Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#356) Keitaro válasza sti (#354) üzenetére


Keitaro
addikt

Szia!

Amiket felsoroltál tényleg jók csak a neted sebességétől függően vegyél bele pár dolgot :

Slayers 3x26 rész + filmek (ettől függetlenül nagyon ajánlott kategória. egyszerre elég egy sorozatot megnézni :) )
Rurouni Kenshin 95 rész + 2 OVA + film (figyelem. Moviet nem nézni sorozat előtt :) OVAkat is inkább utána. Bár az első OVA-t lehet előtte, de nagyon különbözik a hangulata az OVAnak és a sorozatnak)
A többi normál hossz. Viszont amiket felsoroltál azok tényleg mind Must see!! kategória :)
Amit én még ajánlanék ha belefutsz : DNA^2 (romantikus is), Goldeboy (leesel a székről), Jungle de Ikou (ismét :) ), Vandread két seasonsje, ha szereted amibe van fight akkor pl Generator Gawl, Fatal Fury, Street Fighter II (egyet ne keress :) ), Cowboy Bebop (nagyon jó, kicsit komoly, néha humoros. Mondjuk a nagyon jó megjegyzést elhagyom ezentúl ide csak jó cuccokat írok :) ), Vampire Hunter D : Bloodlust (a második film, eléggé különbözik), Love Hina (hogyhogy nem az elejefelé írtam :)) ), nekem tetszett a GeneShaft is. Ha valami rövidet néznél akkor pl Blood : The last vampire. Nekem tetszett csak olyan furcsa. Se eleje se vége. Tudnék még írni, de már így is sokat írtam :U

Amit NE nézz meg. Legalábbis ha jót akarsz magadnak ne :)
Legend of the Ovefiend, MD Geist, Record of Lodoss War (mondjuk ez utolsó ízlés kérdése, van akinek tetszik, de én elalszok rajta... az MD Geist nem igazán szól semmiről, az Overfiend pedig undorító) Hirtelen e 3 jut eszembe de biztos van több is :)

És nagyon ajánlom ezt a sitét infóra : http://www.animenfo.com/

Jó szórakozást, isten hozott a táborban :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.