Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) Forceman válasza Forceman (#5987) üzenetére


Forceman
tag

Valaki?

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#6002) helixP válasza petipetya (#5997) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez érdekes. Nekem a legkevésbé sem "izomtibor" Pulse minin egyáltalán nem szaggat...

(#6003) Tesztelo.hu válasza Polyák (#5982) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Erre ott van a teljesen ingyenes Google Latitude v. magyarul Koordináták.
Ráadásul nem csak androdios telefonon megy, és PC-n is megnézheted, éppen hol a telefon.

(#6004) schmo07


schmo07
tag

K-9 mail-t ha használja valaki, szeretnék kérdezni.

Nem szeretném letölteni mindig az összes levelemet, elég lenne csak a fejléc, és ha érdekel, akkor csak az adott levelet tölteném le.
Erre javasolta valaki (lehet, hogy pont itt?) a K-9-et, merthogy be lehet állitani a levél letöltés max limitjét.
Az Account beállitások között megtaláltam a "Fetch messages up to ... Kb" sort.
Beállitom mondjuk 64 Kb-re, de ehhez képest mégis letölti simán az 1-2 megás csatolmányokkal érkező leveleket is.
Máshogy is be kellene valamit állitanom? Ha igen, hol? Befolyásolja esetleg, hogy pop3-as?

[ Szerkesztve ]

(#6005) vétó válasza schmo07 (#6004) üzenetére


vétó
aktív tag

nem csak akkor tölti le a nagy leveleket, ha Wifi-t használsz?

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#6006) schmo07 válasza vétó (#6005) üzenetére


schmo07
tag

Jó kérdés, erre nem is gondoltam (merthogy nem kérdezte sehol, hogy tegyen-e különbséget wifi és 3g között)
Na mindjárt megnézem , aztán írok.

(#6007) drzsoo1 válasza schmo07 (#6004) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

IMAP ot használok, a nagyobb csatolmányoknál a levél végén jelzi hogy mi az és mekkora de nem tölti le. Akkor tölti csak le ha save vagy open t kérsz tőle. Ezt az adatforgalom jelző nyilacska szépen jelzi.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#6008) drzsoo1 válasza schmo07 (#6004) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

IMAP ot használok, a nagyobb csatolmányoknál a levél végén jelzi hogy mi az és mekkora de nem tölti le. Akkor tölti csak le ha save vagy open t kérsz tőle. Ezt az adatforgalom jelző nyilacska szépen jelzi.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#6009) MPeter87


MPeter87
őstag

Heló mindenkinek!
SOS-ben tudna nekem valaki mondani egy olyan programot, ha létezik galaxy s-re, ami ha készítek egy fényképet, a kép készítése után egyből elküldi azt e-mailben egy v kettő előre beállított e-mail címre???

(#6010) schmo07 válasza vétó (#6005) üzenetére


schmo07
tag

Megnéztem. Nem érdekli, hogy wifi vagy 3g.
Ellenben kikisérleteztem azt is, hogy az IMAP-nál müködik , hogy csak a megadott méretig tölti le a levelet, és aztán én döntöm el, akarom tovább vagy sem, viszont a POP3-nál nem. A POP3-nál ha esik, ha fúj, ő letölti a levelet.
Ötletek ennek megakadályozására? Esetleg másik levelezőprogram, ami tud ilyet? (vagy lehetséges, hogy a POP3 maga olyan, hogy amellett nem lehet ilyen limitet megadni?)

(#6011) drzsoo1 válasza schmo07 (#6010) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

leellenőriztem, pop3nál is működik, ott nem jelezte hogy mekkora csatolmány tartozik a levélhez de nem töltötte le, változtatáshoz újra kellett indítani a programot.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#6012) gombsadi válasza schmo07 (#6010) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Én is k9 mailt hasznalok. Ha rám halgatsz, hasznalj imapot. és állítsd be 8Kb-ra. úgy mindenképpencsak a szöveget tölti le.

(#6013) schmo07 válasza drzsoo1 (#6011) üzenetére


schmo07
tag

drzsoo1,
Nem tudom, akkor én mit csinálok rosszul :(
Az az egy sor az érdekes csak, ahol a méretet be lehet állitani, ugye? Már hogy nincs valahol máshol még valami rejtett kis kapcsoló...?
Tegnap több mint egy órát kisérletezgettem, volt telefon kikapcs, bekapcs, program kikapcs, bekapcs, minden, és mégis mindig leszedte az egészet, csatolmányostól, több megásan.

gombsadi,
Használnék én imapot. De a freemail pop3.
Abba ne menjünk bele, hogy miért ragaszkodom a freemail-hez...

[ Szerkesztve ]

(#6014) spanyoll


spanyoll
addikt

Kicsit átrendeztem az asztalokat egy docklet app-al (itt ajánlottátok emlékeim szerint), így felszabadult 2-3 asztal.
Ha ráértek akkor vmi egészképernyős és hasznos widgetet (pl facebook csak hasznosabb :D ) mondjatok pls.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#6015) hurrikan


hurrikan
addikt

Ehhez hasonló progit tud valaki?

[Network Counter]

ami 2.1-en is megy? Mert ez csak 2.2-n.
Azért jó mert mutatja melyik alkalmazás mennyi adatforgalmat fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#6016) The Bachelor


The Bachelor
tag

Visszaolvastam, de nem találtam amit kerestem:
Az apk file-t lehet szétszedni vele vhogy és módosítani az adott program hozzáférési jogait.
Mi is volt ez a progi?

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#6017) spanyoll válasza hurrikan (#6015) üzenetére


spanyoll
addikt

netcounter :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#6018) hurrikan válasza spanyoll (#6017) üzenetére


hurrikan
addikt

Ha erre gondolsz:

[link]

ez volt fent, de ez csak simán a forgalmat mutatja összesítve, nem bontja le alkalmazásokra, hogy melyik fogyasztott mennyit. Ilyet tudok én is vagy 8-at.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#6019) hurrikan válasza hurrikan (#6018) üzenetére


hurrikan
addikt

Nah találtam egyet, azonban Market nem mutatja a Mininek:
[link]

valaki le tudná szedni és megosztani az apk-t?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#6020) Godesz2


Godesz2
csendes tag

Megjelent a feladatkezelő alkalmazások fülében egy olyan, hogy "Sdlist", eddig az nem volt, nem lehet törölni, és egy csomó mindenhez van hozzáférése. Facebook androidot tettem fel. Valaki tudja-e, hogy ez a FB-nak egy cucca vagy vmi más?

(#6021) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Javasoltátok a PhoneMarks alkalmazást számomra, hogy azzal a pc-s chrome könyvjelzőket össze lehet szinkronizálni a telefonnal.

Segítene nekem valaki hogy mit kell tennem, mert tegnap elég sok időt eltöltöttem vele és nem sikerült. A program elindul, be is jelentkezem a gmailes fiókommal, sync megindul, de azt írja no bookmarks.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6022) Godesz2 válasza Godesz2 (#6020) üzenetére


Godesz2
csendes tag

bocsánat, elírtam: Sdlog .

(#6023) Inarus válasza verser233 (#6021) üzenetére


Inarus
addikt

Mert ehhez telepíteni kell az asztali chrome-ba egy PhoneMarks nevű kiterjesztést. (Beállítások -> Eszközök -> Kiterjesztések (talán, Ubuntu alól írok, itt Chromium van, megeshet, hogy a "Kiterjesztések" menüpont rögtön a beállítások menüben van.)
Kikeresed a kiterjesztést, telepíted, engeded, hogy a google docs-ban létrehozzon egy fájlt, majd a kiterjesztés ikonjára kattintva a "Help/Options" menüpontban beállítod, hogy melyik mappát szinkronizálja (egy mappát lehet, de lehet ez gyűjtőmappa is további almappákkal), ezután újra katt a kiterjesztésre, "Sync"-gomb, majd a készülékeden is Sync gomb.
FIGYELEM! Ezzel a készülék böngészőjében található összes könyvjelzőt TÖRLI a program, valamint ha mappában van a szinkronizálandó a gépeden, azt te ömlesztve fogod látni, a könyvjelző nevében a mappa nevével. Szóval nem tökéletes megoldás, javaslom hogy csak azokat szinkronizáld (egy külön mappában), amik tuti kellenek telefonon.

(#6024) verser233 válasza Inarus (#6023) üzenetére


verser233
senior tag

Köszönöm a leírást, végülis így tettem én is, aztán felmentem a fejlesztő honlapjára (előbb is megtehettem volna) és ott volt írva, hogy némely Samsung (Froyo) telefonokon nem működik rendesen a programja. Mivel Samsungom van és Froyo ez lehet a hiba :B

Amúgy ha ez működne, akkor ez a program az androidos böngésző könyvjelzői közé bele is teszi, vagy a saját programján belül hoz létre mappákat ill könyvjelzőket?
(Azért kérdezem mert most kipróbáltam egy másik programot, azzal össze is tudtam szinkronizálni, de viszont NEM a böngésző könyvjelzői közé tette hanem magán a programon belül hozott létre neki mappákat, ami számomra így teljesen értelmetlen, nekem az lenne célszerű ha valahogy bele tudnám importálni a böngésző részbe)

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6025) viw válasza verser233 (#6024) üzenetére


viw
aktív tag

a fentiek miatt javasoltam a [ChromeMarks] nevü appot.:
- nem kell plusz bővítmény a böngészőbe, elég csak a fiókszinkronizálást bekapcsolni (amit amúgy is érdemes)
- telóra felrakod a klienst, ami lehúzza a könyvjelzőidet, ugyan olyan formába mint ahogy a pc-n van, nem kever össze semmit.
a programban lapozgatsz a megfelelő könyvjelzőre és klikkre megnyitja a böngésződdel. (lehet,h. magába a böngészőbe is bele tudja importálni, de ezzel nem foglalkoztam)

[ Szerkesztve ]

(#6026) Inarus válasza verser233 (#6024) üzenetére


Inarus
addikt

A könyvjelzőket a böngészőbe rakja.

(#6025) viw: Kössz a tippet! :R

(#6027) sztrogoff19


sztrogoff19
tag

Üdv,

egy kis segítséget szeretnék kérni azoktól, akik e-könyv olvasónak is használják a telefonjukat. Addig már eljutottam, hogy sima .doc. formátumból csinálok .rtf-et és abból a Calibre progi segítségével .epub formátumban könyvet.

Viszont én szeretnék fejezeteket létrehozni, hogy azok segítségével lépkedhessek a szövegben. A kérdésem az lenne, hogy a fenti programmal ez lehetséges-e, ha igen, akkor hogyan ?

Na és persze a legfontosabb kérdés, hogy Aldiko e-könyv olvasóval lehet-e fejezetenként lépkedni ? :DDD

A segítséget előre is köszönöm :R

Morituri Te Salutant

(#6028) schmo07


schmo07
tag

Tud valaki javasolni email klienst, amin lehet állitani, hogy mekkora méretig töltse le a leveleket (vagy csak fejlécet tölt le) - és mindez POP3-ra?
(K-9-et próbáltam, nekem nem müködik)
Előre is köszi

(#6029) NoMagix


NoMagix
addikt

Háj!

Meg van!!
Megtaláltam a szuper billentyűzetet!
Ultra keyboard néven találtam rá!
Maximálisan belehet állítani, több téma van benne, sőt teljesen egyedit is lehet kreálni.
Vannak nyilak! Ó istenem... bill.méret is állítható, van Iphone-os nagyítós kereső!
Az ékezetes betűk is gyorsabban előcsalogathatóak a gyárinál.
Ez szuper!

(#6030) Polyák válasza Tesztelo.hu (#6003) üzenetére


Polyák
tag

Köszi! A Latitude megvan, tetszik. Mindent megtaláltam elsőre. De csak én tudom nézni a helyzetem bejelentkezve, vagy esetleg "publikálni" is lehet? Szóval hogy más is láthassa a pozíciót. Ez nem olyan fontos de nem lenne rossz.

Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.

(#6031) schmo07 válasza NoMagix (#6029) üzenetére


schmo07
tag

Örülök, hogy rátaláltál !
Annyira lelkesítően írsz , hogy - bár nekem a slideit megfelel - meg fogom nézni :)

(#6032) NoMagix válasza schmo07 (#6031) üzenetére


NoMagix
addikt

Egy misét megér...
letölthető a teljes verzió a N.k.a pont hú-ról

(#6033) Inarus válasza NoMagix (#6032) üzenetére


Inarus
addikt

A Nemzeti Kultúrális Alap honlapjáról? ;]
Ne válaszolj, csak baromkodok! :DDD

(#6034) viw válasza Inarus (#6033) üzenetére


viw
aktív tag

nekem viszont válaszolhatnál, mert én is ezt a kulturális alapot találtam:D szóval mi is ez?:)

(#6035) Inarus válasza viw (#6034) üzenetére


Inarus
addikt

Gyanítom warez oldal címe lett volna virágnyelven. Az Ultra Keyboard ugyanis fizetős. De van próbaverziója is.

(#6036) ben11 válasza viw (#6034) üzenetére


ben11
őstag

A nokiaprogramok.hu-ról van szó,ami nem warez oldal, ha nem akarjuk.. :DDD

(#6037) viw válasza ben11 (#6036) üzenetére


viw
aktív tag

köszi,

(#6035) Inarus: köszi

(#6038) helixP válasza NoMagix (#6029) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát ez valóban üt... Minden konfigurálható! :Y Egyelőre csak azt nem találom, hogy lehet-e sima telefonbillentyűzetet állítani, mert ha még ezt is tudja, akkor valóban nincs értelme tovább keresni ez A billentyűzet!
Hatalmas fogás! :R

[ Szerkesztve ]

(#6039) zeorsdfd válasza helixP (#6038) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Olyat tud, mint a slideit?

(#6040) helixP válasza zeorsdfd (#6039) üzenetére


helixP
nagyúr

Azt keresem, de lehet h az pont hiányzik, de akkor ez az egyetlen feature, amit már láttam, itt meg nem.

(dehát: van külön calibration-je, be tudod állítani a magasságát, milyen sokáig nyomd a gombot a második funkciókhoz, kamera képet kapcsolhatsz mögé, nehogy elbotolj az utcán :), gesture-öket tudsz hozzárendelni, nagybetűvel kezdődjön, teljes témaszerkesztő... és még csak most kezdtem el berhelni :) )

[ Szerkesztve ]

(#6041) verser233 válasza viw (#6025) üzenetére


verser233
senior tag

Szia! Igen ezt ki is probaltam de sajnos nem tudja a bongeszobe beimportalni.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6043) janes74 válasza Inarus (#6033) üzenetére


janes74
senior tag

+1

(#6044) noicenoice válasza hurrikan (#6019) üzenetére


noicenoice
tag

Sajnos ez is csak 2.2-től működik. Már hónapok óta keresek ilyen app-ot, de úgy tűnik nincs 2.1 alá.

(#6045) JasonD


JasonD
aktív tag

Hajhó!

Tud valaki olyan app-ot, mint amilyen a Spicámban volt? Nevezetesen, indított hívásoknál minden perc 45. másodpercénél rezzent egyet a telefon.

(#6046) schmo07 válasza helixP (#6040) üzenetére


schmo07
tag

Megvárom, amig kitapasztaljátok.
Engem is az érdekelne legfőképp, hogy csak pötyögni lehet rajta, vagy lehet úgy, mint a slideit/swype.

(#6047) l33tus válasza JasonD (#6045) üzenetére


l33tus
csendes tag

Egyik barátom használ ilyet Optimuson, mindjárt kiderítem mi is az... remélem jó lesz!

"mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

(#6048) The Bachelor


The Bachelor
tag

Valaki?

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#6049) l33tus válasza The Bachelor (#6048) üzenetére


l33tus
csendes tag

Hát lehet hülyeség amit mondok, de pl root explorerrel meg lehet adni egyes filok (talán programok) hozzáférési jogait.

csabooooo: Sajnos tárgytalan a dolog, moddolt Froyo van a telóján és abban alapból benne van ez a fícsör... sry

[ Szerkesztve ]

"mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

(#6050) JasonD válasza l33tus (#6049) üzenetére


JasonD
aktív tag

Köszi!

Közben találtam egy ilyet: Modified phone.apk

Ez volt beépítve a spica főzött romjába. Lehet, hogy menne Defy-n is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.