Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) gyulank válasza Quasi_modo (#16850) üzenetére


gyulank
addikt

Köszönöm, de ettől még nem tudom, mekkora a minimum kijelző ami kell Androidhoz ilyen megjelenítéssel.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16852) air válasza gyulank (#16851) üzenetére


air
nagyúr

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de még mindig nem értem, hogy mit akarsz ezzel a minimum kijelző dologgal.
Egy A4-es lapra lehet írni 6 és 24 pontos betűvel is. Egy A3-as lapra szintén.
Melyik lapra, melyik betűvel fog kiférni több szöveg?
Most akkor itt a kérdés, mi a minimum lapméret ami használni kell?
Értelmetlen a kérdés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16853) Ciccuka válasza Ciccuka (#16443) üzenetére


Ciccuka
veterán

Sziasztok!

Mit lehet tenni, ha van egy 4GB-os belső memóriájú telefonunk (abból belső tárhely 1.2GB, a másik használható belső tárhely pedig 1.3GB) és állandóan kevés a hely hibaüzenetet dob ki.

A Play áruház nem akarja frissíteni a programot, mert azt írja kevés a hely.
Hiába állítok bármit, nem lesz jó, csak ha unistalálok valamit.

Van hozzá egy 8GB-os memóriakártya, de hiába állítom be Alapértelmezett írás SD-kártya semmit sem ér.

Preferált telepítés hely menüben meg csak belső tárhely és Telefon-memória és Döntse el a rendszer közül lehet választani.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#16854) air válasza Ciccuka (#16853) üzenetére


air
nagyúr

Azon kívül amit te is írtál, hogy törölsz valamit, egyebet nem nagyon tehetsz.
Ha tudod és akarod rootolni a készüléked, akkor rootolás után tehetsz egy próbát a Folder Mount vagy a GL 2 SD programokkal.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16855) Winne válasza Ciccuka (#16853) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem akarok hülyeséget írni, de újabb droiddal nem lehet már sd kártyára állítani a telepítést? Milyen verzió van a tiéteken?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16856) Ciccuka válasza air (#16854) üzenetére


Ciccuka
veterán

Root nélkül mit lehetne tenni?

Winne 4.2.2
hiába állítasz itt bármit

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#16857) beg válasza Ciccuka (#16856) üzenetére


beg
veterán

Root nélkül semmit (de pontosan ezt mondta a kolléga is az előbb).

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16858) gyulank válasza air (#16852) üzenetére


gyulank
addikt

Az a minimum, hogy a menük szövege kifér, de ezt is írtam mint mindent amit neked írok mindig ismétlés, de úgyse érted meg. Sőt kibővítem. A hibaüzenetek, és értesítéseket is beleértve.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16859) air válasza gyulank (#16858) üzenetére


air
nagyúr

Ha már ismétlés, akkor én is leírom még egyszer.
Nincs olyan amin az összes menü összes pontja mind teljes egészében kifér. Szerintem.
De ha valakinek ez a legnagyobb problémája egy telefonnal, hogy a menüpontok nem férnek ki teljes egészében láthatóan, akkor ne vegyen telefont. Bocs, de még mindig totálisan ökörségnek hallatszik az egész. :U

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16860) gyulank válasza air (#16859) üzenetére


gyulank
addikt

Épp az előbb példálóztál az A4-es és A3-as lappal. Biztos vagyok benne, hogy mindkettő méreten kiférne, de biztos kisebben is, és a kérdés, hogy mennyire kicsin férne ki. Meg más dolog a sortörés, és más a kivágás. Egyik sem az igazi, de a kivágásból nem lehet megtudni sehogy, hogy mi micsoda az első pár karakterből. Meg most kb. a Beállításokra gondoltam, de ugyanúgy az ikonok alatti szöveg is fontos, sőt annak, aki nem ért hozzá, fontosabb.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16861) #79335424 válasza gyulank (#16860) üzenetére


#79335424
törölt tag

Felejtsd el, mert több sebből vérzik az elképzelésed! Nem minden betüméretbe tudsz belenyúlni. Sokszor már alapból sem férki, mert a szövegmező az adott funkció angol elnevezéséhez van méretezve és a Magyar megfelelő sehogy, vagy csak fektetett nézetben fér ki. Faragj romot és hozzá alkalmazásokat, saját méretezéssel!

[ Szerkesztve ]

(#16862) air válasza gyulank (#16860) üzenetére


air
nagyúr

A papírlapos hasonlatot pont azért hoztam, hogy észrevedd, nem csak és kizárólag a mérettől függ, hogy mi fér ki és mi nem. De úgy látszik, hogy nem én vagyok az, aki nem ért meg semmit.
(Van egy ismerősöm, aki rengeteg képet nyomtat. Mindig én segítek neki ebben. Ő állandóan azt szokta kérdezni, hogy az a kép, amit éppen lát, mekkora lesz kinyomtatva. Sosem érti mikor azt válaszolom, hogy akkora, amekkorának szeretné. Kb. hasonló a szituáció, de lehet, hogy ezt sem fogod érteni.)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16863) gyulank válasza #79335424 (#16861) üzenetére


gyulank
addikt

Ha nem tudok belenyúlni akkor vagy az van, hogy a laikusoknak fontosak nagyok legyenek, vagy alapból nagy legyen a normál betű. Megbeszéltük, hogy 24"-es, A3-as, és A4-es méretben kifér. És most nem igazán az a lényeg, hogy ami normálisan nem fér ki, az kiférjen, hanem arról, hogy ami normálisan kifér, az nagyban férjen ki.
Mivel azért normális méretben használható, de annál azért ne látszódjon már kevesebb...
Visszatérve a 24"-hez. Ha megyünk lejjebb, eljön az a méret állítva, és eljön fektetve is, amin már nem fér ki.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16864) beg válasza gyulank (#16863) üzenetére


beg
veterán

Laikusok ne nyúlkáljanak a beállításokba. Állítsd be konyhakészre, majd tedd fel a BigLauncher appot. Ha bejön a demo, meg lehet venni. Igaz, attól még az alkalmazásokon belüli betűk kicsik lesznek, de ez ellen sokat nem tudsz tenni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16865) air válasza beg (#16864) üzenetére


air
nagyúr

Na jóóóó!
De mekkora kijelzőn? ;] Erre te sem adtál választ. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16866) gyulank válasza beg (#16864) üzenetére


gyulank
addikt

Én nem furmányos betűméret állító programokról beszélek, hanem optimális kijelzőméretről.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16867) beg válasza gyulank (#16866) üzenetére


beg
veterán

Akkor hamar rövidre zárjuk, mert ez egy meddő vita. Nem lehet. Pont.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16868) air válasza beg (#16867) üzenetére


air
nagyúr

Ezt én tegnap 11:10-kor már megírtam neki, de azóta is ezzel trollkodik itt. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16869) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

:DDD :DDD :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#16870) gyulank válasza air (#16868) üzenetére


gyulank
addikt

Ha igazatok van, akkor annak nem volt igaza, aki azt mondta, hogy 24"-esen kifér, mert nincs amin kifér...

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16871) #79335424 válasza gyulank (#16870) üzenetére


#79335424
törölt tag

Értem én, hogy gőzgép, na de mi hajtja?
Nem a méret a lényeg, hanem az, hogy jó nagy legyen! :D

[ Szerkesztve ]

(#16872) gyulank válasza #79335424 (#16871) üzenetére


gyulank
addikt

60 méteres kijelzőn se férne ki. Hülye vagyok, ha azt hiszem, hogy 5-7mm-es betűs szövegek kiférnének rajta. Én hülye úgy gondolom, hogy ha 1080p-ben a 24"-os monitoron kicsik lennének a betűk, és nem állíthatom, akkor kisebbre vehetem a felbontást, és ki is fér, meg nagyobb is lesz. És úgy gondolom, hogy ez 24"-estől kisebb kijelzőn is megtehető. 23" valószínű 1" nem valószínű.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16873) #79335424 válasza gyulank (#16872) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rosszul gondolod. Azért írtam ezt a példát, mert egy elég speciális eset. A droidokon általában, ha van is HDMI/MHL kimenet, az a rendszerben másodlagos kimenetként szerepel. A miniPC -k esetében viszont ez a rendszer fő kimenete. A probléma az, hogy az Android egy mobil eszközökre tervezett oprendszer, aminél nem változnak a kijelző paraméterei. Nincs felkészítve a fő rendszerkép megjelenítőjének felbontásváltozására. Van a miniPC -k menüjében felbontásváltó, mert sztem a kínaiak azt gondolták, hogy ők majd ezt megoldják. De nem sikerült nekik, mert az a menü csak humbuk, semmi sincs mögötte. A natív kimenet felbontása fixen van a kernelben definiálva. A váltáshoz kernelt kell cserélni. Szóval nincs túl sok állítgatási lehetőség a rendszerben. A DPI érték változtatása sem alap lehetőség, hanem rendszergazdai jogosultsággal végrehajtható trükk.

[ Szerkesztve ]

(#16874) gyulank válasza #79335424 (#16873) üzenetére


gyulank
addikt

Én el tudtam képzelni azt is, hogy nagyobb kijelzőn már alapból nagyobb a betű, mert úgy tervezték, hisz elfér. De ha nem, akkor is az a lényeg, hogy állítható a DPI. PC-ből indultam ki. Ha vissza mennénk az időbe, és mondjuk Win98-at használnánk, lehetne mondjuk 1024*768-as felbontás, és azt hiszem kb egy 17"-os monitoron akkora betűk lennének, mint a 24"-os HD-n, és kiférne minden ami kellett. 1152*864-nél már kisebb. 1024*768 14"-os monitoron már hasonló lehet. A lényeg, hogy egy 14"-os monitoron már a 800*600-as felbontásban nem biztos, hogy kiférnének a dolgok, ha a betűk méretét csökkenteném, az ablakok, menük valószínűleg nagyok lennének. Ezért a kis monitor kicsi hozzá. A 17"-oson ha csökkentem a felbontást, akkor is kifér minden. Lehet, hogy kevesebb menüpont, vagy böngészőfül fér ki, de a feliratok, figyelmeztetések, ablakkezelő gombok elférnek. Hát de nem? Ha növelni akarom a betűméretet, és nem tudom állítani, akkor vagy megtartom a felbontást, és növelem a kijelzőt, vagy hagyom a kijelzőt, és csökkentem a felbontást.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16875) beg válasza gyulank (#16874) üzenetére


beg
veterán

Az windows asztali ez meg android hordozható. Más architektúrák, más igények, más technológia. Még ragozhatsz rajta, de csak a karakterek fogynak vele.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16876) air válasza gyulank (#16874) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ez már rég túl van az Android szakmai topik témáján.
Úgyhogy vagy megtalálod a megfelelő topikot, vagy tedd meg, hogy legalább offline-ba teszed itt.
De szerintem itt már nincs mit beszélni erről. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16877) Beni2360 válasza Feri1977 (#16677) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát most jöttem meg a kórházból, gerinc operáció végett voltam bent. Olvasgatom a hozzá szólásokat és senki nem említette a telefon káva méretét.Ebből is adódhatnak a szélesebb-keskenyebb érzetek. A méret a képernyőre és nem a telefonra vonatkozik. Remélem megnyugodtál.Vannak telefonok aminél az alsó és felső káva bizonyos funkciók végett nagyobb és máris hosszúkás a telefon e végett. Gyári specifikus dolog. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16878) gyulank válasza beg (#16875) üzenetére


gyulank
addikt

És mondd már meg, hogy amiket írtok, azok hogy teszik nem létezővé a létezőt? Amit leírtam az tény. Független mindentől. Ha nagyobbat akarok, akkor növelni kell a kijelzőt, és/vagy csökkenteni a felbontást. Ez nem függ attól, hogy mi az aminek nagyobbnak kell lennie... A PC-s példa csak arra volt, hogy abban is vannak szöveg mezők, amikbe vagy belefér a szöveg, vagy nem. Nem magamnak írtam le, én értem. Ti nem értitek, és azt állítjátok, hogy lehetetlen látható karaktereket kicsiholni egy Androidos eszközből, ha 1 collos akkor se, meg ha 660 akkor se.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16879) #36268800


#36268800
törölt tag

Sziasztok!

Eddig nem foglalkoztam a témával, de mostanában nagyon belassult a telefonom és kezdett idegesíteni a dolog. Egy ismerősömmel feltettük az AnTuTu Benchmark nevű alkalmazást, amivel először ~18300 pontot ért el a készülékem, majd a gyári beállítások után ~23700-at. Mivel "teljesen elölről" kezdem a telefonom használatát, nem szeretnék újra abba a hibába esni, hogy esetleg terhes alkalmazást telepítek rá, vagy valamilyen más módon túlterhelem. A készülékem: Samsung Galaxy S3 GT-I9300, Németországban vettem tavalyelőtt.

A kérdésem az volna, hogy mit várhatok el a telefontól, milyen alkalmazásokat javasolnátok nekem és milyen Android verziót érdemes használnom?

Nem játszom! A telefonáláson, SMS küldésen, fényképezésen és videofelvételen kívül csak e-mailezek, híreket olvasok és olykor-olykor meghallgatok néhány számot vagy megnézek egy-egy sorozatrészt. Mobilnetem nincs, WiFi-t használok.

Eddig a BBC, a Spiegel, a Dropbox, a Gmail (3 db e-mail fiókot állítottam be), a Facebook, a FB Messenger, a C4Droid, az Avast (és korábban a CCleaner) alkalmazásokat használtam. Talán Android 4.3-ra frissítette magát legutóbb.

Köszönöm előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#16880) WOT-H-A-C válasza #36268800 (#16879) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"Facebook, a FB Messenger, az Avast (és korábban a CCleaner) alkalmazásokat használtam."

Ezek mind lassítják! CC klíner minek? :F , Avast minek :F Amiket használsz mindet be lehet szerezni a play ről onnan nem jön vírus...

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#16881) stampedli válasza #36268800 (#16879) üzenetére


stampedli
tag

Szia! Szerintem a Féceszbuk és a Messenger fölös, és eszik a vasat. A FB böngészőből totál jól használható mobilnézetben. UC Browser még az értesítéseket is tolja. Hírportál appokat nem próbáltam, de gondolom azok is elérhetők böngészőből, tehát nem hiszem, hogy életbevágóak az alkalmazásaik. A mobilos víruskergetőknek nagyobb a füstje mint lángja, így az Avast is mellőzhető, ha vírusvédelem miatt van fenn.
Véleményem szerint karbantartónak a Greenify (root-tal lehet igazán kihasználni) és az SD Maid elég, de vannak nálam okosabbak itt, akik majd megmondják a tutit. (:

[ Szerkesztve ]

(#16882) ksanc válasza gyulank (#16878) üzenetére


ksanc
őstag

Jaj, hát leesett, neked vektorábrás megjelenítés kellene, végtelen nagyítással és kicsinyítéssel, végtelen felbontáson osztán azzal azt csinálsz, amit akarsz, olyanra állítod, amilyenre akarod.
Természetesen egy mobiltelefon méretű szuperszámítógéppel, mesterséges intelligenciával, ami a világ összes létező appját hipp-hopp realtime átalakítja vektoros megjelenítésre úgy, hogy pont ott és úgy jelenjen meg minden, ahogy akarod. Az egyik szöveg legyen 4.445 centi magas de a másik már csak 3.282824 centi, persze ugyanazon az oldalon, mert pontosan úgy fér ki a szöveg faltól-falig.

Az a baj, hogy nem sok fogalmad van ennek az egész kijelzős-megjelenítős cuccnak a hardveres és programozás oldaláról a szoftveres megvalósítási lehetőségeiről. Karakterkészletekről, fejlesztői környezetekről, egyáltalán a programozásról.
Értem én, hogy mit szeretnél, csak azt nem lehet. Nem csak androidon, semmin. Illetve nem lehetetlen, ahogy nem lehetetlen egy Trabanttal sem a 320 km/h, csak éppen drágább lesz, mintha vettél volna egy Bugattit. Persze nagyon egyedi lesz, de tömeggyártani már nem fogod :)
Látszólag egyszerű a probléma, nohátdeszarménemtudja, de ásd bele magad mélyebben és rájössz.

(#16883) gyulank válasza ksanc (#16882) üzenetére


gyulank
addikt

Nem. Egyáltalán nem érted, hanem túlbonyolítod, és úgy adod elő, mintha nekem lennének lehetetlen igényeim... Az a baj, hogy te még a felbontás változtatás hatását se érted, csak felsorolsz dolgokat, hogy te nem is tudsz ezt meg azt, ezért nem tudod, hogy miért van igazam, de az van mert csak.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16884) air válasza ksanc (#16882) üzenetére


air
nagyúr

Kár volt ezért ennyi időt, energiát és bájtot pazarolni. ;)
A továbbiakban inkább DFTT mindenkitől!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16885) gyulank


gyulank
addikt

Egyébként milyen processzor, és memória kell egy használható Androidhoz? Szóval, ha használtat vennék, akkor mi az, amin a gyári helyett az új is jól fut? Mert tán már vannak dolgok, amik Android 4-től régebbi rendszeren nem működnek, így ilyen 2.2-vel nem működnének már most sem, nemhogy később.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16886) ksanc válasza gyulank (#16883) üzenetére


ksanc
őstag

hogy miért van igazam, de az van mert csak.

Feladom, neked van igazad mindenben.
Ezzel az észérvvel legyőztél... :W

Egyébként milyen processzor... satöbbi.

Ezt a kérdést olvasd már mégegyszer végig, légyszíves, mert már a kérdés jó része is értelmetlen, ez a rész különösen:

mi az, amin a gyári helyett az új is jól fut

Ez megint azt mutatja, hogy arról sincsenek, vagy rosszabb esetben teljesen tévesek az elképzeléseid arról, hogy hogyan épül fel és működik az Android rendszer. Egyáltalán miről beszélünk? Telefon? Tablet? Médiabox? Autórádió? Hűtőgép? Kenyérpirító?
Nem tudod csak úgy csereberélni az android rendszert, hogy veszek teszemazt egy régebbi telót óccsón aztán hipphopp "új androidot" teszek rá, naná, bírja, hiszen van ám mag meg memória meg nagyhdkijelző.

Egyébként kizárólag a felhasználói igények határozzák meg, hogy mi a minimum és a megfelelő.
Sokaknak a 2.2, 2.3 is bőven jó a hardverével együtt, mások meg ne is vegyenek okostelefont, semmilyet, mert annyira gőzük sincs róla, mire jó és mire nem, csak az ostoba kérdések jönnek, hogy ménemmegyezenaszaronsemmi.

Tehát először fogalmazd meg, mire szeretnél konkrétan használni egy androidos készüléket és akkor lehet rá válaszolni, hogy mik lehetnek jók neked.

[ Szerkesztve ]

(#16887) gyulank válasza ksanc (#16886) üzenetére


gyulank
addikt

Ez a te érved volt okos ember... Amúgy kenyérpirítóról van szó, mert azon lehet nagybetűt olvasni.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16888) gyulank válasza ksanc (#16886) üzenetére


gyulank
addikt

A te hozzászólásaid mutatják azt, hogy fogalmad sincs semmiről amiről magyarázol. Egy értelmes indokod nem volt még semmire, se válaszod. Android 4-5 hardverigényét kérdeztem. Processzor, memória. Tudsz válaszolni? Nem. Akkor nem téged kérdeztelek.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16889) tomy86


tomy86
addikt

Meg tudná valaki mondani, hogy merre van az "Android szakmai topic"? Régen ezen a linken volt. :)

(#16890) WOT-H-A-C válasza gyulank (#16888) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia.

1. szanaszét offoltad a topikot, pedig már többen megkértek , hogy ne tedd.
2. volt egy kérdésed amire kaptál választ, ha neked nem volt megfelelő akkor nyugodtan google-z rá dologra, lehet te többre jutsz vagy rájössz , hogy a kollégáknak igazuk volt!!
3. Android 4.x.x elmegy mtk6572-őn is és elmegy snapdragon 801-en is lödd be hol van a te hardvered , android 5.0 elmegy snapdragon400-on is és elmegy snapdron 805-ön is. Sőt keeperw85 kolléga mosta doogee titan2 re heggeszt 5.0 át. Lödd be a hardvered.
4. tisztelettel megkérlek hagyd abba az OFF-olást és flame-elést.

Valószínű ebben a topikban nem fogod megkapni a neked tetsző választ!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#16891) ux1 válasza gyulank (#16888) üzenetére


ux1
addikt

1. Neked nincs fogalmad.
2. A te általad igényelt multi dot/inch kijelzőt még nem találták fel.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#16892) air válasza tomy86 (#16889) üzenetére


air
nagyúr

:C Igen, én is azt keresem másfél napja. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16893) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Bocsi az offért, nem vagyok benne biztos, hogy ide vág. Van egy Lg F60 telefonom, ami Lg alkalmazások terén elég fapados. Legjobban az időjárás alkalmazás/widget hiányzik. Régebben volt egy L5 ii telóm, azóta bejön a gyártó, meg nagyon tetszett az említett gyári app. Kérdeztem az F70, G2 topicban nincs e meg valakinek, de nem igazán jött válasz. SSzóval, rá lehetne piszkálni erre a telefonra valahogy, ha igen hogyan? Gyári 5.0.1-es rom, root van.
Előre is köszi a segítséget :R

Maine coon

(#16894) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Lassan már fárasztó olvasni is...

valami

(#16895) kelzsoca válasza atosan (#16893) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg nem menne, ha a korábbi telefon xy verziós szoftveréből kiemelnéd az alkalmazást, majd egy másik készülék friss szoftverébe "integrálnád"
Lehet probléma az alkalmazás szignózásával, lehetnek függőségei is, vagy éppen a widget belső felépítésből adódó okok miatt hibával kilépne, vagy el sem indulna a friss rendszeren.

https://vertigostore.eu

(#16896) atosan válasza kelzsoca (#16895) üzenetére


atosan
addikt

Értem, köszönöm. Nem feltétlen az L5 ii féle kellene, valamely Lg féle. Gondolom az se biztos hogy működne.

Maine coon

(#16897) kelzsoca válasza atosan (#16896) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azonos gyártó, ugyanazon szoftververziót futtató készülékéről "átrakva" nagyobb esély lenne működésre bírni a widget-et.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#16898) atosan válasza kelzsoca (#16897) üzenetére


atosan
addikt

Ezért kérdeztem a G2 topicban, azonos gyártó stimmel. Majd megkérdem a már lilapopóval rendelkező Lg topicban, azt hiszem L90 re is van már, G3 biztos. Köszi.

Maine coon

(#16899) Winne


Winne
nagyúr

Urak kellene egy megoldás arra, hogy hogyan tudom egyszerűen letiltani ezt a folyamatot, az sem érdekel, ha konkrétan nem fog menni a kamera...

Ezt reggel húztam le a töltőről kikapcsolva...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16900) beg válasza Winne (#16899) üzenetére


beg
veterán

Root és Greenify.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.