51869) üzenetére


emiki6
veterán

Jöjjön genshinezni, az utóbbi időben az írás minősége elég jó lett a sztori questekhez. Bár az single player fantasy.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#51871) coco2 válasza emiki6 (#51870) üzenetére


coco2
őstag

A közösségi játékok szerintem jobbak. A genshin-nek van egy aranyos grafikája, de maga a solo player már nem játékélmény 2023-ban. Wow/LK 12k+ online player a világ minden szegletéből, lehet velük fecsegni hol milyen az élet, sokkal emberibb élmény, mint csak egy aranyos grafika.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#51872) Farkassacred válasza coco2 (#51871) üzenetére


Farkassacred
őstag

Akkor a Zelda már nem "játékélmény" így 2023-ban? :(
Szerintem ezerszer többet ér, mint a multik többsége.

(#51873) consono válasza coco2 (#51871) üzenetére


consono
nagyúr

Én csak single player játékkal játszom, megvannak az offline barátaim, akikkel diskurálni akarok :) Heti 3-4 óra játék ami belefér max, azt az időt magamra szánom, lazulásnak, nem szocializációnak...
De hát nem vagyunk egyformák :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#51874) emiki6 válasza coco2 (#51871) üzenetére


emiki6
veterán

:DDD :R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#51875) Sordoran válasza coco2 (#51871) üzenetére


Sordoran
addikt

Most akkor játszani akarsz, vagy ismerkedni? :P Mostanság pont hogy az MMO-k nem pörögnek annyira, míg a Genshin és társai virágkorukat élik. Valamint Genshin-ben is lehet egymással játszani, szórakozni, erős közösségek alakulnak ki.
Jah, és ne feledjük, hogy a stílusa nagyon anime-s, szóval meg lehet élni egy hárem isekai utazást benne. ;]

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51876) KISDUCK válasza coco2 (#51869) üzenetére


KISDUCK
addikt

MMO threadhez:

Már túl öreg vagyok az mmo-khoz, nincs türelmem új dolgokat megtanulni és már kedvem sincs grindelni meg farmolni. Régen wowoztam sokat, de nem szeretnék annyi szabadidőt elégetni és koncentrálni se tudok annyit egy húzamban hogy egy 3-4 órás raidet lenyomjak.

(#51877) sztanozs válasza KISDUCK (#51876) üzenetére


sztanozs
veterán

Same shit here... raadasul az esetek nagy reszeben nem akkor erek ra, amikor akarok (amikor mindenki mas is akarja), hanem ahogy eppen esik...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#51878) emiki6 válasza sztanozs (#51877) üzenetére


emiki6
veterán

Gyerekként runescape-pel játszottam, de a véget nem érő grind, ami valójában semmi hasznot nem hoz, még csak nem is szórakoztató, csak az időt égeti, na az annyira nyilvánvalóvá vált egyszer, hogy azóta mmo-k közelébe se megyek. Bármi hasznosabb annál és sokkal szórakoztatóbb - érdekesebb haszontalan tevékenységek léteznek.

A másik meg hogy amennyi időt elvesz egy mmo (de ez más játékra is igaz, ahol végtelen idő eltölthető), nem jut elég a valóságra és az élet áttevődik egy virtuális pótcselekvésbe, ami hosszútávon halmozódóan káros...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#51879) KISDUCK válasza sztanozs (#51877) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát igen az meg a másik, hogy nem egyszerű összehangolni az időt más emberekkel, főleg ha az ember több műszakban dolgozik.

(#51880) bandiras2


bandiras2
senior tag

Na lássuk a negyedéves isekait, ami felkeltette a figyelmem:

Dead Mount Death Play
Érdekes főhős választás, érdekes "újjászületés", adtak egy nagy csavart az egész koncepciónak. Hacsak nem rontanak el nagyon valamit, akkor nagyon nézős.

The Legendary Hero Is Dead!
Belekezdtem, egyelőre marad, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. Reméljük feljavul, mert ebből nagyon könnyen ejtés lesz ha így marad. Ez nem egy Konosuba.

Summoned to Another World for a Second Time
Egyelőre ez is marad, kicsit több reményem van bene mint a halott hősben, meglátjuk hogy alakul.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#51881) oriic válasza KISDUCK (#51866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ascendance of a Bookworm megvolt? Három évad.

Live-Die-Respawn

(#51882) KISDUCK válasza oriic (#51881) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nope, mal-on néztem a leírásat, de nem fogott meg, majd akkor belenézek.

(#51883) coco2 válasza KISDUCK (#51882) üzenetére


coco2
őstag

Van pár anime, ami meglepően jobb, mint a leírása. A bookworm az egyik olyan.

Gondolom, Lycoris-t már láttad, meg az Eminence in Shadow is lement.

Felkotortam a régi listáimat, azok már "befejezetek", és itt egy halom mindenféleség isekai vagy közeli tartalommal. A twilight képregény, a többi anime. Semmi nagy durranásra ne számíts, de ha véletlenül még nem találkoztál valamelyikkel, egy próbát megérhet:
Black Summoner
Trinity Seven
Blade Dance of the Elementalers
No Game No Life
Freezing
Infinite Stratos
The Divine Twilight's Return
Death March to the Parallel World Rhapsody
The Irregular at Magic High School
Seraph of the end

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#51884) F34R válasza oriic (#51859) üzenetére


F34R
nagyúr

Ebbe bele fogok nezni hetvegen... erdekesnek tunik.

(#51885) coco2 válasza bandiras2 (#51880) üzenetére


coco2
őstag

>The Legendary Hero Is Dead!
Annyira béna, hogy az első rész feléig bírtam, és ott lekapcsoltam. Gyengébb gyomrúak kb fél perc alatt fogják lekapcsolni.

>Summoned to Another World for a Second Time
Ebből képes voltam végig nézni az első részt, de amilyen pocsék, én a másodikra már nem vagyok kíváncsi :N

És akkor még finom voltam és diplomatikus, hogy nem neveztem egyiket sem okádéknak :DDD

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#51886) Sordoran


Sordoran
addikt

"Oshi no Ko"

Megjött bizony, amire annyit vártam. Egy filmmel felérő, 80 perces nyitással elkezdődött a számomra legjobban várt tavaszi anime sorozat is. A 9/10 pontos értékelés eléggé megmutatja, hogy mások szerint is egy kiváló adaptációt kapunk (ha csak nem ment el a teljes büdzsé az első részre). Tényleg nem lehet panasz rá, én legalábbis nem láttam hibát eddig, az animáció, sztori vezetés, szinkron minden a helyén. Maga a történet, a műfaj lehet probléma azoknak akiknek nem jön be, ugye mindenkinek más az ízlése.

Sztori: Történetünk főszereplője Gorou Amemiya egy vidéki kórházban dolgozik nőgyógyászként. Medikus évei alatt találkozott egy 12 éves kislánnyal, aki nagy idol rajongó volt, kedvence a vele egykorú Ai Hoshino, aki egy feltörekvő idol csapat centere. Sajnos a kislány elhuny, viszont Gorou tovább viszi a lány rajongását, és 4 évvel később is elfogult rajongója Ai-nak. Egy nap pedig megjelenik a kórházban Ai, aki megrökönyödésére terhes, ráadásul ikrekkel. Az idol-ok számára már egy szerelmi kapcsolat is tiltott a rajongók miatt, így a terhességét hét pecsétes titokként kell kezelni. Egy rajongóval mégis összefut doktorunk, aki veszélybe sodorhatja Ai jövőjét, így doktorunk utána ered. Sajnos a találkozás tragikusan végződik, és Gorou halálát leli. A túlvilág helyett viszont Ai szerető karjaiban találja magát, az ikerpár fiú tagjaként reinkarnálódik ugyanis.
Ezzel egy álom válik valóra, hogy minden nap testközelben lehet kedvencéhez, viszont rájön, hogy az idol élet nem annyira egyszerű mint az gondolja. Ikertestvérével együtt közösen támogatják édesanyjukat, és lépcsőzetesen megismerkednek az idol szakma, illetve az egész szórakoztató ipar kulisszatitkaival, hátterével, és sötét bugyraival is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51887) Farkassacred válasza Sordoran (#51886) üzenetére


Farkassacred
őstag

Na erre kíváncsi leszek, mihamarabb meglesem majd. :K
Élénkebbnek tűnik ez a mostani szezon, mint a téli.

(#51888) callmeakos válasza Sordoran (#51852) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem is egy jó kezdés volt, minden szempontból felért a hypehoz. Egy dolgot furcsálltam. Tanjiro két hónapig kómában van, mindenki totál kiakad mikor felébred, kivéve Nezukót, akit még nem is mutatnak, csak akkor amikor már a Swordsmith Villageben kibújik a kosárból. Ez nekem nettó fura volt, pedig gondolom ő is ott volt.

Az a fürdős jelenet meg bruh ;]

All→M8

(#51889) coco2 válasza Sordoran (#51886) üzenetére


coco2
őstag

"A hazugság a legkitűnőbb szerelem" - azért egy kicsit zakkant ám a kiscsaj anyának lenni.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#51890) Sordoran válasza coco2 (#51889) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez a hozzáállás nem csak anyaként hat rá, még ez a legkisebb probléma. Ugyan nem tudja, de reinkarnálódott gyermekei vannak, akik rajonganak érte (már ez elég nekik a boldogsághoz), valamint két felnőtt él vele együtt akik részt vesznek a nevelésben, pótolják a hiányosságait.
Maga ez a "hazugás az én szeretetem" dolog egész életére nyomja rá a bélyeget. Persze nem is csoda, hogy ilyen lett: árvaként kezdte meg életét, majd 10-11 évesen bekerül a szórakoztatóiparba, ahol új nevelőapja lényegében ráhagyta, bátorította is, hogy hazudjon, mert ebbe a világban ez erény, nem hátrány. Így pedig egész gyerekkora lényegében félrement.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51891) TBT válasza Sordoran (#51886) üzenetére


TBT
addikt

Opening Theme "Idol (アイドル)" by YOASOBI

Nincs több kérdésem. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#51892) KISDUCK válasza coco2 (#51883) üzenetére


KISDUCK
addikt

Lycoris-ba csak belenéztem 1-2 perc erejéig, de az nem az én stílusom.

Az Eminem in the shadow-t inkább mangában olvastam, úgy jobban bejött.

Black summonert szintén mangában olvasom.
Death March to the Parallel World Rhapsody-t láttam, de elég gyenge volt.
Owari no Seraph-t láttam, az érdekes volt, de az animét nem fejezték be.
The Divine Twilight's Return-ba most belenéztem, de első ránézésre tucat mahwának tűnik a szokásos klisékkel, késöbb lehet elolvasok pár fejezetet belőle.
No game no life-t nem néztem meg, a kép világa valahogy taszított.
A többi meg nem az én stílusom.

(#51893) coco2 válasza KISDUCK (#51892) üzenetére


coco2
őstag

Hmm, a jelek szerint humor- és ecchi-mentes erőszak animék kerestetnek. Olyanból én magam csak keveset ismerek, mert nekem nem az az ízlésem. De példának okáért a Fate animéket láttad már?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#51894) consono válasza KISDUCK (#51892) üzenetére


consono
nagyúr

Rá kellett gugliznom, hogy tényleg így néz e ki most Eminem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#51895) KISDUCK válasza coco2 (#51893) üzenetére


KISDUCK
addikt

A humort is szeretem, de olyan anime nem igazán érdekel aminek a központi eleme az ecchi, lolik, meg a harem. Kivételek persze vannak, mert a Prison School tetszett, de az inkább a beteg humora miatt jött be. A Konosuba meg fantasy, de ott is a humor viszi a hátán az egészet. Főleg fantasy, scifi és horror érdekel, persze humor és dráma is belefér pl.: Koe no katachi. A Fate sorozatból 1 évadot láttam, de nem fogott meg.

consono:

Pedig ő elég jól tartja magát és a külseje is minimálisan változott, mint sötétebb hajszín és minimális szakáll. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#51896) consono válasza KISDUCK (#51895) üzenetére


consono
nagyúr

Pont az a kettő, ami megzavart :D Az én fejemben szőke és nincs szakálla.

"In God we trust. All others must bring data"

(#51897) KISDUCK válasza consono (#51896) üzenetére


KISDUCK
addikt

Kb. 5-6 éve válthatott sötét hajra és szakállra, szóval ha azóta nem láttál tőle videóklippet, akkor nem csoda a meglepődés. :DDD Amikor 2014-ben bejelentette egy interjúban hogy meleg akkor még szőke volt. Ez a 2014-es Interjú filmből van. ;]

(#51898) consono válasza KISDUCK (#51897) üzenetére


consono
nagyúr

Én videót szerintem a The real Slim Shady óta nem láttam tőle :D Nem az én zeném...

"In God we trust. All others must bring data"

(#51899) Sordoran válasza TBT (#51891) üzenetére


Sordoran
addikt

Most ez jó, vagy rossz? :F Aki csupán ez alapján megítéli, hogy ez egy színes szagos tucat idol sorozat az sokat veszíthet. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51900) TBT válasza Sordoran (#51899) üzenetére


TBT
addikt

Jó. YOASOBI nem szokta rossz animékhez adni a nevét. :)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.