Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31901) domerator


domerator
veterán

Froyo Alarm Skin

CM7-hez és miuihoz... a froyoban levő ébresztő a nagy szundi felülettel és az alatta levő piros ébresztés kikapcsoló csúszkával...

Recoveryből telepíthető

Xda-n találtam, wajkiui alatt nálam működik

(valaki mondta régebben itt talán ebben a topikban, vagy a defyben, hogy ő is hiányolja)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31904) Mika1227


Mika1227
őstag

Használtam a köpönyeg appot és most nem indul el. Leszedtem majd újra felraktam de hiába nem indul. :F

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#31905) .:LoMAX:. válasza Luissimo (#31825) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

A forrás:
"Levelezésem IGO-val! Jó hír!"

Google segített megtalálni :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#31906) Nocsesz1 válasza Edi77 (#31897) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Az értesítő sávon nem lehet eltüntetni hogy ne legyen ott hívás után?

HAJRÁ VIDI !!

(#31907) decoati válasza meko1 (#31796) üzenetére


decoati
aktív tag

Nem te kérdezted hogy van-e olyan térkép/navi ami jelzi a traffikat? Mert erre a waze az hasznos ugyebár.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#31908) thekozs


thekozs
csendes tag

Sziasztok! egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap vettem egy gyárilag független vadiúj galaxy mini-t. Bekapcsolta az automata elforgatást, és egy darabig szépen forgott amikor forgattam a telefont, de estére meghülyült, mert mindenhol el tudom forgatni (játék, képek netezés, néhány almenüben) De a főképernyőn, és a menükben nem fordul el a képernyő, akármennyire rázom. software reset, újretelepítés, akksi kiszed amikor bekapcsolva van, minden megpróbáltam, de csak nem akar elfordulni a főmenüben. valaki tud valami megoldást?

(#31909) Edi77 válasza Nocsesz1 (#31906) üzenetére


Edi77
őstag

Én a beállításokban kivettem a pipát, de egy darabig kijelzi, hogy rögzítette az utolsó hívást, és ha csörög a telefonod, akkor is kijelzi az Általad bejelölt hívó esetén.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#31910) meko1 válasza decoati (#31907) üzenetére


meko1
tag

hát igen:mea culpa,avagy bocsánat>>>>a valaha régen föltett első kérdésemre adott válasz,
úgyis mint vaze tényleg takarhatja a waze alkalmazást,s mint máshonnan megtudtam,őkelme
az utazó felhasználók folyamatos szerkesztésében/is/ állandóan frissül,pl.traffihelyekkel is.
letöltöttem,telepítésre vár,tapasztalatokról később,ha érdekes!
Tehát,köszönöm üdv meko

(#31911) kymco


kymco
veterán

Sziasztok!
A jorte naptárban hogyan lehet résztvevőket rendelni egy-egy eseményhez?
Tetszik a naptár, de ez nekem elég fontos, de nem találom sehol...

www.refujvaros.hu

(#31912) ra^ven


ra^ven
senior tag

Sziasztok!

Van egy Wireless baba figyelő (2.4 ghz) cam-om és egy receiver hozzá.
Kérdés az lenne létezik Androidra olyan app, ami kiváltaná a receivert, és telón keresztül tudnám nézni?

Előre is nagyon köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#31913) kymco válasza kymco (#31911) üzenetére


kymco
veterán

Ugy látom, hogy nem lehet :(

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#31914) meko1


meko1
tag

üdv mindenki,előbbin felbuzdulva,új kisérlet:
olyan pc-s programot nem tudtok ajánlani,amivel a pc-re letöltött/pl.www.1mobile.com-ról/
applikációkat meg tudnám nézni,mielőtt a telefonra installálom/és onnan kell törölgetnem,
ha mégsem tetszik/?! köszönöm meko

(jellemző példa:amúgy szép,és terjedelmes háttérképnek valókat találtam,de install után
mégsem tetszett,s alig bírtam leszedni)

[ Szerkesztve ]

(#31915) decoati válasza meko1 (#31914) üzenetére


decoati
aktív tag

én ált. megnézem a fejlesztők videóit (már ha van, a marketen szokott lenni...), ha nincs, akkor youtube/screenshots/utánaolvasok/kérdezek ITT :). Az appok jókora százalékát így le sem kell töltenem... a többit meg kipróbálom.
(Ne légy negatív. Ha nem kapsz választ az nem azt jelenti hogy ignorálnak, hanem hogy esetleg nem tudják a választ.)

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#31916) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok

Tudnátok ajánlani egy olyan programot ami lementi az összes alkalmazást, és a beállításaimat is?
köszi

(#31917) punky10 válasza bencus3 (#31916) üzenetére


punky10
addikt

Titanium backup pro.A pro fizetös.m.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31918) meko1 válasza decoati (#31915) üzenetére


meko1
tag

igazad van,a baj sajnos mégis az,hogy már így is több időt töltök új bolondériámmal/android/,
mint kellene,tehát arra már végképp' nem jut,hogy még youtube-on,marketen a fejlesztők
információit kutassam,a fórum arra lehet jó,hogy azonkívül,amit olvasok,látok,találok,felfedezek<<<<utólag derül ki,hasznos-e számomra---másokon okulva
hasznos dolgok kerüljenek a relóra,na ezt akartam problémamentesebbé tenni egy ilyen
"segédprogrammal" azé' kösz üdv meko

(#31919) bencus3 válasza punky10 (#31917) üzenetére


bencus3
tag

igen erről már halottam de ahhoz nem kell rootolni a telot?

(#31920) mefistofeles

Skacok! Még mindig a hogyan alakítsa egy láma a telóját zeam launcherrel című műsor megy.... A Zeam-hoz is lelehet tölteni skineket, ikonpakkokat stb. mont a GO hoz és a többihez? Kimondottan Zeam-os skint nem találtam egyet sem.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#31921) TRob1 válasza bencus3 (#31919) üzenetére


TRob1
veterán

Ha beállításokat akarsz menteni bármivel is, ahhoz eleve kell a "rootmumus".

(#31920) mefistofeles:
Sztem Zeam-hez nincs semmi ilyesmi, az nem arról szól. Az a "fapad" launcher. Gyors, stabil, "eccerű mint az ecceregy" :)) (Speciel Én személy szerint soha nem is használnám, mert mindenben utálom a fapadot. ;] )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31922) domerator válasza mefistofeles (#31920) üzenetére


domerator
veterán

A zeamnak szerintem épp az az erőssége és a lényege, hogy minimális erőforrás használattal stabil, gyors, sallangmentes launcherként működjön. Nem néztem utána, de szerintem nem is nagyon van skin hozzá. Ha elkezdenék csicsázni, pont az erőségét veszítené el.

Szerintem... :U

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31923) decoati válasza mefistofeles (#31920) üzenetére


decoati
aktív tag

A Zeam pont arról szól hogy minimál, kicsi, gyors. Én akkor dobtam, mikor kivették a scrollable widget lehetőséget, a minimális memória lábnyomra hivatkozva. Oké hogy semmi luxus, de azért izé...
szerk.: nadesokanlettünk :)

[ Szerkesztve ]

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#31924) mefistofeles válasza domerator (#31922) üzenetére

Ok én is pont azért választottam de láttam pár nagyon izléses letisztult skint zeamos telókon. Akkor azokat a használójuk fabrikálta?
..Egy szép minimal skin egy egyszerű ikonkészlettel nem hinném, hogy erőforrás zabáló....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#31925) zho-lee válasza mefistofeles (#31924) üzenetére


zho-lee
addikt

Én pl az adw ex-et kedveltem meg.
De az is fapados tulajdonképp a go launcher-hez képest, amit évekig alkalmaztam. :R

Mivel addig vacakoltam, hogy van végre cyanogen rom a telcsin (LG C660), hát rákerestem a cm7 témákra a marketen.
Össze sem tudom hasonlítani...

(meg ne kövezzetek, go rajongók, nem véletlen használtam go-t 3 féle androidon.. csak az adw ex azt tudja, amit szeretnék -fapadot.. :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#31926) atillaahun válasza zho-lee (#31925) üzenetére


atillaahun
veterán

ADW sose volt fapados, legjobban konfigolható launcher amit próbáltam. GO pl. helyből nem tud olyan dolgokat mint a dokk teljes eltüntetése, vagy a rajta lévő ikonok számának változtatása.

Plusz az App drawer-ben lévő ikonok asztalra húzogatásától is meg lehet kergülni benne.

[ Szerkesztve ]

(#31927) domerator válasza atillaahun (#31926) üzenetére


domerator
veterán

Viszont ezt a kettőt a zeam is tudja... :C

(adw ex a másik, amit kedvelek) :K

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31928) fatal` válasza atillaahun (#31926) üzenetére


fatal`
titán

ADW meg nem tud gesztusokat, nem tudsz vele kilőni berohadt appokat, nem tud mappákat appdrawerben stb.

(#31929) rum-cajsz válasza zho-lee (#31925) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Szerintem Te kevered a CM7 alap launcherét az ADW-t a fizetős ADW EX -el.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#31930) atillaahun válasza fatal` (#31928) üzenetére


atillaahun
veterán

Az enyém tud gesztusokat, meg mappákat is. Bár ez utóbbit nem használom.
A berohadt App-ok meg mennek a levesbe.

(#31931) domerator válasza rum-cajsz (#31929) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem is... én az adw ex-ről és a zeam-ról beszélek... az ex is tud gesztusokat.

Berohadt appokra a miuiban 2 gyári módszer is van.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31932) beers


beers
addikt

Sziasztok!
Mivel tudnám megosztani az androidos mediaplayerem hdd-jét a windows hálózaton is elérhető legyen?
Esetleg valami torrent alkalmazás, ami sd nélkül is hajlandó működni (hdd-re)?
:R

M&N

(#31933) fatal` válasza atillaahun (#31930) üzenetére


fatal`
titán

Gesztusokat a dockon?:)

AppDrawerban mappákat emlékeim szerint nem tud, de lehet, hogy rosszul emlékszem.

(#31934) rtzmp


rtzmp
aktív tag

Hátha vkit érdekel: remek epub, pdf olvasó - Mantano Reader most 50% olcsóbb a marketen.

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#31935) pethYeti


pethYeti
addikt

Mivel tudnám úgy lenémítani estére a telefont hogy teljesen néma megadott időpontig, kivéve ha adott számról hívnak. Tehát ne utasítson el hívást csak némán csengjen.

(#31936) whatnot


whatnot
őstag

Nem ártana frissíteni az első hozzászólást, jócskán elavultnak tűnik.
Milyen programokat érdemes nézni?

(#31937) Luissimo válasza rtzmp (#31934) üzenetére


Luissimo
veterán

az ingyennek mennyi a fele :-) ?

(#31938) tboldi válasza Luissimo (#31937) üzenetére


tboldi
nagyúr

ing, vagy yen :))

[ Szerkesztve ]

(#31939) RootRulez válasza tboldi (#31938) üzenetére


RootRulez
félisten

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#31940) Tesztelo.hu válasza TRob1 (#31822) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Azóta sajnos már korrigáltak, és nem lesz Marketen Igo, csak egyes készülékekhez adják majd gyárilag. Pont ugyanúgy, mint a mostani Igóval, és pont ugyanúgy warezre kényszerítik ezzel a potenciálisan fizető vásárlókat is...

(#31941) rtzmp válasza Luissimo (#31937) üzenetére


rtzmp
aktív tag

kb. egy hónapig használtam a free-t, tetszett a progi - honoráltam a fejlesztőt a munkájáért, meg engem zavar a reklám. Hátha más is így gondolkodik...

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#31942) domerator válasza Tesztelo.hu (#31940) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem olyan szerződést kötöttek az autógyár(ak)kal, ami tiltja a marketes értékesítést... lehet, hogy már ők is verik a fejüket a falba, ha durván megbecsülik, mekkora piactól estek el, de ez van... így marad a többi, vagy a kisbolt...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31943) fatal` válasza domerator (#31942) üzenetére


fatal`
titán

Akkor nem lenne iPhonera sem.

(#31944) domerator válasza fatal` (#31943) üzenetére


domerator
veterán

Nem kizáró szerintem... az alma amerókiában erős, ahol a navengo nem... a droid meg mindenhol máshol, ahol a navengo igen... lehet hogy a navengo is volt annyira erős tárgyalófél, hogy kibumlizta az egyik marketet, de kettő már sok lett volna.

Fene tudja...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31945) zho-lee válasza rum-cajsz (#31929) üzenetére


zho-lee
addikt

Nem, azt töröltem, és adw ex van fenn.
Azért ennyire nem vagyok :U
A go sokmindent tud, talán még attól is többet. De mire fontpackot, iconpackot, témákat telepítek, már elfelejtem, honnan is indultam.
Nekem bőven elég (attilahun :R ) az alapképernyő egy pici animált órával, névnap widgettel.
Ha lefelé húzom: értesítés, ha felfelé húzom az ujjam, akkor meg a dock bújik elő rejtekéről.
Egy oldal contact widget, és egy oldal 4 mappa válogatott appokkal, és 3 gyorsindító.
Az ikonok is kicserélve a nekem tetszőre..
Beragadt app: power gomb/restart..
Nekem jó így, nincs gondom, használom, és tetszik az androidom (LG C660)

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#31946) domerator válasza zho-lee (#31945) üzenetére


domerator
veterán

Átgondolt és korrekt berendezkedésnek tűnik... :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31947) zho-lee


zho-lee
addikt

Most ugyan van egy colornote widget is, d eaz csak szombatig :B

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#31948) zho-lee válasza zho-lee (#31947) üzenetére


zho-lee
addikt

Persze nem mondanám, hogy az adw (ex) a királyság, mert mindenkinek más az izlése, elképzelése.. és a képessége, hogy kihozza azt a launcherből, amit elképzel.
Kismillió launchert kipróbáltam, még Vodafone 845- és 858 tulajként.
Néhányat az LG-hez is újrapróbáltam.
Ami a leglátványosabb, az a qq launcher, de nekem mindhárom készüléken időnként meg-meg állt.
Amíg nincs egy olyanom, mint a SE xperia mini pro st15, vagy hasonló kemény vas, addig jó az adw, mert a go még az lg-t is megfogja.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#31949) St3ven válasza zho-lee (#31948) üzenetére


St3ven
addikt

Egyetértek: LG -> sima ADW. :K

Esetleg Zeam, nekem sokáig fent volt, de a legutolsó rommal jött egy beépített ADW, mondom akkor nem teszem vissza a Zeam-et, ha már adtak hozzá egy egész tűrhető, és gyors launchert.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31950) ra^ven


ra^ven
senior tag

UP! :F #31912

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.