Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48001) waccamár


waccamár
senior tag

Sziasztok!

Egy jó videószerkesztő programot keresek. HTC One X-em van, a telóban megvágtam pár videót, azokat kellene összefűzni, de a gyári beépített app azt írja hogy
1) 2mp alattiakat nem tud beletenni,
2) 5percnél hosszabb videót nem tud összefűzni.
Olyan program kellene, aminél ez a két feltétel nem él, és természetesen HD minőségben tartsa meg meg.
AndroiMedia Video Editor-t próbáltam, crashelt.
Ingyenes programnak jobban örülnék.
Előre is köszönöm ;)

(#48003) Mtbsrác válasza Mtbsrác (#47974) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Vki helping benne? :(

(#48004) randras válasza #40993792 (#48002) üzenetére


randras
veterán

Jó legyen, az én igazi problémám a warez, de ez gondolom leszűrhető.

Rühellem az ilyesmit.

:R

(#48006) TRob1 válasza Probert75 (#47999) üzenetére


TRob1
veterán

"Most pedig azok átiratait használja mindenki."

Ez pontosabb lenne most már így: használta mindenki. :D Mert azóta kijött a jóval komolyabb Igo Primo, és sokan "átpártoltak". :DDD Persze attól még illegális mindkettő rigo a droidok nagy részén.

De ezektől függetlenül akkor is az Igo Primo a legjobb autós navi szoft (PNA-n használom), túrára/kirándulásra/sétára meg a Navitel (Droidon használom). :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#48007) Babetta-X válasza TRob1 (#48006) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Én próbáltam droidon is, de mivel én csak "látogató" vagyok itt jelenleg, PNA-ról tudok jobban nyilatkozni, viszont többször is láttam futni droidon és nekem bejött.

Egyébként meg ez a warez nem warez téma.. Szerintem nem kell ennyire a ló túloldalára esni. Nekem van itthon legális frissítésem PNA-ra SD kártyán. Namost ha lenne egy olyan gép (tegyük fel!!) amin valamiért nem indulna el, ellenben egy letöltött változat meg igen, nem érezném úgy, hogy warezolok. Kifizettem érte az árat, használom és örülök. Azért is örülök főképp, mivel magyar termékről van szó.

Persze tudom, hogy ezt mindenki másképp látja, de a kérdező kérdésére én továbbra is azt mondom, hogy ha kicsit kacifántosan is, de lehet igot szerezni androidra legálisan. Nem a playből nem a marketből, de ha fizetni akar érte, akkor tud is szerintem.

(#48008) Face8814


Face8814
őstag

Hi!

Tudtok ajánlani tarifaszámlálós alkalmazást. Olyasmire gondolok mint a Call Meter 3G, csak mondjuk pl előre beépített tarifacsomagokkal.
Pár napja olvastam egy ilyen app-ról, de most sehol sem találom, és a neve sem rémlik.... :B

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#48009) hopehu válasza €uro (#47971) üzenetére


hopehu
tag

... hát én nem találok ilyet a beállításokban, hogy holl ehet a készüléket hozzáadni... :(

SC2, Disciples 3 & GT5 and H6 4ever

(#48010) atillaahun válasza Ferenc9292 (#47913) üzenetére


atillaahun
veterán

A Lite nem fog mutatni semmit, úgyhogy remélem a fizetőset telepítetted fel, és bekapcsoltad benne a monitorozást.

(#47924) dekrer
Gondolom rendszer programokat ez sem tud korlátozni. :(((

(#47783) Babetta-X
Nem próbáltam még csak olvastam róla, mintha a Avast vagy a Cerberus tudna hangot rögzíteni. Bár szerintem csak korlátozásokkal.

(#47958) ncc1701
Azok valóban nem sokat, viszont pl. az Avast-ot nem irtja ki a factory reset.

[ Szerkesztve ]

(#48011) TRob1 válasza atillaahun (#48010) üzenetére


TRob1
veterán

"viszont pl. az Avast-ot nem irtja ki a factory reset."

Meg ha jól tudom a cerberus(nyá)t sem.

¤ R'n'R ¤

(#48012) ddekany


ddekany
veterán

Google Maps kérdés: Hogyan lehet egy keresési javaslatot, ami a keresőmezőbe gépelés közben az alatt előjön, tovább szerkeszteni a keresőmezőben? Pl. tegyük fel, meg akarom keresni a Rottenbiller utca 15-öt, de főleg egy mobilon, nem akarom az egészet begépelni. A "Rot" begépelése után meg is jelenik a javaslatok közt a "Rottenbiller utca", remek. De ha rábökök, azonnal rákeres, így nincs lehetőségem odaírni utána a 15-öt. (Ha ekkor visszamegyek a keresésre, akkor meg már ismét üres a kereső mező, ill. az előzményekben benne van az előző keresés, de ha rábökök, akkor megint kapásból rákeres. Az útvonal tervezésnél viszont át tudom gépelni mint célt... de ez elég gány, főleg hogy nem is akartam, hogy útvonaltervezéssel szívjon. Szóval csak van más megoldás...)

Amit végképp nem értek, hogy angolul ezerféleképpen kerestem erre, gondolván biztos millióan feltették már a kérdést, de semmi... Ennyire vak lennék? Amúgy nincs a javaslat jobb oldalán felfelé mutató nyíl, mint a böngésző javaslatoknál. Mi folyik itt? ICS, 6.x-es Maps (nem az én telefonom, nem látom innen).

[ Szerkesztve ]

(#48013) atillaahun válasza ddekany (#48012) üzenetére


atillaahun
veterán

Nincs ebbe semmi rejtély, szerintem ez szimplán egy hiba vagy hiányosság a GMaps-be.
Egyébként nekem így hirtelen most nem tűnik nagyon nyomasztó problémának.
Bár nem navigálok naponta az igaz.

[ Szerkesztve ]

(#48014) zozyk válasza ddekany (#48012) üzenetére


zozyk
addikt

A felajánlott találatoknál a jobboldali nyílra nyomj,és akkor kereshetsz tovább....

(#48015) atillaahun válasza zozyk (#48014) üzenetére


atillaahun
veterán

Mikori Maps ez? :Y
Nekem ilyen mérnincs? :(((

[ Szerkesztve ]

(#48016) Deck válasza atillaahun (#48010) üzenetére


Deck
titán

De tud :)

PS5

(#48017) zozyk válasza atillaahun (#48015) üzenetére


zozyk
addikt

Ha ez mond valamit neked hogy mikori:

[ Szerkesztve ]

(#48018) darvinya válasza ddekany (#48012) üzenetére


darvinya
titán

Beírod a keresőbe „rot” akkor feldobja Rottenbiller utcát és utána a felfelé nyíl ekkor írhatod a házszámot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48019) atillaahun válasza zozyk (#48017) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, köszi.
Nekem csak 6.9.0-ás van, és nem is enged újabbra frissíteni. Akkor ez csak ICS-re lenne elérhető vagy mi? :O

(#48020) TRob1 válasza atillaahun (#48019) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem is 6.9.0 a legújabb (készülékfüggő hogy kinek melyik verzió van), de ott a nyíl nálam is (igaz, szintén ICS)

¤ R'n'R ¤

(#48021) ddekany válasza zozyk (#48014) üzenetére


ddekany
veterán

Hogy magamat idézzem: "Amúgy nincs a javaslat jobb oldalán felfelé mutató nyíl, mint a böngésző javaslatoknál". Mint itt némely más hozzászólnál sem, a jelek szerint. Lehet Sony-ék alkottak? Hm...

(#48022) IVI5


IVI5
csendes tag

Helló!
Tud valaki valami progit amivel a facebook-os chat beszélgetéseket le lehet menteni? Jó hosszúak tehát ctrl+c ctrl+v megoldás nem jó.
Köszi

számítógépre való lementésre gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

(#48023) darvinya válasza atillaahun (#48019) üzenetére


darvinya
titán

Nekem ez van és mégis létezik benne a bővítmény.
Igaz ICS alatt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48024) TRob1 válasza ddekany (#48021) üzenetére


TRob1
veterán

"Lehet Sony-ék alkottak?"

Megkukkantottam asszony SE Live with Walkman-jén. de ott is ugyanúgy megjelennek a nyilak.

¤ R'n'R ¤

(#48025) zozyk válasza ddekany (#48021) üzenetére


zozyk
addikt

Próbáld ki ezt a maps-ot: Google Maps v6.9.2

Nem biztos hogy megy...előre is bocs,ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#48026) IVI5


IVI5
csendes tag

Helló!
Tud valaki valami olyan progit amivel a facebook-os chat beszélgetéseket le lehet számítógépre menteni? Hosszú beszélgetések, tehát ctrl+c ctrl+v-vel nem megoldható.
Köszi

(#48027) atillaahun válasza zozyk (#48025) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi, én is ránézek. :)
Bár ez pont egy olyan dolog, amire míg nem tudtam róla nem volt rá szükségem. :D

Ha már témánál vagyunk, nem osztanál meg esetleg egy GMail-t is? Úgy tudom az ICS-es változatban ott is van pár okosság, úgy mint a widget, amire éppen szükségem lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#48028) bepken válasza #40993792 (#47998) üzenetére


bepken
veterán

de ezekre "gyárilag" telepítve van az igo. nem akarok hülyeséget mondani, de talán valahogy úgy van, hogy a gyártónak kell megvennie az adott modellhez a licence-et...

Babetta-X! akkor kérlek írd le, hogy a GooglePlay-en kívül honnan/hogyan tudsz legálisan FIZETŐS app-ot vásárolni! ... ugye? :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#48029) atillaahun válasza bepken (#48028) üzenetére


atillaahun
veterán

Pl. a fejlesztőtől.

(#48030) bepken válasza atillaahun (#48029) üzenetére


bepken
veterán

ott a pont! erre valóban nem gondoltam :D na de...jelen programmal kapcsolatban ez ugyebár nem fog összejönni :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#48031) zozyk válasza atillaahun (#48027) üzenetére


zozyk
addikt

Íme : Gmail v4.1.2

Működik a maps?

[ Szerkesztve ]

(#48032) SG3rg0 válasza zozyk (#48031) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ez most milyen gmail app?

(#48033) TRob1 válasza SG3rg0 (#48032) üzenetére


TRob1
veterán

A normál, Play-ről ICS alá telepíthető. (mondjuk nem tudom mennyire lesz jó vagy hozza azt amit kell nem ICS rendszer alatt :U )

¤ R'n'R ¤

(#48034) ddekany válasza zozyk (#48025) üzenetére


ddekany
veterán

Köszi, majd ha járok ismét illetőnél, körüljárom a verzió kérdést... Lényeg, hogy legalábbis a 6.9.2-ben ott a nyíl a képeden. Még mielőtt idejöttem, direkt kerestem képeket/videókat, ahol eberek maps-el keresnek, és a kettő amit találtam, azoknál sem volt nyíl. Szóval valami van... régebbi verziókban nem volt ott, vagy mi... furcsa.

(#48035) atillaahun válasza zozyk (#48031) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi, a GMaps feltelepült de semmi sem változott benne, továbbra sincsenek nyilacskáim. :O
A GMail-t viszont fel se engedi tenni, azt írja szintaktikai elemzési hiba (hogy rothadjon meg).

(#48036) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok!
ehhez a google térképhez még.
nem úgy van, hogy már 3D be is mutatja ? vagy ehhez mi kell, hogy úgy mutassa. Vagy csak navigációnál mutatja ?
Ha offline módba használjuk, akkor mennyi adatforgalmat generál / generálhat ?
:) köszi

(#48037) ddekany válasza atillaahun (#48035) üzenetére


ddekany
veterán

És 6.9.2-t mond verziónak, azaz, tuti már az is fut? És a böngésző címsáv/keresősáv javaslatok mellett nálad van nyíl? (Ez utóbbit én nem néztem ismerős mobilján, csak tudom, hogy szokott lenni Androidon. Tán egyes mobilokon a javaslat megjelenítés univerzálisan hibás...)

Amúgy firtattad, hogy ennek hiánya mennyire gond... Enélkül lényegében nem tudod használni az automatikus kiegészítést ha házszám is van a címben, szóval amennyiben Maps-en keresés számít valakinek, über gáz.

[ Szerkesztve ]

(#48038) TRob1 válasza Sterilzona (#48036) üzenetére


TRob1
veterán

Ha offline módban használod, akkor semmit, azért offline. :) Ha generál forgalmat, akkor meg már online. :)
Amúgy offline módban még nincs navigáció meg keresés a maps-ben, úgymond egy "sima térkép"-ként használható, persze az aktuális pozíciódat mutatva (ami papír térképen nincs :DDD)

(#48037) ddekany:
Mint írtam (és más is írta), a 6.9.0-en is vannak nyilak... a más verzió más eszköz miatt van.
Play is így írja a verziót: "JELENLEGI VERZIÓ:
Eszköztől függ
"

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#48039) ddekany válasza Sterilzona (#48036) üzenetére


ddekany
veterán

Ha két ujjadat egymás mellé ráteszed, és felfelé tolod, akkor elvileg bedönti térben a térképet. Ha ilyenkor közelítesz, elvileg elkezdenek kinőni a házak.

(#48040) atillaahun válasza Sterilzona (#48036) üzenetére


atillaahun
veterán

3D-be csak Budapest belvárosát mutatja szerintem.

Egyébként ha már GMaps, még egy érdekesség. Múltkor unatkoztam melóba, nézegettem magunkat a térképen, feltűnt, hogy az utca rossz oldalára van betéve az iroda linkje, gondoltam bejelentem, mer mér ne. Csináltam már pár ilyen jelentést korábban üzletekről, kutyát nem érdekelte.
Most viszont rá egy héttel jön egy telefon melóba a tököm se értette milyen Kft.-től, hogy én jelentettem-e be magunkat. Fél percbe tellett mire képbe kerültem - mondom ja, persze.
Ami az érdekes, hogy a tag elkezdte magyarázni, hogy lát az út egyik oldalán egy új építésű 4 emeletes erkélyes épületsort, és annak az aljában egy kékes üvegű irodát, azok vagyunk-e mi? Hirtelen aszittem ott áll kint a bejárat előtt, ki is néztem reflexből, de nem. Valószínűleg (egy ideje) kész van már a miskolci Street View is, mint ahogy azt sokan jelezték már más városokból. Sima GMaps-ből ilyen részletességgel nem írható le az épület, főleg nem a utcafronti rész.
Mellesleg azóta jó helyen vagyunk a térképen.
És így akkor már az is érthető, hogy WiFi alapján hogy lő be a GMaps néhány 10 méteres pontossággal.

(#48037) ddekany
Igen, az újat mutatja a névjegyben. Böngészőt azt nem tudom, a gyárit nem szoktam használni, töröltem is.

[ Szerkesztve ]

(#48041) atillaahun válasza TRob1 (#48038) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem hiszem hogy eszköz függő lenne. Nehogy már a te Blade-edre jobb frissítések jöjjenek ki mint az én LG OB-mre. ;]
Szerintem szimplán ICS függő. :(((

[ Szerkesztve ]

(#48042) TRob1 válasza atillaahun (#48041) üzenetére


TRob1
veterán

Mivel ugyanaz ez én verzióm is ICS-n mint neked nem ICS-n, ezért nem mondhatom hogy jobb frissítések jönnek a jobb telefonomra ( :P ), de mivel megegyezik a verziónk, azt se állítanám hogy ICS függő. (Pengén ICS-vel 6.9.0, Live with Walkmenen ICS-vel is 6.9.0)
A Gmail viszont ICS függő...

Viszont hogy Te nem hiszed, attól még a Play azt írja. ;)

¤ R'n'R ¤

(#48043) ddekany válasza atillaahun (#48040) üzenetére


ddekany
veterán

"Böngészőt azt nem tudom, a gyárit nem szoktam használni, töröltem is."

Gondolom a nem-gyári is próbál keresési javaslatokat adni. Vagy bármi más. Talán u.a. az a UI komponens látja el ezt a feladatot több helyen is, szóval esetleg megnézhetnéd.

(#48044) TRob1 válasza ddekany (#48043) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam gyárinál adja a nyilakat, Boat Browsernél nem adja.

¤ R'n'R ¤

(#48045) atillaahun válasza TRob1 (#48042) üzenetére


atillaahun
veterán

Épp most mondod, hogy nálad Blade-en ICS-vel vannak nyilak. Asszonynál Sony-nál ICS-vel vannak nyilak. Nálam LG-n GB-vel nincsenek nyilak.
Ebből most miért az következik, hogy nem rendszer, hanem készülékfüggő? :F

Szóval attól, hogy Play azt írja, még nem feltétlen kell elhinni.

[ Szerkesztve ]

(#48046) TRob1 válasza atillaahun (#48045) üzenetére


TRob1
veterán

:O Nem a nyilak a készülékfüggő, hanem a verzió. --> 6.9.0 vs 6.9.2 :O Mert ugye vkinek 6.9.0 a verziója valakinek meg 6.9.2, rendszertől függetlenül.
A nyilak az lehet hogy ICS függő, azt passzolom (viszont ddekany-nal meg ICS-vel nincs :F )

Sok appnál azt írják a verzióhoz hogy Eszköztől függ, és nem csak a gugli appok-nál (pl. Navitel)

És ez akkor is így volt, míg nem volt ICS.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#48047) atillaahun válasza ddekany (#48043) üzenetére


atillaahun
veterán

Megnéztem de nálam Opera alatt sincsenek nyilak. Szerintem semmi alatt sem.
Bár most hogy így már ennyit beszélünk a témáról, beugrott, hogy én a system app-ok 70%-át ki szoktam rámolni, és egy CM-es cikk azt írja ITT, hogy a ApplicationsProvider.apk felelős valami hasonló keresési folyamatokért. Bár szerintem hibásan, mert én azt kihajintottam, és ugyanúgy vannak keresési javaslataim mindenhol, viszont nyilaim szerintem sose voltak.
Szóval végeredményben fogalmam sincs mi felel ezért.

(#48046) TRob1
Hát a verzió az persze, de én a nyilakról beszéltem, bár így hogy ddekany-nak ICS alatt nincsenek már tényleg gyanús. Ezt elsőre benéztem. :(

[ Szerkesztve ]

(#48048) TRob1 válasza atillaahun (#48047) üzenetére


TRob1
veterán

Egyébként most hogy így szóba került, szerintem tényleg ICS óta vannak ezek (de attól még ahogy írtad is, "hogy ddekany-nak ICS alatt nincsenek már tényleg gyanús" :))

Gyári böngészőnél is vannak ha a címsorba keresel, illetve pl. a google search-nél is:

¤ R'n'R ¤

(#48049) petipetya


petipetya
nagyúr

Nálam 2.3 alatt ott vannak a nyilak a Google keresőben: kép

"nincs rá lezsóidő"

(#48050) TRob1 válasza petipetya (#48049) üzenetére


TRob1
veterán

Na bax (akk mégsem ICS dolog?)
És maps-ben meg gyári böngetőben?

(#48051) dokee78:
Na ne viccelődjünk kérem szépen. Nem ismersz méG(O)?!? :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.