Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31601) VD válasza bubi92 (#31599) üzenetére


VD
őstag

Lehet.
Gmail/menü gomb/Fiókok/Fiók hozzáadása/Google/Megadod az új fiók adatait(mail cím, jelszó)
Annyi megkötés van, hogy az alapértelmezettet még akkor sem lehet törölni, ha 5 másik van már mellette beállítva, mert ahoz kötödik a Google/Market Account.

[ Szerkesztve ]

(#31602) xSide válasza RootRulez (#31600) üzenetére


xSide
őstag

Ha engedélyezed mindegyik fióknál a több bejelentkezést a beállításaidnál:)

A K9 tördeli a sorokat kijelzőnek megfelelően?
Ez idegesít csak az alap Gmail-ban, hogy az nem...

[ Szerkesztve ]

(#31603) RootRulez válasza xSide (#31602) üzenetére


RootRulez
félisten

Gondolom a napokban ilyen levelet mindenki kapott, nem tudom, milyen tördelés neked a megfelelő... Nekem így tördelte:

═════════════════════════════════════════

(#31604) drstupid


drstupid
tag

Sziasztok ! olyan programot keresek ami 45 másodpercnél csipog igy könnyítve a számlázásom :) hallottam már ilyen programról de nem találom sehogy:( előre is köszönöm!

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#31605) xSide válasza RootRulez (#31603) üzenetére


xSide
őstag

Ilyenre gondoltam, hogy ne kelljen balra-jobbra tapizni a folyamatos olvasás miatt:)
Köszönöm

(#31606) bubi92 válasza VD (#31601) üzenetére


bubi92
őstag

oh, köszönöm. tökéletesen müködik.

RootRulez: igen webesen betudsz állítani több fiókot is egyszerre.

miben jobb a k9? mert nekem a gmail-al sincs semmi problémám.

(#31607) noxon válasza VD (#31598) üzenetére


noxon
őstag

Leginkább média és wifin keresztül.

We live in a simulated world...

(#31608) VD válasza noxon (#31607) üzenetére


VD
őstag

Ha samsungod van, akkor bármilyen meglepő, de a gyári KIES AIR szinte tökéletes erre a célra. [link]
Idáig 5-6x használtam és hiba nélkül tette a dolgát. Ha nem samsungod van, akkor majd más segít.

(#31609) punky10 válasza TRob1 (#31596) üzenetére


punky10
addikt

Én tabletten használom mindkettöt:ADW-t és Go-t is.Nem vettem észre semmi üzemidö különbséget.Azért van többször használva Go,mert telon régota használom,igy jobban kiigazodom rajta.De szerintem meddö minden ilyen jellegü vita,kinek a pappné,kinek a lánya...
Igaz,ha RootRuleznek ennyire merül,akkor lehet valami gikszer,ha nem a teloban,akkor abban az alkalmazásban,amivel mér... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31610) TRob1 válasza punky10 (#31609) üzenetére


TRob1
veterán

Persze, itt nem is az volt részemről a téma hogy melyik a jobb Launcher (egyértelmű hogy Go, max ha vkinek csak és kizárólag a sebesség a lényeg - már pedig sokan így vannak hogy csak azt nézik -, akkor lehet hogy ADW), hanem az, hogy egyik Launcher se fog 40szer annyit fogyasztani a másiknál, de meg 4szer annyit se, annak meg rég úgy kell, aki ilyen hülye appokban hisz és nem a valóságnak... tele vagyok Go appokkal, mégsem merül extrém módon a telefonom (ez alól 1 Rom volt kivétel - ami kb 3,5 napig volt fenn -, ott fél-háromnegyed napnál tovább akkor se bírta, ha hozzá se nyúltam)

(#31611) akyyy:
GTalk-ot nem használom, de Gmail ment alapból, nem kellett semmi portot nyitnom neki.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31611) akyyy


akyyy
senior tag

Üdv. Routeren melyik portot kell megnyitni, stb, hogy telefonon lehessen használni a Gtalkot, illetve a Gmail alkalmazást?

(#31612) acsati válasza acsati (#31587) üzenetére


acsati
aktív tag

dolphin böngészőben, vagy a sima gyáriban nem lehet valahogy proxy-t használni?

(#31613) club1 válasza akyyy (#31611) üzenetére


club1
veterán

(#31614) akyyy válasza club1 (#31613) üzenetére


akyyy
senior tag

Ez Gmailre is vonatkozik?

(#31615) genius91


genius91
csendes tag

Sziasztok

Már egy ideje van egy HTC Wildfire S-em de szeretném rootolni,viszont sehogy sem tudtam... Nem a HTCdev által felkínált lehetőséggel akarok élni,mert az egyből gari ugrás. Viszont máshogy nem megy... :S Igazából ez a S-OFF-ra kapcsolás sem megy... Egyáltalán lehet ezt a telefont rootolni?

Egy gsm üzletben megcsinálnák 3000pénzért,de inkább valami PH-es embernek adnám azt a pénzt,ha már pénzt kérnek érte... :U

Köszi a válaszokat!

(#31616) TRob1 válasza genius91 (#31615) üzenetére


TRob1
veterán

A topikjában lehet hogy jobban tudnak segíteni ez ügyben...

¤ R'n'R ¤

(#31617) w.miki válasza xSide (#31566) üzenetére


w.miki
veterán

:( Go Contact sem kezelte a SIM kártyát CM7 alatt, nálam...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#31618) Z0C!


Z0C!
őstag

(#31619) hr2


hr2
őstag

Létezik e olyan lejátszó Androidra ami képes ezt megnyitni?:
mms://streamer2.carnation.hu/mtvonlinem1

(#31620) punky10 válasza hr2 (#31619) üzenetére


punky10
addikt

daroon player megnyitotta.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31621) hr2 válasza punky10 (#31620) üzenetére


hr2
őstag

Nagyon szépen köszönöm!
Tökéletes. :)
:R

(#31622) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok,
vki oda tudná adni az új facebook verzió telepítőjét? 1.8.1 van most, de reklamál az újért. Orkitrán vmiért egy régi 1.6.5 van csak fent.
Köszönöm!

(#31623) sbernardo86


sbernardo86
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy tudnatok ajanlani az Android assistant programhoz hasonlot vagy annal jobbat, amivel pontosan lehet merni, hogy minden alkalmazas mennyi energiat fogyaszt?
Mert ezen nem tudok eligazodni, hogy mikortol meri azt az x% fogyasztast?

Reggel furcsa dolog tortent, levettem 7-kor a toltorol a telot es 12 orakor mikor rapillantok 12% volt az aksi. Raadasul szinte nem is hasznaltam a telot. Ujrainditottam es nem merult tovabb. Tegnap egyedul a Dolphin bongeszot telepitettem csak.

Szerk: az assintanttal neztem, hogy mi mennyit fogyaszt de nem lattam semmi olyat ami annyira zabalna. Amugy eszrevettem, h az assistant nagyon zabalja az akkut. Legalabbis ha megnyitom a Battery Use-t es 30 masodpercenkent frissitem akkor 0.3%-ot is emelkedik a fogyasztasa. Nem tudom, h ez a kijelzo miatt van-e igy, de eleg durva.

[ Szerkesztve ]

(#31624) atillaahun válasza sbernardo86 (#31623) üzenetére


atillaahun
veterán

System Panel fizetős változata ér talán a legtöbbet fogyasztás nyomozásban.

Más.
Ismer valaki olyan adatforgalom mérőt a TrafficStats-on kívül, ami App-onként mér, és kézzel Reset-elhető?
Mert ez a mostani 40 MB-ot mért ma olyanhoz, ami tiltva van a Droidwall-ban. És nem tudom eldönteni melyik a szar.

[ Szerkesztve ]

(#31625) Bavid válasza atillaahun (#31624) üzenetére


Bavid
senior tag

Android 4.0 :U .

(#31626) hr2 válasza atillaahun (#31624) üzenetére


hr2
őstag

Traffic Counter Extended ezt próbáltad?
Apponkénti mérés újraindítás után Resetelődik.

[ Szerkesztve ]

(#31627) nagyvixi


nagyvixi
tag

Na ezt mondjátok meg nekem,kutya legyen a talpán aki érti:

Felraktam 1 időjárás widgetet,az egyik a gyári a másik a beautifull widgetes!

Na már most megnéztem android assistantba melyik fogyaszt többet és totál ellentmondó dolgok vannak:

-BEAUTIFULL WIDGETS 0.34 % A BATTERY-NÉL

-GYÁRI IDŐJÁRÁS 0.15 %

Aztán bemegyek a processbe ott meg:

-Beautifull widget 1.15 %

Gyári időjárás meg 5.34 %

Pont ellenkező a kettő,most akkor melyik fogyaszt az istenért többet szerintetek?

:(

(#31628) atillaahun válasza nagyvixi (#31627) üzenetére


atillaahun
veterán

Mondanám, hogy felejtsd el azt a programot, és használd azt amit csak ma háromszor javasoltam, de nincs tévképzetem arról, hogy holnap megint megkérdeznéd. :U

(#31626) hr2
Még nem, ránézek köszi. :)
Egyébként system app-okat is mér?

[ Szerkesztve ]

(#31629) nagyvixi válasza atillaahun (#31628) üzenetére


nagyvixi
tag

A repülő üzzemódra gondolsz..? Hát irtam hogy estére alig marad százalék,másnapra úgy se lenne elég,csak másnap egy negyed napra még max,hát ezért töltöm éjjel fel regelre.

[ Szerkesztve ]

(#31630) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

sziasztok

Pulse minin, hogy tudom az internet megosztàst beàllitani (wirelis tether, barancle)?

(#31631) RootRulez válasza RootRulez (#31577) üzenetére


RootRulez
félisten

Hát ADW launcher: Ahányszor feloldom a képernyőzárat, egy "empty" feliratú dock vár üres képernyővel, és eltart egy darabig, míg feléled... Nem győz meg. :N

...

Lehet, hogy a Widget Locker gajdítja meg?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#31632) atillaahun válasza RootRulez (#31631) üzenetére


atillaahun
veterán

Nemtom, én teljesen kidobtam a dokkot, képernyőzár meg tiltva van. Így hibátlan. Mégérte mind a 22 forintot. :D

(#31633) decoati válasza RootRulez (#31631) üzenetére


decoati
aktív tag

Nem.
Nem tudom mi lehet az igazi oka, hogy a launcher kikerül-e a memórából vagy csak cache-elődik, de ha vmi anyagerősebb weboldalt böngetek sokáig, és kilépek a böngetőből, akkor tényleg lassan épül fel, én is látom, pedig nem használok lockert. (SGS)
más, böngésző: nem tud valaki olyan browsert ami az idiótán megírt ie6-only oldalakat is tudja kezelni? (megnyílik bármivel, csak a funkciók véreznek el...)

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#31634) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Launcher ügyben érdeklődnék. Egy Xperia Play-em van és így fél év után már unom a gyárit és szeretnék állandósítani valami mást. De van egy olyan gondom hogy akármelyiket rakom fel a gyári zenelejátszó widgetet nemtudom kitenni főképernyőre, konkrétan nem is elérhető. Van erre valami megoldás?

(#31635) atillaahun válasza hr2 (#31626) üzenetére


atillaahun
veterán

Nah ránéztem, de most látom csak, hogy írod ebbe sincs kézi reset, meg system appokat sem tud, sem 3G szerinti lebontást.

Valakinek egyéb ötlet a #31624-ra?

(#31636) TRob1 válasza decoati (#31633) üzenetére


TRob1
veterán

Mondj 1 ilyen oldalt, és néhányan ellenőrzik/ellenőrizzük az épp használt "böngetővel".

¤ R'n'R ¤

(#31637) RootRulez


RootRulez
félisten

Felhagytam az ADW Ex-el, nem adja. Kínlódik, alig akar elindulni, akadozik. :N Találtam egy Launchert, amit még "csak" 500.000-szer töltöttek le, ami azt illeti tetszik, a neve Nemus Launcher. Kipróba és kiderül. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#31638) nagyvixi válasza RootRulez (#31637) üzenetére


nagyvixi
tag

Mi az a superuser? Csak mert arra gondoltam hogy amióta rootoltam a telefont,azóta merül és ez a superuser is felkerült a telefonra.

(#31639) RootRulez válasza nagyvixi (#31638) üzenetére


RootRulez
félisten

Ő adja meg a root jogokat a programoknak. :K

═════════════════════════════════════════

(#31640) szentkuti11 válasza nagyvixi (#31638) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha valami zabálja az akkut, az biztos nem a Superuser.

Szerintem beragadt valami program, indítsd újra a telefont.

(#31641) decoati válasza TRob1 (#31636) üzenetére


decoati
aktív tag

Az a baj hogy céges belsős admin felület.
Próbálok az user agentekkel játszani, de még asztalin sem működik semmivel, ie6 user agenttel sem. Sőt, az oldal bizonyos funkciói ie9 alatt is csak kompatibilitási nézetben mennek.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#31642) titanic1234


titanic1234
csendes tag

Hello.Olyan problémám lenne hogy most vettem egy telót és ha alig nyomkodom 1 napig húzza.Láttam sok embernek baja ez.Ajánlottak os monitort meg sok task managert,de nem egyértelmű mi fogyaszt a legtöbbet a paraméterekből.A task killerek meg managarek bezárják nálam a programokat ha kilövöm de visszajönnek.Valami jó kis progi nincs ami tényleg hasznos és végzi is a munkáját? :B

(#31643) Bukk900 válasza atillaahun (#31635) üzenetére


Bukk900
őstag

A 3G Watchdog Pro apponként mér és kézzel resetelhető.
A Droidwall nálam sem tudott minden programot blokkolni, az lesz a ludas.

(#31644) titanic1234


titanic1234
csendes tag

Ajánlották még a juice defender programot.Felraktam de mivel az is fogyaszt igy az akkum ettől is merül kicsit, idáig nem sok hasznát vettem,mert ha netezni akarok akkor manuálisan felkapcsolódom,ez a program amit annyira istenitenek csak azoknak jó,akiknek eleve be van kapcsolva a net mindig.Nekem nincs.Igy a juice defenderre sincs szükségem mert maga a program is fogyaszt valamicskét mert mindig fut.Valami jó kis progi ami alkalmazásokat véglegesen leállitja tudtok olyat? kösz :R

(#31645) punky10 válasza titanic1234 (#31642) üzenetére


punky10
addikt

Ha sok ilyen hülyeséget használsz,akkor valoban nagyon merül az akkumulátor.A monitorozó appok folyamatosan mennek,a task-killerek szintén.Killert fölösleges hadználni,bezár ,pár appot,app ujraindul,killer bezár,app ujraindul,killer....stbMax 1-2 beragadt alkalmazás kilövésére kell használni,bár azt más hasznos progival is meg lehet tenni(Systempanel,Astro...)tehát egy fölösleges + programok.Watchdoggal megnézed,ha van valami,ami gyanus,kilövöd,ha ujraindul,kitörlöd.Kivéve ha system app... :)

szerk.:
akkor ne használd a defendert...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31646) TRob1 válasza titanic1234 (#31644) üzenetére


TRob1
veterán

Haver, ne bszál már fel hogy csináltál még1 reget. Ez minimum a negyedik, és nem baxnak ki!!! Ez HIHETETLEN!!!

Ha rajtam múlna Te nem csak a PH-ról lennél tiltva, hanem eleve az Internetről (meg eltiltva az Okostelefonoktól bírósági végzéssel).

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31647) Syl válasza TRob1 (#31646) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem is ez jutott eszembe...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#31648) pethYeti válasza TRob1 (#31646) üzenetére


pethYeti
addikt

De azt látod rajta hogy fejlődik. Már képes nagybetűvel kezdeni mondatokat és nem egy giga bővítettbe ír mindent. :DD

(#31649) baalco válasza titanic1234 (#31644) üzenetére


baalco
tag

"Valami jó kis progi ami alkalmazásokat véglegesen leállitja tudtok olyat"

Mondjuk ne telepítsd és akkor végleg nem lesz fent.... :W

(#31650) VD válasza TRob1 (#31646) üzenetére


VD
őstag

Azt hittem csak nekem van déjá vu-m. :DDD
Jeleztem az illetékeseknek, hogy megellőzzük a szokásost.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.