Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32301) S e t h válasza Foose (#32300) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én az időkép meglehetősen gyengén sikerült alkalmazását használom,mert azon mindig látom a sok észlelés közül,hogy merre milyen időjárás van.Ezek a widgetek sokszor köszönőviszonynan sincsenek a valós szituációval.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32302) TRob1 válasza Foose (#32300) üzenetére


TRob1
veterán

Hát akkor ti már mindent tudtok rólam... Go fan, weather app/widget utáló... kívül belül ismertek. :P (Jah, és kibaxottnagyórawidget és színtelenminimáldizájn utáló is :K )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32303) fatal`


fatal`
titán

Ti komolyan azt hiszitek, hogy az időjárásjelzők BP-n belül pontosan jeleznek minden kis kerületre?

Ferihegyről kapják a METAR adatokat, vagy a METtől Lőrincről, nincs minden sarkon mérési pont.

Amúgy nem értem miért a pillanatnyi hőmérsékletre használjátok ezeket az appokat, elég kinézni az ablakon. :) Az előrejelzés figyelésének több értelme van.

[ Szerkesztve ]

(#32304) F-ECT$ válasza dokee78 (#32294) üzenetére


F-ECT$
titán

És a Fancy? :)

Dive ever, work never.

(#32305) domerator válasza fatal` (#32303) üzenetére


domerator
veterán

Ott a pont... :R milliószor le lett írva... aki ezek után még tovább rugózik rajta, az write only... (van ilyen, mint tapasztaljuk) ;]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#32306) fatal` válasza domerator (#32305) üzenetére


fatal`
titán

Én is rápillantok néha, de fenntartásokkal kell kezelni. Meg mondjuk, ha téved két fokot az szerintem azért nem akkora tragédia...

(#32307) noxon


noxon
őstag

Hello!
Olyan pdf olvasót keresek ami normálisan ránagyit olvasható méretre és tördeli is a sorokat...

We live in a simulated world...

(#32308) zho-lee válasza fatal` (#32303) üzenetére


zho-lee
addikt

Milyen igaz.. :K
Bár néha nekem is becsúszik ilyesmi, de általában rákeresek, mert az faszán működik :R
(hogy ne kérdezzem meg újból..)

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#32309) punky10 válasza xSide (#32293) üzenetére


punky10
addikt

Csak nehogy ugy járj,mint páran a régi Fancyval.Megvettük a pro verziot,amit gyögyörüen lehetett skinezni(nekem sem azért kellett,mert nem látom,ha esik a ho,viszont tényleg látványos)mindenféle beállitás...stb.Majd jött az uj Fancy,és a régi nemhogynincs továbbfejlesztve,de hiába pro,egy darab skint sem lehet rá tenni... :O Fizettünk,utána le vagyunk ....

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#32310) Narxis válasza Foose (#32300) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért nincs teljesen igaza, hasznosak ezek az időjárás appok.

Thanos was right.

(#32311) zeorsdfd válasza atillaahun (#32270) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Ma frissült az imo, -bár nálam eddig is ez jött be- csekkold le, hátha mostmár neked is jó.
Whats new:
use less data and battery
improved user interface
fixed connection issues and crashes
beta feature: voice calls, only works on imo android for now

[ Szerkesztve ]

(#32312) aggleány válasza fatal` (#32303) üzenetére


aggleány
addikt

Hihi, akkor én ezek szerint jó helyen lakozom Pestszentimrén, az elég közel van Lőrinchez. Nekem viszonylag pontos adatokat mutat a BW. :DD

(#32313) F-ECT$ válasza fatal` (#32306) üzenetére


F-ECT$
titán

Két fok nekem sem számít, de 12 már igen.

Na mindegy, lehet ezt még ragozni, de attól sajnos nem lesz pontos egyik sem :(

Dive ever, work never.

(#32314) Luissimo válasza dokee78 (#32294) üzenetére


Luissimo
veterán

viszont ha összeadod, akkor egész kellemes 21 fok van.(mongyuk csak abszolutértékben szabad összeadni :DD )

(#32315) jonacsik válasza Nocsesz1 (#32272) üzenetére


jonacsik
csendes tag

Köszi Nocsesz1

(#32316) Tyer válasza fatal` (#32250) üzenetére


Tyer
őstag

Nem ez a megoldás, mert nekem saját kontaktom el van mentve külön, arra is godnoltam, hogy valakit véletlen nem a gmail accountomba mentettem, de mind ott van, szoval 670 név közt nem tudom ki nincs fenn a netes accountban:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#32317) mogyesz válasza fgo (#32035) üzenetére


mogyesz
aktív tag

AirDroid

(#32318) Luissimo válasza mogyesz (#32317) üzenetére


Luissimo
veterán

PAW Server :DD :K :C

(#32319) vanni


vanni
csendes tag

Sziasztok,

rootolt Galaxy Ace-m van. Ha a mobilban akarok új gmail-t írni, nem megy el, csak olvasni tudom a leveleket. Amúgy se nagyon tetszik a 2.3.4 -es gmail, de frissíteni nem akarok, mert így műxik a go launcher pro notification-jával.
Szóval tudnátok adni egy tippet, hogy milyen app, vagy widget tudja jól kezelni a gmailt? (Az se baj, ha jól néz ki. Nálam minden fekete-fehér a mobilon.)

Köszi szépen!

(#32320) Mika1227


Mika1227
őstag

Elment az a funkció, hogy amikor hívást fogadok akkor elhúzással tehetem meg, most gomb módjára kell megérinteni a kijelzőt nem pedig elúzni. Hogyan lehet visszaállítani?
LG Optimus Black. Go lockert és Go launchert használok.

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#32321) Kephamos


Kephamos
addikt

Van most valami 99 centes gameloft akció, de én sehol sem találom. Egyedül vagyok vele?

(#32322) saphancs


saphancs
aktív tag

Hali! Holnap megyek továbbképzésre, erről ugrott be, hogy megérdeklődöm ki milyen unalomüző játékot használ?
(Remélem értitek az összefüggést ;) )

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#32323) F-ECT$ válasza saphancs (#32322) üzenetére


F-ECT$
titán

Where's my water - a legjobb, és ki is fog tartani egész nap :)

Csak vigyél töltőt is.

Dive ever, work never.

(#32324) saphancs válasza F-ECT$ (#32323) üzenetére


saphancs
aktív tag

Köszi!!! Megvettem, ez tényleg király! Már csak valahogy ki kell bírnom, hogy ne játszam végig még ma :D! Tényleg kösz, életet mentettél!!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#32325) RootRulez válasza saphancs (#32324) üzenetére


RootRulez
félisten

Töltsd le még az ingyenest és éld ki magad azon... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#32326) r4z válasza saphancs (#32324) üzenetére


r4z
nagyúr

Solitaire :DDD

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#32327) mefistofeles

Skacok! Történt, hogy elindítottam egy nagyobb progi letöltését és persze pont akkor elértem a letöltési limitemet (nem figyeltem) Onnantól ugye a szolgáltató csak minimális sávszélességet biztosít max. pár hír elolvasásához elég. Az említett progira már szükségem sincsen viszont ha csatlakozom a netre mindíg automatikusan fojtatja a letöltést ezzel teljesen kihasználva a sávszélességet (és még így sem jön). kérdésem, hogy tudnám leállítani ezt a letöltést? Nem találtam rá semmiféle opciót.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#32328) Flashback


Flashback
addikt

Megvettem egy appot. Ha ne adj isten másik telefonra váltok, vagy a mostanit hard resetelem akkor letölthetem újra ingyen? A megvett applikációkat hol látom?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#32329) tboldi válasza Flashback (#32328) üzenetére


tboldi
nagyúr

Account-hoz van kötve, tehát ezután bármikor letöltheted ingyen bármilyen készülékre, amin be vagy jelentkezve.

(#32330) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Üdv!

eBuddy-hoz hasonló programot keresnék Facebook/MSN kliens szerepre. eBuddy-t sajnos nem tudom megvenni, mert a kiegészítőjét nem lehet kívülről elérni Market-ban, a telefonom levő CyanogenMod miatt Market vásárláskor Force Close-l. Lehet free, vagy ésszerű áron fizetős (eBuddy árán kicsit húztam a számat, ha jól emlékszem 900 Ft), a lényeg, hogy minőségi alkalmazás legyen.

Kösz :R

(#32331) kavics325i válasza Flashback (#32328) üzenetére


kavics325i
őstag

Ha ugyanazt az accountot használod akkor igen.

Más kérdés :valaki linkelt egy árfolyam figyelő widgetet nem olyan rég, de nem találom. Tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#32332) aggleány


aggleány
addikt

Leírná nekem valaki, hogy mi ez a "Where is my water" nevű játék? Már annyit írtatok róla, hogy kezd érdekelni, pedig nem nagyon szoktam játszani a telefonon. Előre is köszönöm, ha valaki rászánja magát. :R

(#32333) kavics325i válasza aggleány (#32332) üzenetére


kavics325i
őstag

Valami fürdős szerintem :)

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#32334) aggleány válasza kavics325i (#32333) üzenetére


aggleány
addikt

Addig tudom, meg elolvastam a leírást is, de nem egészen világos. Egy krokodil akar fürdeni, de mindig ellopják a vizét, és vízhez kell juttatni, de nem értem, hogy hogyan. :O

(#32336) Shrike7973 válasza aggleány (#32332) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Google/Youtube...?

...

(#32337) aggleány válasza Shrike7973 (#32336) üzenetére


aggleány
addikt

Ilyen rafinált dolog eszembe sem jutott. :B Különben is, engem itt mindig diszkriminálnak, ha hülye vagyok. :O ;)

(#32338) RootRulez válasza aggleány (#32334) üzenetére


RootRulez
félisten

Kafa kis játék, töltsd le az ingyenes verzióját. :)

A krokodil csöve el van törve és víthez kell juttatni. Ezt úgy oldhatod egy, hogy utat ásol a víznek vagy csappal odaspricceled mandinerrel a falról vagy másról, ami lefolyik. A pályákon van 3 gumikacsa, amiken ha keresztülfolyik a víz, eltűnnek. Mindhármat be kell gyűjtened annál több pontot kapsz és a víznek is el kell jutnia a csaphoz. :K

De ezzel semmit se mondtam róla, ki kell próbálni. :K

═════════════════════════════════════════

(#32339) admin4911


admin4911
tag

androidra van tv néző program?
olyan program amivel tudok a neten tv-t nézni (rtl klub tv2....stb)

ha van akkor adnátok egy letöltő linket?

[ Szerkesztve ]

(#32340) ambudriver válasza ambudriver (#32143) üzenetére


ambudriver
tag

Olyan szoftverre gondoltam ami esetleg a visszhangból vagy egyéb akusztikai módon megállapítja,hogy működik a hangrögzítés a másik fél telefonján...lehetséges hogy ilyen van?

(#32341) aggleány válasza RootRulez (#32338) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm, kipróbálom! :R

(#32342) pikszel válasza mefistofeles (#32327) üzenetére


pikszel
őstag

Az alkalmazások között nincs egy letöltések ikon? Ott megtalálod amit keresel.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#32343) Tesztelo.hu válasza punky10 (#32246) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nem, te nem akarod érteni. Egy alkalmazás "életének" két fázisa van ebből a szempontból. A fejlesztés, majd a támogatás. Egy dolog, hogy az alkalmazás fut x hardveren (azért az Android többé-kevésbé kompatibilis saját magával), de mivel nem tesztelhető az összesen (nyilván nem tudják megvenni az összes androidos telót, jó részük nem is kapható Európában, csak a gyártótól lehet beszerezni a fejlesztéshez, ha lehet), utólag még rengeteg munkát kell felvállalni, mert az egyszeri vásárló szépen reklamál, hogy az ő telefonján nem fut tökéletesen és ő nem ezért fizetett (és lehet, hogy nem is a hardver miatt, hanem mert pl. egy főzött ROM-ot rakott rá). Nem csak a fejlesztéshez kell pénz, hanem utólag, a támogatáshoz is (hiszen a támogatást nyújtó szakemberek, ügyfélszolgálatosok stb. nem ingyen dolgoznak...)
A térkép megint csak nem tudom, hogy jön ide. Az teljesen egységes minden Igo alkalmazásnál, minden platformon. Jó, hogy működik vele. Esetleg ha változik a térkép formátuma a jövőben, akkor majd nem fog... Támogatáson én a szoftver hibáinak javítását, az ügyfelek kezelését (emailes, telefonos ügyfélszolgálat) értem.
Igo által hivatalosan támogatott PNA-ból közel sincs olyan sok, mint ahány androidos teló van (külön számolva nem csak a hardvert, hanem a rajta futó Android verzióját is!). És megint leírom: A PNA-knál a támogatást a PNA gyártója nyújtja első körben, sokkal kisebb gondja (azaz a költsége) vele a NavNGónak.

(#32344) RootRulez válasza aggleány (#32341) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem fogod megbánni. :N

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#32345) Tesztelo.hu válasza fatal` (#32247) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Akkor pontosítok: Windowsos PDA-kra (Windows Mobile) lehetett jó ideig Igót kapni SD-kártyán, de már nem forgalmazzák.

(#32346) punky10 válasza kavics325i (#32331) üzenetére


punky10
addikt

Árfolyamfigyelönek pl az aCurrency.Én a pro verziot használom ,nekem megért 700 valahány forintot...Nem tudom már,mi a különbség a sima és a pro között.

tesztelö.hu:mondtam,részemröl lezártam.Nekik nem éri meg,a többinek igen.Majd azokét használjuk...Vagy... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#32347) kavics325i válasza punky10 (#32346) üzenetére


kavics325i
őstag

TÉNYLEG!!HHÁÁHHÁÁÁ nagyon hálás köszönet uram :)

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#32348) Kephamos válasza ambudriver (#32340) üzenetére


Kephamos
addikt

Nagyon nem így működik ez a dolog. A visszhang az csak egy legenda. :)

(#32349) decoati


decoati
aktív tag

háj skatz
ki mit használ külső gépen lévő (pl.)zenék elérésére/lejátszására?

[ Szerkesztve ]

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#32350) fatal` válasza Tesztelo.hu (#32343) üzenetére


fatal`
titán

"Az teljesen egységes minden Igo alkalmazásnál"

Ez nem igaz. Az iGO 2006-é volt az egyik formátum, az iGO 8 egy másikat használ, a 8.3 és a Primo pedig egy harmadikat.

"Igo által hivatalosan támogatott PNA-ból közel sincs olyan sok, mint ahány androidos teló van"

Ez igaz, de azért te sem gondolod komolyan, hogy minden androidos telefonra rákerülne az iGO.

A többivel úgy nagyjából egyetértek. :)

(#32345) Tesztelo.hu: Nem tudtam, hogy abbahagyták a forgalmazását, bár őszintén szólva logikus lépés volt, nem is tudom lehet e még kapni WinMO-s PDA-t.

Viszont a Primot még forgalmazzák szerintem WinCE PDA-n, bár a támogatás valóban egyszerűbb rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.