Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39001) atillaahun válasza (jan) (#39000) üzenetére


atillaahun
veterán

Autostarts-al, vagy ES Task Manager-rel tudod tiltani az automatikus programindulásokat. Az utóbbi egyszerűbb, de nem is olyan részletes.

(#39002) Lenry


Lenry
félisten

kellene nekem egy olyan billentyűzet, ami
-free
-van benne 12 gombos szövegbevitel (tudjátok, mint a gombos telefonokban)
-be lehet benne állítani, hogy ez a fenti 12 gombos legyen az alapértelmezett szövegbevitelkor

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39003) fatal` válasza Lenry (#39002) üzenetére


fatal`
titán

Ezt még a gyári is tudja.

De ha a te készülékeden mégsem, akkor anysoftkeyboard? Szerintem tudja, elég sok a beállítás.

Smart Keyboardot azért nem ajánlom, mert az nem free.

(#39004) GrandeP válasza Lenry (#39002) üzenetére


GrandeP
őstag

Ezt tudja az alap billentyűzet is....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39005) Lenry válasza fatal` (#39003) üzenetére


Lenry
félisten

az alap billentyűzet nagyjából 0 beállítási lehetőséggel rendelkezik (legalábbis a ZTE Arizona gyári 2.2-es rendszerében)

Smart keyboardban nincs ilyen, legalábbis én még nem találtam, pedig azt használom amióta megvan a Blade

Anysoftot megnézem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39006) porse válasza Lenry (#39005) üzenetére


porse
senior tag

General settings - portrait mode - t9, nem?

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#39007) cellpeti


cellpeti
veterán

Létezik olyan program ami az internet forgalmat méri?????? Olyan létezik, ami csak az szolgáltatón keresztül jött forgalmat méri? Úgy értem, az itthoni wifis hálózatról jöttet nem?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#39008) GrandeP válasza cellpeti (#39007) üzenetére


GrandeP
őstag

Traffic monitor... tud magyarul is... lebontható wifire , 3g re... és programra is....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39009) t-shirt


t-shirt
veterán

tiszteletem
tudna valaki ajánlani valami jó offline póker játékot

(#39010) cellpeti válasza GrandeP (#39008) üzenetére


cellpeti
veterán

köszönöm :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#39011) myke01


myke01
senior tag

A vibrálást (rezgést) milyen alkalmazással lehet módosítani ? (úgy-értve az erősségét,gyakoriságát , rezgés hosszát, stb. )

(#39012) GrandeP válasza myke01 (#39011) üzenetére


GrandeP
őstag

Ezzel! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39013) myke01 válasza GrandeP (#39012) üzenetére


myke01
senior tag

Hú de vicces :O ! ..........és komolyan ?

(#39014) atillaahun válasza myke01 (#39013) üzenetére


atillaahun
veterán

Általánosságban rendszer szinten nem tudok ilyenről, néhány felhasználói programon belül van lehetőség ezek módosítására, meg a CM rom-okban. De szerintem erősíteni általában nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#39015) zho-lee


zho-lee
addikt

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, a notification launcherről.
Használja valaki,és van tapasztalata arról, hogy eszi-e az akkut?
Köszi a segítséget!

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#39016) F-ECT$ válasza myke01 (#39011) üzenetére


F-ECT$
titán

A telefon beállítási között + az adott app beállítási között.

Dive ever, work never.

(#39017) Picco


Picco
addikt

udv emberek, egy terero loggerre lenne szuksegem, ami lehetoseg szerint megmutatna azt is h mikor milyen halozatokon garazdalkodik a telefonom :)

akarki tud ilyet kerem ne tartsa magaban :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39018) atillaahun válasza Picco (#39017) üzenetére


atillaahun
veterán

Mit értesz hálózatok alatt?

(#39019) barnam_ válasza Picco (#39017) üzenetére


barnam_
nagyúr

Csak egy tipp, első keresésre: Network Signal Info

(#39020) .:LoMAX:. válasza atillaahun (#38997) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

Avast-hoz kis kiegészítés, akit érdekel :)

a! Commands a! Commands
Don't learn all Anti-Theft avast! Free mobile Security commands by heart!

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#39021) vgyuri válasza artiny (#38933) üzenetére


vgyuri
őstag

Ezzel mappákba rendezheted a programokat: [link]

(#39022) atillaahun válasza .:LoMAX:. (#39020) üzenetére


atillaahun
veterán

És most mit tudok én csinálni ezzel pontosan? Megírja helyettem az SMS-t, nekem csak ki kell választani a parancsot, vagy mi?

(#39023) Az-X


Az-X
őstag

Lehet hülye kérdés, de van szűkség antivirus programra a telefonon. Igen, látom, hogy van belőle több is. De van gyakorlati haszna?

:)

(#39024) .:LoMAX:. válasza atillaahun (#39022) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

Nem próbáltam, de olyasmit olvastam, hogy küldi az sms-t is, meg engedélyt is kér telepítésnél.

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#39025) Cartman023 válasza vgyuri (#39021) üzenetére


Cartman023
aktív tag

A menüben is, nem csak kint?

(#39027) barnam_ válasza Az-X (#39023) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem felesleges. Ugyanakkor tűzfalnak és reklám blokkolónak van haszna (adfree). Mert ami ingyenes, az általában vagy reklámokat tartalmaz, vagy használati statisztikát küld. Lehet azt mondani, hogy ez etikátlan dolog, mert a fejlesztőnek ebből van pénze; én meg azt mondom, hogy kérés nélkül ne csináljon adatforgalmat egyik alkalmazás sem.

Igaz warez oldalakról nem telepítek, csak Play-ből :DDD

(#39028) Deck válasza Az-X (#39023) üzenetére


Deck
titán

Hát szerintem van. Már többször is jelzett a Kaspersky (playen találhatóra is) :))

PS5

(#39029) Mr X válasza barnam_ (#39027) üzenetére


Mr X
veterán

Adfree helyett próbáld ki az AdAway-t. Nekem sokkal hatékonyabban dolgozik. :)

(#39030) TRob1 válasza Deck (#39028) üzenetére


TRob1
veterán

És jogosan jelzett (amit akkor gondolom utána el is távolítottak a play-ről gugliék)??? Vagy csak úgy ahogy a pl. Nod szokott PC-n hogy fals riasztásokat ad, a valódi veszélyt meg beengedi? :DDD :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39031) Deck válasza TRob1 (#39030) üzenetére


Deck
titán

Én megbízok benne :)

PS5

(#39032) barnam_ válasza Mr X (#39029) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ugyanúgy a host fájlt cseréli le, én a SwedishSnow-ból szedtem ki. Jó az, nem kell hozzá külön program :)

szerk.: azért köszi, ha találkozok reklámmal, ki fogom próbálni :R

[ Szerkesztve ]

(#39033) Mr X válasza barnam_ (#39032) üzenetére


Mr X
veterán

Csak gondolom máshonnan szedi, nekem több reklámot fog meg, mint az adfree, ezért ajánlottam. :)

(#39034) fatal` válasza Lenry (#39005) üzenetére


fatal`
titán

Álló módban van ilyen. Fekvőben mi értelme lenne?

(#39035) TRob1 válasza Deck (#39031) üzenetére


TRob1
veterán

Végül is, Fő a bizalom! Főleg ha még fizettél is érte... :DDD Ha meg a nem fizetőst használod, akkor tényleg csak a bizalom marad (hisz ha az is jó lenne, ki a fene venné a fizetőst ;] )

¤ R'n'R ¤

(#39036) Rickazoid válasza Az-X (#39023) üzenetére


Rickazoid
addikt

Igen. Nekem pont most szűrt ki egy trójait az avast!. Lehet, hogy kicsi az esély jelenleg egy vírusfertőzésre (nagyobb ha hülye módon te töltöd le, ahogy nekem is sikerült éjjel), de az elővigyázatosság sosem árt, a Play-be is beszivárognak néha (arról nem is beszélve, hogy sok más cég is androidos alkalmazásboltot indít, idővel mindegyik célpont lesz) és sosem tudni mikorra derül ki. Meg szerintem inkább azt kell megszokni, hogy Androidra kellenek olyan elővigyázatosságok, mint Windows alá, mert ha az Android nem tűnik el két-három éven belül, akkor sokkal komolyabb és jól elrejtett vírusok és férgek is fognak születni, amik már mondjuk a bankszámlád tartalmának lenyúlását célozzák meg (hisz jön a mobilfizetés, ami nagyon kell nekünk) vagy zombihálózatot építenek, ezt biztosra lehet venni. Szóval szerintem jobb félni, mint megijedni.
Azokra meg ne hallgass, akik szerint az antivírusok írói írják vagy terjesztik a vírusokat is, vannak vírusírásra specializálódó emberek szép számmal, nem kell ide összeesküvés-elmélet.

(#39035) TRob1: ingyenes = védelem, fizetős = védelem + extra szolgáltatások + reklámmentesség + a fejlesztők támogatása ;)

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#39037) TRob1 válasza Rickazoid (#39036) üzenetére


TRob1
veterán

Aha, örülök ha Te így gondolod... de elég ha elolvasod hogy mi a különbség. Egyet kiemelnék: "Anti-Virus Protection – The latest technologies prevent viruses and spam from infecting your phone while you’re surfing the Internet. Plus, automatic, cloud-based scanning of downloaded apps" ellenben a Lite verzióval (ANTI-VIRUS LITE: Alerts you to potentially malicious apps before they can harm your phone)
Tuti sokat érhet... főleg hogy még a fizetősben sem hiszek. :DD

Amit linkeltél az meg pont nem ér semmit... Te telepíted, és egy idióta program által... ilyenkor hiába van védelem ha te teszed fel... Winen is sokszor ez van: "Vírus vagyok", felmehetek? Klikk az okéra... erre a júzer mit nyom? Persze hogy az Okét. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39038) csana


csana
senior tag

Üdv all!

Nemrég beszereztem az első androidos telóm (SE Xperia Ray). Jelenleg töltődik, és gondoltam megkérdezem az első lépéseket.

Pontosan nem tudom hogy a már rajta lévő alkalmazások fel akarnak-e lépni a netre induláskor. Wifis rúterünk van, és szeretném, ha a telefon ezen keresztül csatlakozzon a netre. Nincs internetelérés az előfizetési csomagomban, ezért nem szeretném, ha teló valahogy megkerülné a wifit.
Egyelőre az érdekelne, hogy bekapcsoláskor kell-e valamit ügyködnöm, hogy később ne érjen meglepetés mikor megjön a havidíj?

Az eladó ajánlott pár alkalmazást amit állítása szerint nem árt felrakni, viszont mivel nem ismerem őket, kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy tényleg érdemes-e ezekkel kezdeni, illetve mit ajánlanátok még.
-APN ON/OFF
-ADVANCED TASK KILLER
-Call Meter NG
-Juice defender

:R

(#39039) darvinya válasza TRob1 (#39037) üzenetére


darvinya
titán

Ez jó gondolat pont ezt mondtam csak inkább szakmailag.
Maga a sok app töltögetés/felrakás is ugyan ilyen veszélytrejt.

Erre mondtam anno van gép és „kinek van a legújabb trá …ja”.
Ja és ilyenkor jönn Anti aki atomAnti.

Kábel(net) ki és kész.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39040) darvinya válasza csana (#39038) üzenetére


darvinya
titán

Semmi alkalmazás nem kell.
Egyszerűen elrontod az APN-t és máris nincs mobil net.
Vagy a kapcsolóval kikapcs állás és egyetlen app nem tud kimenni.

Amúgy a telepítő varázsló megkérdezi a dolgot.
Érdemes lefuttatni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39041) RBJ


RBJ
addikt

Csókolom. lenne egy problémám. samu galaxy s6102 duos. feltettem próba képen az avast ot.
levakartam és maradt utána a rendszeralkalmazások közzé beékelődve egy online pro stroe ikon amit ha elindítok az avast anti-theft indul el . hiába csinálok gyári visszaállítást sőt sd card ot is formáztam akkor is bent marad ez az ikon és alkalmazása ami nem is ide való? tiszta ideg lettem. help?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39042) darvinya válasza RBJ (#39041) üzenetére


darvinya
titán

Hiába mondom AntiVírus=Vírus

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39043) Deck válasza TRob1 (#39035) üzenetére


Deck
titán

Teszteltem aztán meg ma megvettem :) Nem használok tört szoftvert semmiből hisz van választék bőven, minden féle programból. Meg hát nem csak vírusvédelem a KMS, ez mellett rengeteg hasznos funkciója van.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#39044) RBJ válasza darvinya (#39042) üzenetére


RBJ
addikt

most utána olvastam pár dolognak . nem csak én szenvedek vele.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39045) Rickazoid válasza RBJ (#39041) üzenetére


Rickazoid
addikt

Vissza kell tenned, elindítani, majd Beállítások és avast! Anti-Theft eltávolító varázsló. Pont ez a lényege ennek a szolgáltatásnak, hogy a program törlésével nem lehet ténylegesen törölni a védelmet, csak a PIN ismeretében a programon belülről. Ez egy biztonsági funkció, hogy a háttérben megbújó program új SIM berakásakor el tudja küldeni SMS-ben az új SIM telefonszámát, bekapcsolt GPS és jel esetén pedig a koordinátákat is. Illetve ez teszi lehetővé az SMS irányítást a távolból, le lehet zárni vagy lehet wipe-ot indítani.

(#39042) darvinya:

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#39046) defymoto


defymoto
senior tag

Üdv!
Szerintetek a Google Chrome for Android a későbbiekben elérhető lesz 2.3-ra?
Előre is köszi a választ!

(#39047) RBJ válasza Rickazoid (#39045) üzenetére


RBJ
addikt

na sikerült az sd maid al leszedni. :DDD phhh . nagy kő esett le a szívemről. azért érdekes, hogy az avast uninstallkor nem szedi le magát automatikusan.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39048) darvinya válasza Rickazoid (#39045) üzenetére


darvinya
titán

Foghatod a fejed is ha véletlenül emiatt „SMS” valaki más csak úgy lezárja a telodat. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39049) Rickazoid válasza defymoto (#39046) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ha jól rémlik többek közt a GPU gyorsítás hiánya miatt nem valószínű, de javítson ki valaki, ha tévedek. Mondjuk ha olyan lenne, mint a Firefox, akkor jobb is.

(#39048) darvinya: ahhoz három dolog kéne:
- ellopni a másik telefonom bekapcsolt állapotban
- tudni, hogy avast! van telepítve
- ismerni a letiltás kódját
De ha a másik telefonom tűnne el, egyből letiltatnám a szolgáltatónál a SIM-et és törölném a megbízható számok listájáról, úgy már próbálkozhatnának SMS parancsok küldözgetésével.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#39050) defymoto válasza Rickazoid (#39049) üzenetére


defymoto
senior tag

Rendben, köszönöm a választ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.