Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    válasz qqzs #27531 üzenetére

    35 éves vagyok és egy új tartalom menedzsment rendszer bevezetésében, majd utána az arra való átállásban fogok segíteni egyik oldalról (fejlesztőkkel fogok együtt dolgozni első sorban, de lesznek még UX-esek is). A cél az, hogy azok a funkciók, amik jelenleg hiányoznak, meglegyenek, amik megvannak, jobban működjenek, stb. Tőlem várnak ehhez, mint eddigi tartalom menedzser inputokat. Jelenleg számos különböző rendszert használunk (ennek az oka lényegtelen) és sajnos vannak elég durva függőségek is, szóval nem lesz egy egyszerű menet, a projekt teljes timeline-ja kb. másfél-két év, ahogy eddig láttam. A pozícióm másik felében mint elsőszámú kontakt személy leszek jelen a Digital csapatot támogatva, ami a gyakorlatban annyit jelent, hogy bármilyen tartalom menedzsmenttel kapcsolatos kérdésben engem kereshetnek közvetlenül, plusz én tartom majd az időszakos Content meetingeket, menedzselem az on-call rotat, én tartom a tréningeket és ha probléma merül fel a rendszerekkel kapcsolatban, elsőként nekem kell megpróbálni megoldani, majd részt venni az eszkalációban, ha ez valamilyen oknál fogva nem sikerül.

    A második mondatodat nem értem.

    Tufa_: sajnos nem fizeti a cég és még ha meg is tenné, a büdzsé teljesen más szinten mozogna, mint amit az oldalatokon látok árak :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés