Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32001) szoke12 válasza aimettirlz (#31996) üzenetére


szoke12
őstag

Én is ezt tapasztalom. a 3G nagyon zabál.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#32002) St3ven válasza szoke12 (#32001) üzenetére


St3ven
addikt

Nálam a wifi is... Egy óra wifi ~20% akksi. Van amikor 30.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#32003) szoke12 válasza St3ven (#32002) üzenetére


szoke12
őstag

Jó persze, az is eszi, de ha választhatok, inkább wifizek.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#32004) S e t h


S e t h
nagyúr

Egyik pillanatról a másikra a handcent sms "átállítódott" és ismét zabálja a karaktereket ékezetes betűknél, nem a balra dőlő ékezetek jelennek meg.
Van akinél még jelentkezett ez a probléma és tudta orvosolni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32005) volvoguy


volvoguy
addikt

Udv! Ha felrakom Marketrol az Adobe Flash-t kell vmit beallitani a programban? Vagy csak feltelepul es a Bongeszokbe integralodik automatikusan?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#32006) nexusking


nexusking
aktív tag

Hali!

Root felhasználóvá váltam, és szükségem lenne egy progralistára, amik csak rootolt telefonon működnek, és hasznosak
Ilyenekre gondolok, mint pl kapcsolók, képernyőmentés...

(#32007) atillaahun


atillaahun
veterán

Ismertek olyan programot ami élő hívásba képes bejátszani egy zeneszámot, vagy egyéb felvételt, úgy hogy a másik fél is hallja rendesen?
Fontos lenne, mert elméletileg hamarosan jön egy vevő az SGS-ért, és ezzel a feltétellel viszi el, hogy ezt tudja a készülék.
Alap zenelejátszó ugye kiírja, hogy hívás közben nem indítható zene, felraktam egy külsős zenelejátszót, ha azt feltolom max hangerőre, és kiteszem a hívást kihangosítóra, akkor némileg vissza lehet hallani a másik oldalon is a felvételt, de nagyon rossz minőségben, és be is szaggat sokszor.
Tudtok erre valami korrekt kipróbált megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#32008) F-ECT$ válasza fatal` (#31975) üzenetére


F-ECT$
titán

Az NFL 2012 is. Vagy az eddig az ingyenes volt :F

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32009) rum-cajsz válasza atillaahun (#32007) üzenetére


rum-cajsz
őstag

ez mekkora kretén feltétel már egy telefon vásárláshoz....

Sajnos nem tudok segíteni, nem hallottam még ilyenről.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#32010) F-ECT$ válasza Pityke78 (#31993) üzenetére


F-ECT$
titán

2. Számolja. Ha nem hiszed, teszteld - ez kb fél perc.

3. Attól hogy nem látod a feladatkezelőben még futhat. nézd meg itt: Alkalmazások / Futó szolgáltatások. A gmail pl fut folyamatosan, hidd el.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32011) stefi68 válasza atillaahun (#32007) üzenetére


stefi68
addikt

Elvileg ez ilyen: Be Anywhere, de nem túl jó az értékelése.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#32012) atillaahun válasza stefi68 (#32011) üzenetére


atillaahun
veterán

Mondhatni a legrosszabb, 6 db 1-est kapott, meg alá is írták, hogy átverés. :(
Bár a leírása alapján ez is ugyanolyan kihangosítós módszerrel működne elméletileg, mint amit én próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#32013) hodostamas


hodostamas
addikt

Tudtok valamilyen alternativ appot, amivel Youtube-ra tudok feltölteni videót? Gyári FC-zik(miui bug). Viszont a rendszert nem szeretném cserélni.

(#32014) S e t h válasza S e t h (#32004) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyik pillanatról a másikra helyreállt. :F

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32015) doddencs


doddencs
senior tag

melyik a 'legjobb' telefonkönyv app? ingyenes érdekelne, mert azért elvagyok a gyári alkalmazással is.

(#32016) Narxis válasza doddencs (#32015) üzenetére


Narxis
nagyúr

Go Contacts

Thanos was right.

(#32017) TRob1 válasza doddencs (#32015) üzenetére


TRob1
veterán

(#32018) punky10 válasza doddencs (#32015) üzenetére


punky10
addikt

+1 szavazat az ExDailer-re.Nemrég ajánlották(szerintem pont ezen a forumon)és kiváncsiságbol letöltöttem.Egy nap mulva ment a kukába a touchpal dailer és a RocketDial is,pedig ez utobbit hivatalosan megvettem...Az Ex tudja ugyanazt,amit az a kettö együtt:magyar nyel támogatása,abc sáv oldalt a gyors keresésért,nevet jobbra vagy balra huzva hivást indit iletve SMS-t küldhetsz...stbAjánlom,szerintem a legjobb.Youlu,Go,Rocketdial,Acontact....ezeknél jobb.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#32019) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Szerintetek a Galéria appok közül melyik a legjobb?

(#32020) zozyk válasza szentkuti11 (#32019) üzenetére


zozyk
addikt

(#32021) punky10 válasza szentkuti11 (#32019) üzenetére


punky10
addikt

A QuickPic nagyon jo,gyors.A Justpicture- ban van olyan lehetöség,hogy az Exif adatokbol kiolvassa a GPS-koordinátákat(ha a fotozáskor be volt kapcsolva),és egy kis térképen mutatja,hogy hol készült.Én a gyárin kivül ezt a 2-t használom.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#32022) atillaahun válasza punky10 (#32018) üzenetére


atillaahun
veterán

De ehhez ugye nem kell fent lenni a Launcher-nek?
A simogatós hívásindítás az csak konkrétan a kapcsolatok fülből megy, vagy a csoportok és híváslistából is?

(#32023) szentkuti11 válasza zozyk (#32020) üzenetére


szentkuti11
addikt

Köszönöm, feldobtam. A gyári galéria hihetetlenül el van ba**va , már bocsánat.

:R

(#32024) punky10 válasza atillaahun (#32022) üzenetére


punky10
addikt

Az elsö kérdésed nem értem,de nem kell semmi launcher,Marketröl ingyen letölthetö az ExDailer,van hozzá pár skin is.Az ICS skin nagyon szép,aut használom.A huzás mindenhol müködik,telefonkönyvben,hivásinfoban,csoportokban...mindenütt.Jobbra huzva hiv,balra SMS.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#32025) fatal` válasza szentkuti11 (#32019) üzenetére


fatal`
titán

+1 QuickPic-re.

(#32026) TRob1 válasza punky10 (#32024) üzenetére


TRob1
veterán

Melyik ICS témát használod hozzá a 2 közül? (1,2)

Nálam a 1es sz. versenyző fut. (mondjuk nem is tudom mi a különbség :U )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32027) punky10 válasza TRob1 (#32026) üzenetére


punky10
addikt

Én is az 1.-t használom,amelyik nevében nincs AC.Nem látok semmi különbséget,de ez tetszik,tehát marad :) A Go-t is ICS skinnel használom,passzolnak egymáshoz...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#32028) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!

Tokban az övemre akasztva hordom a telefonom.
Olyan appot keresnék, ami ha csörög a telóm kézzel ráütve
elutasítja a hívást.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#32029) TRob1 válasza punky10 (#32027) üzenetére


TRob1
veterán

Én is szintén GoLEx-t is, meg még GoSMS-t is (és a CM Romon is ICS Téma van :DDD)

¤ R'n'R ¤

(#32030) kymco


kymco
veterán

Sziasztok!
Olyan bevásárló lista érdekelne, amibe nem kell minden alkalommal bepötyögni, hogy pld kenyér stb... hanem megjegyzi, és képes szinkronizálni net-en keresztül. Nem baj, ha nem tud magyarul, de a termékneveket tudja megjegyezni....

www.refujvaros.hu

(#32031) rtzmp válasza kymco (#32030) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Note Everything Pro egyik note tipusa ilyen: Tartós lista. Tud magyarul.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#32032) Probert75


Probert75
addikt

Gondoltam kipróbálom az ADW Launcher EX-t, ha már ennyire versenyképesnek tartják egyesek a GO Launcher EX-szel szemben. Egyenlőre fogyasztás terén valóban jobbnak tűnik, de majd meglátjuk a végén, ugyanolyan használat mellett. Egy dolgot szeretnék kérdezni. Ehhez kell valamiféle plusz kiegészítő, hogy jelezze hány nem fogadott hívás vagy sms volt, mint a GO-hoz a GO Launcher EX Notification? Vagy ez nem tudja jelezni máshogy, csak az értesítési sávon?

[ Szerkesztve ]

(#32033) decoati válasza Mcfery (#32028) üzenetére


decoati
aktív tag

minden android verzió tudja, feltéve hogy elég nagyot ütsz :D

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#32034) ktamas55


ktamas55
tag

Hello Mindenkinek!
Segítséget kérnék, az exDialer tárcsázót használnám, de dual SIM-es telefon esetén nem ad választási lehetőséget, hogy mekyik kártyáról indítsam a hívást. Mindig csak sz egyik kártyáról indít. A bejövő hívás mindkét kártyára jól működik. Tud valaki valamilyen megoldást?

(#32035) fgo


fgo
tag

Olyan programot keresek amivel a számitógép merevlemezén tárolt dolgokat tudom wifin keresztül másolni a telefonra

(#32036) TRob1 válasza Probert75 (#32032) üzenetére


TRob1
veterán

Nem fogyaszt semmivel kevesebbet (én is használtam és semmi ilyesmit nem vettem észre, de pont itt is írta vki hogy Go val és ADW vel is kb 3-3 napot bír neki. Aki a folyamatosan futó, tehát állandóan fogyasztó appoknak hisz, annak meg úgy kell :P )

ui: Én pl. nem is szeretem :DDD Akkor inkább Launcher Pro (De természetesen maradok Go-nál, hisz semmi bajom vele)

¤ R'n'R ¤

(#32037) Tesztelo.hu válasza punky10 (#31979) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Tök jó, hogy lehülyézel, amikor érezhető a hozzászólásodból, hogy abszolút nem értesz a fejlesztéshez, programozáshoz, a hardverek és szoftverek közötti különbségek áthidalásához, egy szoftver mögé szükséges háttértámogatáshoz...
Ajánlom figyelmedbe az alábbi, igencsak friss cikket:

http://totalcar.hu/magazin/technika/2012/02/10/minden_pixel_kulon_tortenet/
"Egyébként egészen meghökkentő hibák derülhetnek így ki. Ilyenként említik a gyilkos vécék sztoriját, amikor a német autópálya-pihenőknél a név nélkül jelzett illemhelyek valamiért egy bizonyos típusú navi teljes összeomlását okozták, annyira, hogy újra kellett a szoftvert telepíteni. Persze néha akad térképhiba is, ami nem várt eredményre vezethet, mondjuk, amikor bizonyos szakaszokat nulla méter hosszúként adtak meg a BAH-csomópontnál – erre a számra nem gondoltak a programozók, és szintén komoly fagyásokat okozott. De mint mondják, amióta az iGO-t csinálják, gyakorlatilag már minden pixelnek külön története van."

Pl. az én telómon is működik, de néha belassul, késik (pedig kétmagos proci van telóban), és van, amikor ki is lép. Szerinted egy ilyen szoftvert nyugodtan piacra lehetne dobni ebben az állapotában? Ugye nem?

(#32038) F-ECT$


F-ECT$
titán

Vannak új pályák a Where's my waterhez :C

Dive ever, work never.

(#32039) fgo


fgo
tag

számítógépet wifin keresztül milyen alkalmazással lehetne bekapcsolni

(#32040) Probert75 válasza TRob1 (#32036) üzenetére


Probert75
addikt

Én is GO-t használtam az elmúlt majd 3 hónapban és semmi bajom nem volt vele, csak gondoltam kipróbálom. Akkor ehhez semmi kiegészítő nem kell? Ezt így tudja és csak skinezhető, ennyi, slusz-pasz?

(#32041) atillaahun válasza kymco (#32030) üzenetére


atillaahun
veterán

Én Google Task Organizer-rel szoktam vásárolgatni. Gmail-be szinkronizálja a dolgokat, beleírtam már vagy 100 tételt csoportok szerint bontva mint tejtermék, zöldség, gyümölcs, stb. Mindegyik alapból be van pipálva így nem mutatja az asztalon a widget, de ha valami elfogy, abból kiveszem a pipát, megjelenik a widget-en és legközelebb megveszem. Már csak egy intelligens hűtővel kéne összeszinkronizálni, csak olyanra még nincs pénzem. :)

(#32035) fgo
ES File Explorer, vagy Astro File Manager.

(#32024) punky10
Semmi, benéztem, azt hittem a Go Launcher Ex-nek egy tartozéka. Köszi a választ asszem akkor én is feltolom.

(#32043) spiritex
Én Opera Mobile-val már használtam az Erste netbankját.

[ Szerkesztve ]

(#32042) punky10 válasza Tesztelo.hu (#32037) üzenetére


punky10
addikt

Eddig nem hülyéztelek le...Olvasd el:
" Ez ne haragudj,de hülyeség"
Hol irtam,hogy Te vagy hülye?
Ellenben használtamilletve láttam 2 képernyöméreten a navit hibátlanul müködni,illetve Pengés ismerösöm sem panaszkodott eddig a tabu navigáciora.Ez a 3. kijelzöfelbontás...
Abban igazad van,hogy nem értek a programozáshoz.De nemis állitottam...Te állitottad,hogy komoly munka a különbözö kijelzöméretekhez megirni.Igaz.Viszont legalább 4 kijelzömérethez már megvan... :C
De mivel ez már erösen warez,igy a témát részemröl lezárom.Ha nem akarják,ne adják ki...Nekem ugy is jo.... :DD

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#32043) spiritex


spiritex
veterán

Olyan kérdésem lenne, hogy hogy tudnék internetbankot használni, mert mind az Opera Mini-m, mind a Dolphin Browser-em azt írja ki a CIB belépési oldalánál, hogy "Az Ön böngészője nem támogatja a JAVA kisalkalmazások futtatását." Melyik browser képes erre, illetve ez miért nem megy a Dolphinban, annak ellenére, hogy be van kapcsolva az Enable Javascript?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#32044) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Sziasztok
Egy apró de bosszantó dologban kérném a segítségeteket.
Beállítom a G.mailos fiókban,a telefonon a jortéban is ,hogy ne mutassa pl.a napkelte-nyugta eseményt.
Mindenhol beállítom aztán saját magától teleszórja újra ilyet "szemetekkel" a naptáramat.
Találkoztatok ezzel a problémával?
köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#32045) vétó válasza Tesztelo.hu (#32037) üzenetére


vétó
aktív tag

ehhe... a kiforratlan" rIGO stabilabban fut az egymagosomon, mint a töktutira kidolgozott, piacképes Sygic... no comment :)

(#32044) gyuszmó

nekem ugyanezt csinálja a névnapokkal. hiába mondom neki, hogy nem kell, ő csak azért is nyomatja. ez van...

(#32047) szentkuti11

nálam most a Screenshot IT, ami jól teszi a dolgát. fizetős, root kell hozzá

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#32046) Luissimo válasza spiritex (#32043) üzenetére


Luissimo
veterán

opera mobile , esetleg ?
én azzal mobilbankolok a BB-nél és az MKB-nél is.
(kéred a jelszavamat és a bankszámlám számát egy teszt erejéig ?) :D :DD

(#32047) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Üdv!

Tudna valaki mondani egy jól működő Screenshot progit? Eddig amiket próbáltam, azok vagy el se indultak, vagy csak fekete képeket fotóztak.

Előre is köszönöm :R

(#32048) whatnot válasza spiritex (#32043) üzenetére


whatnot
őstag

A CIB internetbankja van jól elcs*szve.
Én ugyan mobilon (még) nem bankolok, de pl. PC-n Firefox-on nem hajlandó futni (elindul, de szétesik a bejelentkező oldal). Chrome-on igen.

CIB-ék tudják, hogy Firefox-on nem fut, de tojnak rá, használj másik böngészőt indoklással.

(#32049) zho-lee válasza szentkuti11 (#32047) üzenetére


zho-lee
addikt

Ilyenre én is kiváncsi vagyok...
Sajnos nekem sem megy.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#32050) fgo válasza atillaahun (#32041) üzenetére


fgo
tag

Kösz a segitséget a ES File Explorer tökéletes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.