Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31951) vétó válasza ra^ven (#31912) üzenetére


vétó
aktív tag

ha valami tudja kezelni, akkor azt a webcam figyelők közt érdemes keresni. nézzél szét a marketben ilyen alkalmazások közt, jobbat nem tudok ajánlani...

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#31952) vétó válasza vétó (#31951) üzenetére


vétó
aktív tag

ilyesmire gondoltam

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#31953) zho-lee válasza St3ven (#31949) üzenetére


zho-lee
addikt

LG -> ADW Ex

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#31954) punky10 válasza zho-lee (#31953) üzenetére


punky10
addikt

Ja,ilyet én is tudok... :))
Xperia Active=»Go Ex

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31955) Narxis


Narxis
nagyúr

Ne szidjátok a Go-t, egyik legjobb ha nem a legjobb launcher. :p

Thanos was right.

(#31956) pethYeti válasza Narxis (#31955) üzenetére


pethYeti
addikt

Nem a legjobb, mert ugye tudjuk mi a legjobb :))

(#31957) Narxis válasza pethYeti (#31956) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mi? :D

Thanos was right.

(#31958) pethYeti válasza Narxis (#31957) üzenetére


pethYeti
addikt

S*n*e :DD

(#31959) whatnot


whatnot
őstag

Kis segítségre lenne szükségem. Defy+ van, gyári 2.3.5 van rajta.
Otthon wifi működik, néha viszont úgy tűnik, elveszti a jelet, aminek köszönhetően 3G-n keresztül csinálja a szinkronizációt és fogyasztja teljesen feleslegesen a hátra levő adatmennyiséget.
Megtaláltam a beállítást, hogy hol lehet kikapcsolni a 3G szinkronizációt. Ezt az opciót jó lenne kidobni a képernyőre, hogy rögtön lehessen kapcsolgatni, ne kelljen a menübe mászkálni minden alkalommal. Hogyan tudnám ezt elérni?

(#31960) Probert75 válasza whatnot (#31959) üzenetére


Probert75
addikt

Erre a választ inkább a telefonod topikjában kellene keresned, kérdezned.

(#31961) whatnot válasza Probert75 (#31960) üzenetére


whatnot
őstag

Már megtettem, onnan jöttem ide.

(#31962) tomy86 válasza whatnot (#31959) üzenetére


tomy86
addikt

Ha gyárilag nem lehet kitenni, akkor pl. a Widgtsoidal olyan kapcsolót raksz ki, amilyet akarsz. 2G/3G kapcsolót is.

(#31963) whatnot válasza tomy86 (#31962) üzenetére


whatnot
őstag

Mivel semmilyen módszert nem találtam, letöltöttem, amit linkeltél.
Mocsok jó proginak néz ki, rögtön 4 kapcsolót be is raktam, kösz :)

(#31964) vlevi válasza Tesztelo.hu (#31940) üzenetére


vlevi
nagyúr

"és nem lesz Marketen Igo"
Hát igen, sajnos :(
Pedig a marketen ott vannak tizenezer forintért a nemigazán bejövős navi programok (navigon, meg sygic, ...), amiket eszembe sem jut megvenni, mert tele-atlas és navteq térképeik vannak, amik magyarországon elég gyérek. A Topmaposhoz képest mindenképp.
Nem értem az üzletpolitikájukat. Apple-re megcsinálták az Igo-t, de a többtízmillió android felhasználó nem érdekli őket? Ráadásul úgy, hogy annakidején meg is csinálták az androidos verziót, csak éppen az nem volt "publikus".

(#31965) RootRulez válasza whatnot (#31963) üzenetére


RootRulez
félisten

A Widgetsoid2.x létezik ám magyarul is. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#31966) Edi77 válasza RootRulez (#31965) üzenetére


Edi77
őstag

:R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#31967) Luissimo válasza vlevi (#31964) üzenetére


Luissimo
veterán

azt hogy nemlesz, azt honnanvetted ??
LESZ (állítólag )

(#31968) AXisBOLD válasza xSide (#31527) üzenetére


AXisBOLD
addikt

rápróbálok köszi

Aurea mediocritas

(#31969) pockos13


pockos13
aktív tag

Sziasztok.A Chromet honnan tudom letölteni??

(#31970) bubi92 válasza pockos13 (#31969) üzenetére


bubi92
őstag

(#31971) vlevi válasza Luissimo (#31967) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na, akkor írok még pár ilyen "miért nincs" postot, hátha az is így teljesül :DDD

(#31972) pockos13 válasza bubi92 (#31970) üzenetére


pockos13
aktív tag

Köszi,de azt írja hogy nem kompatibilis a telefonommal.Htc desire s :F :F :F :F :F :F

(#31973) fatal` válasza pockos13 (#31972) üzenetére


fatal`
titán

Csak ICSen működik. Ráadásul, amit linkelt az nem is a Chrome, csak egy szinkronizáló cucc az asztali Chrome és a beépített android böngésző között.

[ Szerkesztve ]

(#31974) Tesztelo.hu válasza vlevi (#31964) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Apple-nél lényegében 3-4 hardverre kell megírni, optimalizálni az alkalmazást, Androidnál pedig kb. 100-ra vagy még többre. Jóval nagyobb munka, sokkal több embert, munkaórát igényel. Illetve az Apple vásárlói sokkal szívesebben fizetnek az alkalmazásokért, mint az androidosok, akik "ingyen akarnak mindent".

(#31975) fatal`


fatal`
titán

Hátha érdekel valakit. :)

Real Football 2012 ingyenes a marketen.

(#31974) Tesztelo.hu: Dehogy kell minden hardverre optimalizálni, szép lenne. :D A többféle felbontásra kell megcsinálni, de már kész van, hiszen nem létezne warez.

[ Szerkesztve ]

(#31976) RootRulez válasza fatal` (#31975) üzenetére


RootRulez
félisten

Az én telómmal (DEFY) nem kompatibilis. :(

Hátha lesz majd hozzá valami hack/patch...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#31977) tomlac14 válasza whatnot (#31959) üzenetére


tomlac14
tag

(#31978) dropopi


dropopi
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni:

Telefont váltottam, Ace-Evo 3d. Tegnap a marketes fiókomból minden gond nélkül 6 alkalmazást sikeresen feltettem az Evo-ra. Ma tettem volna még vissza sokat, de egész egyszerűen nem jelennek meg. Elvileg szépen végigfut minden a telepítés során, de az összes alkalmazások között sem, és a letöltöttek között sem jelennek meg, amiket még visszatennék. Kikapcs-bekapcsot csináltam, hátha, de nem változott semmi.

Mi lehet a gond? Akinek van javaslata, kérem ne tartsa magában.

Előre is köszönöm. :R

(#31979) punky10 válasza Tesztelo.hu (#31974) üzenetére


punky10
addikt

Ez ne haragudj,de hülyeség.Ugyszolván semmit sem kell csinálniuk,a droidos telok több mint 80%-án simán fut,mert már megcsinálták a legtöbb felbontásra.De hiába övék a(szerintem)legjobb navi,nehéz dolog náluk a frissités is.Nálam pl a a PNA hivatalos frissitését nem sikerüét 4 ora kinlodás után megcsinálni,mérgemben 8(!!!)perc alatt feltettem illegálisan.Nem dicsekvésböl irom,mikor megvettem a navit,benne volt az árában 3 frissités.Ebböl 1-et sem tudtam végigvinni,mert tulbonyolitották:ezt töltsd le,azt töltsd le,ezt futtasd,azt linkeld...stbLetöltöttem torrentröl a frissebb verziot,az uj térképet, feltettem késsz...Miért nem lehet ilyen egyszerüen a hivatalos verziot feltenni?Föleg a Droidnál mikor a legtöbb felbontásban már megvan.Legalábbis ugy hallottam... :DDD Összeszednék a fellelhetö appokat,beletennének egy regisztráciot,normális,magyar viszonyhoz tervezett árakon feltennék a Marketre,és menne a pénz.A kevesebb pénz is jo,ha sokszor jön,mint a semmi,föleg ha a semmiért is használják az appot...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31980) Narxis válasza RootRulez (#31976) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szedd le az apk-t, mivel ingyenes ez nem warez. Állítólag működik tökéletesen. Engem nem nagyon érdekel ezért nem próbáltam.

Thanos was right.

(#31981) tomy86 válasza dropopi (#31978) üzenetére


tomy86
addikt

Nem lehet, hogy azok a progik nem kompatibilisek az Evo-val?

(#31982) zho-lee válasza punky10 (#31954) üzenetére


zho-lee
addikt

:R :DD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#31983) dropopi válasza tomy86 (#31981) üzenetére


dropopi
aktív tag

Nagyon nem valószínű. Most, hogy beléptem marketre, és gondolván, hogy megkeresem ott őket, hátha onnan tudom telepíteni, azonnal megindult az összes telepítése. :O 13 alkalmazást fél perc alatt fel is tolt. Fura, de lényeg a lényeg, úgy tűnik megoldódott. :DD

(#31984) marcedli válasza Luissimo (#31967) üzenetére


marcedli
tag

engem is érdekelne, mivel én kaptam a hivatkozott levelet a supporttól. Nekem még nem szóltak, hogy "bocsi, hülyék vagyunk, hazudtunk"....

pontosan azért írtam nekik, mert unom a mindenféle tippelgetést, hogy miért nincs. Légből kapott ötletek, vélemények vannak csak.

[ Szerkesztve ]

#csakawaze

(#31985) TRob1 válasza marcedli (#31984) üzenetére


TRob1
veterán

Mert vki megint rákérdezett, és jött a válasz:
"[link]"

Hazudnak ezek mint az épp aktuális ..... (tudjátok, amit tekerünk az autóban, a jointon kívül :DDD)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31986) punky10 válasza TRob1 (#31985) üzenetére


punky10
addikt

...ablakemelö?...
;] nem is tudom,mire gondolhatsz... :DDD

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31987) Luissimo válasza TRob1 (#31985) üzenetére


Luissimo
veterán

szerintem várjuk ki a végét. :K
(láttaménmár éjjeliőrt nappal meghalni :-) ) :C

(#31988) zho-lee válasza Tesztelo.hu (#31974) üzenetére


zho-lee
addikt

Milyen igaz..
DE sajnos (mivel belejöttem), miért van az, hogy Józsit, mag Pistit megosztják ezek a milyentelefonodvanöcsém dolgok..
Mindkettő van, él működik..
Nekünk ez az tuti, neked meg az..
Feleslegeseknek tarom ezeket a "mélyreható" véleményeket, hogy melyik a jobb..
Én sosem vennék ilyen telefont, de sosem mondanám, hogy az android jobb, mint a tied.
Csak titokban reménykednék benne. (mert tudom hogy igazam van :DDD )

Ja, és pont ma is vettem egy alkalmazást a marketből.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#31989) csaba17


csaba17
senior tag

heló mindenki
tudnátok ajánlani vmi olyan programot amivel üzit lehet küldeni neten keresztül és akinek küldöm annak szóljon is a beállított csengőhang(persze ha éppen fentvan mobilneten v wifin), előfizettem mobilnetre és jólenne ha tudnék vmi programmal ingyen üzit küldeni haveroknak.
persze ők is felraknák a programot, nem ingyensms küldőre gondoltam :)
email-t nem akarok írni, vmi egyszerű program kellene, skpye sem jó mert letépi az akksit ha sokáig fut mobilneten.

(#31990) fatal` válasza csaba17 (#31989) üzenetére


fatal`
titán

Viber.

Csengőhangot nem tudsz beállítani, sajátja van, de megfelel a követelményeknek. Hívást is lehet vele intézni két viber között, vagy pénzért rendes GSMet is hívhatsz vele. :)

Telefonszámmal kell regisztrálni, és akinek fent van a program a telefonkönyvedből, azt rögtön összekapcsolja. :)

(#31991) sparks válasza csaba17 (#31989) üzenetére


sparks
senior tag

Én erre a google+ alkalmazást használom, abban is a messenger funkciót.

(#31992) zho-lee válasza csaba17 (#31989) üzenetére


zho-lee
addikt

Ha csak az aksit tépné le a skype mobilneten... (50mb/hó, vodafone)
Én is a Vibert ajánlanám..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#31993) Pityke78


Pityke78
őstag

Skacok, lenne pár kérdésem androidos programokkal kapcsolatban. A teló egy Samsung Galaxy S2.

1. Van olyan internet böngésző, ahol be lehet állítani, hogy folyamatosan (mondjuk böngésző kikapcsolása után) törölje az előzményeket, cookikat? Jelenleg a gyári internet böngészőt használom és ott csak manuálisan, a beállításokon belül tudom törölni.
Illetve van arra lehetőség, hogy megadjam melyik oldalakon jegyezze meg a belépési felhasználónevet, jelszót, melyiken ne.

2. A 3G Watchdognál akkor is számolja az adatforgalmat, ha a bal felső sarokban kint van a 3G-s ikon, de ha a feladatkezelőbe belemegyek, akkor ott azt mutatja, hogy a program nem fut.

3. A harmadik kérdésem is a feladatkezelőhöz lenne. Gyakran van úgy, hogy elindítok egy programot, mondjuk gmail, aztán kilépek belőle úgy, hogy a háttérben fusson, szinkronizálja a leveleket. Viszont egy idő után a feladatkezelőben azt mutatja hogy nem fut a program és nem is jelzi hogy kapok új levelet.

4. Facebook-ot hogy tudom úgy beállítani, hogy szinkronizálja, jelezze ha új levelet, értesítést kapok?

Egyelőre ennyi. Előre is köszönöm a segítséget!

Pityke

(#31994) bubi92 válasza Pityke78 (#31993) üzenetére


bubi92
őstag

facebook-settings-kipipál ami kell!

(#31995) Pityke78 válasza bubi92 (#31994) üzenetére


Pityke78
őstag

De a beállításoknál a lesűrűbb frissítés csak 30 perc. Nincs olyan, hogy azonnal frissítsen ha kapok üzenetet, stb?

(#31996) aimettirlz


aimettirlz
tag

Üdv szerintetek a 3g vagy a wifi eszi jobban az akksit netezés és üresjárat közben?

[ Szerkesztve ]

® aimeTTi atticuS ™

(#31997) pethYeti


pethYeti
addikt

3g vagy 2x 3x jobban eszi.

(#31998) aimettirlz


aimettirlz
tag

Van erre vmi magyarázat is v csak tapasztapat ?

® aimeTTi atticuS ™

(#31999) pethYeti válasza aimettirlz (#31998) üzenetére


pethYeti
addikt

Tapasztalat, de biztos találsz magyarázatot is ha keresel.

(#32000) szoke12 válasza Pityke78 (#31995) üzenetére


szoke12
őstag

Az 1. kérdésre: a Dolphin Browser HD tud ilyet. De lehet, hogy a Mini is.

Ha a face küld neked mindenröl mailt, akkor a fiók-szinkronizálást kapcsold be, és akkor mindig megkapod. Ha jól tudom.
Nem Galaxy-m van, így a többit nem tom biztosra.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.