Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27001) Psychonaut válasza pockos13 (#27000) üzenetére


Psychonaut
addikt

Termeszetesen...csak Magyarorszagrol nem elerheto (csak az ingyenes appok nemi trukkozessel).

(#27002) Tyer válasza bigrock (#26999) üzenetére


Tyer
őstag

Én pure grid calendar-t

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27003) pockos13 válasza Psychonaut (#27001) üzenetére


pockos13
aktív tag

Mert regisztráltam,akkor se tudok letölteni? Kéri a bankkártya számot,úgy se?

(#27004) biokill1


biokill1
tag

Sziasztok! Karácsonyra megleptem magam egy sony ericsson xperia ray androidos telefonnal. Szuper a market, alig győzöm kipróbálni a sok jó programot :-) azonban két apróság zavar, ami inkább rendszer probléma lesz... Angol nyelven szeretem használni a telefonjaimat, viszont
1. A névjegyzékben nem tudom beállítani hogy vezetéknév alapján rendezzen.
2. Nem tudom beállítani, hogy a hét első napja hétfő és ne vasárnap legyen.
Ezek viszonylag egyszerűen beállíthatók voltak symbianon (Nokia E71 -em volt). Remélem Android alatt is megoldható :-/ ha tudtok segítsetek légyszi.

rejtett up! :D

(#27005) Kombat válasza biokill1 (#27004) üzenetére


Kombat
őstag

Akkor használd pl. ezeket:
1. [link]
2. [link]

(#27006) pepe10.10


pepe10.10
tag

a telóm fent jelez egy 3G feliratot, állandóan, ha netezek, ha nem, ez normális?
gondolom ez azért van, mert bepipáltam a netet a beállitásoknál, de ha kilépek a böngészőből, akkor azt miért nem kapcsolja ki automatikusan? esetleg valami progit kell letölteni? (500 mb os mobilnetem van a t-mobile-nál)

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#27007) Kombat válasza pepe10.10 (#27006) üzenetére


Kombat
őstag

Normális ha 3g hálózaton van.

(#27008) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Ingyenesen elérhető a Cool Reader nevű e-book olvasó progi a marketből, telepítettem is a telómra és a menüje magyar. A problémám az hogy a Kindle Fire-re telepítve angol nyelvű a menü pedig ugyan az a verzió mint a marketes (v3.0.54-20). Miért nem tudom utólag átállítani a nyelvezetet mondjuk magyarra? Esetleg a Marketről letöltött progikat megtalálom a telefonon APK kiterjesztésben valamelyik mappában? :U

(#27009) F-ECT$ válasza pepe10.10 (#27006) üzenetére


F-ECT$
titán

Ne keverd a hálózati módot az adatforgalommal. 2g-n is lehet adat forgalmazni (és így a mobilnet keretet lemeríteni), ilyen a gprs (G) és az edge (E).

A 3G jelzés csak arra utal, hogy 3G hálózaton vagy, néhány telefon külön le/fel nyíllal jelzi, ha ezen adat is mozog.

Dive ever, work never.

(#27010) S e t h válasza Arween (#26948) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát akkor mondanám.
Nekem is karácsony óta van az általad említett probléma, leveleztem a googleval, ahol azt mondták nem tudják mi a probléma, náluk minden okés.
Ma bementem a k&hba és ott sem tudtak mit mondani, állításuk szerint nem látszik a tranzakciók között hogy gáz lenne.Mondom persze csókolom, mert létre sem jött a tranzakció.Felhívták a központot, ahol már fel voltak erre készülve, gondolom nem egy reklamáció érkezett hozzájuk a napokban és a következőket mondták.
A k&h központilag szűri az összes kártyát és emiatt nem lehet sem facebookos, sem googles tranzakciót kezdeményezni(ezt a kettőt szűrik), és ezt az adatlopások miatt csinálják és baromira nem lehet jelenleg tudni ,hogy ez átmeneti lesz csak, vagy végleges, de dolgoznak rajta.
Nekem az ügyintéző azt mondta a bankban ,hogy próbáljam meg egy hónap múlva, hátha addig lesz változás és engedélyezve lesz már.
Anyád.

Én egyelőre meg vagyok lőve és szépen terelgetnek a warez felé.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27011) Psychonaut válasza pockos13 (#27003) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem, US lakcim es US bankkartya kell hozza, elso meg osszehozhato lackimgeneratorokkal, meg fake bankkartyaszammal, de utobbi nyilvanvaloan sokkal kemenyebb dio.

(#27012) oxox válasza dokee78 (#26933) üzenetére


oxox
addikt

Jelentem felraktam, de van olyan winged amit igy nem enged...pl a weather, óra...ezt lehet valahogy orvosolni???

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27013) petipetya válasza S e t h (#27010) üzenetére


petipetya
nagyúr

Miért nem biztosítanak egy új kártyát?

"nincs rá lezsóidő"

(#27014) biokill1 válasza Kombat (#27005) üzenetére


biokill1
tag

Köszi szépen. Mindkettő tökéletes! :-) :-D

rejtett up! :D

(#27015) Luissimo


Luissimo
veterán

stét !
kérdés a winamp-ról.
hogyanlehet rávenni, hogy az albumokat albumonként játsza le, ne mixelje össze az össze salbumban lévő zenét valami random módon.
(nyilván ábécébe rakja, de még nemtudtam kiismerni)
nemszeretném igy hallgatni, illetve, lehet hogy jó igy is, de én konzervatív módon is szeretném, hogy albumonként sorban hallgassam.

tipp?
köszi :F

(#27016) Adamis válasza Luissimo (#27015) üzenetére


Adamis
őstag

Na erre én is kíváncsi vagyok! Vagy legalább egy olyan progira, ami lejátssza albumonként sorban...

(#27017) S e t h válasza petipetya (#27013) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem a kártya a gond, központilag szűrik a googlet és a facebookot, egyáltalán nem lehet velük semmi tranzakciót folytatni.Ha új kártyát kérnék, ugyanez lenne a szituáció.
De most ezért váltsak bankot?Idióták.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27018) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Jó estét! :D
Go Launcher miért nem jeleníti meg a widgetek között a gyári zenelejátszómat? :O :D

(#27019) Joshi válasza Luissimo (#27015) üzenetére


Joshi
titán

A Mixzing tudja az albumonkénti lejátszást.
Ja hogy egymás után játssza le az albumokat, na ezt még a Mixzing-gel se próbáltam habár az nagyon hosszú idő lenne gondolom ezért nem gyakori opció. Kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#27020) macimeister


macimeister
aktív tag

Fogyókúrás, diétás alkalmazást használ valamelyikőtök? Olyasmi érdekelne amelyben benne van pár elismert "technika" és segít a követésben. Mondjuk be lehet neki állítani az ébredést, meg pár szabadidőt és ő meg, ahhoz igazodik és szól, hogy mit egyél :)

(#27021) Timokloff


Timokloff
csendes tag

Karácsonyra kaptam egy Sensationt,és az lenne a kérdésem,h létezik program ami javítana a képminőségen illetve van e megoldás arra,hogy mondjuk a képernyő közepére kattintva is csináljon képet?Mivel a képernyő alján található exponáló gombot eltalálni közel lehetetlen..:D
A válaszokat előre is köszönöm.

(#27022) sssz válasza Timokloff (#27021) üzenetére


sssz
őstag

rakd fel a camera360 appot. sokat javit és a képernyő szélén van az exponálo gomb.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#27023) k850 válasza biokill1 (#27004) üzenetére


k850
addikt

-Nyelv kiválasztása: beállítások, nyelv és billentyűzet, angol.
1. ". A névjegyzékben nem tudom beállítani hogy vezetéknév alapján rendezzen."
A gmail fiókban fordítsd meg, majd onnan szinkronizáld. Természetesen ennek előfeltétele, hogy szakszerűen vannak felvíve a kapcsolatok, nem össze-vissza. Mert akkor nincs olyan program, ami kitalálja, hogy melyik melyik.
Gmail fiók, címtár, egyebek, itt kiválasztod, hogy mi alapján szeretnéd.
2.". Nem tudom beállítani, hogy a hét első napja hétfő és ne vasárnap legyen."
A saját naptárban Hétfő a kezdő nap, egyébként 2.3.4 verzióban nagyon sokat fejlődött a naptár funkció. Ezért a Jorte kalendáriumot száműztem a készülékről. A Jorte-ben valóban nem hétfő volt a a hét első napja.
Fölösleges olyan alkalmazásokkal terhelni a rendszert, ami alapból is meg van.
;)
"Ezek viszonylag egyszerűen beállíthatók voltak symbianon (Nokia E71 -em volt)." :B
Ha annyira meg voltál elégedve a Symbian rendszerrel, akkor fölösleges volt androidos készüléket venned. Tudom ez az első kétségbeesés, miatt van, de mélyülj el az android rejtelmeibe és meglátod, hogy sokkal személyre szabható, mint a Symbian.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#27024) F-ECT$ válasza Joshi (#27019) üzenetére


F-ECT$
titán

Poweramp is. Végigmegy az albumon, és utána jön a következő.

Dive ever, work never.

(#27025) dokee78 válasza Joshi (#27008) üzenetére


dokee78
félisten

Eddig is ingyenes volt szerintem :) :K

Miért kell javítani a képminőségen?
Van itt rizso nevű tag és nagyon jó képeket lő a Sensationnal.

[ Szerkesztve ]

(#27026) R19 válasza Joshi (#27008) üzenetére


R19
senior tag

A Marketről letöltött progikat az alábbi módon találod meg a memóriakártyán:
-leszeded az ASTRO File Manager-t[link]
-Application Backup - bejelölöd a kívánt alkalmazást, vagy akár az összest.
A mentést az Sdcard/Backups/Apps mappába teszi, ezek a progik telepítői.

[ Szerkesztve ]

(#27027) adam3


adam3
aktív tag

Lehet valamelyik fájlkezelővel látni a hálózati meghajtót? Astro-n nem találom...

(#27028) F-ECT$ válasza R19 (#27026) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezek az apk-k törölhetőek? Úgyis mentem a fontosakat TBP-vel, ez a mappa viszont nálam már átlépte az 1 GB-ot.

Dive ever, work never.

(#27029) R19 válasza F-ECT$ (#27028) üzenetére


R19
senior tag

Igen, most töröltem az egész könyvtárat,ettől függetlenül minden progi megy!

(#27030) F-ECT$


F-ECT$
titán

A free where's my watert át lehet vajon valahogy verni, hogy a még ajándékcsomagban lévő pályákkal is lehessen játszani?

Dive ever, work never.

(#27031) oxox


oxox
addikt

Ave

Koszonom a tegnapi segitseget....
kezdek belejonni, de sokszor elofordul, hogy atallitok valamit es aztan mar nem talalom hol csinaltam :B

lenne meg nehany kerdesem
1. go launcher ex alatt nem hasznalhatok a HTC windget-ek?
2. go launcher alatt a menuben sikerult az oldalvaltas efektusat randomra tennem, de nem talalom, hogy ezt hol sikerult....pls help me mert a random idegesit nagyon :)
3. van valami normalis idojaras elorejelzo (olyan mint a HTC-je), meg ora go launcher ala...nem kell semmi hivalkodo...ill. mikor themes-eket neztem egy csomonal jelenit meg tok jo orat (pl. a woodnal), de letoltom a themes-t es nincs ora rajta...

thx
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27032) F-ECT$ válasza oxox (#27031) üzenetére


F-ECT$
titán

1. Passz, szerintem nem.

2. Főoldalon menü gomb / Preferences / Effects

3. A témában szerintem nincsenek benne a widgetek, azokat külön kell leszedni. A getjar-on pl ingyenes (volt?) a Beautiful widgets, abban van normális óra + időjárás widget, de ezen kívül is van még egy csomó. Emelett a Go-hoz is lehet widgeteket tölteni ingyen a marketről.

Dive ever, work never.

(#27033) dokee78


dokee78
félisten

Tabos zeneőrülteknek.


Sonyericssonnál sem engedi a gyári widgeteket.
Nem magyar a Go Launcher EX-ed?
Tessék pár Sense stílus.

[ Szerkesztve ]

(#27034) TRob1 válasza oxox (#27031) üzenetére


TRob1
veterán

1.Szinte biztosra veszem, hogy csak az alap Launcherrel használhatók a HTC gyári widgetjei
2.Menü/Tulajdonságok és ott a Hatások (4. menüpont)-ban Átmenet megadása, és itt véletlenszerűről vmi mást válassz.
3.Amit a wood-on látsz, az a GoWeather (egy különálló, Marketből szintén letölthető óra+időjárás app)

¤ R'n'R ¤

(#27035) TazLeacher válasza TRob1 (#27034) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

1.Szinte biztosra veszem, hogy csak az alap Launcherrel használhatók a HTC gyári widgetjei
Gyakorlati tapasztalat: így van.

(#27036) szata.68


szata.68
senior tag

Helló

Mostanában a telefonomon megjelenik időnként az értesítéseknél reklám.
Pl. "free mobile chat on UR..." meg hasonlók.
Sose kattintottam rá,mindig törlöm,de nem tudom melyik apptól,vagy miért csinálja,mostanában nem telepítettem semmit.

Ha van még valakinek ilyen gondja,vagy tudja a megoldást azt szívesen venném.

Üdv.

(#27037) dokee78


dokee78
félisten

Tudjátok ez melyik iránytű?

(#27038) oxox válasza dokee78 (#27033) üzenetére


oxox
addikt

koszonom megintcsak.

F-ECT$ megtalaltam, thx :DD

nem magyar a go launcher ex-em....tegnap felmentem a marketra es leszedtem az elso go launcher ex-t amit kidobott....de lattam fent valami magyar csomagot....csak meg vacilalok, hogy kell-e a magyar....nem az ertessel van a gond, mert ertem a 90-95%-at...a nagyobb problema a megtalalassal van....mert ugye pl. egy widget-nek is nem am ugy van, hogy elinditom, es keresek valami optiont...meg kell nyomni a menu gombot :DDD

kicsit meg kusza, de most reggel egesz sok dologra rajottem

:R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27039) baalco válasza dokee78 (#27037) üzenetére


baalco
tag

Tök véletlenül belefutottam :)

(#27040) oxox


oxox
addikt

sorry a nagy kepert...ilyen orat szeretnek :) ...persze a karacsonyva, meg a hoember betuk nelkul a themes-t mar letoltottem, de abban nem volt :( , vagy legalabbis nem talalom

inkabb linkelem...screenshotnal lathato
[link]

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27041) Z0C! válasza oxox (#27040) üzenetére


Z0C!
őstag

typoclock :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#27042) oxox válasza Z0C! (#27041) üzenetére


oxox
addikt

aha...mi is az, es, hogy tudom beallitani...vagy le kell tolteni kulon?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27043) TRob1 válasza baalco (#27039) üzenetére


TRob1
veterán

Csak nem a megfelelőbe. :D
Ugyanis ez az. (Csak azért tudom, mert ezt használom :K )

¤ R'n'R ¤

(#27044) dokee78 válasza baalco (#27039) üzenetére


dokee78
félisten

Ez nem az,de tökéletes :R

Kell kalibrálni,vagy alapból jól működik?

[ Szerkesztve ]

(#27045) petipetya válasza szata.68 (#27036) üzenetére


petipetya
nagyúr

2 here még én is ezt tapasztaltam, így legyalultam az utolsó pár progit és megszünt a jelenség. Azt nem tudom, hogy mi okozta.

"nincs rá lezsóidő"

(#27046) szata.68 válasza petipetya (#27045) üzenetére


szata.68
senior tag

Amit mostanában tettem fel az a Blastmonkey,meg a milliomos....Ezek közül esetleg volt Neked is?

(#27047) szata.68 válasza petipetya (#27045) üzenetére


szata.68
senior tag

(valamiért 2x küldte...)

[ Szerkesztve ]

(#27048) TRob1 válasza dokee78 (#27044) üzenetére


TRob1
veterán

Mikor annó rátaláltam, ez mellett néztem még vagy 5-6-ot, és akkor mindegyiknél nyomtam egy-két 8ast a levegőben. :D

ui: Az a legtutibb, ha nyomsz 1 menü/kalibrálást és pár 8ast körözöl. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#27049) Dzsuri89 válasza dokee78 (#27037) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Compass

Na mindegy, most vettem észre, hogy már megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#27050) F-ECT$ válasza szata.68 (#27036) üzenetére


F-ECT$
titán

AirPush detector megmondja, hogy melyik app a ludas.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.