Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Senhi válasza MartOOn (#3999) üzenetére


Senhi
aktív tag

:Y Ez új nekem. Kár, hogy már nem vagyok t-s...

(#4002) CHIPman


CHIPman
nagyúr

a 0fácse témához hozzászólva mondanám, hogy nekem még nem sikerült úgy bármit is csinálnom azon az oldalon, hogy ne fizettem volna adatforgalomért(kivéve, amikor 0Ft volt a kártyámon). Nyilván nem az szedi le, hanem az Android, de nekem még nem sikerült sehogy sem kiküszöbölnöm.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4003) realee válasza CHIPman (#4002) üzenetére


realee
tag

Ha T-Mobileos vagy (ezen van a hangsúly), akkor a kapott sms-be bemész és rányomsz a linkre és felmegy az oldalra. Elvileg nem számol fel semmit (megnéztem felmenés előtt és után is az egyenlegem: ugyanannyi volt). Lehet, hogy csak kártyásoknak van ez így, nem tudom...

(#4004) CHIPman válasza realee (#4003) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kártyás vagyok, és a böngésző kezdőlapjára állítottam be a linket.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4005) Matt88 válasza butyek (#3987) üzenetére


Matt88
csendes tag

hatalmas köszi a linkért
,de a Legendem valamiért azt írja ki, hogy nem telepíti a programot:S
mi lehet a baj?:S
"Application not installed"

[ Szerkesztve ]

(#4006) realee válasza CHIPman (#4004) üzenetére


realee
tag

hát akkor nem értem... :\

(#4007) CHIPman válasza realee (#4006) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Probléma megoldva, most jöttem rá, hogy az előbb általam belinkelt Android Firewall nevű progival simán kiküszöbölhetem, sé valóban gond nélkül megy az iwiw és a fácsebúkk mobile is.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4008) llaszlo válasza CHIPman (#4007) üzenetére


llaszlo
veterán

Akkor leírhatnád, hogy hogyan. :)

(#4009) CHIPman válasza llaszlo (#4008) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hát wifiről felmegyek a 0.facebook.com-ra. Csinálok egy könyvjelzőt. Felmegyek m.iwiw.hu-ra, és ott is. Ezután kirakom home-ra a két könyvjelzőt. Letöltöm Marketről a DroidWall-t. Elindítom, megadom a root-jogot neki. Bal oldalt bepipálom a legfelső négyzetet(wifivel mindennek engedélyezzen), jobb oldalt pedig csak a böngészőét. Menü gomb, apply. Ha végzett, kilépek, és rákattintok az egyik könyvjelzőre a home-on, és voálá, megy. Csak T-Mobile-on.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4010) llaszlo válasza CHIPman (#4009) üzenetére


llaszlo
veterán

Nálam a wifinél azt írja ki, hogy csak bizonyos szolgáltatóknál elérhető. És az enyémmel nem. :(

(#4011) butyek válasza Matt88 (#4005) üzenetére


butyek
senior tag

Na ez egy nagyon jó kérdés. Annyi oka lehet... Galaxy S-en megy. Ellenben Desire-s már panaszkodott rá, hogy nem csatlakozik. Elvileg minden android verziót támogat.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#4012) CHIPman válasza llaszlo (#4010) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Tökmindegy, csak a könyvjelző legyen meg.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4013) Matt88 válasza butyek (#4011) üzenetére


Matt88
csendes tag

én már sajna az elején elakadtam...:( magával a telepítéssel sem boldogul:(
helyem vana memóriában szal nem étrem mi lehet az oka:S
ha wifi közelben leszek leszedek a marketből 1et hátha az megy
de azért köszi a segítséget

(#4014) Andrushh válasza CHIPman (#3991) üzenetére


Andrushh
csendes tag

én Meebot használok!Tökéletes

(#4015) llaszlo válasza CHIPman (#4012) üzenetére


llaszlo
veterán

De ha beírom a címet az úgy miért nem jó?
Egyébként ez a tűzfal hibát ír, hogy ha 3G-nél kijelölöm a Böngészőt. A wifi-nél nincs baja ezzel.
Amit meg nem értek, hogy a Dolphin Browser miért nem jelenik meg a listában?

[ Szerkesztve ]

(#4016) llaszlo válasza llaszlo (#4015) üzenetére


llaszlo
veterán

Szerintem a telóval van a gáz. Az MMS-ek sem jönnek meg csak azoknak akiknek van netelőfizetésük. És a T nem tud rá mit mondani.

(#4017) CHIPman válasza llaszlo (#4015) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mert a böngésző indításánál betölti a kezdőlapot, ami ugyebár adatforgalommal jár, vagy mi.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4018) petipetya válasza llaszlo (#4016) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tévedés, mivel nemrég direkt leteszteltem az androidon az mms-t. Akkor is működik a küldés/fogadás, ha nincs internetes hozzáférési pont beállítva.

"nincs rá lezsóidő"

(#4019) petipetya válasza petipetya (#3968) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megoldva. Másként nem ment...

"nincs rá lezsóidő"

(#4020) zserbox


zserbox
őstag

call meter ng-be melyika perc alapú számolás? :F
sorry a hülye kérdésért de sehogyse értem mi az a 1/1 meg stb

(#4021) llaszlo válasza petipetya (#4018) üzenetére


llaszlo
veterán

Mielőtt "okosakat" írsz és azt állítod, hogy a másik téved, talán utána kellene nézni a dolgoknak.
Akkor kérdezd már meg a Pulse tulajokat akiknek nincs netelőfizetésük, hogy miért nem kapnak/tudnak küldeni MMS-t?

[ Szerkesztve ]

(#4022) llaszlo válasza zserbox (#4020) üzenetére


llaszlo
veterán

A FAQ-ban nincs benne? Én 1/1-re állítottam, mert szerintem az a másodperc alapú.

(#4023) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Nem éppen a topic témájához tartozik, de talán ti álltok a legközelebb a kérdésemhez, ezért kérném véleményeteket!

Jelenleg egy T-mobile Pulse-al rendelkezem, és új telefont szeretnék. Természetesen Android-osat, a kérdés csak az, hogy melyiket. Az ok, amiért le akarom cserélni az a kis kijelző felbontás, és az alacsony cpu órajel. E két dolog miatt nagyon sok játék el sem indul, vagy kilóg a képből, vagy épp szaggat. Meg azért lehetne kicsit gyorsabb a rendszer.
Szóval, amik most nálam számításba jöttek azok a:
-HTC Desire
-Google Nexus One
-Samsung Galaxy S
Ugye a HTC és Nexus One szinte ugyanaz.

Nagyon szeretnék egy olyan készüléket, amin röccenésmentesen fut minden, emellett nincsenek beakadások a menüben, nincs az hogy több másodpercet kell várnom valami pici program betöltésére(ha épp úgy gondolja a telefon), nincs az hogy wifi-re csatlakozás közben szaggat a home-ok közötti görgetés, nincs az hogy miközben a market egyszerre 3-nál több alkalmazást tölt le, akkor behal a telefon. Egyszóval tényleg egy olyan telefont szeretnék, ami egy normál felhasználás mellett gyors, és rögtön reagál, nem kell türelmesnek, elnézőnek lenni hozzá és emellett nem szaggatnak az animációk és a játékok sem.
Nagyon szeretnék egy HTC-s készüléket, mert nagyon megfogott a Sense, és én úgy érzem, hogy a HTC tud valamit, és a HTC-s készülékeket nem kell babrálgatni (custom romokkal pepecselni), mert azok egyszerűen már gyári állapotukban is jók. Nem kell a custom rom-ok hetenkénti flash-elésével sok időt eltölteni, és emiatt nincs az, hogy ha újból csinálod ezt a mozzanatot, akár egy kis változtatással is, akkor már nem úgy reagál rá a rendszer.

Azonban nagyon fontos lenne most nekem az ár is. Tehát most nem szánok új telefonra 100 000-eket, max 30 -40 000-et. Tehát előfizetéses telefonba gondolkozok, vagy új vagy használt telefonba max 70-80 000-ig (mert a Pulse-omat 30-40-re tartom).
Így jött számításba a Galaxy S is, ami ugye most Telenor-nál 30-ért elhozható. Specifikáció alapján eléggé megveri sztem a Desire-t (mondjuk azért annyira nem, de azért megveri), viszont elég sok rosszat olvastam már róla, és ezek a rossz dolgok pont olyanok, amikért én most pont le kívánom cserélni a jelenlegi készülékemet. Nem a játékok szaggatására gondolok természetesen, hanem a beakadásokra.

Galaxy S tulajok: Valóban olyan vészesek ezek a beakadások? Van rá valami mód, hogy ezeket ki lehessen küszöbölni? Itt gondolok olyanokra, hogy custom 2.2, cyagonmod, stb. és semmiképp se olyanokra, hogy seepu és akkor figyeld, hogy mikor dolgozik a cpu, és akkor ne nyúlj a telefonhoz, mert ilyeneket már semmiképp nem akarok csinálni. Egyszerűen használni akarom a telefonomat, akkor amikor akarom, és olyan minőségben, ahogy az elvárható egy több mint 100k-s készüléktől.

Viszont a HTC-nél ott van az, hogy HTC és Sense, és Ledes villanó(ami nekem fontos), a kérdés csak az Kedves HTC Desire tulajok, hogy valóban annyira jó a Desire, ahogy azt gondolom?
Viszont a Desire most nincs jó áron, de gyanítom, hogy karácsony közeledtével lesz még jó akció. Szerintetek?

Esetleg más alternatíva a megadott költségkereten belül? Vagy vegyem meg a Galaxy S-t, mert van az annyira jó, hogy ennyi pénzért nem szabad ott hagyni? Esetleg várjak még valami karácsonyi akcióra, esetleg egy Desire akcióra?

Válaszotokat előre is köszönöm, és bocs a hosszú Off-ért!

De, hogy on is legyek:
Próbáljátok ki a winamp-ot! Van egy nagyon hasznos funkciója! Automatikusan felcsatolja az sd kártyát, ha gépre csatlakoztatjuk a telefont!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#4024) CHIPman válasza syl5 (#4023) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Szerintem a beakadások abszolút nem vészesek. A Samsung sz@rakodik a froyo buildekkel, így még használható gyári nyers froyo(szerintem) nincs. Viszont az első jobbnak mondható(JPK) froyo buildnek nekiugrott nagyszerű rommerünk, SztupY, aki egy igen jó sebességet kihozott belőle, ami az újabb verziókkal csak javult. Én jelenleg JPK-t használok egyéb gondok miatt, de egyszer majd én is felveszem a tempót. Az eddig általam összegyűjtött pro/kontra dolgokat elküldöm PÜ-ben.
Én abszolút elégedett vagyok vele, közelre a 4"-os képernyővel is elég jól lehet világítani, ha van megfelelő programod.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4025) Stunts666 válasza syl5 (#4023) üzenetére


Stunts666
őstag

Vedd meg a Galaxyt és cseréld el egy Desire-re. :D

(#4026) schummy válasza syl5 (#4023) üzenetére


schummy
tag

Mondjuk a winampnál az, hogy automatikusan csatlakoztatja nem feltétlen előny, nem tudom, hogy ki lehet-e kapcsolni, mert nem töltöttem le, mivel a Desire lejátszója mindenben megfelel nekem. Én még a Hero-nál szerettem bele a Sense-be és szerintem a Galaxy S annyival nem jobb, hogy a Sense-t "beáldozzam" emiatt.

(#4027) petipetya válasza llaszlo (#4021) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hozzáteszem, hogy másik telefonnal és más szolgáltatónál. Hogy a té mit kavar be a Pulse-ba, nem tudom, de talán megoldás lehet rá egy custom rom.

"nincs rá lezsóidő"

(#4028) [Anduriel] válasza zserbox (#4020) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

60/60 az első szám az első perc számlázási egységét mutatja, a másik a többiét, bár nekem nem akart normálisan számolni, ezért a droidstatsot tettem fel, az jobban bevált.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#4029) Sh4rKy válasza llaszlo (#4021) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

én is tudtam mms-t fogadni, net előfizu nélkül :W

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#4030) llaszlo válasza Sh4rKy (#4029) üzenetére


llaszlo
veterán

Ha te is ilyen "okos" vagy akkor olvasgass. Mert biztos kamuzunk.

[ Szerkesztve ]

(#4031) kenny123 válasza CHIPman (#4009) üzenetére


kenny123
addikt

Esetleg azt nem tudnád mondani, hogyha ugyanígy csinálom, akkor szinkronizálni sem szinkronizál a teló?(mondjuk mailok, időjárás, stb..)

yo

(#4032) Kolondrum

Hello! Ez 'A' hozzászólásom! Valaki aki benne van a témában mondjon el nekem pár dolgot. Pl: Mi az SW reset az androidnál, miként van az SW-k telepítése, hogy megy vagy van e szignózás, mik a szokásos bugok adroidéknál, mikre kell figyelni és a többi. Akku időről mi a tapasztalat? Desire HD, Desire Z, Desire. Nézelődök neten, de rengeteg az info. A symbian lassan kialakult, volt rá sok sok évem.

(#4033) CHIPman válasza Kolondrum (#4032) üzenetére


CHIPman
nagyúr

1: Újraindítás.
2: Marketből letöltöd és települ, vagy felmásolod az apk-t, és fájlkezelőből telepíted. Szignózás nincs. Vagyis van, de azt csak appok megváltoztatásánál kell, telepítésnél nem. Tehát kicsomagolsz egy appot, és átírsz benne valamit, akkor kell újraszignózni, de ha csak felteszed, akkor nem.
3: Leszívja a pénzt a kártyáról, ha nem kapcsolod ki a netet. Erre a legmegfelelőbb program at APNDroid.
4: Változó, de az ilyen szép nagy képernyősöknél(főleg a TFT-knél) szükségszerű a napi töltés.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4034) hurrikan válasza CHIPman (#4033) üzenetére


hurrikan
addikt

Vagy köt net csomagot.
Az Android úgy ér valamit. Vagy persze wifin. Ha meg wifin hetezik akkor csak tiltani kell az adatforgalmat.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#4035) Viper26 válasza syl5 (#4023) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én a helyedben Desire-t vennék, még aug.-ban sikerült egy AMOLED-es készüléket kifognom, és maximálisan meg vagyok vele elégedve.Azt hozzá kell tennem, hogy Galaxy S-t is kipróbáltam, és a HTC nyomába sem ér.A Desire gyorsabb, gördülékenyebb, minőségi az anyaghasználat, és a Sense egyszerűen zesniális. :K

iPhone 15 Pro | AW S9

(#4036) CHIPman válasza Viper26 (#4035) üzenetére


CHIPman
nagyúr

:DDD

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4037) Itsu


Itsu
tag

1 olyan profit keresek ami ha egyböl talál wifi hálozatot akár elösször látjaautomatikusan kapcsolodik rá. de a fontosabb tulajdonság az lenne,ha nem használom a telót,akkor se bontsa a wifi hálozatot

(#4038) Bagan


Bagan
aktív tag

legszórakoztatóbb autós játék. Próbáljátok ki:]!

Reckless Racing

[ Szerkesztve ]

(#4039) z0d1AK válasza Bagan (#4038) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tetszetős, letöltöm majd holnap.

Más: Készít itt valaki alkalmazásokat Androidra? Egy (feltételezem) egyszerű app kellene, ami egy weblaphoz kapcsolódik és az ott lévő account adatai menedzselhetőek vele. Konkrétan az Elosztó volna az, amit szeretnék viszontlátni Android app formájába.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4040) Sh4rKy válasza llaszlo (#4030) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

én meg biztos hogy haluzok, mert data service kivolt kapcsolva, net előfizum nincs, mms meg mégis megjött... :U

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#4041) Hippo


Hippo
aktív tag

Srácok, kérdeznék valamit...

Ndrive10-nél találtam neten egy ilyesmit: NDrive 3D Photo Maps TELJES ROMÁNIÁHOZ

Érdekelne hogy Magyarországhoz van ilyen esetleg? :)

(#4042) petipetya válasza llaszlo (#4030) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor legközelebb írd meg egyböl, hogy pontosan milyen telefonnal és szolgáltatóval tapasztalod, mert így csak félrevezeted azt, akinek nincs vagy friss androidos, mert azt hiszi, hogy net nélkül nem megy az mms - holott ez nem igaz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4043) Bagan válasza z0d1AK (#4039) üzenetére


Bagan
aktív tag

:)
Ha van valami brutális grafikával rendelkező játékod, megoszthatnád velünk:).
Lehet az FPS is :].

(#4044) z0d1AK válasza Bagan (#4043) üzenetére


z0d1AK
veterán

Leginkább csak az Angry Birds-el játszom mostanában :DDD
Ha azt megunom, akkor meg NFS Shift és Alchemy.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4045) GML válasza llaszlo (#3961) üzenetére


GML
őstag

Üdv. Tudna nekem mondani valaki egy olyan progit android 2.1-re aminek a segítségével:
-látom a W7x64-es gép megosztását
-Aldiko-hoz pdf-ből konvertálni megfelelő fájlokat

Válaszokat előre is köszönöm.

(#4046) hudyfiu válasza GML (#4045) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Es file explorerrel szoktam másolgatni.
Lan részben láthatod a megosztásokat

(#4047) GML válasza hudyfiu (#4046) üzenetére


GML
őstag

Már kerestem egy párszor, de nem nagyon találtam meg.
Lehet, hogy nem az appbrain.en kellett volna keresni :DDD

PDF konvertálásra nincs valami jó stuffod?

[ Szerkesztve ]

(#4048) aggleány válasza GML (#4045) üzenetére


aggleány
addikt

Aldiko-hoz a Calibre ebook converterrel tudsz egyszerűen könyvet létrehozni. A netről ingyenesen letölthető, egy könyv elkészítése kb. 2 perc (borítóval).

Innen letölthető:

Calibre

(#4049) GML válasza aggleány (#4048) üzenetére


GML
őstag

Esetleg egy call recordert is tudsz, ami automatikusan rögzít, jelzések nélkül, mindkét fél hangját rögzíti és még ingyenes is? :DDD

(#4050) aggleány válasza GML (#4049) üzenetére


aggleány
addikt

Tudomásom szerint egyelőre ilyen nem létezik. Nem vagyok biztos benne, lehet, hogy már megcsinálták, de én nem tudok róla. Pár hete még biztosan nem volt :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.