Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32651) i.s válasza sqpp (#32650) üzenetére


i.s
tag

Hát a kernelt fastboot módban ajánlják feltenni.

(#32652) sqpp válasza i.s (#32651) üzenetére


sqpp
őstag

Értem..:D Neo-hoz nemértek..:D
Nekem x10 mini pro-m van egyenlőre...
arra simán flasheltem az nAa Kernelt és repeszt rajta :Y

(#32653) frisco válasza frisco (#32649) üzenetére


frisco
aktív tag

Megoldva. (market gyorsítótár törlése, rájöhettem volna... :B

(#32654) Linkin


Linkin
senior tag

SGS-en melyik GTA verzió működik?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#32655) aminat válasza Timer (#32648) üzenetére


aminat
tag

Ezt lehet szinkronizálni a PC-n futó társával, hogyan?

(#32656) Canonfan


Canonfan
senior tag

TRob1, Dottore, ERPY:
Köszi az infókat! :R :)
Akkor a bill-t hagyom a telefonban, szerencsére már sikerült felszabadítanom egy kis helyet, de erre a dual mount sd app-ra lehet ránézek majd. :) :R

Ha már a frissítésekről volt szó, ti frissítettétek most a legújabb verzsönre az Angry Birds alapjátékot? Pár napja néztem, de jogot kér a telefonhívásokhoz és a telefon állapotához...

Bár nem látok benne nagyon gyanúsat, mert gondolom azért kell neki, hogy ha játék közbe hívnak, akkor fel lehessen venni a hívást, de azért gondoltam megkérdezlek titeket, hogy szerintetek is ok így?

(#32658) Canonfan válasza Timer (#32648) üzenetére


Canonfan
senior tag

A Handy Safe Pro-t én is használtam Symbianon, meg voltam elégedve vele, de droidon nekem a [Pocket] vált be, ennek is kellemes felülete van, elvileg titkosít, és már egy romcserét túlélt Titaniumos mentéssel, úgy hogy megmaradtak az adatok. :)

(#32659) Canonfan válasza #40993792 (#32657) üzenetére


Canonfan
senior tag

Köszi, a válaszod, akkor ráfrissítek én is! :)

(#32660) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Van valami működő Xfire app androidra ? Amiket Marketen találtam nem engedi feltenni...

This is the way

(#32661) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Az SD Maid-ről hallott már valaki? Elvileg ez egy univerzális rendszerpucoló eszköz, (mint Windows-on a Registry) és fájlmaradékokat lehet vele eltávolítani.

Viszont csak ésszel, mert fontos fájlokat is törölhetünk vele.

Éppen ezért...használta már vki? Mit tanácsoltok?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#32662) Dottore válasza volvoguy (#32661) üzenetére


Dottore
addikt

(#32663) Mano_01 válasza volvoguy (#32661) üzenetére


Mano_01
tag

[link]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#32664) volvoguy


volvoguy
addikt

Utánaolvastam a programnak srácok, csak ugye ez nem egy sima Cache Cleaner amit biztonságosan használhatsz, ez azért mélyebben is tisztít...azért gondoltam hátha vki használta már..:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#32665) Dottore válasza volvoguy (#32664) üzenetére


Dottore
addikt

Most próbáltam ki. A Corpse finder érdekelt, de sok hónapi használat után 8 bejegyzést talált ami azt jeleni nekem nincs rá szükségem.

(#32666) Verhóó


Verhóó
tag

én mindent kitakarítottam vele, 320 megát szabadított fel ;]

(#32667) ERPY


ERPY
őstag

Ezt láttátok már?

Tiszta SPB Shell 3D, de ingyenes.

(#32668) petipetya válasza ERPY (#32667) üzenetére


petipetya
nagyúr

Se 2.1-el, se 2.3.5-el és se 3.0.2-vel nem kompatibilis. Talán ICS-el?

"nincs rá lezsóidő"

(#32669) fatal` válasza petipetya (#32668) üzenetére


fatal`
titán

Nem os gondja van, 2.1 kell neki, de:

This item cannot be installed in your device's country. Gondolom orosz az egész :D

[ Szerkesztve ]

(#32670) petipetya válasza fatal` (#32669) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#32671) TRob1 válasza petipetya (#32670) üzenetére


TRob1
veterán

FIGYELEM!
Ez a program csak a felhasználók számára Oroszországban és Ukrajnában. :DDD

szerk: Tuti van köze az spb-hez (a kinézeten kívül), mert a mélcím: Yandex.Shell @ spb.com. Az spb shell-nél meg shell3d@spb.com

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32672) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!
Viber használat közben ti nem tapasztaltok drasztikus aksi szint csökkenést?
Konkrétan 1-2 perc beszélgetés után az aksi jelző -10 -15 %-al kevesebbet mutat!De sokszor még ennél is több!

(#32673) F-ECT$ válasza fatal` (#32669) üzenetére


F-ECT$
titán

Market Enabler segíthet.

Dive ever, work never.

(#32674) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Utána kérdeztem!
Ők meg válaszoltak! :C

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#32675) Pro!Petya válasza droti25 (#32672) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nem tudom volt-e már rom cseréd vagy frissítésed (odin) , mert akkor van sok bat.drain ha nem 100%-os akksi töltöttségi szinten történik a romolás..!!!

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#32676) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Szükségem volna egy appra, ami figyeli az alkalmazások procihasználatát, riaszt ha túllépett egy beállított százalékot az app. Tulajdonképpen egy Task Manager-re van szükségem, ami nem RAM, hanem a CPU használatot figyeli...

Watchdog Task Manager Lite elég jó, viszont annak Blacklist funkciója csak a fizetősben elérhető....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#32677) ERPY válasza petipetya (#32668) üzenetére


ERPY
őstag

Én feltettem, igaz nem a marketből. Szépen megy, semmi gond vele, csak orosz a nyelvezete még.

(#32678) Fehércápa


Fehércápa
aktív tag

Olvastam,hogy vannak alkalmazások fórumozóknak. Melyek ezek és miben segítenek, miért érdemes használni őket?

(#32679) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ezekhez a free, de ingame cuccokért fizetős gameloft játékokhoz (pl Rf2012, nfl2012) vannak khm cheatek, hogy ne legyünk annyira lekorlátozva?

Inkább fizetnék egyszer párszáz forintot, minthogy így kelljen játékidöt venni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32680) droti25 válasza Pro!Petya (#32675) üzenetére


droti25
őstag

Igen. Jó pár romcserén már túl vagyok, de nem hinném hogy ez a baja, mivel a barátnőm gyári romján is fennáll a probléma.

(#32681) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Melyik progival tudok több programot/játékot egyszerre telepíteni? (úgy értem, h ne kelljen mindegyikre egyesével rákattintani és úgy telepítgetni meg p*csölni)
Köszi

(#32682) hudyfiu válasza Sanci789 (#32681) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Én az Easyinstaller-t használom

(#32683) Sofian


Sofian
őstag

Bumeráng letöltő app frissült:
[link]

:)

(#32684) atillaahun


atillaahun
veterán

Azt hiszem sikerült megtalálni azt a lopásvédelmi App-ot amit már régóta keresek. Képes WiFi és 3G nélkül is működni. Azt hiszem ez az egyetlen ilyen: avast theft aware, korábban javasolta valaki, mostanra jutottam odáig, hogy kipróbáljam, ezúton is köszönöm.
SMS-ben kell küldeni neki egy jelszó+locate kódot, erre bekapcsolja a GPS-t, és visszaküldi a pozíciót.
Igazából ötletem sincs hogy csinálja net nélkül, kicsit tartok tőle, hogy a tudtom nélkül ír válasz SMS-eket. Mondjuk nemzetközileg asszem csak 44 Ft, úgyhogy komoly költségbe azért nem verem magam, de majd ha megjön a számla meglátom a tesztek eredményét.
A fórumán még egyelőre nem válaszoltak.
Annyi hátránya van egyébként, hogy rendkívül fapados, és mivel nincs netes felülete, ezért az SMS-ben lévő koordinátákat kell bepötyögni a Maps-be, ami nem olyan szórakoztató. Meg igazából olyan nagyon pontos se volt, mert a szomszéd kertjének végébe rakott, bár tartok tőle, hogy ez inkább az Optimus Black-em elkúrt GPS-ének a hibája.
Ja még annyi, hogy rengeteg beállítás és SMS kód van benne, illetve SIM kártya csere esetén is működik, törölni pedig még factory reset-tel sem lehet, esetleg úgy, ha valaki recovery-ből gyalulja csutkára a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#32685) Magnat válasza atillaahun (#32684) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

sztem ezért fapados:

"THEFT AWARE IS NOT BEING DEVELOPED FURTHER ON AND IS UNSUPPORTED, PLEASE INSTEAD USE THE NEW avast! Free Mobile Security WHICH IS THE SUCCESSOR OF THEFT AWARE."

1ébként be lehet állítani, h folyamatosan küldje az sms-eket? Csak mert ha mindig 1 választ küld, akkor sim csere után nem sokat ér, kivéve ha tudod a tolvaj számát :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#32686) atillaahun válasza Magnat (#32685) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen azt olvastam, de úgy értettem, hogy az avast része, csak már másnéven fut.
Egyébként SIM csere után automatikusan küldi az új SIM számát és a pozíciót, bár ezt még nem teszteltem.

(#32687) elemke válasza volvoguy (#32664) üzenetére


elemke
tag

Nagyom fajjin progi, csinältam magamnak 7 gb szabad helyet a 8 gigäs karimon.... szerintem egyenlöre FELEJTÖS, honnan szedem vissza a kepeimet meg a videokat. :(

[ Szerkesztve ]

(#32688) petipetya válasza atillaahun (#32684) üzenetére


petipetya
nagyúr

És ha törlik az "eszköz rendszergazda" alól, majd inaktiválják?

"nincs rá lezsóidő"

(#32689) TRob1 válasza elemke (#32687) üzenetére


TRob1
veterán

Ha használnál dropbox beta-t, ez nem fordulhat elő veled... ha netet "kap" a telefon, már küldi is őket a gépedre/db fiókodba automatikusan. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32690) basaja válasza atillaahun (#32684) üzenetére


basaja
senior tag

engem érdekel,várom a teszted eredményét.Mi paranoidok tartsunk össze...;-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#32691) atillaahun válasza petipetya (#32688) üzenetére


atillaahun
veterán

Azt hiszem elrejti magát az eszközhozzáférés beállításaiban és az Appdrawerben is, de most minden részlet nem ugrik már be, mert van hozzá vagy 10 oldal dokumentáció. De tudom hogy nagyon komolynak tűnt a leírás alapján, még elméletileg az USB Debugging-os ADB hozzáférést is korlátozni lehet vele, meg ha jól emlékszem a Recovery-nek is keresztbe lehet tenni valahogy. Bár ezt kitesztelni már tényleg nagyon paranoid alkat szükségeltetik. :)

[ Szerkesztve ]

(#32692) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Olyan programot tudtok ajánlani(pontosan Galaxy 3-ra kell,2.2-es droidra) ami képnézegető program mely össze szedi a memóriában lévő képeket.Könnyű legyen kezelni,mappa nézet is legyen(ha a memória kártyán külön mappában is van)és lehessen rendezni,pl. név szerint,stb..stb...
A másik kérdésem pedig: Van olyan program(megbízható)amivel a memória kártyáján lévő programokat tudom leszedni?Mert még a BADA-s telómról megmaradt rajta pár alkalmazás....aztán nemtudom hogy szedjem le azokat :S

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#32693) tomy86 válasza Potyka03 (#32692) üzenetére


tomy86
addikt

Képekhez: Quickpic

(#32694) Potyka03 válasza tomy86 (#32693) üzenetére


Potyka03
senior tag

köszi :)
A másodikhoz nemtudsz valami megoldást? :) Vagy programot?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#32695) tboldi válasza Potyka03 (#32694) üzenetére


tboldi
nagyúr

Minden fontosat lementesz, leformázod a kártyát és visszapakolsz.

(#32696) tomy86 válasza Potyka03 (#32694) üzenetére


tomy86
addikt

Törölni bármilyen fájlkezelővel tudsz SD kártyáról (ha jól értem nem uninstallról van szó). Pl: ES file explorer vagy Astro.

Vagy amit tboldi javasolt. A szükséges programok mentéséhez is használható az ES File Explorer (Astrot nem ismerem) vagy az App Backup & Restore.

[ Szerkesztve ]

(#32697) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

[link]

Ha jól értelmezem, ehhez nem kell root, ugye? Ismeri valaki ezt a progit?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#32698) petipetya válasza atillaahun (#32691) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem ott maradt az eszköz hozzáférések (eszköz rendszergazda) menüpontban. Illetve mi van akkor, ha én cserélek sim-et?

"nincs rá lezsóidő"

(#32700) Edi77 válasza #40993792 (#32699) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm... csak biztosra akartam menni... egyébként van értelme ennek a proginak?

(Android assistant van a telómon)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.